Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

Gość a ja mam faceta
wskoczyłbyś bo jesteś facetem i ci testosteron skacze. My mamy troszkę inny układ hormonalny :) i stąd nieporozumienia. Do 90% babek radzę się po kłótni nie zbliżać bo można prędzej w pysk dostać. Tak reagujemy i to jest naturalna reakcja taka jak wasza "stójka" z rana. A spróbuj wtedy kobiecie zaproponowac sex po takiej kłótni to cie własnoręcznie wykastruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kcinevar
Krisser ja jestem po ślubie 5 lat i mam to samo... Czy przypadkiem twoja żona nie bierze pigułek? Bo u mojej żony libido zabiły właśnie one :( Po odstawieniu nie wiele niestety sie zmienilo... i pozostaje mi tylko sex z najwierniejsza baba czyli wlasna graba :( Smutne ale prawdziwe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Zona nie bierze pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik1
tu się z tobą nie zgadzam bo miałem taką że po kłótni to aż wióry leciały ale fakt większość to bez kija nie pdochodź - chyba sobie zaprzeczyłem tutaj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Czy to jest jakas epidemia czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
wiesz... ja sama zauważam że mamy mało sexu z różnych powodów. Ale żeby się do faceta nie przytulić albo nie zaaranżować sexu.... hmm... a wiesz że są różne choroby związane z sexem? A wcześniej, przed ślubem też tak było? A może ona na cos choruje i nawet nie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik1
epidemia ?? kto to wie, wiem jedno zmykam stąd a zatem narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee53
A u mnie bylo podobnie - moja 50 letnia zona miala chec 1 raz w miesiacu - teraz mam przytulanke i mi to nie przeszkadza. Pozdrawiam wszystkie przytulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
no ja na szczeście pigułek nie moge brać :D Taki dreszczyk ryzyka za każdym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociesze cie ze wiekszosc
zon robi to dla swietego spokoju,myslac o byle czym w trakcie. Rzadko ktorej pare lat po slubie chce sie czesciej niz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Przed slubem nie bylo idealnie ale bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
a poza tym to jest różnica między kochaniem i kochaniem. No np jak coś fizycznego mi przeszkadza w sensie że np boli mnie brzuch czy coś w ten deseń to często się zdarza że tak czy inaczej mam ochote na mojego faceta choć sama jestem niedotykalska. I wtedy są pieszczoty. I jemu jest milutko a ja też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Jeżeli po slubie juz tak jest i wiekszosc zon tak robi to naprawde trzeba bedzie znalesc kochanke albo sie rozwiesc bo ja tak zyc juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
co znaczy że "nie było idealnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kcinevar
Krisser ja tez wiele razy rozmawiałem, tłumaczyłem kombinowałem ale to tylko na chwilę zmieniało sytuację i niestety masz do wyboru 4 opcje: 1. Zaakceptować cala sytuacje i walić szkopa po kasku gdzie i kiedy popadnie 2. Znaleźć kochankę 3. Chodzić do burdelu . Decyzja nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shop
A słuchaj moze po prostu Twoja żona po urodzeniu dziecka zablokowała swą psyhikę w ten sposób, że wydaje jej się, ze ma jakieś niedoskonałośi, rostępy, cellulit - wiele kobiet ma tak po ciąży i nie chcą, aby najukochańsza na świecie osoba widziale te wszystkie drobiazgi, które w oczach kobiet często rosną do niewyobrażalnych rozmiarów? A jak często mówisz jej, ze ją kochasz, prawisz komplementy? Mówisz, (jeśli nie jest anjszczuplejsza) że uwielbiasz e jej krąglości, ze jest CI z nią jak w niebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
shop bez przerwy mowie jej ze jest piekna i cudowna i ze ja kocham i to wszystko jest prawda ona razem z dzieckiem jest calym moim swiatem ale bez sexu z nia ja dostaje szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
W burdelu juz bylem i powiem tak nie smakuje mi sex bez milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
U mnie jest tak samo.Tylko,ze na odwrót:( Resztkami sił bronie sie przed zdradą meza:( Kocham go bardzo,on kocha mnie.W gre nie wchodzi kochanaka.Po prostu mój maż nie ma duzych potrzeb.2 razy w miesiącu w zupełnosci mu wystarczy:( Mnie nie.Staram sie go rozumiec.Żyje w strasznym stresie,nerwach.Do tego doszła choroba,nadcisnienie,które leczy od lat.Nie od dzis wiadomo,ze tabletki na nadcisnienie niestety wpływają też ujemnie na strefe intymna:( Dla mnieto straszna sytuacja.Staram sie to wszystko zrozumiec,ale brak mi czasmi sił.tkwie w tym obłednym kole juz kilka ładnych lat:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci coś z mojego 16-letniego doświadczenia: czasem jest tak, że kobieta ma ochotę TYLKO na przytulenie w łóżku. A mężczyzna odbiera to jako zaproszenie do seksu. I tu jest pies pogrzebany! Kilka takich prób na wyłączne przytulenie, odebranych przez męża inaczej, skutecznie zniechęca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
ja radzę poradnie, psycholog, seksuolog. To jedyne co możesz teraz zrobić. No i co... potem to już Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chciałabym
cie dołować Krisser ale z tego co piszesz to widać jak na dłoni ze twoja zona ma male potrzeby seksualne albo Ty nie potrafisz rozbudzić jej kobiecości seksualnosci ... znam takie przypadki ze kobiete z jednym facetem seks nie kręcił a pozniej mając innego partnera okazało sie ze jest niewsamowita kochanką tak sie rozkrecila ;) ... podobno kazda kobiete mozna rozbudzić seksualnie tylko trzeba znajeżć odpowiedni klucz ... Twoja zona jest w wieku w którym kobiety naogół mają duzą ochotę na seks wiec prób moze dalej .. zycze ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Ja tez takie mam mysli ze moze nie jestem tym facetem w jej typie jesli chodzi o sex moze nadaje sie tylko na meza i ojca a na kochanka juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozmawiałeś
z nia o tym ? czasem rozmowa moze wiele wyjasnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Do makija Masz 100% racji zona mi to kiedys powiedziala ze nie przytula sie do mnie bo ja to zawsze odbieralem jako zaproszenie do sexu.Ale po tej rozmowie dalej sie nie przytula i to juz jest niepokojace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee53
Zapomnialem dodac ze moja przytulanka jest mlodsza o 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ona jest
jakos zablokowana w sferze seksu i wizyta u jakiegos terapeuty moze by to zmieniła tylko oczywiście ona sama musi tego chcieć nic na siłe bo to jeszcze bardziej pogorszy wasze seksualne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Tak mamy kilkanascie calych nocy rozmow polaczonych z placzem i sexem.i juz gdy wydaje sie wszystko wyjasnione to po kilku dniach jest tak jakby nie bylo zadnej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser
Ostatnio w czasie jednej z rozmow przyznala sie ze ociera sie kolderka i ze jej to wystarcza ze jak jej sie chce to mnie akurat nie ma (chodze na dwie zmiany do pracy) i wracam o 23 a ona tak dlugo nie bedzie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shop
A może wogóle powtrzymajcie się od tego na np. 2-3 miesiące, alo najlepiej i jeszcze dłużej, okazuj jej czułości uczucia, ale z esxem wyluzuj! Po tym czasie zaproś ja na przejażdżkę w nocy kabrioletem, a później zatrzymaj samochód na jakiejś bocznej drodze i zacznij się do niej dobierać, ale delikatnie i subtelnie :) Wzne żeby to bylo w pogodna noc i gdy bęzie miała dobry humor. A zobaczysz, jaką bedziecie mieli podnietę, gdy jakiś inny smochód przejedzie obok waszego... Wy nadzy, w trakcie aktu, a tu ktoś przejeźdzą. Wiem bo sama przeżyłam! :) Jeśli jesteście dość odważni to mozecie to zrobić na jakiejś bocznej doredze, a jeśli nie to w cichym, odosobnionym miejscu, którędy nikt nie chodzi, np. w lesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×