Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjawiembambomambo

ocencie moje piersi

Polecane posty

a jednak jestes:)....no skoro jest pozno to mozes z pokazac nawet wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siureeee
a moze przypniesz sobie spinacze albo spinki do sutkow?:P Lubisz takie zabawy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siureeee
ej to byla propozycja a nie zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputek__
dobra tam juz nic nie pokaze sie obrazila wiec chocta panowie spac bo sie ciekawe rzeczy skonczyly:) narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siureeee
nie bo ja tego nie lubie ale znam dziewczyny ktore to lubia ciekaw bylem czy ty tez Nie lubisz to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczyne ktora uwielbia bol.kaze swojemu chlopakowi obwiazywac konskie wlosie w okolo penisa i zostawiac tylko jeden wystajacy wlosek...a jak wiadomo konskie wlosie jest ostre jak brzytwa...no i krew sie leje a jej sie to podoba;)-nie rozumiem takich upodoban;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siureeee
jak zauwazylas tutaj nie kazdy rozumie ciebie:) kazdy robi to co lubi wazne zeby obie storny to akceptowaly:) Ja bym swojej dziewczynie tez nie dal tak zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki Pedro
ahhh tak sie rozgrzewalem przy tych fotkach i filmikach....mowie w koncu fajna odwaazna suka...a tu taki koniec....ahhh szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie rozgrzalam
choc jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wlasnie
ale przyszli tu jacys moralizatorzy od siedmiu bolesci i dziewczyna sie przestraszyla z e tak robic nie mozna.....ze cos strasznego robi.....no ale coz zawsze ejst tak ze ktos przyjdzie i popuje fajna zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wlasnie
a to czemu sie juz bawic nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wlasnie
no ty ja nagle zakonczylas...wiec to od ciebie zalezy czy bedzie trwala dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaatorr
A widze,ze tutaj napisala ktoras ze ma 17 lat.... Umieszczanie zdjęć erotycznych osób poniżej 18 roku życia jest karalne.... Muszę złożyć prośbę do administratora o zablokowanie tych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bver
z tego co wiem to karalne jest umieszczanie osob ponizej 16 lat , ale moze sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamie twojej
pokazemy i w szkole niech zobacza czym sie ten glupol zajmuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smierdzi tania prostytucją i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyżej 45 roku zycia
też powinni zabronić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyjawiembambomambo, masz ładne piersi. Kształtne, pełne i symetryczne. Jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne piersi od razu
widać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny kometarz
no cóż o inteligencji nie wspomnę. Masz za to zadatki na mega otyłość. Ciało masz jak dojrzała babka i zero w tobie dziewczętosci, kosci grube i ogólnie dużo tłuszczu. Włoski masz słabiutkie i ten okropny kolor blond. Nic dodać nic ująć - szukaj szybko chłopa, bo za parę lat będziesz świnią z cyckami do pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny kometarz
aha, no i wygląda, ze dajesz dupy za talerz zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarowaaaaaa
one wygladaja jak zarowki ble hahaha i w dodatku jak silikonxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc
przejrzałem caly twój topik i wcale sie nie rozczarowalem, dajesz do myslenia swoim zachowaniem i prowokowaniem - odbiór bardzooo negatywny:((((((((. Juz jako młoda dziewczyna odpychasz wygladem i sposobem demonstrowania się. Udowadniasz wszystkim cos na siłe, chodziaz malo kto jest tym zainteresowany. Faceci sie z ciebie nabijają a ty na cyckach piszesz kredką SUKA!!!!!!!!!!!!!!!! Śmiech na sali, a jesli nie masz pomadki to moze z ciebie babo- chłop. Jestes bardzo prostą dziewucha i weź to co wszyscy brzydkiego piszą gorąco do serca i zmienaj swój pogląd. Ty za jedno mile podpuszczalskie slowo na forum jestes gotowa zrobic widowisko z haslem SUKA. pewnie chlopakom na podworku za rogiem obciagasz druty gdy powiedza ze fajnie ciągniesz- to ci tez wystarczy? moze masz fanów, ale uwierz mi ze w tobie to zamoczyc bym sie brzydzil. proponuje abys terAZ ZROBILA ZDJECIE TWARZY A NA CZOLE PIZGNIJ SOBIE NAPIS - automat do lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, mysle ze dziewczyna tez miala dobra zabawe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc
ja mam nieskromnie powiem ladniejsze tj nie sa tak odchylone na boki i sutki mam ciemniejsze. dodam ze nie mam jeszcze dzieci:) z reszta sutki mam troche wieksze wiec moze dlatego a moze takie zdjecie? ale ogolnie ladne masz:) lepsze troche na boki niz male pinezki i wmawianie sobie ze male jest piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×