Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Jaki znak zodiaku lubisz najbardziej?Jakich ludzi?

Polecane posty

Gość denat ortograficzny
A ja wietnamskie świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu panny
te panny ktore znam maja niezbyt dobre charaktery wszystkie sa skape i czepaja sie o drobiazgi moj byly do tego jest pracocholikiem i praca była wazniejsza ode mnie wiem ze nie miał nikogo innego ale i tak prace stawial ponad mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubiee
koziorozce, skorpiony tak.. lubie, ale.... panny?? oo niecierpie!!! niestety choc bym bardzo chciala... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooooooooooooooooooo
strzelce wagi i barany są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie znam fajne dość Panny.Barany są nerwowe. Mam duzo koleżanek-Ryb ale większość jest ciut nawiedzona, z tym , że są świetne do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slada
bliźnięta, wodniki i strzelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec ja lubie
wodniki, ryby barany, strzelce, koziorozce czasem rak czy byk sie trafi fajny skorionów nie lubie na wszystkich co znalam sie przejechalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panna jestem
to teraz wiem dlaczego nie jestem lubiana, to wszystko wina znaku zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barany to dobrzy kumple
zarowno faceci jak i kobitki juz gorzej jest w zawiazkach bo baranom czesto cos sie odmieni czy jakos inaczej im "odpierdala "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem co wy macie do tych panien :P a ludzi wielu lubie ale zebym ja wiedziala jakie maja znaki zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienko , naprawdę znam fajne Panny.Moja najlepsza przyjaciółka jest Panną i większość ludzi zawsze może na nią liczyć.Jest lubiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham barany! To są najlepsze znaki! Najlepsi , najwierniejsi, najbardziej oddani przyjaciele. A to że nerwowi... no bo oni mają cechy przywódcze i czasem muszą poustawiać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christina..........
barany są kąpane w gorącej wodzie, zawsze maja jakiś problem i wszędzie ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem spod barana i moja siostra tez jest nerwowa ale jak jest naprawde jakis powod najczesciej ktos mnie zdenerwuje lubie dotrzymac slowa czy obietnicy dla dobrego przyjaciela zrobie duzo i to bezinteresownie czesto mam 10 pomysłow na minute mowie sie ze barany nie sa wierne ale to nie prawda jak sie zakochaja to sa bardzo wierne ale oczekuja tego samego od partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to prawda.Mój ojciec jest baranem i mimo że jest strasznie nerwowy to wierny i oddany rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia->bo faceci-Barany tacy generalnie sa.Ja sama jestem dzieckiem wiosennym(Owca pierwszodekadowa) i nie jestem ani nerwowa,ani nie wyszukuje sobie sztucznie problemow,bo i po cholere?;)Nie jestem tez specjalnie uparta,a cierpliwosci mam tyle,ze moglabym sie z calym swiatem podzielic.Charakter mam bardziej "rybi" niz "baranowy". Znaki,ktore najbardziej lubie,to Ryby plci obojga,Kozly-rowniez plci obojga,Byki-jak wczesniej,Wagi-facetow,kobiety spod tego znaku,z ktorymi mialam stycznosc,sa dosyc dwulicowe.Tyle by tego bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem baranem i chyba tylko z innymi baranami, ew lwami, spoko się dogaduję. cechy wymienione powyzej pasują do mnie idealnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbur forumowy
Ze tez wy-baby uwazacie sie za takie postepowe,a wierzycie w takie brednie,jak zaleznosc charakteru czlowieka,od tego w jakim czasie sie urodzil.Do tego trzeba by jeszcze sprawdzic,czy bocianicha czasem nie zaklela w czas czyichs narodzin,czy nie zagrzmialo albo moze nietoperz przelecial.Nie osmieszajcie sie tymi zabobonami.Mamy XXI wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbur forumowy
No to teraz te z was,ktore przypisaly ludziom cechy zwiazane z czasem narodzin,czyli tzw.znakami zodiaku,niech przeczytaja uwaznie wszystkie wpisy.Przeciez juz tu,z tych kilkunastu wypowiedzi widac,ze nic z waszych przypiec nie pasuje.Ale wam to nie daje nic do myslenia.Dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×