Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjawiembambomambo

ocencie moje piersi

Polecane posty

moim zdanie moze na pierwszy rzut oka nie wygladaja na prawdziwe ale po obejrzeniu tych filmikow(pozal sie boze) stwierdzam ze sa na 100% naturalne piersi.gratuluje piersi i odwagi ale rozumu juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jesteś porąbana... ta na początku co tak sie wykłócała z autorką że to silikon.... jak ja miałam 17 lat to miałam takie cycki że pomyślałabyś że mam silikon 100% jak się kładłam to nawet tak sterczały no może miałam z 18-19 teraz mam 25 urodziłam dziecko mam i tak cycki zajebiste ale wiadomo juz jak silikony nie wyglądają więc zostawcie dziewczyne w spokoju a ty autorko tematu wyluzuj i nie staraj się udowadniać na siłe ps Boże dzięki Ci że jak miałam 17 lat to takich forum nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur.... przeczytałsam cały topik ty dziewczyno masz naprawde nasrane zabawa zabawą ale kurwa przegięłaś pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machospodlatarni
piekne piersi szkoda ze takie mlode;)i co najwazniejsze naturalne.chetnie bym sie z autorka topiku umowil bo dziewczyna wyglada naprawde ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widmo29
Ladne te twoje piersi ale nie sa duze. wrecz bym powiedzial takie C wieksze ci niepotrzebne... dbaj o nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×