Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjawiembambomambo

ocencie moje piersi

Polecane posty

babeczka no to pokaz im jakie to sa fajne piersi i niech sie pozamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
blondi moze duze cycki czasem wisza ale i tak wolalbym je w ogole miec niz byc zmuszona kupowac push upy zeby w ogole wygladalo ze mam cycki. a nawet jak mi obwisna na starosc (urodzilam juz blizniaki i nadal mam cycusie pierwsza klasa, moze dlatgego ze trzymam linie!) to co z tego i tak warto miec teraz i widziec zainteresowanie facetow i zazdrosne spojrzenia babek:) musze wracac do pracy pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla autorki topiki brawo i jeszcze raz brawo za odwage!!! nie wstydzi sie swojego ciala i leje na wasze idiotyczne komentarze, malo ktora tu odwazy sie pokazac co naprawde ma, lepiej opisywac jakie to jestescie piekne...puszczajcie dalej wodze fantazji paszteciory hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biusciasta BABA :) ja widzialam zdjecia lasek ktore maja cycki rozmiar e i f itp i serio byly przy pepku, nie mowie ze ty takie masz, wim tylko co widzialam, wiec moje c wcale nie male mi odpowiada, szczegolnie ze cala jestem szczupla,i w ogole super :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
razorMan - czy ty myslisz ze mi to jest potrzebne? mi wystarczy swiadomosc ze bys sie zaslinil:) buziaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wies z ale ja jestem ciekaw co by wtedy powiedzieli....do czego by sie przyczepili:) pewnie by ci znalezli wirtualna blizne albo 10 i dlatego chcialem zebys pokazala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to
hej biusciasta babeczka !!!! znam sie na rozmiarach staników i wiem ze moje 75 C lub zaleznie od modelu 75D znaczy zgrabne , a Twoje skoro tak zawziecie bronisz wielkich to jak kto woli , ale masz niewiele pojęcia o pięknie, duze nie znaczy piękne ani tez male. Ale bardziej moze zbrzydzic widok niechlujnie wiszacych cycorów!!! Dla mnie babeczka jestes krówką dojna i ciesz sie ale co ty wiesz o.... , jak czytasz ten topik to zauwazysz ze wielokrotnie mezczyźni odnosili sie niesmacznie do wygladu tych piersi a Ty swoje..co Ty lesba?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycycyckni
no i oczywiscie zadna madralinska nie pokaze swoich cyckow i moze to i lepiej bo niedlugo obiad mam rzygnalbym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
razorMan- to tez. widzisz one nawet nie dopuszcza mozliwosci ze ktos moze miec duze ladne piersi. to wg nich po prostu niemozliwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta babeczka
toz to -ale cie ponioslo:) ok juz spadam stad i wracam do pracy. raport sie wykrecil, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myuaaaaaaaaaaaaaaghhhhhh
hahah wykrecacie to sie wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiziii
babeczka jak sie teraz wykreca...raport rapor jasne....sciemniary wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje luiziii
duze piersi nie istnieja. lepiej ci? a moja dziewczyna ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiziii
ja nie powiedizalem z e nie istnieja...tylko ona tak gada gada ze ma takie zajebiste ale jak przychodzi co do czeo to raportem sie wykreca... ja tez moge powiedziec z e mam zajebiste cycki tylko jak by przyszlo co do czego to nie za bardzo mam co pokazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo i piesc
roman wielki znawca piersi a cipki pewnie w zyciu na oczy nie widzial :) pewnie wali gruche pod jotpegi na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje luiziii
a ja sie nie dziwie lasce. a niby czemu ma ci cos udowadniac i czemu ma jej na tym zalezec? ma ladne piersi to ma, posmiala sie z was ze nie jestescie w stanie tego dopuscic do swiadomosci. dwa ze i tak zaraz bys napisala ze sobie zrobila. tak jak napisalyscie autorce topiku. a swoja droga czemu ci tak zalezy na tym zeby akurat biusciasta baba nie miala duzych cyckow? jak nie ona to jakies inne dziewczyny maja na pewno. co za roznica dla ciebie? tobie od tego ani nie ubedzie ani nie przybedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No przecież
75D to nie są wcale duże piersi, powiedziałabym że nawet małe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowniana yeba
wypierdalaja z tym smieciowym marketingiem....gowniany portal yeba smiecia stworzyli i teraz go reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebrnęłam przez całe 12 stron tych bzdur, pomijając nagrania etc. ja się nie nazwę znawcą temtu powiekszania, bo lekarzem nie jestem, a TYLKO oni mogą znawcami być. półtora roku oglądam prace plastyków, planuję i ogólnie orientuję się w temacie. dziewczyna założycielka ma wg mnie naturalny biust - jeśli rok czy dwa temu jej takie urosły, to kiedy miały opaść itd.. wyglądają świetnie, szkoda ze postawa autorki równie dobra nie jest :O a co do kłótni \"są blizny\" \"nie ma blizn\" - parę mies temu weszła nowa metoda - daje efekt wizualny przy powiekszaniu małego biustu jak silikonki a blizn nie zostawia - małe nakłucie po igle które się wygaja i nie ma śladu.. i robić z nimi można co się chce ;) takie znawczynie się tu znalazły, a zadna nie skojarzyła, że (takie pewne, że ten biust jest sztuczny) to mogła być ta metoda a dziewczyna wcale nie musi być nastolatką itd itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabel22
Dziewczyny, jestescie wszystkie zalosne. Autorka - co Cie nawiedzilo, zeby te zdjecia wrzucac? :D Chyba zaraz zrobie sobie fotke posladkow albo "pindola" i zaloze gdzies temat "chlopaki, mam duzego??? Ocencie..." A cialo masz fajne... Wiekszosc facetow nie lubi ani chudych, ani z wielkimi piersiami. A wy sie przescigacie, ktora wiecej schudnia albo ktora ma wieksze... Ja osobiscie wole male niz za duze. Twoje piersi to juz gorna granica. A te wszystkie panie, ktore tak krytykuja... Szkoda mi Was. Wszedlem tu przez przypadek szukajac broni sportowej TOZ :D Nie wiem jakim cudem, ale nie zaluje. Fajnie od czasu do czasu poczytac rozmowy glupich lasek w stylu: "Hej... mam ladne piersi?", "No, co ty! To silikon", "Za 5 lat beda wisiec, zobaczysz!", "Tak, ciesz sie poki mozesz!" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
szkoda ze tej dziewczynki juz tutaj nie ma boz checia bym wiecej zobaczyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze przez przypadek
wszedles:) ciekawe po jakim slowie kluczowym szukasz tej swojej broni:) zalosne ze zalozyla topik itd ale w ocenianie sie bawisz rowniez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko bosko to az 12 stron sie z tego zrobilo :O szoke :O czytac nie zamierzam ale wiem jedno: TE CYCKI SA SZTUCZNE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SedziaTechniczny
a moze jeszcze jakas odwazna dziewczyna chciala by aby ocenic jej piersi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukii
tak dziewczyny nie wstydzcie sie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×