Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka65525

Ulubiona marka pieluch a postura dziecka.

Polecane posty

Gość Autorka65525

Ciekawa jestem, czy istnieje taka korelacja, tzn. czy jedna marka pieluch pasuje bardziej grubaskom a druga chudeuszom. I nie chodzi tu o wagę, tylko właśnie o posturę. Mój maluch to chudziak, bardziej pasują nam Huggies SuperFlex. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia chuda nie ejst ale nadwagi tez nie ma...wydaje sie takiej normalnej postury. Uzywamy pampers slip&play a teraz dostala pieluszki dada z biedronki i sa super :) Ogólnie pasują nam wszystkie pieluchy... najmniej pampersy te zwykle. Jak mala do nich sporo nasika to ten zel z nich wylatuje do spiszków... to sa pieluchy dla dzieci ktore malo piją i malo sikają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA Z BIEDRONKI
uzywalam juz chyba wszystkich mozliwych marek pieluch i najlepsze wedlug mnie sa dada z biedronki-moze brzmi to dziwnie ale naprawde tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka65525
DADA z biedronki - a jaką figurę ma Twoje dziecko? Jest szczupłe czy grubsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplutka Zuzia uzywa Huggies superflex ale nie ze wzgledu na posture ale na ruchliwosc...w pampersach przeciekalo wszystko bo sie ruszala i pieluszka sie zwijala...a huggiesy maja gumke z tylu wiec jest ok:) ogolnie uzywala wielu i sa ok:)dada tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA Z BIEDRONKI
corka jest szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA Z BIEDRONKI
ma prawie rok jest ruchliwym dzieckiem i nigdy pielucha dada nie przepuscila ani sikow ani kupki i dlatego uwazam ze sa najlepsze pampersy przepuszczaly huggisy niestety tez proponuje sprobowac mega paczka dada kosztuje 29.99 jest tam 64 pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka65525
Dada - a zobaczysz kto produkuje te pieluchy? Co jest napisane pod "Wyprodukowane dla Biedronki przez..."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA Z BIEDRONKI
Jeronimo Martins Dystrybucja SA-KOSTRZYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniaaa.
Moje dziecko też używa Dada, pieluszki te są naprawdę fajne, nic nie przecieka, a dziecko jest średniej postury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA Z BIEDRONKI
tak samo z chusteczkami DADA-tez ich uzywam i jestem bardzo zadowolona kosztuja 5 zl i wedlug mnie sa lepsze od chusteczek pampers i nawet ostatnio musialam sie o tym przekonac -skonczyly mi sie chust dada nie mialam jak podejsc do biedronki wiec kupilam w najblizszym sklepie papmersa i sie tylko wkurzylam.te dada sa bardziej wilgotne a te papmersa masakra prawie suche i takie samo zdanie ma moja kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA Z BIEDRONKI
aha i zeby nie bylo jakis niedomowien nie jestem ani zadnym pracownikiem birdronki ani nic tedy :D jestem tylko matka ktora chce dorze dla swej corki a dobre nie zawsze znaczy najdrozsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chusteczek pampersa tez nie lubie, jak dla mnie maja zbyt intensywny zapach i pod koniec opakowania juz mnie to drazni...uwielbiam z Nivea ale sa drogie dlatego uzwyamy chusteczek nawilzanych z Rossmana.sa super:)dada tez sa oki,ale ja mam za daleko Biedronke zeby latac za chusteczkami:) a te Rossmanowe w promocji za 2 paczki kosztuja 8 zł (4 zł paczka a w niej 80 chusteczek):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o których pieluszkach Dada piszecie?? bo ja często w Biedronce robię zakupy i już kilka razy oglądałam te pieluchy, ale nie mam pojęcia , kótre sadobre, a kotre maja tą słynną ceratkę, ktora ponoć odparza, a tego to ja się boję :O chusteczki rossman, dada i bella sa oki , odpowiednia cena do jakości :) pampers hmm trochę przereklamowany, ale to chyba tez kwestia pzyzwyczajenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jest szczuplutka i wg mnie najlepsze są dla niej Huggies Premium :) DADA nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
chudeuszkom? chyba chuderlaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez uzywamy dadaa dla nas rewelacjaa teraz pojawiły sie dada preminum z rozszerzana gumkaa polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×