Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora105

Macrolane

Polecane posty

Gość katieo
Witam. Wczoraj poznym popoludniem poddalam sie zabiegowi Macrolane w Krakowie.Na pierwszy rzut efekt rewelacyjny, tyle ze piersi jeszcze obolale i twarde, przez co malo plastyczne.Czy to uczucie w najblizszym czasie zmaleje?Nie chcialabym aby wygladaly jak po implantach. Czy po 2 tygodniach mozna juz sprobowac zalozyc "normalny" biustonosz? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. Pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macrolanee
a ja wczoraj miałam usuwany macrolane z obu piersi. 3 lata temu miałam zabieg, efekt powiekszenia piersi utrzymywał sie pół roku. W wiekszości preparat sie wchłonął ale mi pozostały w piersiach takie torbiele (3 sztuki po 2 cm) i musiałam usunać ten nie wchłonięty kwas hialuronowy żeby się nie paprało jak to ujął lekarz :-) Zabieg nie bolała - cos jak biopsja piersi tylko, że bardzo grubą igłą (bo to, żel i przez cienką nie chciał wyjść). Moja opinia jest taka, że nigdy wiecej tego zabiegu nie zrobie: po pierwsze drogi, po drugie bardzo krótki efekt jak na takie pieniadze a po trzecie nie chce miec kolejny raz zabiegu usuwania macrolane z biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno byłam w klinice La Perla i tam dowiedziałam się szczegółów na temat zabiegu Macrolane. Jestem zdania, że jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pełniejszych kształtach, ale obawiają się skalpela. Poza tym zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym a zaraz po nim można powrócić do domu i codziennych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macrolanee
do dwóch tygodni po zabiegu nie można ćwiczyć, podnosić ciężkich rzeczy, trzeba nosić specjalny stanik a do tygodnia bardzo bolą piersi i nie za bardzo można podnieść ręce do góry bo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katieo
Wszystko zalezy od organizmu.Mnie biust pobolewal wlasciwie tylko 2 dni, podczas ktorych unikalam tylko gwaltownych ruchow, podskokow oraz uciskow na klatke piersiowa.Majac male, ruchliwe dziecko trudno wymigac sie od wykonywania niektorych czynnosci, jak np podnoszenie wiekszych kilogramow. Jestem 8 dni po zabiegu i nie czuje juz zadnego dyskomfortu.Moje piersi moze znacznie sie nie powiekszyly, ale sa zdecydowanie pelniejsze i jedrniejsze.Jestem naprawde bardzo zadowolona.Szczerze polecam Dr Zbigniewa Plewe.Wykonuje tego typu zabiegi w Krakowie i Lublinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożkkka
Cena zależy od zużytego preparatu i okolicy gdzie się go wstrzykiwało więc informacja ile sie płaci zwykle moze sie nieco różnic.Wolumetria kwasem hialuronowym, taka co daje liftingujący efekt, (trzeba wtedy dać dużo preparatu- po 3-4 ml na stronę).Wiem to bo byłam w Afrodycie na konsultacji przed samym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy któraś z Was powiększała sobie piersi u dr Wiatroszaka? Czytałam wiele pochlebnych opinii na jego temat, jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc nie wiem nic na jego temat. Myślę, że najlepiej jest zapytać osoby, nie te które dopiero się wybierają, ale te, które już były na zabiegu u niego. Zobacz do jakiegoś serwisu, gdzie się ocenia lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anitka000000
A co chcesz konkretnie wiedzieć.Jestem po pierwszej wizycie takiej przed zabiegiem.Jestem pod wrazeniem tego lekarza.Swietny specjalista,potrafi rozwiac wszelkie watpliwosci dotyczace zabiegow.I cenowo,mysle najlepiej wypada w okolicach Wroclawia.I na pewno juz za krótki czas bede miała wreszcie piekny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielaka z Krk
do Katieo czy mogłabyś podać do siebie jakiś kontakt ? coraz bardziej zastanawiam się nad Macrolane i mam kilka pytań ..... pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale widzicie, że też macrolane ma swoje minusy... Podobnie jak implanty. Ale z tego co teraz zaobserwowałam cena zabiegu się mniejsza - tak przynajmniej jest w warszawskiej IQ medice - nie wiem jak w innych klinikach itp. Z tym, że też widać właśnie, że coraz więcej osób zamist implantów wybiera alternatywę w postaci macrolane. Nie zmienia to faktu, ze i tak przed jakimkolwiek tego typu zabiegiem trzeba iść do lekarza i omówić swój "przypadek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jednak - mimo wszystko zastosowanie macrolane nie jest tak inwazyjne jak w przypadku innych metod. Sporo na temat samych wskazań do zabiegu oraz korzyści z niego płynących można poczytać tutaj: http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=82 Zastanawiam się tez czy to kiedy należy powtórzyć zabieg jest identycznym czasem dla każdego czy jest różnicowane w zależności - no właśnie, od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślący 25
Drogie Panie! trafiłem na to forum zupełnym przypadkiem, więc nie chcę zabierac tutaj zbyt duzo miejsca, no i do tego nie jestem kobietą więc nie do końca może powinienem się wypowiadac na ten temat, ale chciałbym tylko poddac wam pewną sugestię wynikającą z faktu bycia po drugiej stronie tego wszystkiego, tj bycia odbiorca waszych wdzięków. mam 25 lat i niejedno juz w zyciu widziałem, ale zabieg powiększania piersi mim zdaniem zakrawa o absurd. rozuniem ze to moze was uwolnic od kiepskiego samopoczucia, ale chcialbym tylko zebyscie wiedzialy, ze duze piersi nie gwarantuja szczesliwego zycia. moze pocieszycie sie nimi przez jakis czas ale potem to tez stanie sie codziennoscia. z męskiej perspektywy duze piersi u kobiet nie gwarantuja atrakcyjnego wygladu. owszem przykuwają wzrok męszczyzn, ale tez jedynie chwilowo i wcale nie czynią kobiety bardziej kobiecą... a przynajmniej nie dla tych, którzy mogą poszczycic się faktem posiadania w miarę rozwniniętego mózgu i czegoś na kształt wrażliwości. wiem co mówię ponieważ moja dziewczyna wcale nie ma dużych piersi a jak dla mnie cała aż ocieka kobiecością i nawet jednego centymetra w jej ciele nie zmienilbym nawet o krzynkę. biust wcale nie był tym co musiało mnie do niej przyciągac. zamiast zabiegow (ktore kosztuja tyle co samochod) moze warto byloby pomyslec o tym co naprawde jest wazne w wygladzie kobiety. jakis czas temu zauwazylem ze przytlaczajaca wiekszosc kobiet ni potrafi chodzic.... ze o chodzeniu na szpilkach juz nie wspomne. i to często tak, że nie jeden cowboy nie powstydziłby się takich ruchów. a sposob poruszania sie naprawde duzo mowi o człowieku i drogie panie gwarantuje, ze kazdy meszczyzna zwraca na to uwage, nawet jezeli sam nie zdaje sobie z tego sprawy. do tego usmiech i odrobina inteligencji połączona właśnie z kobiecą wrazliwością, której ostatnio można ze świeczką szukac. dobry, delikatny makijaż - meszczyzni nie sa slepi i wiedza kiedy kobieta ma 16 kilo zaprawy murarskiej na sobie (NAPRAWDE TO WIEMY!!!) i nie słyszałem jeszcze, żeby komuś się to podobało. aha, jeszcze jedno. tutaj jest stronka z wynikami zabiegu o którym rozmawiacie na tym forum. przejrzyjcie te zdjęcia i pomyslcie jeszcze raz. mnie nie przekonał ani jeden zabieg. kazde z tych piersi po zabiegu wygladają sztucznie i niekształtnie. nawet jeżeli samym piersiom brakuje nieco atrakcyjności to po zabiegu nie ma jej już nawet w połowie!!!!! szczególnie jeżeli myślicie o tym, żeby pokazac sie komus bez ubrania. bo przecież w ubraniu małe piersi tez mogą byc naprawdę sexy. wszystko zależy od tego jak sie je nosi. http://www.piersibezskalpela.pl/index.php?idstrony=4 NAJDROŻSZE PANIE!!!! kobiecoś macie w sobie i pamiętajcie o tym proszę was. i jeżeli zadbacie o to co nosicie wewnątrz siebie to gwarantuje wam, że nawet kiedy bedziecie miały 80 lat, będziecie mogly sie poszczycic nie małym powodzeniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę przyznać, że metoda macrolane mnie zdecydowanie przekonuje. Chciałabym bardzo powiększyć piersi a skalpela się boję dlatego macrolane jest idealną metodą dla mnie. Dlatego też w najbliższym czasie mam zamiar wybrać się do dr Kratochwila we Wrocławiu na konsultacje, jest on bowiem bardzo dobrym chirurgiem plastycznym a ja chciałabym żeby jeszcze więcej opowiedział mi o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conmari
Ok macrolane tak,ale zadne tabletki,a o tych teraz mozna coraz wiecej usłyszec Mysle ze jedynym dobrym i bezpiecznym sposobem na ładny biust jest ten zabieg www.estmedica.pl/macrolane.html#text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15tys. na cycki-dużo!!! ja wybieram się na konsultacje do dr Surowiaka-Dermamed Wrocław,cena przyzwoita 8tys. i bezoperacyjnie,więc zobaczymy. Jak będę po to napiszę,ale i tak je powiększe tym "Macrolane"bo za bardzo boję się implantówi calej tej operacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
teraz w salonie Afrodyta w Blue City w Warszawie są rabaty na zabiegi Macrolane nie tylko na powiększanie piersi ale też na modelowanie sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
czy któraś z was robiła macrolane w Krakowie w ECOPLANT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry lekarz szukam
A czy któras z Was moze robiła ten zabieg gdzies na śląsku,najlepiej we Wrocławiu ? Szukam tam taniego i dobrego specjaliste,jesli to mozna połaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korne_lka
Jeśli chodzi o mnie to ja byłam na konsultacji u dr. Wiatroszaka we wrocławskiej klinice i oglądałam zdjęcia (w razie czego moge linka zamieścić do fotek) i wygląda to strasznie fajnie...Wiec chyba na "gwiazdkę" zrobie sobie mały prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaletą Macrolane jest praktycznie natychmiastowy rezultat połączony z długo utrzymującymi się efektami. Jest na bazie kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach i kształt piersi jest nadawany w delikatny i naturany sposób. Poza tym na stronie dra Kratochwila czytałam, że Macrolane został zarejestrowany w Europie, jako jedyny, naturalny wypełniacz służący przywracaniu objętości, konturowaniu i ujędrnianiu powierzchni ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródekipopodbródek
Do Kornelki_Kornelki napisz proszę jaka jest obecnie cena za Macrolane u dr Wiatroszka i czy robiłaś u niego i czy jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szenbaszka
Tu takie promocje, a czy w Zielonej Górze też mozna zrobic kwas hialuronowy? Chcę zrobic mkojej Mamie prezent na urodziny, ale do Wrocławia za daleko. Jak wiecie to piszcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlosnica28
Zdecydowanie polecam dr Wiatroszaka : lekarz super, efekt zabiegu super super, co do ceny jak się ładnie uśmiechniesz to pomimo i tak niskiej jak na Wrocław zawsze coś utargujesz albo np przy minimalnym koszcie powiększy jeszcze usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poelii
Wydaje mi się, że macrolane jest bardzo dobrą alternatyw ą dla implantów czy własnego tłuszczu. Miałam powiększane piersi macrolane w gabinecie Bellisany, sam zabieg trwał około 30-40 minut. Z tego, co czytałam teraz to jest najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna metoda na polskim rynku (a pojawiła się chyba jakieś 4 lata temu). Bałam się trochę kwasu hialuronowego, bo znalazłam dużo opinii, w których dziewczyny narzekają na grudki, które później powstawały, natomiast macrolane jest już bardziej innowacyjny i ten problem udało sie wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×