Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjawiembambomambo

ocencie moje piersi

Polecane posty

Gość onakok
te cyce sa az za duze wogole jej cialo jest okropne te faldy na brzuchu :/ a jak mietosi te cyce to az na wymity zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc
popieram j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sto procent robione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nikogo tu nie wkrecisz ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka odezwij sie, jestem kobieta a chetnie bym cie wylizala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi po czym poznajesz ze robione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
smieszy mnie jak baby pisza ze robione:) jak macie male cycki to nie znaczy ze kazda ktora ma duze je sobie robila. nie pocieszajcie sie. ja mam rozmiar 75D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
dodam jeszcz ze przy wadze 55 kg wzroscie 165cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
a biust zaczal mi rosnac jak mialam 10 lat i pomyslec ze wtedy sie tym martwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to
nadwaga ..kobietka malutka i waga 55 kg, to nie tylko masz duza cycki ale i dupe to jak sie rozbierzerz to dokąd sięgają ????? buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno widzialas kiedys takie napmpowane naturalne?? troche ogladam, czytamitp. nie mowie ze jak silikony to zle, ale po co klamac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
mozesz pisac co chcesz i ile chcesz. i tak wiem ze jestem sexy:) no i ze mi zazdroscisz:) i twoj facet by na mnie polecial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
nie musza to byc silikony. moja siostra ma od zawsze takie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ile obciagasz
a może a darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
co jest w nich napompowanego? normalne zdrowe piersi, mlode jedrne. duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to
moj facet by nie polecial bo ma bzika na moim punkcie, ja waze 53 kg i mam 169 cm wzrostu a biust 70 D albo 75 C, czasami ciesze sie ze swoich piersioątek a czsami zazdroszcze tym z 75 B - taki krajowy rozmiar. Ale Ty to raczej nie masz sie czym chwalic bo masz wielka dupe i cycki jak uu maciory malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty"babeczka" nie chwal sie tak, moj favet mial taka z biustem rozmiar5 i wisialy do pepka(serio), a zmienil na moje 3 i teraz jest zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz ja tez sie na silikonach znam, ani malutkiego sladu po bliznie tam nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grado
mi sie podobaja ładny kształt , myslę ze są duże , i zbrabne suteczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie madre jestescie to wy sie pochwalcie takie niby idealne akurat ehe no pokazcie co tam macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to
wybaczcie ale widzialam u mlodej drobnej laski duzyyyyyyyyyy biust za ktory sie krepowala, Urodzila dzieci i jest nadal piękna i młoda tyle ze raz byla w koszulce nocnej i stała bokiem, chcialam powiedziec ze brzuszek jej zostal jeszcze spory po dzieciach a to były cycki- wisialy po pepek. Serio bylo mi jej zal i ona nienawidzi swoich wymion;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty pierdolisz jakie pod pacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to prawda ze z czasem wielkie cycory wisza tuz przy pepku tez widzialam, wiec jesli ta laska ma prawdziwe w co watpie, to wspolczuje za pare lat, ale narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaaaaa
blizna moze byc pod pacha , hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
toz to - dobrze to ujelas - cieszysz sie ze swoich "piersiatek" bo nawet nie piersi. a po tym cos piszesz to nie masz pojecia jaki to jest rozmiar D:) blondi dlaczego mialabym sie nie chwalic czasem lubie. a to co mial lub mowil twoj facet :) powiedziec ci moze wszytsko. co ma ci powiedziec ze jest niezadowolony i wolal biust tamtej? no nie smiesz mnie. poza tym moje nie wisza i moge nie nosic stanika i tak wygladaja ladnie:) dziewczyny spojrzcie prawdzie w oczy - gazety pisza pocieszajace artykuly male jest piekne itp, daja niby wypowiedzi facetow ze niektorzy wola male ale to wszystko pic na wode. Widzialyscie kiedys artykul pocieszajacy dla na przyklad blondynek - w stylu "blond tez jest piekny". Nie, bo to kazdy wie i nie ma na tym punkcie kompleksow tak jak na punkcie malych cyckow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiem ze blizna moze byc pod pacha ale tu nie widze, kapujesz czy za trudne do pojecia? no w takim razie pokaz swoje skoro takie piekne, krytykowac kazdy moze tylko nie pisz ze nie czujesz takiej potrzebny, nie masz aparatu itd od razu sie przyznaj ze nie ma co pokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×