Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora105

Macrolane

Polecane posty

Gość Zlosnica28
Hej Ja też zdecydowanie polecam dr Marcina Wiatroszaka z Wrocławia. Ceny najniższe w Polsce a zabieg chyba najbardziej profesjonalny (pod ocene wziełam wszystko od konsultacji , traktowanie przed zabiegiem, po zabiegu, kontrole itp.)Byłam na konsultacji w kilku gabinetach i powiedziano mi , że taki zabieg bez problemu na fotelu się wykonuje.Troszkę mnie to zdziwiło bo to jednak nie jest powiększanie ust. A u Dr Wiatroszaka zabieg na sali operacyjne, okładają cię sterylnie,dezynfekują chyba z 5 rrazy, dają antybiotyk itp. i co najlepsze dr stara się z Tobą jak najwięcej żartować aby umilić czas i oderwać myśli od zabiegu :) Panie z recepcji z dużą wiedzą odpowiedzą na każde pytanie (po zabiegu męczyłam je okropnie, np. kiedy opuchlizna zejdzie, jak dokładnie je masować, czy mogę przyjechać żeby mnie pomasowały itp.) A jak się obserwuje stronę dr z promocjami to Macolane można zrobić za 6900 zł (200 ml) (tak było w moim przypadku) a teraz trafiłam na promocję dostrzyknięcia tego preparatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmilecka
Wiem, ze we Francji na przyklad wypelnienia tym swinstwem sa zabronione. Ze wzgledu na powiklania 'po'. Ja bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macrolane już nie
Drogie Panie Dystrybutor na Polskę preparatu Macrolane rozesłał do lekarzy info, że wycofuje się z zastosowania do powiększania piersi. Lekarze wykonujący ten zabieg robią to obecnie wbrew stanowisku firmy.... To wiadomo już, dlaczego tak tanio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka0707
W przyszlym tygodniu mam zabieg powiekszenia piersi wlasnie ta metoda...jak wroce dam znac co i jak;) Jesli ktoras z Was zrobila to w ostatnim czasie to niech napisze;) wszyystko:) Pozdrawiam, KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do złośnica
O ile rozmiarów dzięki takiemu zabiegowi powiększyły się Twoje piersi ? Rozumiem że przy macrolane jednak co 2 lata trzeba ten zabieg powtarzac ? Tak sie właśnie zastanawiam czy nie lepiej juz sie zdecydować na implanty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makkittka
Hej dziewczyny jak wyglądają wasze piersi rok dwa po zabiegu ? I co z tym kwasem zelem który się wchlania w wasze ciało /system ? Na pewno są tego skutki uboczne Jest ktoś tutaj kto miał zabieg jakiś czas temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie nie polecam, mialam robione w czerwcu 2010 r w klinice sankowskiego, efekt byl fajny przez pol roku, potem piersi wrocily do swoich dawnych rozmiarow, natomiast teraz 2,5 roku po zabiegu zostaly dwa guzy pod piersiami, jak sie okazalo zel zostal i zbil sie w dwa duze guzki, wiec jak sie dotknie piers to bardzo wyraznie je czuc, a jak sie je podniesie to je mega widac, wiec bez sensu ten caly makrolane, musze sie teraz umowic na wygiagniecie tego swinstwa i na implanty, ogolnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsbcsysy
Dzięki Ula. Przykro mi ze takie są efekty po tylko dwóch latach ... Ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klercia
Nigdy nie zdecydowałabym sie na zabieg, Osobiście polecam tabletki ujędrniające i powiększające piersi. Zażywam te tabletki i efekt widać już po kilku dniach. Nie tylko je powiększają i ujędrniają ale i odżywiają .Są w Zupełności naturalne. http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/fabulous-breasts-p-306.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiskoP
Nie śmieć w każdym temacie i nie oszukuj ludzi tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można samemu zamówić i znaleść kogoś kto się zna na tym.Cena na jedną stronę wypełnienia przy dawce 100 wynosi 2500 zł (cena żelu ). 2-ie osoby uwiną się w 60 min za ok 6tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli aktualne to bardzo prosiłabym o namiary na maila nastinesti@wp.eu Z góry dziękuję. [PS. hejterzy - darujcie sobie pouczenia i zrozumcie że każdy odpowiada za siebie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5555
Czy w Polsce wykonywany jest gdzieś jeszcze ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwroclawia
Zabieg powiększenia piersi kwasem hialuronowym jest wykonywany w Polsce. Ja robiłam we Wrocławiu u dr Ahmeda Elsaftawy, z rezultatu jestem bardzo zadowolona. Efekty przerosły moje oczekiwania:) Doktora bardzo polecam, robi cuda. Zbieg robiłam w tamtym roku w październiku, obecnie piersi są trochę mniejsze ale efekt nadal się utrzymuje. Myślę o ponownym dostrzyknięciu preperatu w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez robiłam u tego samego doktora we Wrocławiu miesiąc temu. Ból w trakcie zabiegu do zniesienia ale zachwyt po zobaczeniu nowych pięknych dużych piersi- niesamowity:) mam zdjęcia przed i po. Mogę pokazać na @. Dla wszystkich którzy zastanawiają sie jedyne co odradzam do aquafilling bo to g... moze powodować raka w przyszłości a macrolane jak i implanty są tego ryzyka nie powodują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy znacie jakieś miejsce gdzie jest wykonywany ten zabieg w Warszawie? (dzwoniłam w wiele miejsc i już go nie wykonują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Macrolane i AquaFilling JEST DOKŁADNIE ODWROTNIE to Macrolane moze powodować powstawanie nowotworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
sama jestem po powiększaniu biustu ale szczerze mówiąc mam implanty i jak dla mnie to najlepszy i najtrwalszy jest zabieg. żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zamiast tych wypełniaczy,które podlegają biodegradacji i są bardzo drogie ( na każdą kieszeń) polecam coś zupełnie prostego i taniego,który daje też potężny efekt.Kupcie sobie Adifill Peptide ( 10ml)-27 zł+wysyłka.Po zużyciu 10 ml kupisz 10 opakowań na cały rok i zapłacisz jedynie 300 zł ,efekt taki sam po kilku dniach stosowania jak po Macrolane VRF 30 ( po 30 stu minutach). Przygotowany rozczyn wodny ( 2ml) wystarczy rozmasować(wklepać) płatkiem na biust i wystarczy z powodzeniem jeszcze na pośladki ( rozmasować,wklepać ). To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rok temu poddałam się powiększeniu biustu w Instytucie Bielenda w Krakowie. Jest to pierwszy taki gabinet, w którym lekarze wprowadzili zabieg Body Jet. Najlepsze jest to że zabieg ten nie uszkadza tkanki łącznej, naczyń krwionośnych ani struktur nerwowych. Po zabiegu tym zyskałam większość pewność siebie i w końcu mam piękne i jędrne piersi. Myślę, że warto zainwestować w taki zabieg, chociażby dla lepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakies kosmiczne technologie. Nie wystarczy wam macrolane?co to juz sie z tego wycofala firma, bo mnostwo powiklan. Zaraz po tym jak sie wycofali z macrolane, to "powstal" nastepny - aquafilling, moze to ten sam tylko zmienili nazwe oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×