Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora105

Macrolane

Polecane posty

Gość venite-e
ja mysle, ze jest to sprawa bardzo indywidualna jezeli chodzi o utrzymywanie sie efektu, jak pisalam juz wczesniej jestem po zabiegu 8 miesiecy i nic nie zauwazylam, zeby z moimy piersiami cos sie dzialo nie pokojacego pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliw--a
ja jestem po zabiegu dwa tygodnie i jestm baaaardzo szczesliwa, super sie czuje:) nieszczesliwa umow sie na konsultacje ja za konsultacje nic nie placilam, nic nie tracisz a mozesz duzo zyskac. Konsultacja do niczego Cie nie zobowiazuje a lekarz Cie zbada i powie Ci jakie sa mozliwosc w Twoim przypadku. ja trafilam na świetnego lekarza zero srepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
Czytając to forum zastanawiam się czy wszyscy, którzy się wypowiadają są kobietami... Dlaczego - ponieważ ja miałem ten zabieg wykonany późnym latem. Dobrze pamiętam wszystko i nie ma mowy o wrażeniach typu super, zero stresu i pełen komfort. Ja miałam znieczulenie dożylne lekarz nazwał je krótkim lub krótkotrwałym dożylnym. Konsultacja przebiegła bardzo miło i bez żadnego stresu - zabieg zawsze jest stresem. Nie czułam żadnego bólu przed i w rakcie zabiegu. Jednak po zabiegu przez 2 tygodnie nie mogłam ćwiczyć i "eksploatować moich nowych piersi :) Umówiłam się na kontrolę po 7 dniach - wszystko przebiegło zgodnie z planem. Z doświadczenia mojego i mojej znajomej którą poznałam w klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy (tego samego dnia miałyśmy robiony zabieg) mogę Wam przekazać jedno - warto zrobić go w znieczuleniu dożylnym, nie tylko ze względu na ból lecz przede wszystkim z powodu precyzyjnego określenia efektu ostatecznego. Po miejscowym znieczuleniu pierś jest bardziej obrzęknięta z powodu objętości tego płynu znieczulającego - doktor wyjasnił mi że po 12-24 godzinach pierś przyjmuje ostateczną objętość. U mnie miałam obraz realny zaraz po zabiegu. Nie będę robić tu reklamy , jednak byłam w kilku miejscach i jeśli się zdecydujecie na taki zabieg warto zwrócić uwagę czy klinika ma odp. certyfikat od tej firmy MACROLANE. Mój doktor miał doświadczenie i był trenerem tej firmy więc zdecydowałam się na nich. Cena też była konkurencyjna. Jeśli macie jakieś wątpliwości służę radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliw-a
jezeli pisze, ze jestem szczesliwa i czuje sie suuuper to chyba mam prawo wyrazic swoja radosc i szczescie. Jezeli jestem po operacji to chyba normalne, ze czuje sie obolała i nie jestem w pełnej formie. Dwa tygodnie temu nie mialam piersi wogole teraz je mam, wiec mam prawo wyrazic swoja radość, nie rozumiem dlaczego ktos pisze. ze nie jestem kobietą.... przeciez wlasnie kobieta z takim problemem jak mój powinna mnie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Akurat konsultacja najmniej mnie przeraża, bo już miałam okazję byc u chirurga plastycznego na konsultacji. Bardziej przerażająca jest cena i obawiam się, czy na Podkarpaciu wykonują takie zabiegi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
NIe zrozum mnie źle "szczęśliwa" nie chodziło mi o negację Twoich odczuć - po prostu myślę że jeżeli dziewczyny szperają na tym forum poszukując porady - chcą wiedzieć jak jest obiektywnie - a zabieg to nie zabawa. Gratuluję Ci i cieszę się że podobnie jak ja czujesz się lepiej po tym jak otrzymałaś nowe piersi i to bez skalpela. Mój post nawiązywał do faktu że sama poszukując porady natknęłam się na forach na osoby które wypowiadały się w sposób łudząco przypominający reklamę. Nie miałam na mysli Ciebie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utirc
erlich wątpie żeby efekty potem zostawały na stałe. Kto ci to powiedział. Jak wyczytałam niejednokrotnie to kwas się stopniowo wchłania nie mam tyle optymizmu ze potem juz sie nie wchłania niestety i pewnie trzeb apowtarzac co rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utirc
Anula podeślij jakaś fotke prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moja przyjaciółka miała problem z asymetrycznymi piersiami i właśnie zrobiła sobie ten zabieg w Londynie. Do jednej piersi wprowadziła chyba 150 ml, a do drugiej mniej. W każdym bądz razie efekt jest widoczny i dziewczyna już się nie męczy:-). Jest rok po zabiegu. W Warszawie miała zapłacić ok16000, a w sumie wydała niecałe 10tys. Nie pamiętam nazwy kliniki, ale stronka to macroline-w-londynie.pl. Magda poleca to swoim znajomym, które boją sie skalpela. A- pytałam- podobno nie boli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
Też słyszałam o tych zabiegach w Londynie - jednak ja raczej chyba bym się nie zdecydowała. Kontrola - opieka po zabiegu - ?? Lecieć jeszcze raz?? W Polsce w Warszawie, Krakowie i Bydgoszczy też już są podobne ceny - może 2,5 tys wyższe. Szkoda że nie poczekałam bo ja robiłam zabieg w wakacje i zapłaciłam dużo więcej - z efektu jestem zadowolona ale można było zaoszczędzić troszkę. Teraz w Esteticmed będę robiła sobie restylan w usta bo przed świętami mają super obniżkę o 30% - a na Macrolane 15% - zabieg jest więc za 11 500 :( Wiedziałam że ceny spadną - ale nie myślałam że tak szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacja
jaka ładna reklama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjkka
w Krakowie to chyba nigdzie. Moja kolezanka była na konsultacji w Krakowie ale jakas lipa straszna wyszła. zabieg zrobila gdzies pod Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia be
pytam, bo DOSIA 75 pisze,ze zabiegi wykonywane są w Warszawie, Bydgoszczy i Krakowie. ? może ona wie dokładnie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia be
coraz częsciej myślę o zabiegu... tym bardziej czytając wasze wypowiedzi i opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
Majusia - ja robiłam w Esteticmed.pl - www.esteticmed.pl W chwili obecnej jest tam zdecydowanie najtaniej - zobacz stronę www.piersibezskalpela.pl i wszystko sobie przeczytasz. Chyba do końca stycznia - masz zabieg za 11 i pół tysiąca i do tego dodatkowy zabieg ujędrniający i usuwający rozstępy skóry piersi laserem fraksyjnym w cenie macrolane. Doktor naprawdę w porządku a klinika sama zobacz nie chcę robić reklamy bo mnie o to posądzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka101
witam, przejrzalam kilka forum i troszke naczytalam sie o tym zabiegu, wszedzie pisza o znieczuleniu miejscowym, wlasciwie to tylko dlatego zdecydowalam sie na ten zabieg, bo boje sie ogolnego, dosia piszesz ze mialas ogolne znieczulenie, sama tak chcialas czy byla to sugestia lekarza ? czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka102
widzę że ktos tutaj robi niezla reklame esteticmed, niestety podajac nieprawdziwe rzeczy, mam nadzieje ze zanim przystapicie do tego zabiegu powaznie sie nad zastanowicie, gdzie i kto Wam zabieg wykona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka 103
kulka 102 całkowice sie z Toba zgadzam a co do tej upierdliwej reklamy esteticmed to juz tylko śmiać mi sie chce z tego ale moze nie ktorzy potrzebuja takiej reklamy hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
To była sugestia lekarza - i było to znieczulenie dożylne - nie miałam intubacji. Co w tym nieprawdziwego ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka101
dzwoniłam do tej firmy i powiedziano mi ze do tej pory wykonali tylko zabiegi w miejscowym znieczuleniu, ogolne jest co prawda mozliwe ale jak na razie robili w miejscowym, ciekawe w takim razie co tobie podali, troszke to dziwne, prawda? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
fajnie;) wszystko mozna sprawdzić, nic sie nie ukyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia be
czekam na macrolane na podbeskidziu:) może na wiosnę dotrze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhhhhhhhhhhhhhhh
jak juz dotrze to może poczekaj jeszcze z pół roku jak nabiorą doświadczenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarunia23
Witajcie dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarunia23
Słyszałam,że po wprowadzeniu żelu zostają małe blizny w miejscu wprowadzenia.Wiecie coś o tym ? Która z was robiła zabieg w Bydgoszczy? Podzielcie się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam zabieg u dr checinskiego, po 150ml prosze o info czy po zabiegu boli, jak dlugo tzreba nosik staniczek i czy blizny szybko sie goja, prosze bo mam starszne watpliowsci i nie wiem czy sie nie rozmyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
Ja robiłam w Bydgoszczy. Jestem bardzo zadowolona chociaż myślałam że uzupełnianie będzie konieczne dopiero po 2 latach a okazało się że po 1,5 roku. Mimo to zdecydowałam się i naprawdę nie żałuję. Piersi są bardzo jędrne, naturalne, a co dla mnie najważniejsze nie wyczuwa się żadnych oznak że co się przy nich robiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarunia23
Dosia 75-powiedz jaki miałaś rozmiar przed zabiegiem,ile ci wstrzyknęli.To prawda,z zostają blizny? Powiedz coś jeszcze o Bydgoszczy,też chcę tam robić.Długie są terminy oczekiwania? Kiedy zaczęłaś normalnie funkcjonować? Mam na mysli specjalną bieliznę,Jak długo ją nosiłaś? A co z sexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×