Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upppupppupp

Jaki materac do łóżeczka najlepszy?

Polecane posty

Gość maja papaja
Piankowy wcale nie jest zły. Wszystko zależy od jego stopnia twardości. Jeśli kupicie średnio twardy lub prawie kompletnie twardy, to będzie ok. Ja nigdy nie miałam żadnego gryczanego ani kokosowego, a mam zdrowe dzieci z prostymi kręgosłupami. Do waszej informacji na koniec ciekawostka: większość materacy na świecie z tzw. wyższej półki jest z pianki właśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażkaWażka
Dokładnie tak, tylko materace piankowe. Przekonałam się o tym, że zapewniają największy komfort i są dużo wyższej jakości, niż te sprężynowe, czy lateksowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolloBrigidarr
Jak jeden z moich poprzedników kupiłam materac w sklepie http://www.jmbnet.pl . Jestem naprawdę zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto szuka czegoś niezawodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek11
materace piankowe polecam wszystkim wygoda i klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoskaMałgośka
Ja proponuję gryczano-kokosowy. Są bardzo wygodne i dzieci chętnie na nich śpią. Ceny są porównywalne z innymi, zwykłymi materacami, te jednak zapewniają większy komfort :) Zresztą zerknij sama: http://mebledladziecka.com.pl/28-materace Masz tam spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiinka
Zagdzam sie z Tobą. To rzeczywiscie są świetne materace i na pewno nasz maluszek odczuje tutaj też komfort spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre zdanie o materacach ze sklepu na portalu www.ekomaterac.pl. Faktycznie ekologiczne i faktycznie zdrowe. Można wybrać z gotowych, albo złożyć indywidualne zamówienie na konkretny projekt materaca. Miła i pomocna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są materace lateksowe - zapamiętują kształt ciałka, główka jest na tej samej wysokości co ciało i tak jest najzdrowiej. ja kupiłam materacyk firmy vitmat http://studiobarw.com/ słyszałam że te piankowe - tanie - trzeba czesto wymieniac bo się zapadają. a to jest nie zdrowe dla malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjollka
No to chyba każdy wie ze materac to podstawa a nie łóżko, my kupiliśmy fajny i niedrogo materac w agata meble, troszkę sie obawiałam że będzie niewygodny ale okazał sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gryka-NIE gnieździ się w niej robactwo nawet jak nie ma takowego w domu. poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy to taki który ma atesty i tego typu rzeczy :) Ja pamiętam bardzo długo szukałam odpowiedniego, ale znalazłam na http://materacyk.pl/ Oni mają duży wybór materacy do łóżeczek z pozytywną opinią Instytutu matki i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając materac dla dziecka przede wszystkim trzeba wybrać produkt, który został stworzony specjalnie z myślą o najmniejszych jak materac PlantPur Baby. Konfiguracja ekologicznych pianek materaca sprawia, że dziecko podczas snu będzie rozwijać się prawidłowo, a jego kręgosłup ułoży się w dobrej pozycji. Zawarte w piance oleje roślinne obniżają do minimum ilość szkodliwych substancji, które mogą przedostawać się podczas snu do organizmu dziecka. To także dobry materac dla alergików, ponieważ pokryty jest warstwą antybakteryjną, która zwalcza alergeny i grzyby. Więcej informacji o materacu na: plantpur.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla alergików ważna jest nie tylko antyalergiczna powłoka ale też mozliwość prania przynajmniej pokrowca w wysokiej temperaturze ok 50-60 stopni minimum, a też bardzo skuteczne są wkłądy z mozliwością ich zamrażania w zamrażalniku . Ja kupiłam dziecku taki materac bo to wybija wszystkie alergrny a też wirusy i bakterie - ja mam taki akurat http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×