Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

i słusznie, może ja też odnowię przerwaną wiele lat temu lekturę (a skoro o bestsellerze - Harry nieporównywalnie lepszy niż ta edwardo-wampirza propozycja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie lusiu zdecydowanie nawet nie ma co porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edward i Harry w kązdym stoją domu Edward na górze, a Harry na dole obaj w jednym rzędzie, pudełko obok pudełka DVD :) A zaraz za nimi stoi pudełko z High School Musical. Wszystko jakieś takie...gejowe... :P - I know, who yuo are... - Said! - Republican... - No. - Mormon...? - No. - Gay!? :) Twilight High School Musical ************ http://www.youtube.com/watch?v=Nv4SCfEuYqg ************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jakieś takie...gejowe... ech widać, że jesteś mugolem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamiętajcie, że nieprzypadkowo facetów do spożycia nazywa się ciachami, a kobiety do degustacji - smakowitym mięskiem dawno, dawno temu, przed wiekami, kiedy nie było jeszcze hamburgerów z FuckDonald's nadziewanych męskimi hormonami, a na wadowickim rynku sprzedawano kaszankę z estroGENEM zamiast papieskich kremówek, pewien Edek wpadł na pomysł, żeby... ******** http://www.youtube.com/watch?v=zlrL3LzjlDo ******** I od tego zaczęła się moda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całkiem innej bajki... piekę właśnie kaczkę :) Co prawda nie mam ambicji, aby zostać pełnoprawnym kafeteryjnym pseudo- (vel psełdo-) kucharzem, ale zapach ściągnął koty sąsiadki, więc degustacja wisi w powietrzu Rzuciłyby się na mięsko jak kiedyś laski na Ibisza :) ********** http://www.youtube.com/watch?v=l2Awokztm84 **********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z całkiem innej bajki... piekę właśnie kaczkę" coś mi mówi że własnoręcznie ustrzelona... a nie, to nie ta bajka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kolację mam tylko parówki:( znacie jakieś fajne bajki o parówkach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko własnoręcznie przygotowałem ją do zabiegu pieczenia, retro. Ale pamiętam, jak się urodziła/wykluła (okaczyła??), a potem przez lata biegała po podwórku u bardzo dobrych znajomych... Mam sentyment do jej życia, kwakania, itd. ------ http://www.youtube.com/watch?v=xJVwvq5z3MI ------ a jutro będę miał również do jej smaku. C'est la vie! - i życie przeminęło z wiatrem. *********** http://www.youtube.com/watch?v=z29basl7Lcs *********** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja na kolację mam tylko parówki" a ja mam tylko jajlka byśmy się spotkały to by fajna kolacja wyszła nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam sentyment do jej życia, kwakania" no to cóż... pozostaje życzyć smacznego...? Swoją drogą: czesto beznamiętnie konsumujesz to do czego masz rzekomy sentyment? Musi fajnie smakować... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byśmy się spotkały to by fajna kolacja wyszła nawet... najlepiej ma szukanie on ma kuper:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parówki i jajka?? Ale... jakie? PARÓWKI: Frankfurterki? Sausage? Vapour? Wiedeńskie? czy z biedronki? :p ike, mogę Ci dać przepis na "parówki po studencku": ------ Składniki: parówki w ilości zjadliwej Czas gotowania: kilka minut Koszt: znikomy Parówki wrzucamy do garnka z wodą. Dla lepszego efektu wodę należy najpierw zagotować. Parówki gotujemy tak długo, aż nie sprawdzimy czy już są ugotowane (wiadomo, skleroza albo koleżanka nas zagadała na korytarzu). Parówki są ugotowane wtedy, kiedy pływają i są ciepłe w środku. Żeby sprawdzić, czy są ciepłe w środku wyjmujemy dowolną parówkę, przekrajamy ją na pół i dotykamy językiem jej wnętrza. Jeśli jest ciepła - przerywamy gotowanie. W przeciwnym wypadku wrzucamy ją z powrotem do garnka i gotujemy dalej. Parówkę podajemy ugarnirowaną musztardą, ketchupem albo majonezem. Bułka jako dodatek - wskazana. Dasz radę? :p zrób sobie z parówek frutti di mare:) ********* http://kulinaria.spryciarze.pl/zobacz/jak-wykonac-owoce-morza-z-parowek ********* A jajka, no cóż... Retro znana jest z tego, że myśli tylko o jednym:) Mój kuper - moją twierdzą! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się wydaje, że
😠 przez oczy do żoładka. głoda czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój kuper? tak? aha czyli jednak go posiadłeś? skoro twój? bo wcześniej był kaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. bardzo dziękuję za ciekawy przepis 🌼 mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz tylko ona do kaczki jakaś niepodobna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wszystkich.Co oznacza termin EV.Było to skierowane do zadeklarowanej ateistki o zabarwieniu satanistycznym.Osoba wymiguje się od odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, Twoje lekkie pióro zainspirowało mnie do podjęcia ćwiczenia/treningu i oto moja wariacja zamieszczonego przez Ciebie przepisu :) ;-) Przepis na zabawnego posta: Składniki: IQ powyżej 100 wrodzone poczucie humoru wykształcenie minimum średnie ;-) (składniki te potrzebne będą przy wyborze właściwego półproduktu) Czas gotowania: od 30 sec wzwyż Koszt: bardzo znikomy Otwieramy forum kafeterii. Wybieramy życie uczuciowe. Szukamy znajomych nicków, nie wystrzegamy się przed czytaniem nieznajomych, może się trafić jakaś perełka. Czytamy posty zamieszczone pod nickami. Kierując się uśmiechniętą od ucha do ucha własną twarzą wybieramy sobie jednego z nich. Kopiujemy, wklejamy i drukujemy lub zapamiętujemy. Tym prostym sposobem otrzymujemy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakowiankaa vel zzzzzzzzzzzzzzzyyyyyyyyyy nie dość frajerze przebrałeś sie w damskie ciuszki to smutki nawijasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to romans kafe?
krakowianka i tamten kolo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczka inaczej
Znow tobie sie cos dzieje / oj bedzie klapsik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exposure value
Nazwa jednostki miary oraz skali ekspozycji fotograficznej - EV Punktem odniesienia dla tej skali jest wartość 0 EV - definiowana jako ekspozycja będąca efektem naświetlania materiału światłoczułego przez obiektyw o otworze względnym 1:1 przez czas 1 sekundy. Wzrost ekspozycji o jedną jednostkę EV osiąga się zwiększając dwukrotnie ilość światła naświetlającego materiał światłoczuły. Zgodnie z zasadą proporcjonalności wzrostu ekspozycji fotograficznej, można to osiągnąć zwiększając czas naświetlania dwukrotnie (przy nie zmienionym otworze względnym obiektywu) lub zwiększając otwór względny obiektywu (za pomocą przysłony fotograficznej) o jedną działkę przysłony (przy nie zmienionym czasie). :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszu kochamy Cie
👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×