Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

Gość a kto widzial v za zywo
?? sorki ale jakies foty to moze byc kolejna jej sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelmus
ja widziałem ale nie mam zamiaru opisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis uczestników
Skrócony opis postaci Żona co lubi seks - może i lubi ale tylko w opowieściach. Im więcej gada tym mniej staje się wiarygodna V 33 - Tak naprawde nikt nic o niej nie wie. Poza normlanym który ją podobno zna ale nie skorzystał z okacji by ją zaliczyć. Czyżby były jakieś powody? Mistrz ciętej riposty - jak zwykle wszedzie go pełno. Mam wrażenie że nawet za 10 lat będzie można tego biedaka znaelźć na kafe. Zal mi go :O Kocham was - mała zagubiona postać która kryje sie pod pomarańczowym nickiem. Sugeruje ze poza internetem dużo się w jej życiu dzieje. To iluzja - ta osoba nie ma odwagi by się zalogować Normalny facet 28 - gdyby był normalny to by nie tracił czasu z tymi idiotkami. Może i gosciu ma potencjał ale go z pewnością nie wykorzystuje . No ogólnym sprawiał wrażenie ogarniętego i z poczuciem humoru, a tu się tylko degraduje waldemar Złotopolski - kolejny niespełniony onanista którego podryw wyżej wymnienionych lasek zakończy się niepowodzeniem podobnie jak to było w przypadku innych jemu podobnych jak Leonik, movering itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś dojebał Niźle komuś zaszłyście za skórę :P Rozumiem ze autor wypowiedzi poczuł się dotknięty i postanowił zaatakowac wszystkich którzy go olali? PS Lubię się degradowac w odpowiednim towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis uczestników
nie tak jak ja szukam i umawiam sie szkoda tylko ze żadna mnie nie chce a ja mam te wąsy i okulary bo mi do twarzy w koncu niezly ze mnie psycholog a slepne od wpisów na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć0 parę dni mnie tu nie było i proszę już afera - co prawda nie zdążyłem wszystkiego dokładnie przeczytać ale mniej więcej widzę o co chodzi Po co te sprzeczki moi drodzy ?? Tak fajnie nam się temat rozwijał i super się gadało A czy ktoś się spotka czy nie to już ich indywidualna sprawa i nic nikomu do tego A zatem pozdrawiam was wszystkich i może skończmy z tymi sprzeczkami i piszmy dalej o gruchanku miłym itd itp :D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis uczestników
Gdy tylko drzwi bez klamek się otworzą wybiegam z pohukiwaniem niczym szympans Rolo z kalifornijskiego przytułku dla emerytowanych zwierząt filmowych i dobrnąwszy na patio zakładu odosobnienia poleruję czołem każdą kostkę brukową zajadając się przy tym korzonkami mlecza. Po skończonej konserwacji dziedzińca zasypiam niczym niewinne niemowlę w ramionach grubej kucharki by jutro dostać większa porcję puree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje oficjalne ogłoszenie nikogo nie szukam jak mnie ktoś znajdzie to i pozna ;) leonik kiedy do żony jedziesz bo jam juz zdecydowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hey jestem ale chwilowo bo luzik mam nieoczekiwany i dziś pewnie znów znikne ale śledzić się postaram Zdrówko wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przynajmniej trafne pytanie ;) a jak ona nie zechce to moze ja?:) kto wie strzała Amora trafia tak niespodziewanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułabym się wyróżniona jako pierwsza do oceny ale nie ma tam nic o mnie :D :D Żona co LUBI sex to nie ja :P :P Ale jak widać jesteśmy w kręgu zainteresowań jakiś maniaków :classic_cool: Leonik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viiii - z tą strzałką to prawda różnie bywa :D:D:D mam starą zasadę nigdy nie mów nigdy :classic_cool: Ale i Ty i ja już się trochę do Żony wybieramy więc może się na nas skusi hehe ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kogo to była strzałka która cię trafiła bo ja dwie wystrzeliłem ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu to juz był ten program na TVN?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viii no mów mów kogo :D:D:D:D Żono widać celnie celuje :D:D ale nadal nie wiem w którą stronę Polski jutro wyruszyć ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viiiii tylko sprawdzałem :D:D:D:D żono - celu wyprawy nie zmieniłem (nawet bym nie śmiał):D:D:D ale nie wiem czy gdzieś po kogoś nie zboczyć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×