Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

a ja wcale.. nawet jeśli uważa że niesłuszne było to co bylo.. to nie rozumiem takiego zachowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaies wyrzuty sumienia, agiie..? może ty byś przeprosiła? nie przysżło ci to do głowy? odrobinkę samokrytycyzmu polecam na co dzień, do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za co ja mam przepraszać? za to że powiedziałam że mialam pogrzeb i z racji tego sie źle czuje? przecież ja do niego nic nie mówiłam nie mialam pretensji ani żalu ze zareagował jak zareagował.. brałam to raczej żartem.. wiec nie rozumiem o co biega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ja mam mieć wyrzuty sumienia? chyba tylko takie że zepsułam jednym postem ze mi źle z powodu że ktos umarł sielanke topika..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ktoś zareagował jak zareagował to jego sprawa - ja nie mam do nikogo pretensji i sie nie obrazam na nikogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiu droga facet stworzył magiczny topik, pełen zgody miłości i pokoju. Odciąl się od kafeternianego gówna, i odpoczywał tutaj. a ty przyszłaś i po prostu zaczęłaś go targać za szmaty. nie wiem czy się obraził, bo zaiste szlachetna w tym człeku natura, nawet sądze że bardziej go to po prostu zabolało, niz obraziło... To moje zdanie. a że wrażliwy jest chłopak, to się schował do skorupki. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja targać na szmaty??????????? no chyba żartujesz a co ja takiego zrobiłam????????? ja sie nawet nie oddzywałam do niego o to że napisał jak napisał.. teraz to piszesz o czyms fikcyjnym czego nie bylo co nie mialo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę co widzę. ale nie zgadzasz sie, i masz prawo. pewnie jak zwykle pierdzielę od rzeczy:):) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kafe TYLKO KAFE czyżby..? :) to dlaczego tesknicie za nim, skoro to TYLKO KAFE...? świat równoległy... nie oznacza że nieprawdziwy... zapamiętać sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nawet mialabym za cos go przepraszac to bardzo cie prosze powiedz mi za co? i chcialam zauwazyc ze ja nie mam i nie mialam do nikogo pretensji.. do szukanie również.. robicie z igły widły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli szukanie się rzeczywiście obraził.. to naprawde dziwne jest.. a bardziej to on jest. niemniej sądze że on poprostu nie ma czasu na kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie za dużo sobie myślisz.. nikt cie przeciez nie skłania do tego abyś swoje refleksje wyrażał na temat śmierci i przemijania.. a Ty już myślisz że ktoś chciałby poznać Twoje zdanie na ten temat.. otóż w błędzie jestes.. napisałam bo czuje sie z tym źle.. mogłam napisać gdzieś indziej.. ale zrobiłam to tutaj.. i już może skończ bo piszesz ciągle że nie chcesz o tym pisać, a piszesz i piszesz. Może na przykład za to? bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznego..?:) nic :) po prostu brak szacunku. lekceważenie. ukryta agresja. tak zwane : naplucie komuś na buty.:) ale ja naprawde już nic więcej nie pisze, bo będa jaja jak Szukanie naprawdę pojechał na urlop.:):) pozdr raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro w takim razie sama chyba powinnas poprzepraszac kazdego z osobna skor ja bym miala za cos takiego przepraszac ----------------------------------------- ehh paranoja to jest jakaś. ------- nie czuje sie wina i nie obiwniam za nic szukania.. wcale nie uważam/łam zeby on miał przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - koloryzujesz -- i naprawde uważam że robicie z igły widły a nie sądze aby szukanie był taki aby sie miał obrażać - naprawde błby by to strasznie dziecinne i dziwne z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a jeśli już o szacunku do mnie mówisz to popatrz też na zachowanie drugiej strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesus, no to nie przepraszaj, i już! naprawde z szacunku dla szukania nie będe się tu z toba szarpać. zwłąszcza że oficjalnie się nie znamy. Bo nie pamiętam bym wcześniej zamieniła z toba jakieś zdanie. zycze wszystkim by szukanie wrócił:) pozdrawiam polę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j ato sie juz nie dziwie dlaczego wszyscy sie z toba kłocą.. o dogadać nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świat równoległy żyje
Też tęsknię za Wami. Będę po 23-ciej. ************************************* Kto napisze coś sympatycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera co jest? to tu nadal tak samo?? retro- myslę że kłótnia tych dwojga to ich sprawa- przyjdzie czas to się przeproszą lub zapomna poprostu nie przyjdzie taki czas to też od tego nie umrą kafeteria jest publiczna- każdy może wejść na topik każdego i trzeba z tym się liczyc każdy może mieć gorszy dzień każdy może mieć nienajlepsza chwilę nie jest to powód żeby wpiepszać sie między wódke i zakąskę nas na siłę o ile pamietał też nikt nie pogodził- prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szacunku dla samej siebie to Ty lepiej zamilcz kobieto (retro) to nie miało być miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale musi być
przecież umoralnianie, zwłaszcza ze strony tej, która nie ma za grosz tego czegoś :D ........................................ Drogi Szukanie, wracaj i zrób porządek z tymi babami, którym pozawracałeś w głowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale musi być
agiie - nie daj się sprowokować osobom, którym o to właśnie chodzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sądze zresztą od samego początku jeśli ktoś dorosły ma coś do kogoś to mu to mówi.. jeśli został został urażony czy cos.. a nie tysiąc adwokatów niepowiązanych z meritum.. fakt faktem dałam się sprowokować retro.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, ile osób do mnie dołączyło widzę, znaczenie semantyczne przymiotnika "optymistyczny" musiało ostatnio ulec modyfikacji (ach, ten żyjący język!) gdzie mam szukać uaktualnionej definicji? chcę być na bieżąco! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×