Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama synka2

Wypadanie włosów w 4 miesiącu po porodzie

Polecane posty

Gość mama synka2

Jak w temacie. Mój synek ma 4 miesiące . Pod koniec trzeciego po porodzie zaczęły mi bardzo wypadać włosy. Zawsze miałam bardzo gęste. Zażywam Revalid 3 razy dziennie po dwie tabletki. Co robić? Czy miałyście podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo leca garsciami, podobno to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka2
ale ile to zwykle trwa>? aż zupełnie wyłysieję? co zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne. Powinno sie unormować po jakis 2 -3 miesiacach. Mozna sobie troche pomóc, łykac witminy uzywać uzywac jakiegoś dobrego szamponu przeciw wypadaniu np, vichy. Ale co ma wypasc i tak wypadnie. Witaminy i szampon raczej wspomogą regeneracje nowych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzcie witaminy ktore zarzywalyscie przez ciaze gwarantuje ze pomaga.Ja lykam i nie wypadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo....wszedzie sa moje wlosy:) Kupilam witaminki i mam nadzieje ze cos pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszsze
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam od 4 m-ca a teraz mala ma prawie 6 i juz troszku lepijev ztym mnie mi ich wypada ale jeszcze wypadasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi wypadaja od jakis 2 tyg wszedzie leca moje wlosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ztrasznie wypadaly ale tak jak maly skonczyl 8-10 mies to przestalo ale zaczelam brac witaminy FALWIT nie wiem czy przez te witaminy przeszlo czy samo minelo no ale łysa nie jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama z doświadczenia wiem,że co ma wypaść tak wypadnie...u mnie zaczęło się około 3 mies po porodzie i trwało do ok 7-8 miesiąca...mam bardzo długie włosy więc wydawało mi się,ze wyłysieję zupełnie...zjadłam 3 opakowania witamin Merz spezial(ok 50 zł za opakowanie) i powiem szczerze,że NIC mi nie pomogły.....Byłam przerażona...nawet obcięłam włosy ok 30 cm bo przerażał mnie ten widok....w końcu się unormowało i już tak nie wypadały....taka nasza natura....musimy to przetrwać...oby trwało to jak najkrocej bo np mojej kolezance z bardzo gęstych włosów pozostało zaledwie kilka a nad czołem miała nawet łyse place...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wypadło całe stado właśnie z przodu, ciąża to nie same przyjemności. Cieszmy się że włosy mają to do siebie że odrastają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka2
O Boże, łyse place? nad czołem? to mnie nastraszyłyście! tzn, że ja też niedługo będę miała zamiast moich ładnych włosów łyse prześwity? A tu niedługo wakacje! dziewczyny, czy to przerzedzenie naprawdę będzie tak widoczne na głowie? bo ja już kilka razy w życiu miałam takie stany wypadania włosów, np. kiedy po kilku latach zażywania odstawiłam cilest..., ale nigdy nie było az tak źle, żeby było widać jakieś prześwity i przerzedzenie. czy na waszych głowach były widoczne takie prześwity, czy może obeszło się bez??? Błagam , odpowiedzcie, bo nie zasnę przez następne trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie nie omineło, mimo ze cały czas biorę witaminy - ale to raczej kwestia hormonów. Teraz mała ma 7 mcy i już widzę że odrastają - jakaś druga grzywka mi rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka2
no, ale co z tymi prześwitami? miałyście łyse prześwity między włosami? Aż tak wam się przerzedziły? Proszę o dopowiedzi, może statystyka pozwoli coś ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi zaczęły wypadac po 5 miesiącach od porodu, teraz minęły juz dwa miesiące i widze ze powoli odrastają, ale jeszcze miesiąc temu był koszmar, w całym domu wszędzie były moje włosy, a że mam długie i ciemne to efekt był podwójny... jeszcze teraz troche wypadają , ale juz odrastają nowy , wiec mam nadzieje ze nie wyłysieje. hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
mi zaczęły wypadać ok. 4 m-ce po porodzie - wszędzie były moje włosy - w wannie, na dywanie, na ubraniach, na poduszce, na szczotkach, itd. itd. ... Synuś ma za ponad tydzień 7 m-cy i jeszcze mi wypadają, ale już nie tak mocno. Podobno to normalne. Ale niestety straciłam mnóstwo włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po obu porodach wypadały garściami ale ładnie odrosły. nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tymi prześwitami
miałyście je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4-4-4-
4-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej kumpeli
strasznie wlosy wypadaly po ciazy. Lekarz jej powiedzial,ze niestety musi to przeczekac i nic nie pomoze. Wypadna te, ktorych cebulki obumarly a na ich miejsce wyrosna nowe. I rzeczywiscie, brala witaminy, uzywala specjalnego szamponu i dupa blada, normalnie miala zakola jak dziadek w podeszlym wieku. Po paru miesiacach wszystko wrocilo do normy. Wlosy na szczescie odrastaja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wypadaly po ciazy. mialam takie lyse placki na glowie... wlosy byly wszedzie... nawet w pieluszce mojej córci... nic nie pomagalo ani witaminy ani odzywki... po pewnym czasie przestaly wypadac a na miejsce tych co wypadly wyrosly nowe. znow mam ich tyle co wczesniej albo nawet i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
to normalne po porodzie , niektorym wypda taka ilosc ze maja placki lyse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po starszym synku w trzecim miesiącu tak wypadały, że miałam takie zakola jak faceci ;-) teraz w 1,5 miesiąca po młodszym nie czekam tylko łykam (zalecenie dermatologa z poprzedniego łysienia ;-) ) Revalid i kładę maseczkę z Henny (Treatement WAX); aha zapomniałam jeszcze o szamponie z Vichy; musze wskoczyć kupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipnka88
Mi na wypadanie pomogł wax jak zaczęłam używać było ok wypadało ich mniej jak się skończył i nie kupiłam znowu koszmar wypadanie u mnie trwalo około dwóch miesięcy teraz mam takie wlosy jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×