Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

cO Z MOIM MAŁŻEŃSTWEM ON 21.06.1976 JA 29.01.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-20.03.1983, moj partner-28.04.1982 Czy wyjde za maz za tego z kim jestem teraz i czy bedziemy mieli dzieci? Czy moj partner podejmie dobra decyzje w sprawie pracy? Czy dobrze wybierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igonka
kiedy dostane rozwód ? czy beda jakies kłopoty z tym zwiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia 04.11.75- moja droga... przeproadzisz sie w ciagu najblizszego roku... najprawdopodobniej wyjedziesz najpierw za granice, pozniej wrocisz do kraju i osiedlisz sie w innym miejscu niz mieszkasz teraz...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chcialam zapytac o nasze malzenstwo Poprostu juz nie daje rady Non stop sie klocimy Najprawdopodobniej za niedlugo sie wyprowadze Bo wydaje mi sie ze mezowi juz niezalezy na nas Stał sie wulgarny i chamski :( Choc ja go kocham ale niemoge pozwolic abyu Corka wychowywala sie w ciaglych pretensjach Ja 18-11-1984 maz 31-08-1981 data slubu 26.04.2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam na imię Kasia,ur.1.09.1987....od lutego staramy się z narzeczonym o dziecko,ale cieszymy sie samym seksem też,zreszta widzimy się tylko w weekendy(praca w delegacji przyszłego męża)więc cały weekend nacieszamy się soba i w związku z tym mam pytanie...czy bedziemy tacy szczęśliwi już rzem do końca życia?!i najważniejsze czy wkrótce uda nam się zajść w ciąże?!czy długo bedziemy jeszcze czekac?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkaaaa- kochana, wyjdziesz za maz w ciagu najblizszych dwoch lat... prawdopodobnie to Zbyszek jest Ci pisany:) bedziesz z nim bardzo szczesliwa:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:25 mala.kasia ja-20.03.1983, moj partner-28.04.1982 Czy wyjde za maz za tego z kim jestem teraz i czy bedziemy mieli dzieci? Czy moj partner podejmie dobra decyzje w sprawie pracy? Czy dobrze wybierze? aha- ja mam na imie Katarzyna a moj partner Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igonka
13:25 igonka kiedy dostane rozwód ? czy beda jakies kłopoty z tym zwiazane? 5.07.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freciszon- za maz wyjdziesz w ciagu najblizszych trzech lat... dzieci widze dwojke, prawdopodobnie dwie dziewczynki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie deszczu==========> proszę powiedz mi czy zajdę w ciąże i kiedy to się stanie? 18.03.1981 r. joanna 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy******- kochana, ten chlopak bardzo Cie fascynuje...on rowniez nie jest obojetny:) prawdopodobnie wyniknie z tego cos glebszego...w ciagu jmiesiaca patrz uwaznie na to, jak sie wobec Ciebie zachowuje, bo moze byc w tym cos waznego...jakis wazny znak. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo ciekawaaaa
1984-04-12 ON 1986-03-27 JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajoto- kochana, w ciagu wakacji powinnas poznac kogos, kto wywroci Twoj swiat do gory nogami:) bedzie kompletnie nie w Twoim typie, ale zakochasz sie w nim ze wzajemnoscia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena 17 wrzesien 1979 czy w najblizszym czasie zajde w ciaze? jesli nie, czy w ogole jest mi pisane dziecko? To bardzo wazne, prosze powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy******
dzieki kochana wrozko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo ciekawaaaa
bo bym zapomniała Chciała bym wiedzieć co z tego bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elebele- moja droga... po wakacjach widze, ze cos sie moze zmienic...ale to bedzie zalezalo od Ciebie, a raczej od Twojego podejscia do tej osoby... z natury jestes osoba raczej spokojna i niezbyt pewna siebie, dlatego ciezko jest Ci sie "wybic"...ale nie martw sie, ktos Cie sam zauwazy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buniaaaaa- moja droga...w Twoim zyciu zapanowal lekki marazm i zniechecenie... w najblizszym czasie nie powinno sie duzo zmienic, z tym ze zaczniesz uwazniej przygladac sie komus bardzo bliskiemu... za miesiac mozliwe jakies wazne wiadomosci rodzinne:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta27- moja droga, w najblizszym czasie nie widze wiekszych zmian...mozliwy jakis wyjazd w strony rodzinne, ktory sprawi Ci wiele radosci...:) ktos obok Ciebie bardzo cieplo o Tobie mysli...:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AABB- kochana, widze pewna stagnacje polaczona z rozczarowaniem... bedzie Wam trudno odbudowac Wasza relacje, ale to nie jest niemozliwe:) pamietaj, ze oboje sporo przeszliscie i to moze jedynie wzmocnic Wasz zwiazek... moze pomysl o jakims wypadzie, wycieczce...Twoj maz bardzo Cie kocha, ale ostatnio sie pogubil i potrzebuje Twojej pomocy...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elebele
Imie_deszczu Świetna wróżba;D Trafiłas z moich charakterem w sedno ;) To pewnie z tym chłopakiem którego mam teraz na oku nic nie wyjdzie ? Jakbys mogła to sprawdzic jeszcze to bardzo bym prosiła, bo sama nie wiem co mam zrobić, czy powinnam sie zaangazowac... Magda 17.01.1988 koziorozec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala.kasia- moja droga, tak- prawdopodobnie Twoj obecny partner bedzie tym jedynym:) jest bardzo rozsadny, dlatego podejmie dobra decyzje:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy myślisz, że mnie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia22
renata 10 11 1986 kiedy w koncu zajde w ciaze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, imie deszczu a co z dziecmi? (ja-20,03.1983 Kasia, on-28.04.1982 Pawel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×