Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Imię Deszczu mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Mam dość spore problemy ze \"sprawami kobiecymi\" i lekarz powiedział, że niestety ale szanse na dzidziusia są nikłe. Bardzo mnie to załamało. A powiedz mi jak to karty widzą. Czy jest nadzieja? Ania, 16.02.1986. Dziękuję jeszcze raz ślicznie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooooosia
małgorzata 17.03.1984 jak długo będę pracować w obecnej firmie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artinatimati
2008] 14:20 Imie_deszczu artinatimati- moja droga...on Cie bardzo kocha i nie zaluje swojej decyzji, choc jest cos, co go laczy z przeszloscia... czasami o tym mysli, ale nie obawiaj sie, tamten zwiazek jest juz skonczony. jesli chodzi o dziecko... w przeciagu roku powinnas zajsc w ciaze pozdrawiam witaj ponownie, dziękuję za pomyślną wróżbę oby się sprawdziło ciekawe co go moze łączyć? jego była ma dzieci (nie z nim), moze to/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enigmaaaaaaaaaaaaaaa
dziekuje za odpowiedz, powedz mi jeszcze czy ten okres stagnacju minie i czy moj zwiazek bedzie trwał długo, Danusia 09,07,1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas!!!!!!!!! :-) ale trochę mi smutno, że tyle będę musiała czekac na tę pracę....a tak marzę o zmianie, szukam, chodzę na rozmowy i nic....a czy widziałaś może co to za branża będzie? jak znajde tą pracę? czy ktoś mi w tym pomoże??? iza 05.08.2008r. dziękuję :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanka2007
Kasia 28.07.1978 Co mnie czeka w przyszłosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanka2007
Chciałabym wiedziec czy zwiazek w którym jestem przetrwa, bo naprawde nie rozumiem co sie dzieje. Chłopak mowi ze mu zalezy ale nie dzwoni ani nie proponuje spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana na maksa
Czy mój były odblokuje się, uwolni swoje uczucia, zrozumie i skontaktuje się ze mna? ja 13.06.1981 on 02.08.1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziolina
17.01.1988 Magda kiedy znajde jakąś pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa natalia
imię deszczu moja dorga napisz mi prosze czy czka mne jakies nowe uczucie? kiedy poznam swojegko przyszlego mewza ? 25,06,1987 dzeikuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Czy ta znajomość ma przyszłość? Kolega starszy o rok, znamy się jeszcze ze szkoły średniej, coś nas zawsze do siebie ciągnęło, ale zawsze była tylko stopa koleżeńska. Teraz drogi znowu się skrzyżowały. Czy jego intencje są szczere? 11.02.1984 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce.marta
Szczerze zbyt nie wierze w tą całą magie,ale co tam ! Mam pytanie do Imie_deszczu ,czy moja córeczka Lilka będzie zdrowym dzieckiem ? Imię :Marta Data urodzenia : 21 wrzesień 1989 Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce.marta
Szczerze zbyt nie wierze w tą całą magie,ale co tam ! Mam pytanie do Imie_deszczu ,czy moja córeczka Lilka będzie zdrowym dzieckiem ? Imię :Marta Data urodzenia : 21 wrzesień 1989 Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola198888888888
prosze tez o małą wróżbę :-) ja Wioletta 26.10.1988, on Paweł 20.08.1984. Czy będziemy razem? Czy będziemy szczęśliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola198888888888
poproszę mi jeszcze powróżyć czy on mnie na prawdę kocha? czy przestaniemy sie kłócić i będziemy razem? bo nie wiem co dalej będzie z naszym związkiem, mimo, że jesteśmy 5 lat razem coraz częściej bardzo się kłócimy, ja nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale nie wiem jak on????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, droga Imię no i nie strczyło mi cierpliwości. znów jestem sama:( co teraz? kiedy znów poczuję się szczęśliwa? kiedy odnajdę miłość? ela 05-10-1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ... co...
ZNIKLA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chylunia
Mam straszny problem z chłopakiem...nie okazuje mi czułości chocćy nawet taki sex kiedyś kochaliśmy się nawet 2 razy dziennie, codziennie a od tygodnia nic. Jesteśmy ze sobą 1,5 roku i strasznie mi tego brakuje...wiem ze troche to aroganckie z mojej strony ale nawet czasem na siłe prubuje go zachecic ale jest coraz gorzej. Pozatym strasznie się z nim kłuce.....kochamy się ale jeste między nami coraz gorzej nie możemy juz normalnie ze sobą rozmawiac i ogólnie zaczelismy nadawac na innej fali:(:( coraz bardziej się boje że on juz nie chce ze mną być...albo może to tylko ja coś sobie poronilam w glówce nie wiem...prosze pomuz mi sie w tym wszystkim odnaleźć, a takze powiedz czy on nadal mnie kocha..?? Czekam na odpowiedź dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagma
Co z moim małżeństwem? Ja 12.04.1963 On 22.07.1960 Co mnie czeka w przyszłości, czy spotka mnie jeszcze coś dobrego w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżkoooooo
Nie było Ciebie całe lata świetlne Czekamyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, witam Was wszystkich! jak zwykle, zaczynam od wrozenia tym, ktorym ostatnio nie dalam odwpowiedzi...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa435342523
agnieszka 02 05 1987 czy jestem w ciazy czy on mnie kocha czy bede szczesliwa w tym zwiazku czy mnie zdradza i co wogole widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłość czy istnieje- moja droga, karty nie mowia nic na temat tego, co ona dokladnie przeszla... wiadomo tylko, ze wiele przeszla pod wzgledem emocjonalnym... dziewczyna bardzo kocha tego mezczyzne i on ja rowniez... za 3 lata beda miec pierwsze dziecko prawdopodobnie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola Praca....- kochana, owszem, znajdziesz prace, choc nie bedzie to ta, ktorej bys najbardziej oczekiwala...jednak w koncu zrozumiesz, ze podjecie jej to byla dobra decyzja. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marinellaaaaa- owszem, zostaniesz przy nim...ale niestety nie bedzie to zwiazek na cale zycie:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam sie wrozko czy bedzie cos z tego ? tzn . czy bedziemy razem w stałym zwiazku? a moze bedziemy tylko znajomymi ??? ja 04.04.1982 on 14.09.1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magd- kochana, karty nie pokazuja, zeby podczas tej wycieczki cos szczegolnego sie zdarzylo...po prostu mile spedzisz czas:) jesli chodzi o milosc... po wakacjach poznasz mezczyzne, ktory nie bedzie w Twoim typie, ale szybko zdobedzie Twoje serce:) bedziecie ze soba bardzo szczesliwi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×