Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Przebranie wskazywało raczej na to, że był studentem. Nie chcę dolewać oliwy do ognia i działać na niekorzyść przebranego, ale kiedy byłam świadkiem tegoż zdarzenia te parówki nie były jeszcze jego własnością. Może to tylko zwykły zboczeniec który znajduje ujście swych fantazji jedynie w kolejkach dyskontów spożywczych, trzymając nieswoje parówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie zakończył
urlopowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu byl taki slad, moj slad,
pozostawiony drobna czcioneczka, ale dzis narozrabialam troche i ...wpis potraktowano :) jak wieeele innyych w tym roznoleglym swiecie :) a szkoda. trzynastego chcialam byc zrozumiana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealny mężczyzna, idealna kobieta. Co to za diabeł (diablica?). Co rusz poszukiwania trwają, również na Planecie Kafe. --------- http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4960467&start=0 --------- Zastanówmy się przez chwilę (...) "chcialabym zeby byl -mily -dobry -uczciwy -opiekunczy -zaradny -meski WIERNY" WIERNY - to zrozumiałe minimum miły - oczywiście, że ma być miły - kto chciałby szorstkiego chama? A może mógłby być miły... do połowy? Czasem, nie dla wszystkich, a dla mnie nie w każdej sytuacji (bo to nie pies?) dobry - najlepiej ze złotym sercem... ale taki średnio miły też wystarczy. Nawet czasem może się zdenerwować, że jestem typową kobietą? Tupnąć nogą i krzyknąć albo pójść na piwo zamiast wynieść śmieci? uczciwy - to jedna z podstawowych cech chyba, że chodzi o gnębiących kolegów z pracy, przeciwników politycznych albo wrednych sąsiadów - wtedy niechby był taki bardziej bezwzględny i stanowczy w działaniu (nawet przy użyciu nieczystych chwytów?). A jeśli chodzi o kasę, to może być nawet taki Janosik - nawet niech kradnie, jeśli w szczytnym celu albo na nasze wakacje? opiekuńczy - ma kochać mnie i nasze dzieci ale tylko nas!!!! Nie może być opiekuńczy w stosunku do swojej matki, swojego miejsca pracy (nadgodziny i delegacje) i tej rudej sekretarki z sąsiedniego działu, której przynosi sprawozdania. A już kategorycznie nie może opiekować się swoimi kolegami, którzy lubią wypić o jedno piwo za dużo... Nie mówiąc o opiece nad swoim komputerem do późna w nocy... męskl. O, taaaaak! Musi mieć w sobie to "coś", co przyciąga mnie. I całe tabuny innych kobiet, które biednemu Och, Karolowi! spokoju nie dają. Może mógłby być taki "męski inaczej" i tylko działający na mnie, hę? zaradny no, to się rozumie samo przez się! Nie tam, żeby od razu willa w centrum albo Ferrari, ale niezbędne minimum... czyli jakaś ciekawa praca, możliwości rozwoju i ten, no... stałe wpływy na konto żebym nie musiała dostawać od Siary na waciki. Albo żeby chociaż umiał zatroszczyć się o sto złotych mniej niż prała minimalna... I mogłoby się wydawać, że wymagania są wygórowane. Na pewno? A może to tylko samoograniczanie się kobiet w poszukiwaniach, tzw. "obniżanie poprzeczki"? Prawie idealne kobiety poszukują prawie idealnych mężczyzn. Mogłoby być całkiem miło, prawda? **************** http://www.youtube.com/watch?v=Hyu_fGVdCAk&feature=related **************** Obudź się! Takie rzeczy tylko z AXE! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są przypadki gdzie i swięty Boże nie pomoże... axe tym bardziej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zachowaniu "faceta" wzburza takie coś ************* http://www.joemonster.org/filmy/18077/Najbardziej_wkurzajacy_facet_na_swiecie ************* le jak już trochę wyrośnie z takich zabaw... to niech mu coś z tego badboya zostanie :) ************* http://www.youtube.com/watch?v=fRPSTWJ22Pk ************* Inaczej będzie taaaaaaaaaki nudny... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie warto pozostawiac
sladow. zawsze znajdzie sie ktos, kto zechce wykorzystac te kilka literek dla wlasnych, chorych celow. zostawiam ciepłe pozdrowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza klasa i faceSZAJS to
portal dla idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomosc dla Szukanie
:) chodza sluchy po kafe, ze Cie uwiodlam i :) moze opisz ładnie nasz "romans" bo ja chocbym chciała, nie jestem w stanie oddac slowami tego, co nas połaczyło. zacznij od tego, że namietnosc wzrastała :classic_cool: niech przynajmniej poczytaja o czymś miłym :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie ostatnie minuty po zakończeniu emisji "Sali samobójców"? Nie ruszają z miejsc, bo myślą... o tym, co zobaczyli i usłyszeli *********** http://www.youtube.com/watch?v=w9a8J4qHgeQ&feature=related *********** A czy z uczuciami nie jest tak samo? Niby to takie infantylne, ale... *********** http://www.youtube.com/watch?v=WvkNxiRfg_Q&feature=related *********** Zaprzecz. I wejdź na pokład, zamiast tonąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam ,czytam
a pewnie , że zaprotestuję sala samobójców- ludzie siedzą sparaliżowani i wstac nie mogą bo nie chcieliby takiego zakończenia, nikt przecież nie chce umierać i nie życzy nikomu śmierci!!!! z miłością jest inaczej walczymy o nią a czasem z nią, wszyscy sobie jej życzą i zarazem bardzo się jej boją miłość jest pięknym uczuciem a samobójstwo aktem słabości i okrucieństwa wobec siebie i innych, podobno miłośc ma wiele twarzy a śmierć jedną, miłość jest światłem a smierć mrokiem, miłość jest radością a śmierć smutkiem, miłość daje a śmierć odbiera - nie, nie podoba mi się porównanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod kolejny dywan
wepchnięte, wynurza się większe i cicho szepce-Nie ma takich dużych dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinmy jak lód
Nie dostałem dzisiaj żadnych życzeń w dniu chłopaka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie licz ze dostaniesz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie nie potrzebuje zyczeń
:) słownych dlatego dostanie buziala 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sertyuiop;lk,m
szukanie jest mężczyzną a nie chłopcem ale prześllę pozdrowienia i słodkie buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczą buziaki
słodkie kojarza mi się źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie jesteś wyjątkowym
intelektualista.Nie nuża Cię wpisy tych dzieciaków??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×