Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość boska nioska i hipokryzja
zwilokrotniona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i wierna szczera obstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypijcie drinka z mamusią dzie
ci i porozmawiajcie jak ze starą znajomą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzyłam jestem boska pomylilas plakat angeliny z lustrem? FOCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nadziejdzie taki dzień
ja wierzę w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i wierna szczera obstawa brakuje nam tylko szczypty kokieterii ( nie żebym tęskniła:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCH! calkiem zgrabny, mozesz jeszcze raz? kręci cię to ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem boska i w to wierze
szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko lustereczko
powiedz, przecie, kto jest najbardziej boski na świecie? Ty ike, ale, za górami za lasami jest Luśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery wrócił do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ike, ale, za górami za lasami jest Luśka... i wylanymi rzekami?? dobra nasza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ze mną od pierwszego dnia. Urodziłem się i od razu wiedziałem, że to ona. Przecież znaliśmy się już dziewięć miesięcy. Pamiętałem jej zapach i głos, więc od razu wiedziałem, że to właśnie moja mama. Wszystko inne wokół było nowe i trochę przerażające - światło, ludzie, głośne dźwięki. Na szczęście, ona wciąż była obok i ani na chwilę nie wypuszczała mnie z rąk. I tak jest do dzisiaj. A ja kocham ją tak bardzo, bo... Dba o mnie. Mama dba, by nie dopadały mnie smutki, bym niepotrzebnie się nie złościł, pomaga mi, gdy się wstydzę. Szanuje to, co ja czuję, choć moje problemy i zmartwienia czasem wydają jej się malutkie. Pomaga szukać zgubionego misia, podpowiada, jak pogodzić się z kolegą. A gdy dzieje się coś złego lub jeśli czegoś nie rozumiem, zawsze mogę schować się przed światem w jej ramionach. I mama nikomu nie powie, że to zrobiłem. Dlatego z nią czuję się bezpieczny. A najlepsze jest to, że wie, czego potrzebuję, nawet, gdy nic nie mówię. Wystarczy jej tylko jedno spojrzenie. Chroni, gdy trzeba Mama na każdym kroku pokazuje mi, jak wiele dla niej znaczę, jak bardzo mnie kocha. Przytula mnie, trzyma mocno w ramionach, głaszcze po głowie i całuje policzki, ręce i nóżki. Mówi mi jakim mądrym, kochanym jestem dzieckiem. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Kiedy w nocy przestraszę się potworów, przychodzi, zapala światło i zagląda pod łóżko, żeby sprawdzić, czy już sobie poszły. Mama rozprawia się z pająkami, żabami i innymi stworzeniami, których się boję. Wiem, że chciałaby ochronić mnie przed całym światem, więc muszę być dla niej niezwykle cenny. A to bardzo fajne uczucie - być czyimś najdroższym skarbem. Pokazuje mi świat Wciąż poznaję z nią coś nowego. Układa ze mną klocki i mówi jakiego są koloru. Ogląda bajkę i tłumaczy, dlaczego Kłapouchy jest smutny i czym martwi się Tygrys. Gdy zabiera mnie na spacer do parku, pokazuje ptaki i liście, wyjaśnia skąd biorą się kałuże i chmury. I wcale się nie denerwuje, kiedy po raz setny dopytuję, dlaczego balonik spada na ziemię i czemu mydło się pieni. Jak mama mi to wyjaśni, to wszystko wydaje się takie proste! _____________ źródło: Rodzice Sprawdźcie Drogie Panie czy dzisiaj nie świętować z dodatkowej okazji :p ************ http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201005/1274893618_by_mp81.jpg ************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny tekst szukanie, ciekaw jestem jakby go skomentowaly osoby twierdzace, ze nie chca miec dzieci bo to nic nie warte bachory, ktore tylko utrudniaja zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie czekaj czekaj dzień dziecka dopiero za parę dni :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs między tymi, którzy nie mają i nie chcą miec dzieci a tymi, ktorzy nie wyobrażają sobie życia bez nich nie ma wspólnej przestrzeni. Wszelkie próby wzajemnego zrozumienia argumentów są skazane na niepowodzenie. Przynajmniej do czasu, aż jedna ze stron dyskusji nie wpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi koniec kija
fajny tekst szukanie, ciekaw jestem jakby go skomentowaly osoby twierdzace, ze nie chca miec dzieci bo to nic nie warte bachory, ktore tylko utrudniaja zycie Pamiętacie historię rodziny, która ukrywała kolejne martwe dzieci w beczkach? Tam też jest matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs między tymi, którzy nie mają i nie chcą miec dzieci a tymi, ktorzy nie wyobrażają sobie życia bez nich nie ma wspólnej przestrzeni. nie liczac tego, ze jedni i drudzy nie zostali przyniesienie przez bociany :-) Wszelkie próby wzajemnego zrozumienia argumentów są skazane na niepowodzenie. masz oczywiscie calkowita racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike kupujesz cos na prezent dla szukania? oczywiście chcę zaliczyć dwa święta na raz i kupię mu rózgę :) a jak jeszcze dołożę dzień chłopaka to rózgę z kapturkiem może kapturek do czegoś się przyda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kapturek do czegoś się przyda jemu czy tobie? pytasz bo nie wiesz od kogo pożyczyć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiliście, że ike wtedy zawołała mamę bo i czym tu się chwalić :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano pamietamy
" Pamiętacie historię rodziny, która ukrywała kolejne martwe dzieci w beczkach? Tam też jest matka." Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz bo nie wiesz od kogo pożyczyć ? pytam bo nie wiem komu wspolczuc że zostanie bez ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury mieszka daleko
od swojej matuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×