Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Anna78- kochana...po wakacjach znajdziesz prace, ktora bedzie Cie interesowala...w najblizszym czasie widze prace dorywcza, mozliwe, ze za granica lub poza miejscem zamieszkania... jesli chodzi o Twojego partnera- owszem, to prawdopodobnie ten jedyny:) bardzo powaznie o Tobie mysli i bardzo Cie kocha:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- z pewnoscia bedzisz dobra matka:) ale jeszcze nie teraz...los szykuje Ci spora nieszpodzianke...mozliwe, ze w przyszlosci urodzisz blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh no to ja pociagne dalej, a co z moim ex?? nie bedzie juz mi w zyciu przeszkadzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie_deszczu pod koniec przyszloego roku zajde w ciaze zy juz urodze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci bardzo :( poplakalam sie..... echh ale tak myslalam..... Boli mnie najbardziej to ze my naprawde sie kochalismy to byla milosc ktora mogla góry przenosic no wlasnie BYLA.... Bardzo Ci dziekuje bede musiala wszystko teraz porzadnie przemyslec Zeby nieskrzywdzic Natalki bo ona jest najwazniejsza!! A powiec mi jeszcze cos o moim tacie? chodzi mi o jego zdrowie Jan-31 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
o kurcze :D :D :D :D :D 2 potworki :D :D :D dziekuje za wrozby. jutro zglosze sie ponownie:) milego popoludnia wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czekam na tel.do pracy na staż, zagranicę raczej nie pojadę ze względu na dzieci..... Mam jeszcze jedno pytanie:Dlaczego partner nie okazuje mi uczuć?? Będę bardzo wdzięczna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajoto - Twoj eks, wybacz za wyrazenie, ale jest bardzo upierdliwym czlowiekiem:/ nie moze przebolec Waszego rozstania i prawdopodobnie bedzie Cie jeszcze jakis czas meczyl... w przeciagu 2 miesiecy powinnas jednak juz miec z nim spokoj...pamietaj- obojetnosc jest tutaj najlepsza bronia...ignoruj go, nie dawaj poznac, ze to Cie jeszcze rusza...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna78- kochana, on juz prawdopodobnie taki jest... mimo, ze czuje bardzo udzo, boi sie okazywac uczucia...moze nie nauczyl sie tego w swojej rodzinie? ale to wcale nie oznacza, ze Cie nie kocha...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, nazwaalas go prawie po imieniu:)) nie mecze dluzej, serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.09.82 sie urodzilam. Czy mezczyzna, zktorym jestem to ten jedyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan 31 maj 1962 Irena-moja mama 3.05.1965 Jezeli mozesz powec mi cos o zdrowiu moich rodzicow bede wdzieczna i juz nie przeszkadzam Dziekuje za wszystko :* milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIE_DESZCZU>>mam jeszcze jedno bardzo niepokojące mnie pytanie, gdyż ktoś kiedyś mi powróżył i powiedział, ze mój najstarszy syn umrze w młodym wieku. Imię syna Damian 09.06.1998r Czy możesz mi powiedzieć czy to prawda??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre_gor
ja 13.09.1975 Rafał czy odzyskam moją partnerkę? 16.12.1970 Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
Imie Deszczu powiedz mi kiedy dowiem die o terminie obrony mgr? czy jakos na dniach? czy on bedzie dla mnie korzystny? np. za 2 tyg?300682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek europy
Bozena - 24.07.1983 napiszmi wrozko kochana czy znajde niebawem dobra prace i w ogole jak widzisz moje wspaniale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamimurka
imię Marzena data ur. 4.06.1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onja- kochana, ten mezczyzna jest Ci bardzo bliski, kocha Cie, ale prawdopodobnie nie ten jedyny...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka- kochana, Twoj tata mozliwe, ze ma jakies problemy krazeniowe...powinien czesto kontrolowac to u kardiologa... Twoja mama ma sie bardzo dobrze, choc czasami moze narzekac na kregoslup...powinna sie bardziej oszczedzac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna78- kochana, ja w kartakch tego nie widze... Twoj syn z pewnoscia wyrosnie na silnego mezczyzne, wiec jesli mialby zginac to tylko w jakims wypadku...ale u mnie karty nic o tym nie mowia...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gre_gor- moj drogi...bedzie z tym bardzo ciezko, bo ona prawdopodobnie do Ciebie juz nic nie czuje:/ albo ma juz kogos innego... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- o terminie dowiesz sie pod koniec tego tygodnia... bedzie on dla Ciebie korzystny, choc poczatkowo bedzie Ci sie wydawalo, ze nie sprostasz...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję ;) czy można czasami na maila napisać do ciebie jeśli będę chciała o powróżenie?? Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek europy- kochana, prace znajdziesz po dlugich poszukiwaniach...w przeciagu miesiaca zaczniesz pracowac dorywczo...a prawdziwa praca czeka Cie dopiero kolo lisotpada...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniola
Nina - 4.X.1984 - jak potoczą się moje losy ? czy wyjadę za granicę do pracy ? co z moim partnerem, czy mamy szansę być ze sobą na dobre i złe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×