Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość viktorianka
imię_deszczu dziękuję za odpowiedz,proszę powiedz mi jeszcze,czy poprawi się moja sytuacja finansowa,czy powinnam trzymać się dotychczasowej pracy czy też szukać nowej? 22-08-1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.k
Droga wróżko może i mnie powróżysz:))) Co mnie jeszcze czeka w życiu??? Czy znajdę miłość czy będę szczęśliwa??? Co z moimi finansami??? 7.12.1960 Genowefa Co czeka moją córkę ??? ---> 21.09.1990 Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfilka
Anna data ur 15.04.1973 co mnie czeka w zwiazku ktory sie rozpadl czy wroci do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie deszczu ja tak sie zastanawialam nad Tym co mi wywrozylas i nie wiem kta wrozbe wybrac poniewaz byly na jedno oytanie czy bedeze swoim obecnym facetem czy jakos w tym stylu :) Pierwszy raz odpisalas mi ze jakis tam facet ktorego widzialam kilka razy w zyciu ale nigdy nie skuoilam na nim swojej uwagi i ze widzisz miedzy nami bardzo udany zwiazek, czyli pomyslalam sobie ze to nie ten z ktorym jetem teraz.....Druga opcja jaka mi wywrozylas to ze z obecnym bede bardzo szczesliwa i widzisz dlugie zycie przed nami a TRZECIA opcja byla jak opisalam glebiej sytuacje ze z obecnym to sie zasatanawiam czy byc czy nie z roznych powodow i w ktora strone sie pokierowac to odpisalas zebym wszystko sobie przemyslala i podjela madra decyzje....no to teraz juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdgxhzkbl
bo to sciema? pozatym nikt nie zadecyduje za ciebie masz rozum i wolna wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artinatimati
artinatimati czy mój męzczyzna to ten jeedyny, czy będzie dzidziuś (ja mam już synka), czy nie załuje roztstania z żoną i jakie są ich stosunki teraz, czy tak złe jak on mówi? czy mnie kocha i nie zdradza i jak to będzie poźniej? Ale pytań, zerknij kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaa
Witam zawsze trafnie oceniasz moją sytuacje wiec czy i tym razem mogę liczyć na Twoją pomoc? 04.07.1988. chciałabym byś mi powiedziała co ciekawego widzisz u mnie na najbliższy czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enigmaaaaaaaaaaaaaaa
Cześć Imie_deszczu, moja data ur to 09.07.1986 r. a pytanie to : Jak ułoży się w moim związku??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnna
Witaj Imię deszczu! Dziękuję za odpowiedź. rzeczywiście nie sprecyzowalam pytania, a to dlatego, że mam tyle pytań.... Może tak : czy założę rodzinę, będę miala męża , czy znam już tego mężczyznę. I z innej beczki, odnośnie mojej pracy: czy zmienię pracę i z czym będzie ona związana. Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Cię gorąco i życzę zdanych egzaminów. Gosia ur. 08.01.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Imię deszczu, znów opanowuje mnie zwątpienie,i poczucie osamotnienia.po 7 miesiącach bliskiej znajomości, mój mężczyzna nadal nie daży mnie miłością. mając prawie 30 lat nie mam perspektyw na małżeństwo ani w pełni szczęśliwy związek. nie chcę popełnić błędu, ale nie wiem czy jest sesn czekać aż coś się w nim obudzi? bo jeśli nigdy mnie nie pokocha, to może sie okazać że trace czas. a jeśli odejdę i nie spotkam nikogo innego, nikogo kogo tak pokocham? boję się samotności, bo bardzo dobrze ją znam. dlatego proszę o jakąś radę,przypomnę Ela 05-10-1978, karol 19-03-1982.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaadzia
magda 23.01.1986 czy cos szczegolnego wydarzy sie w moim malzenstwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu proszę powiedz mi, jaką widzisz przyszłość miedzy tymi osobami: dziewczyna ur 15.06.1986 oraz chłopakiem ur: 01.10.1981. Jakimi uczuciami darzy dziewczyna tego chłopaka?? czy będą na zawsze razem? czy widzisz jakieś zagrożenia dla związku? jakie.... Z góry dziękuję za poświęcenie mi czasu i swojej energii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaaaa
Kiedy poznam prawdziwą miłość? (kim on będzie?) Czy juz go znam? Kiedy wyjdę za mąż? 17.02.1984 Co czuje do mnie ten mężczyzna 02.12.1980?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość where are you wrózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wróżko! barbara 31.08.1966 Co dalej z moim małzeństwem, czy warto walczyć o ten związek? Czy spakować się i wyjechać? Czy możesz zobaczyć jak dalej potoczy się moje życie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestes wrozencjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosiedzieje
no wciąż Cie nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja sprawdzam po kilka razy dziennie czy wróżka się już pojawiła...co się dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewoola
wlasnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona201
Kasia 16.07.1979 Jak potoczy się moje małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka 1975
Zadałam pytanie tydzień temu , nie ma odp więc ponawiam ur 20-05-1975 Elwira Kiedy podejmę nową pracę??? Czy czeka mnie szczęście w miłości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię_deszczu ----> gdzie jesteś co się dzieje??? Jeśli nie będziesz już wróżyć to proszę napisz żebyśmy nie czekali w zniecierpliwieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie bbgvh
a może wróżka ma sesję lub urlop?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj wróżka chyba na urlopie
Coś mi się tak zdaje No nic czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli wygląda na to ,ze nie ja sama zaglądam tu kilka razy w ciągu dnia?:) pozdrawiam wszystkich którzy niepewnie patrzą w przyszłość i potrzebują otuchy. 3majcie się, musi być dobrze! ja nie doczekałam się odpowiedzi od wróżki, no ale jednak pogodziłam się z moim facetem. on przeskrobał a ja musiałam przepraszać. och, nie ma już prawdziwych mężczyzn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×