Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Jaki znak zodiaku lubisz najbardziej?Jakich ludzi?

Polecane posty

Może i brednie, ale chyba jednak coś w tym jest... Jestem Baranem (druga dekada)... i zgadzam się z tym co piszecie wyżej. iiii... jak długo żyję, zawsze najlepiej dogaduję się tylko z drugim Baranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z trzeciej dekady jesteś, nie z drugiej. Myślałem, że z końcówki drugiej, czyli gdzieś bliżej mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarki sie w marcu przestawia
ja też jestem z 8 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarki sie w marcu przestawia
i baran wogóle do mnie nie pasuje. nie wierze w znaki zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że szybciej powiększe niż polubię.. :) ale fajnie, że są tacy, którzy nie uważają (ale żeby nie było, ze mi chodzi coś takiego po głowie dla facetów i chęci podobania się. mi osobiście jako kobiecie podobają się większe piersi) że wyznacznikiem kobiecości jest literka na metce stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość młoda :P myślisz, że z wiekiem gust w kwestii estetyki ciała kobiety mi się zmieni..? wątpię jednak (i nie jest to kwestia niedowartościowania jako takiego, niedowartościowania przez faceta i takich tam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gust może Ci się nie zmieni, ale prawdopodobnie będziesz bardziej skora do zaakceptowania aktualnego stanu rzeczy i polubienia go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i będę po cichutku narzekać, ze akceptuję ale wolałabym większe.. oj nie widzi mi się.. dobra, bo zepsułam Autorce watek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc jeszcze parę słów o Baranach. Jak to do Was pasuje, Baranki? :) . Aktywność i odwaga to główne cechy osób urodzonych pod znakiem Barana. Urodzeni pod Znakiem Barana to osoby silne i energiczne. Z trudem poddają się władaniu autorytetów, cenią wolność i indywidualność. Są optymistami i potrafią się bawić. Aktywne i przedsiębiorcze Barany to osoby niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba wykazać się odwagą oraz zdecydowaniem. Ich energia czyni możliwym każde przedsięwzięcie, a zapał przekonuje najbardziej niezdecydowanych. Czasami jednak Barany najpierw zaczynają działać, a dopiero później zastanawiają się nad skutkami swoich poczynań. Długotrwałe planowanie i trudne strategie nie są mocną stroną Baranów - są one raczej wojownikami niż dyplomatami. Największą wadą Baranów bywa niecierpliwość. Baran to znak żywiołu ognia. Przedstawiciele tego znaku pragną natychmiast realizować swoje marzenia i z trudem decydują się na czekanie czy kompromis. Jeśli nauczą się cierpliwości, będą w stanie pokonać wszelkie życiowe przeszkody. Barany nie potrafią ukrywać swoich uczuć, są szczere i otwarte. Czasami jednak niechcący ranią innych - nie potrafią bowiem kłamać lub przyznawać innym racji jedynie \"dla świętego spokoju\". Zapytane, szczerze przedstawiają swoje sądy, nie liczą się przy tym z opiniami innych osób czy społecznymi konwencjami. Nie lubią się też długo gniewać, często pierwsze wyciągają rękę na zgodę. Tak mężczyźni, jak i kobiety spod tego znaku kochają sport i aktywność fizyczną. Ruch i ćwiczenia zapewniają Baranom właściwy odpoczynek, a także czynią je spokojniejszymi i łagodniejszymi. W sypialni Barany są bardzo aktywne i dynamiczne. Szybko się pobudzają i zapalają do miłosnych igraszek. Maja duże potrzeby i radośnie sięgają po ich realizację. To kochankowie, którym można zaproponować coś nowego, jakąś nową pozycję czy realizację fantazji erotycznej, Baran się nie wystraszy, ale ochoczo przystąpi do realizacji. Barany są bardzo namiętne, wiedzą jak brać i dawać rozkosz. W łóżku lubią element rywalizacji np. o to, kto przewodzi czy rozpoczyna miłosne \"zapasy\". Podoba im się odrobina niepewności, ryzyka. Barany to nie są pieszczochy, to ogniści kochankowie, którzy spalając się w seksualnym transie, wyzwalają z siebie i z partnera niesamowite pokłady ekstazy. Barany chętnie inicjują seks, otwarcie potrafią sygnalizować swoje pragnienia i realizować je. Kiedy jesteś z Baranem wiedz, że potrzebą jego duszy jest \"rozdawać karty\", on kocha przewodzić, decydować o tempie, o pozycji czy o pikantnych elementach ubarwiających wasze noce. W zamian możesz oczekiwać jednego - czegokolwiek Baran się nie podejmie musi skończyć się sukcesem. Pozwól mu być Mistrzem Ceremonii waszej randki, a już wkrótce on zabierze się do gwiazd i powrotem, i to kilka razy!!! Jeśli umawiasz się z Baranem, nie próbuj gierek czy manipulacji, chcesz żebyście byli razem powiedz \"tak\", nie chcesz to nie zwodź go. On ma na to za duży temperament i za mało cierpliwości, a z resztą Baranów nie pociągają niedopowiedzenia – on chce tu i teraz albo nie będzie drążył i odejdzie. Jeśli dasz mu zielone światło, zostanie, obdarowując cię szczodrze swoją uczciwością, szczerością, entuzjazmem. Pani Baran jest bardzo świadomą kochanką, z wdziękiem i pewnością siebie umie dawać i brać rozkosz. Jej partner otrzymuje dużą dawkę czułości i zdecydowanych pieszczot. W sypialni wprost bije od niej blask pożądania i radości, jaką czerpie z kontaktu seksualnego ze swoim partnerem. Pan Baran ma słabość do fantazji seksualnych, marzyć a potem odgrywać je w realnym świecie. To dla niego podniecenie same w sobie! Kiedy jest z kobietą - jest definicją męskości, jest w nim siła i walka o jej względy, i agresja w podbijaniu zakamarków jej ciała i zwycięstwo gdy kobieta przeżywa ekstazę właśnie z nim. Jego pragnienia są niezwykle silne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko pasuje, bez rozdzielania na panie-barany i panów-baranów.. :P najgorsze to: chce tu i teraz albo nie będzie drążył i odejdzie ciężko z tym żyć kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_A_M_A_N_T_A ---> fakt, ten podział nie jest potrzebny :) Natomiast co do najgorszego... to wcale nie takie złe o ile ma się do czynienia z drugim Baranem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie internautka
RYBY I BYKI :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jajestem skorpionka
bylam z facetem-baranem 1,5 roku. Wiekszego dziwolaga,egoisty i egocentryka w zyciu nie widzialam.....dobrze,ze sie skonczylo,bo wyladowalabym w szpitalu dla psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnooka2
skorpiony... z wyjątkiem jednego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×