Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Gość Najnowsza zołza
3 lata to sporo czasu :) człowiek sie przywiązuje i kocha :) wiem mimo ze z moim jestem 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że zero sexu to jest właśnie najgorsza kara.. niekonstruktywna zupełnie i taka.. fakt, ze ja (i mysle ze większość kobiet tak ma) nie mam zupełnie na nic w łóżku ochoty, kiedy jest mi źle, kiedy coś "nabroi" - ale to nie jest metoda zeby karać, tylko zeby zwrócić uwagę, że jest źle coś.. i rozwiązać jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
dziewczyny kiedy we w koncu zmadrezejecie? moze jak bedziecie mialy po 34 lata jak ja...wiecie co ja widze ze amerykanki sa inne one nie pozwalaja soba pomiatac, sa twarde, silne i maja w doopie drani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
zalozylysie nicki BARDZO SZUMNIE......BEDE ZOLZA, NAJNOWSZA ZOLZA ale wcale sie tego nei trzymacie, sama sie oszukujecie,.....hahahahahaha zalosne to.....hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie.. Doris.. ja zawsze tak myslałam.. i nadal myślę, że jak się tak definitywnie rozstaje, to chyba lepiej nie wracac.. ludzie się niby zmieniają, ale ja bym się obawiała, ze na gorsze. spakowałam dziada, ale wiedziałam, ze to jest ostrzegawczy manewr.. chodzi mi po głowie ostateczne cięcie, bo to nie jest jeszcze to, o co mi chodzi, ale znowu widzę ze się stara (trochę..).. pojawia się co jakiś czas Ktoś, kto drąży.. ale ja jestem z drugiej strony cholernie uczciwa, nie mogłabym oszukiwać w taki sposób.. teoretycznie - spadłabym z jednego związku w drugi, kto wie czy lepszy czy gorszy.. ale na razie chcę spróbować coś jeszcze osiągnąć w tym. jeśli się uda - to będzie rewelacja, bo mimo wszystko mój obecny facet jest swietny, a jeśli nie.. cóż, wnioski na przyszłość i miłe wspomnienia zostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheSad20
S_A_M_A_N_T_A mieszkam z mamą i siostrą więc rade sobie napewno dam bez niego ( w sumie on mi wiele nie pomaga ,nawet finansowo,bo co zarobi to wyda nie wiem nawet na co) teraz tylko pytanie co zrobić ... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek - trzymaj się 🌼 co do amerykanek.. one są inaczej wychowywane.. może u nas za jakieś 2-3 pokolenia tak będzie.. u nich ruch feministyczny (rozumiany pozytwnie) rozszalał się koło lat 70. u nas teraz dopiero raczkuje.. poza tym to wychowanie w naszej kulturze, od wieków tak bardzo patriarchalnej.. dużo jeszcze czasu musi upłynąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziocha ny---> nick to nick :P tu nie ma nic do rzeczy:) Samanta --> widze ze masz niezly orzech do zgryzienia... skoro ktos trzeci sie pojawil to warto ten zwiazek ratowac skoro i tak wam sie nie uklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shesad - ustalenie ojcostwa jeśli się będzie wymigiwał i alimenty.. no bo co..? :( przykre.. to po porodzie, na razie działałabym ostrzegawczo.. a nóż coś się otworzy w nim jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
buziaczek ja te tak robilam ale sie nauczylam ja durna......teraz sie nie kloce, przyjmuje wszystko ze spokojem a to jest jeszcze gorsze dla nich zreszta dla kazdego chyba....taki stoicki spokoj zachowuje bo mam juz dosc droczenia sie z facetemi.....zycze tego samego wszystkim zolzom!!!!NIECH ZYJE ZOLZA!!! wiecie co moj facet o mnie powiedzial?,.....ze jestem madra, mila i goraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
kolega mi własnie napisał ze sexy jestem :) uhuhuhuh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris232
Samanta - trzymam kciuki :) myśle że Twój chłopak nie jest wyrachowany i nie robi specjalnie niczego zle, tak jakos czuje i mam nadzieje :)) jeśli rzeczywiście tak jest, to może być ok trzymajcie sie Dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SheSad20----> poczekaj jeszce troche. Jezeli po porodzie sie nic nie zmeini albo zrobi sie jeszcze gorszy to bez skrupulow odejdz. Dobrze ze jest ktos kto moze ci pomoc. Bo jest tutaj tez wiele kobiet , ktore sa w podobnej sytuacji jak ty ale one maja o tyle gorzej ze nie maja dokad pojsc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheSad20
Zołzą będę i tyle --> no ja się cieszę chociaż z tego że mam jakieś wsparcie ... On dobrze wie że dam sobie rade bez niego ,jak mu czasem mówię że go zostawię to nic sobie z tego nie robi :/ tak jak by całkiem olał sprawę ... Samanta --> on jest ojcem , a alimenty na dziecko przy jego dochodach nie wyniosły by więcej niż 200 zł ,nie będę się poniżać i błagać go o takie marne pieniądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek---> tak trzymaj.... wiesz ja jestem pewna ze on sie odezwie po kilku dniach do ciebie (o ile ty nie zrobisz tego pierwsza)i bedzie przepraszal i prosil o sruga szanse... tylko wytrwaj!:D SheSad20----> a myslisz ze on cie kocha? bo to chyba nie jest normalne ze ty mu to mowisz on zdaje sobie z tego sprawe a pomimo tego nic nie robi, zwlaszcza ze niedlugo przyjdzie dziecko na swiat. Moze o to mu chodzi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheSad20
Zołzą będę i tyle --> nie wiem czmu taki jest , czasem płakałam przez niego a on nawet mnie nie przytulił ( z żadnym innym facetem tak nie miałam ) a on jest jakiś inny czy nie wiem ... boji się pokazać uczucie ? NIE ROZUMIEM GO WOGÓLĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robi specjalnie, chyba bywa głupi po prostu ;) taka niedotresowana sierotka :P ale to się zmienia.. więc dam mu szansę.. a co robi źle to dużo by wymieniać. masz rację, ja mam ciężki charakter, dużo doświadczeń wyniesionych z domu itd - to daje mieszankę wybuchową w połączeniu z nim ;) i z jednej strony to jest tak potwornie męczące, a z drugiej - fajne :D Shesad - alimenty nie są dla ciebie, tylko dla dziecka. lepiej żeby od początku miło je przyznane. zresztą dlaczego tatuś nawet w ten sposób ma się nie poczuwać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheSad20
S_A_M_A_N_T_A ---> tylko że jak już by doszło do tego że bym go zostawiła to nie chce mieć z nim nic wspólnego i sram na jego alimenty... Zresztą ciekawe skąd on kase weźmie na alimenty jak mamusi co chwila daje jakieś pieniążki ?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
kto zmienil nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
ZOLZY SPICIE JUZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienilam nick, mialam \"Zołzą będę i tyle\" Dziewczyny pomozcie mi co ja mam zrobic, bo wpadlam w straszne bagno!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odezwał się coś do Ciebie ??? dzwonił pisał czy zero kontaktu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×