Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora105

Macrolane

Polecane posty

Gość fifka 111
hejdziewczyny, mieszkam w Niemczech i tutaj lekarze wypowiadaja sie negatywnie na temat tego zabiegu (bylam na dwoch konsultacjach - w Monachium i w Hannoverze). W Polsce natomiast ten zabieg jest od niedawna bardzo popularny - no i przede wszystkim nie jest tak inwazyjny jak wkladki. Mam pytanie ktore mnie dreczy - czy majac w sobie macrolane i przy badaniu podejrzewajacym raka piersi jest mozliwosc rozroznienia ze to kwas czy trzeba rozcinac pacjenkte zeby to ostatecznie stwierdzic (jak powiedzieli mi specjalisci tutaj a ja tak do konca nie jestem do ich opinii przekonana). Czy ktoras z was interesowala sie tym tematem i moze cos dokladniejszego na ten temat powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim ciele, głównie w skórze, w różnorodnych stężeniach. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Nie sądzę, żeby trzeba było rozcinać piersi by stwierdzić raka piersi. Poza tym kwas hialuronowy to substancja, która z czasem się wypłukuje i po prostu znika. W Polsce ten zabieg jest coraz bardziej popularny i ja również jestem jego zwolenniczką z racji tego, że jest zdecydowanie mniej inwazyjny niż implanty. Sama się nawet zastanawiam nad wstrzyknięciem sobie macrolane, chcę iść niebawem do IQ Medica w Warszawie na konsultacje więc przy okazji zapytam o to rozcinanie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
Super by bylo, zapytaj prosze ! Ja wiem ze to jest naturalna substancja ale jak sie np. wstrzykuje wlasny tluszcz to tez powstaja rozne ryzyka i nieraz robia sie zwapnienia ktore nie sa od razu rozpoznawalne, trzeba robic dokladniejsze badania i wtedy sie wykrywa czy to rak czy nie. Jednak w przypadku macrolane podobno nie da sie tego odkryc badaniami i trzeba rozcinac. Strasznie napalilam sie na ta metode, podobaja mi sie efekty ktore widzialam na zdjeciach...ale mimo wszystko boje sie ze jak przyjdzie co do czego i w trakcie corocznego badania piersi lekarz wykryje cos niepokojacego to ze bedzie mnie trzeba rozcinac zeby stwierdzic ze to nie nowotwor... Daj prosze koniecznie znac co ci powiedzieli na konsultacji i wielkie dzieki z gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona01
Ja tez cos slyszalam o tym ze moga powstac jakies zgrubienia i nie da sie stwierdzic czy to nowotwor czy nie i konieczne jest nacinanie......prosze daj koniecznie znac jak bedziesz po konsultacjach! Dziewczyny ktore to robily - nic wam lekarz o tym nie wspominal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggysoon
15 koło za 120ml w każda pierś? ..w Poznaniu, w Solumiedzie zapłaciłam 11 tyś za ten sam efekt.jestem po konsultacji i zapłaciłam zaliczkę. czekam na zabieg i dam znać. lekarz zdawał się bardzo rzeczowy i kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem juz po
i jestem jak na razie bardzo zadowolona. Wstrzyknięto mi po 110ml w każdą pierś, piersi wielkie i very sexy. Bałam sie zabiegu, ale to trwało około 20 minut, nawet nie zdążyłam zamiałczeć a tu już jedna zrobiona. Efekt jest piekny, jeżeli kogoś interesuje, moge przesłąć zdjęcia. Robiłam w Sulęcinie, u Pani Kasi, zapłaciłam 8tys. Kwas hialurynowy trzyma około 2 lat w piersach. Zdecydowałam sie na ten zabieg, poniewaz moja kolezanka roniła rok temu i ma ciągle takie same piersi. Podobno później nie trzeba juz takiej dużej ilości wstrzykiwać tylko mniej. Poza tym nie mam czasu męczyć sie miesiąc po silikonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ml sobie wstrzykiwałaś? jaki masz teraz rozmiar? Ja jeśli bym się decydowała, to też na macrolane. Efekt krótki, ale może to i lepiej. Jak ci się znudzą duże piersi, to wiesz że za jakiś czas zmaleją. Czytałam o obydwóch zabiegach na stronie kliniki IQ Medica i zdecydowanie przekonuje mnie macrolane i doktor Chomicka Janda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale
co z tym ryzykiem powstania jakis tam zgrubien i niebezpieczenstwa nierozpoznawalnosci ze to nie rak...czy zadna z was o to nie pytala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozmawiałam z panią doktor z IQ Medica, przy okazji wizyty u nich na konsultacji i rozwiała trochę te wątpliwości o których pisze fifka 111. Otóż pani doktor powiedziała mi, że przy badaniu piersi należy poinformować lekarza o przebytym zabiegu preparatem macrolane i dobry radiolog nie powinien mieć problemu z jego rozpoznaniem. Preparat nie może być potraktowany jako nowotwór. Więc bez obaw :-) możemy śmiało powiększać sobie piersi tą metodą Macrolane i być spokojne, że nie trzeba będzie rozcinać piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
Zdecydowalas sie na zabieg? Napisz koniecznie jesli tak czy jestes zadowolona z efektu...ja ciagle sie waham ale sklaniam sie ku zabiegowi coraz bardziej...nie ma to jak fajne seksowne piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaria31
nalezy po prostu dopytac dokładnie lekarza-ja mam zawsze kartke, którą wyciągam przy lekarzu-dr Kruk-zawsze zostawia swój prywatny nr telefonu, żeby można bylo dopytac po konsultacji o rzeczy, które umkneły. na razie jestem po konsultacji-chociaz zastanawiam sie nad implantam-cena zblizona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
do mmaria - ile dr. Kruk bierze za macrolane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna233
Jesli któraś z Was jeszcze sie waha przed tym zabiegiem i ma obiekcje co do ceny moge polecic zabieg u dr Wiatroszaka. Sama poddałam sie zabiegowi 2 miesiące temu. Dla zaintersowanych podaje link www.estmedica.pl/macrolane.html#text I mogę powiedzieć ze znalazłam jedne z najtańszych zabiegów w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 110 ml w każdą pierś
ja po zabiegu dostałam informację dla radiologa, gdybym w przyszłości miała robione badania piersi, żeby sobie poradził z opisem. Kwas hialuronowy jest podany głęboko pod gruczoł piersiowy, a zmiany rakowe są w gruczole. To jest inne miejsce. Ktoś Ci skarbie nawciskał kitu, że trzeba coś ciąć. W Niemczech medycyna estetyczna jest stara i radykalna. Oni maja tam tylko wkładki silikonowe i nie odpowiadaja na jakiekolwiek nowości. Zanim zaczna podawac Macrolane w cycki minie pół wieku. Dlatego też istnieje migracja medyczna do Polski. Mnie cieszy to, że po zabiegu nie mam juz żadnego śladu. Nie miałam robionego żadnego nacięcia, a kwas podała mi pani Kasia jakąś nową metoda bez skalpela. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę wysłać zdjęcia. No i te ceny, najniższe w Polsce. Cycki mi się bardzo podobają, pochwaliłabym sie całemu światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę, że u Wiatroszaka udało mi się zrobić w dość dobrej cenie (nieco ponad 7 tys zł) i to mimo, że jechałam do innego miasta to mi się opłaciło bo w mojej okolicy dużo drożej wychodziło. Ale rzeczywiście słyszałam, że dużo osób z zagranicy przyjeżdża na zabiegi do Polski bo mamy bardzo dobrych chirurgów. Ten mój lekarz jest starszym asystentem Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, ma masę różnych certyfikatów na wykonywane procedury, należy do międzynarodowego towarzystwa AntyAging i jest szkoleniowcem kilku firm w ramach czego przeprowadza szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallalala
DZIEWCZYNY LICZY SIE GDZIE NAJLPEPIEJ A NIE GDZIE NAJTANIEJ Z RESZTA TU REKLAMĄ ZAJEZDZA;);) :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
Moze i mi nawciskali kitow z tym cieciem w Niemczech, sama nie wiem, po prostu wolalam sie was zapytac. Metoda kusi i cena i tym ze nie ma sladow, masz w tym wzgledzie stuprocentowa racje. Bardzo chetnie zobaczylabym fotki jesli mozesz, przyslij prosze na jovmunich@hotmail.de, bylabym bardzo wdzieczna bo bede u pani Kasi za tydzien i tak w sumie ciagle jestem na 50/50 i sie waham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
No to sie jednak spontanicznie zdecydowalam i zrobilam ! Mam czcuszki rewelacja!! Jestem wprawdzie dopiero krotko po zabiegu wiec wszelkie niebezpieczenstwa typu grudki czy nierownosci o ktorym pisza na tym forum pod innym tematem moga sie jeszcze pojawic ale na razie nic nie wyczuwam (poza tym ze sa opuchniete jeszcze) a ronica jest nieziemska i jestem w nich zakochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Jakie badania po powiększeniu piersi implantami? http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fifka ja robiłam ostatnio kwas macrolene w cycuszki u dr Kruka i za 100ml w każdą pierść zapłaciłam 9tys z anestezjologiem i dobą w Klinice do wieczora. Bardzo fachowo, szybko i profesjonalnie,a anestezjolog naprawdę super delikatny mimo ze mam siniaczka po wenflonie.ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
do pacjentkastad: Ja tez jestem super zadowolona :-) Ale nie powiem, dwa dni po zabiegu to porazka, bolalo mnie doslownie wszystko - od piersi, pachy, plecy...nie moglam podnosic rak do gory i nie mialam za duzo sily w rekach, nie moglam na przyklad zapiac guziaki w ciasniejszych jeansach bo nie bylam w stanie docisnac go do dziurki, ni emoglam otworzyc mocniej zakreconej butelki itp....tez tak mialas? Po dwoch dniach jest troche lepiej ale piersi sa jeszcze opuchniete. Kiedy ci zeszla ta opuchlizna i kiedy zaczely byc bardziej miekkie? Blagam daj znac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fiffka a u kogo robiłaś te piersi? ja robiłam u Kruka-doktor tłumaczył, że żelu nie powinno podawać sie do powiezi bo kaleczy sie miesien i sa silne bóle.prawidłowo przeprowadzony zabieg jest bezbolesny, zel poaje sie zaraz pod gruczoł i od razu normalnie funkcjonujesz. moze to krwiak ci sie pod powieziązrobił. kurde-to sobie narobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty. eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
W sumie to juz mi przeszlo, pierwsze dwa dni byly kiepskie ale teraz wszystko wrocilo do normy. Moze rzeczywiscie ucisnelo na jakis nerw, sama nie wiem....ale dzisiaj rano wstalam i bolu prawie nie ma, jak reka odjal. A cycuszki dalej piekne i jestem happy ze sie na to zdecydowalam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bapsi
mnie po zastrzyku w pośladek dwa dni pupa bolała, a co dopiero po takim zabiegu jak Mcrolane, zawsze musi trochę boleć, dzień i dwa i przechodzi, mi wytłumaczono, że dzień czy dwa bólu nie można porównać z miesiącem bólu po silikonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górne powieki
Masz rację, nawet zastrzyk w pupkę boli, ale to jest chwilowe czy dniowe i przechodzi, ogladałam wczoraj zdjecia powiększanym piersi tą metodą. Rozmawiałam z kilkoma lekarzami, którzy wykonują te zabiegi i wszyscy mówili, ze nie ma możliwości zrobienia tego zupełnie bezboleśnie czy bez uczucia dyskomfortu, bo to jest zastrzyk. Jedna osoba jest bardziej wrażliwa druga mniej. Dostałam ulotkę i tam też pisze że przez pierwsze dwa tygodnie można odczuwać dyskomfort, bo masz cos nowego w cyckach. Osoby, które robiły w ostatnim czasie proszę o podanie cen i ilosci w ml kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minoretta
Jestem odrazu po zabiegu , mam po 100ml w każdej piersi i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, mogę wysłać zdjęcia. Za zabieg zapłaciłam 6400zł za obie piersi. Byłam bardzo mile zaskoczona ceną bo zapłaciła 6400zł za obie piersi. Jak dowiadywałam sie odnosnie cen, to najwyzsza była w Warszawie 13 tysięcy, a najnizsza w Sulęcinie, tu zapłaciłam 6400zł. Myślałam, że to może jest jakiś gorszy preparat, ale dostałam na karcie wypisowej odklejone z ampułek numery seryjne. Pani doktor pokazywała mi wszystkie ampułki które mi podawała. Sama widziałam i wszystko się zgadza. Podała mi kwas najgęstszy, który się najdłużej utrzymuje. Dostrzyknięcie po roku czy dwóch nie będzie wymagało już takiego kosztu, za dostrzyknięcie płaci się mniej. Zastanawiam się teraz nad moim tyłkiem, chcę go podnieść do góry. Widziałam na zdjęciach które mi pokazała Pani Doktor, rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×