Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora105

Macrolane

Polecane posty

Gość kulka 101
z tego co sie orientuje dopiero od nie calego roku wykonuje sie zabieg Macrolane w Polsce, gdzie mialas wiec Dosia robione, bo na pewno nie w Polsce ?? i ile sobie dostrzyknelas po takim czasie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
Witam. Miałam A/B mam pełne B - wydawałoby się że niewiele więcej - ale piersi są jędrne i bardzo sprężyste . Nie czuję zupełnie że coś zostało mi tam wstrzyknięte. Blizn nie mam w ogóle - po zabiegu podczas kontroli zrobili mi króciutki zabieg laserem frakcyjnym - za który płaciłam chyba 100pln. Może to jest przyczyna braku blizn - na temat których wypisują na forach różne rzeczy - nie powiem więcej bo ich nie mam. Polecam Ci doktora Marcina - jest bardzo miłym i dyskretnym lekarzem a przy tym dysponuje innymi możliwościami i zabiegami, które mi zaoferowali po Macrolane m.in właśnie lasery. Cena choć to ciągle dużo pieniędzy - obecnie jest śmieszna - ja płaciłam 16500 teraz 11500 - więcej nic nie powiem - poza tym że chciałabym byc na twoim miejscy miałabym 5000 w kieszeni :) Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowa0001
reklama, reklama pranie mózgu juz od ranan hahahahaha Pani Dosia poprostu czasmi sie juz gubi przy swoich wypowiedziach i nie pamieta co i kiedy miala:D:D :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowa0001
reklama, reklama pranie mózgu juz od ranan hahahahaha Pani Dosia poprostu czasmi sie juz gubi przy swoich wypowiedziach i nie pamieta co i kiedy miala:D:D :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa80
Z tego co czytam zdania sa podzielone - ja bylam na konsultacji w ponaniu i bydgoszczy - w ostatni czwartek mialam zabieg w bydgoszczy. troche bolalo 2 dni - dzisiaj juz jest super . Dzieki za info o tej promocji Dosiu - mialam po 11 ampulek. A propos tego znieczulenia o ktore ktos pytal - wszystkim robia w miejscowym ale daja dozylnie dolargan - pytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
WIDZE ŻE KTOŚ MNIE ŹLE ZROZUMIAŁ. CHODZIŁO MI O TO ŻE POCZATKOWO CZYTAŁAM I LEKARZ POWIEDZIAŁ MI O 2 LATACH PRZERWY DO CZASU DOSTRZYKNIECIA - TERAZ WIEM ŻE NIE BĘDĄ TO 2 LATA TYLKO NAJWYŻEJ PÓŁTORA. NIE MÓWIŁAM NIC O TYMŻE MI JUŻ DOSTRZYKNIĘTO A WIDZĘ ŻE PANI KULKA CZYCHA NA KAŻDE SLOWO W NECIE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
MALWINA - GRATULUJE ŻE SIE W KOŃCU ZDECYDOWALAŚ. RZUTEM NA TAŚMĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka 101
po prostu nie rozumiem dlaczego firmy wykorzystuja fora do robienia sobie darmowej reklamy, to nie o to tutaj chodzi, podszywajac sie pod pacjentke dajesz nieprawdziwy obraz a tu chodzi o przekazywanie sobie faktycznych i wiarygodnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosk24
Informacje, które uzyskałam z Ośrodka Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego www.chirurgia.plastyczna. eu Do końca czerwca 2009 r. powiększenie piersi preparatem Macrolane (2 x 100 ml) w promocyjnej cenie - 11800 zł. Dla pierwszych 20 osób dodatkowo: - konsultacja - specjalny biustonosz gratis! Cena dodatkowych 10 ml Macrolane (ponad 200 ml wliczonych w cenę zabiegu)- 800 zł. Zabieg wykonuje dr Maciej Kuczyński - specjalista chirurgii plastycznej Dane kontaktowe: http://www.chirurgia.plastyczna. eu/kontakt.h tml Ja się chyba zdecyduję - może jeszcze komuś przyda się to info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasza12
mam nierowne piersi. lewa jest mniejsza od prawej i roznica jest bardzo widoczna. czy dzieki tej metodzie moge wyrozwnac piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W poszukiwaniu piersi
Szukam informacji o Macrolane a tu proszę jakie krótkie forum, jakie mało ciekawe informacje i jakie spory, a wystarczy wpisać w wyszukiwarce google słowo magiczne Macrolane i pierwszy link to znacznie obszerniejsze forum o Macrolane (o dziwo tez na www.kafeteria.pl). Jak czytałam to miałam wrażenie, że więcej jest tam wypowiedzi kobiet/dziewczyn, które naprawdę miały zabieg. Moje Panie nie spierajcie się, przecież wiadomo, że nie wszystkie wypowiedzi na forach są prawdziwe, ale od czego nasza kobieca intuicja. Zresztą nawet jak nie są pisane przez kobiety po zabiegu to może piszą je sami lekarze? Więc informacja też jest jak najbardziej wiarygodna :) Więc głowy do góry. Ja jestem już na kolejnej stronie o Macrolane i na tym nie poprzestanę, a co do wyboru lekarza to raczej skorzystam z oficjalnej strony macrolane: www.macrolane.pl, tam są wszyscy przeszkoleni. Nie pamiętam czy jest tam Otwock, ale tam może jednak sie nie wybiorę ;) W jednym z postów (nie pamiętam, na jakim forum) jakaś dziewczyna napisała, że jej piersi powiększało jednocześnie dwóch lekarzy (jeden jedną, drugi drugą). Niezła jazda ;), ciekawa jestem czy obie piersi były takie same po zabiegu :) To oczywiście żart z tym Otwockiem :) Tzn. przytoczoną wypowiedź naprawdę znalazłam na forum. Żart, że nie polecam gdyż poza forami nie znalazłam żadnych informacji o nich więc nie mogę ani zachwalać ani zniechęcać. Sama tam nie byłam miodu i wina nie piłam. P.S. Może faktycznie po przeczytaniu tego forum wygląda jakby w Polsce Macrolane robili tylko w Otwocku i sporadycznie w Warszawie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30Leila
Czy ktos robł zabieg w Krakowie ?? Kogo polecacie - kogo odradzacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabii07
witam:)jestem po ciazy i nie wykluczam ze za kilka lat znow bede chciala miec kolejne dzieck to czy po tym zabiegu bede mogla karmic piersia? wiem ze po implantach nie jest to wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka0073
DOSIA75 naprawdę się nie zastanawia co pisze! A pisze, że w styczniu dostrzyknięcie robiła i nie minęło 2 lata 1,5 roku. Z mojej wiedzy wynika, że Macrolane robią od stycznia 2008?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka0073
DOSIA75 naprawdę się nie zastanawia co pisze! A pisze, że w styczniu dostrzyknięcie robiła i nie minęło 2 lata 1,5 roku. Z mojej wiedzy wynika, że Macrolane robią od stycznia 2008?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka0073
DOSIA75 pogubiła się, na jednym forum pisze, że zapłaciła 13500 na drugim 16500 ściema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surykatkopodobne
Ja też miałam zabieg wypełniania piersi Macrolane, robiłam go w skinclinic w Waw i jestem zadowolona. Faktem jest że po ok 2 latach kwas hialuronowy jest wchłaniany, dlatego mój dr polecił mi powtórzenie zabiegu po roku - 50% tego co za pierwszym razem, a po 2 latach - tylko 25%, dla podtrzymania efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Zosk, czy pisałaś o tym dr. Kuczyńskim co ma klinikę w Rzeszowie? Zrobiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam powiększaną tylko jedną pierś z uwagi na asymetrię. Wstrzyknięto mi 130ml w lewą, która była A, a prawa jest spore B. Lekarz powiedział, ze nie będą idealne, z kształtu niewiele sie da zrobic, ale z obiętosci tak a na tym mi najbardziej zalezało - zeby miec 2 piersi a nie jedną. Po przeczytaniu postów, myslałam, ze to lajtowy zabieg, w znieczuleniu miejscowym, 2h i bede w domu. a tu sie okazało ze miałam sie przygotowac jak do operacji, bez lakieru na paznokciach,makijażu, szkieł kontaktowych, na czczo, badania rano (dodatkowo płatne), klapki, znieczulenie ogólne, 2 tyg przed odstawić leki zmieniające krzepliwość krwi w tym tabletki anty, nie moglam byc a ciazy ani tuz przed lub po miesiaczce.lezałam na sali przed i po zabiegu z innymi paniami po operacjach. od momentu pojawienia sie w klinice do wyjscia mineło 7h, dostałam stanik do noszenia na 2tyg, tabletyki przeciwbólowe, za tydzien na zdjecie szwów, za ok 2miesiace na kontrole. zabieg na tylko jedna piers kosztował mnie tyle ile inni płacą za dwie, ale było warto. na pewno w innych klinikach jest inaczej, ale nie zapominajcie sie zapytac o te szczegóły które opisałam(np tabletki, u mnie był zonk)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
A dokładnie ile zapłaciłaś za jedną pierś? Mam ten sam problem z piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Dwa miesiące temu powiększałam biust preparatem Macrolane szczerze mowiąc jestem zadowolona .Tylko co mnie denerwuje zgrubienie jakie mam w prawej piersi.... Dziwne jest to że idzie ja rozdusić ale po jakimś czasie powraca... Nie wiem co robić....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam powiększane piersi tym preparatem i jestem bardzo zadowolona. Nie chciałam implantów, bo zależało mi na małym podkreśleniu biustu, zresztą od początku nie byłam przekonana do silikonowych wkładek. Ale doktor fajnie mi wytłumaczył czego się mogę spodziewać, bo wiadomo, że nie jakiegoś mega powiększenia ;-) Ale mnie 150 ml na pierś satysfakcjonuje :-) Zresztą mojego faceta też ;-) Piersiątka są ślicznie zaokrąglone, no i wreszcie ładnie wypełniaja stanik (nic mi się już nie marszczy). W ogóle jestem przeszczęśliwa z usług tej kliniki w której byłam - Artplastica - wspaniali ludzie, bardzo profesjonalna i niezywkle miła obsługa, super miejsce i atmosfera. Moja koleżanka wybiera się do nich w marcu na powięszenie z implantami. Już się nie może doczekać. Czego to my kobitki nie zrobymy, by poczuć się pięknie i sexy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafinka_wroc
Witam dziewczyny z pieknymi biustami :) ja też miesiąc temu zrobiłam Macrolane i mam piekny pełny biust teraz można pokupowac sobie troche głatkich bustonoszy hihihi bo biust i tak stoi -SUPER .Do Anastasi1 po mimo pieknego biustu tez mam powracające zgrubiennie w lewej piersi, gdyby nie to to juz bym nie pamietała ze powiekszyłam sobie piersi. Byłam u kontroli u innego lekarza który mi to rozgniut i powiedział ze moze na płytko podany wiec chyba sie z tym nic nie zrobi ale mimo tego za pół roku mam ochote sobie dostrzyknać jeszcze 50ml,(tylko u innego lekarza) Ponieważ wkoncu czuje sie sexi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopełniałam już po pięciu tygodniach na wizycie kontrolnej jeszcze 20ml wcześniej miałam 100ml pro pierś. Też planuje dopełnić gdzieś tak za pół roku...........Dopełnienie nic nie boli nooooooooo mnie nie bolało ale każda kobieta reaguje inaczej.......... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafinka_wroc
Mój lekarz który robił mi Macrolane wrócił z urlopu i jestem umówiona w czw na wizyte kontronla i usg może cos poradzi na te grudki, zdam relacje co powiedział. No ja też miałam po 100ml na pierś ale po powiekszeniu widac ze jedna piers jest troche mniejsza wiec chyba dołoże 50ml a druga 60ml. A tobie co lekarz powiedział z tymi grudkami?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka ze śląska
Ja też jestem po zabiegu macrolane, już prawie tydzień, miałam nierówne piersi i w tą większą dostrzyknięto więcej preparatu troche to dla mnie dziwne ale mówili lekarze że do drugiej już się nie zmieści. Tak więc miałam 110 w jedną i 90 w drugą. Zabieg kosztował mnie 9400 i jeśli będzie trzeba coś wcześniej niż po roku dostrzykiwać to nie ma szans bo mnie nie stać. :) Różnicy aż takiej strasznej pomiędzy nimi nie widać ale jest wyczuwalna. Niepokoje się tym że piersi są twarde jak kamienie i w dotyku od razu wiadomo że się przy nich majstrowało. Mam nadzieje że to ustąpi bo głównie to na tym mi zależało. Nie miałam w ogóle piersi a teraz mam małe B więc to jest dużo jak dla mnie. Po zabiegu przeżyłam koszmar, ale trwał tylko 2 dni, strasznie bolało chyba skóra nie przyzwyczajona na takie rozciągnięcie. Błagam napiszcie czy wasze piersi są miękkie w dotyku po tym zabiegu i czy ktoś kto nie wie o tym zabiegu się zoriętuje że go robiłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos robil piersi u dr Szczyta?i jak?jakies komplikacje s po operacji ?bo tego sie boje najbardziej no i narkozy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×