Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość ty to jo
chociaz napisz ze zamykasz temat i nie bedziesz juz wrozyc.pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! przepraszam Was bardzo za tak długą nieobecnosc, ale mialam nawał pracy na glowie plus egzaminy i do tego brak internetu:/ na szczescie sesje mam do przodu, tak wiec bede miec wiecej czasu na zagladania tutaj:) w tej chwili zajme sie wrozeniem osobom, ktore juz dlugo czekaja na odpowiedz, pozniej przyjdzie kolej na reszte. pozdrawiam wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerochocolate - kochana, przede wszystkim musisz pomyslec nad tym, czy go naprawde kochasz... owszem- w milosci czesto trzeba isc na kompromis i to niejeden...jesli jednak zycie za granica nie daje Ci szczescia, to Twoj ukochany powinien powaznie pomyslec nad przeprowdzka, chocby wlasnie do Europy lub zmiana pracy. 17 lat roznicy wieku to sporo, ale macie szanse na udany zwiazek, z tym, ze musicie czesciej rozmawiac...widze miedzy Wami jakies niezrozumienie i troche rozne poglady na zycie. pamietaj, ze prawie wszystko da sie pogodzic, ale musicie ze soba rozmawiac... powiedz mu, ze nie jestes szczesliwa z daleka od kraju, ze chcialabys juz miec z nim dziecko. juz jako kobieta, nie wrozka, moge Ci powiedziec, ze mezczyzni lubia jasne sytuacje- najlepiej powiedziec mu to wszystko wprost. niepokoi mnie troche to, co piszesz- ze czasami wydaje Ci sie, ze go nie kochasz, ze jestes z nim z wdziecznosci... takich watpliwosci nie powinno byc, jesli mowa o szczerej i glebokiej relacji... dlatego wlasnie powinnas sie powaznie zastanowic nad tym , jak chcesz, zeby wygladalo Twoje zycie i Twoj zwiazek. powinnas porozmawiac o tym wszystkim z partnerem- jak najszybciej. jesli chodzi o to, czy on Cie zdradza w czasie tych podrozy... nie widze nic takiego. kocha Cie bardzo i mysle, ze dlatego wlasnie bedzie chcial dla Ciebie wszystkiego co najlepsze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikarka- droga Aniu... zamierzony cel osiagniesz, ale troche to potrwa... jesli chodzi o zwiazek- prawdopodobnie bedzie to twoj ostatni zwiazek. choc moze wydaje Ci sie on idealny, bedziecie ze soba szczesliwi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonne24
iwona 13.11.1984 czy donosze ciaze i dziecko bedzie zdrowe ? aha i jaka plec:0 z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamako- Twoj przyszly maz prawdopodobnie bedzie dosc krępej budowy, uczciwy i bedzie sie wyroznial wyjatkowym poczuciem humoru:) jesli chodzi o Oliwiera...musialabym znac dokladna date jego ur. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemaniaproszepowrozmi - Aniu droga, prawdopodobnie juz znasz tego chlopaka:) mozliwe, ze z widzenia...a Wasze drogi przetna sie juz niedlugo. prawdopodobnie za miesiac lub dwa. tylko nie zrazaj sie jego poczatkowa postawa...to naprawde dobry chlopak i czeka Cie z nim duzo szczescia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christiani8642 - tak, dziecko prawdopodobnie pojawi sie za 2 lata... jesli chodzi o to, czy bedziesz szczesliwa w zwiazku... potrzeba duzo pracy, by Twoj zwiazek znow wygladal jak kiedys... prawdopodobnie jestescie zbyt daleko od siebie lub zbyt zaganiani, zeby widziec swoje potrzeby...musicie troche zwolnic i nauczyc sie siebie od nowa... byc moze pomoze Wam jakis krotki wyjazd razem, bez dziecka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poopon- Twoja dziewczyna czuje sie przez Ciebie zaniedbana...popracuj troche wiecej nad Wasza relacja...ona nie chce z Toba zrywac, ale czuje, ze nie ma wyjscia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dove......- kochana, Twoj maz prawdopodobnie otworzy wlasna firme, ale nie wczesniej jak za 3 lata...do tego bedzie potrzebne sporo funduszy i jeszcze jakies sprawy prawne... bedzie on dla Was korzystny finansowo, choc moze sie okazac poczatkowo niewypalem...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia-22-pocztylionka - kochana, widze miedzy Wami jakies drobne nieporozumienia, jednak jak to czesto pewnie u Was bywa- kłocicie sie o drobne rzeczy i szybko godzicie:) nie powinnas sie martwi...Twoj partner bardzo Cie kocha- mimo wszystko. dziecko bedziecie miec najpozniej za 4 lata...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgkhj- prace znajdziesz juz w te wakacje, ale nie bedzie to cos, co by Cie usatysfakcjonowalo... za pol roku znajdziesz lepiej platna prace, w ktorej zostaniesz na dluzej. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlaczka- kochana, wnioskuje, ze chodzi Ci o przyszlosc Twojego zwiazku...? otoz, wszystko wyglada calkiem dobrze z tym, ze powinniscie sie zastanowic bardziej powaznie nad przyziemnymi sprawami...Twoj partner bardzo Cie kocha i nie wyobraza sobie bez Ciebie swojej przyszlosci...:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eveline29 - kochana, prawdopodobnie jego zachowanie w sytuacji rodzinnej nie bedzie Ci sie podobalo... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka 1975- jesli chodzi o prace, nie czekaja Cie zadne przelomowe zmiany...raczej spokojna stabilizacja:) pod koniec wakacji mozliwa jakas spora podwyzka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka 1975
ur 20-05-1975 Kiedy bedę mieć nową pracę? Czy komuś na mnie zależy??? Bardzo proszę o odp imię elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamako- kochana, bedzie Was cos laczylo, ale bedzie to bardzo krotkie... Oliwier prawdopodobnie jest juz zajety emocjonalnie...moze ma kogos lub dopiero sie rozglada... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estrogrn- moja droga, widze, ze macie problemy finansowo- mieszkaniowe...jednak juz za 2 lata wyprowadzicie sie i zamieszkacie w niewielkim, ale wygodnym mieszkanku:) jesli chodzi o dzieci- widze tutaj dwojke... dwoch chlopcow. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma.g.d.a.- kochana, prawdopodobnie Adrian to nie "ten jedyny"...na tego wlasciwego bedziesz musiala poczekac jeszcze 4 lata. za maz wyjdziesz za 5/6 lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- kochana...powinnas poczekac, bo warto:) tomek jest w Tobie naprawde zakochany, a jego obawy wynikaja z tego, ze bardzo chcialby, zebys byla z nim szczesliwa w kazdej sferze- tej erotycznej rowniez. sprobuj go jakos osmielic...drobnymi kroczkami. jesli chodzi o samochod...owszem- uda Ci sie kupic, ale nie ten wymarzony:/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Marzenia***
Marzena 24.04.1987 Czy mężczyzna z którym jestem to "ten jedyny"? Czy mogę mu całkowicie zaufać? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ze mna? Prosze , powiedz jak u mnie z finansami.Jestem juz bez grosza, zaraz nie bedzie za co zyc.I to nie dlatego ze jestem rozrzutna.Powiedz prosze , co w tych sprawach u mnie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewoola- moja droga, wyjazd za granice prawdopodobnie duzo Ci da... zarobisz sporo pieniedzy i wrocisz do kraju...nie widze wiekszych przeszkod.:) jednak to Ty powinnas podjac ostateczna decyzje, bo nie znam Twoich marzen i oczekiwan od zycia, nie wiem co dla iebie akurat byloby najlepsze... z pewnoscia jestes ambitna osoba i ze wszystkim sobie poradzisz:) jesli chodzi o zdrowie- powinnas zrobic sobie morfologie na poziom zelaza... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugar Sugar- moja droga...widze, ze jestescie bardzo zakochani:) bedzie Wam sie dobrze ukladalo, mimo jakichs drobnych nieporozumien- ale tak jest w kazdym malzenstwie i nie ma sie tym co przejmowac za bardzo:) Twoj przyszly maz bardzo Cie kocha i swiata poza Toba nie widzi:) jesli chodzi o prace- nie widze wiekszych zmian w ciagu najblizszego pol roku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×