Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieta mini z ciekawosci

do mam 2 latkow-wpisujcie sie te ktorych dzieci nie korzystaja juz z pieluch

Polecane posty

Gość ankieta mini z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj majac 2 lata tez latal juz bez pieluch zakladalam mu czasami na noc, bo bardzo dlugo spi i czasami jeszcze zapomina w nocy zawolac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzka 21 maja skończyła dwa latka. Od miesiąca nie używamy pieluch w dzień. Na noc jednak zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiS
Moj bombelek mial 1,5 roku jak przestalismy uzywac pieluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pochwalę - od listopada 2007 nie używamy pampersów w dzień :) Na dzień dzisiejszy (za 3 dni Młody kończy dwa lata) : sam się rozbiera i siada na nocnik, gdy chce kupe, próbuje się sam wycierać (trzeba poprawić), jak jesteśmy na spacerze - nie robi do pieluchy kupy już nigdy - trzyma do powrotu do domu. Sika sam do ubikacji - trzymając siusiaka i celując w wodę ( czasem trafi na ścianę ;) ) Na spacery, wyjścia i na noc ma jeszcze pampersa, ale z reguły, jeśli spacer trwa do dwóch godzin i nie wypije za dużo potrafi się powstrzymać do powrotu do domu, albo zawołać że chce siku - jak jest gdzieś w miarę przyjazna toaleta wtedy wysadzam go :) Taki fajny Facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bez pieluchy od 18 miesiąca życia Zosia bez pieluchy od 13 miesiaca życia. Obie same sobie pieluchy zdjęły i nie dały więcej założyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsahopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od miesiąca mały biegał w Majteczkach z Pampersa - wołał ale czasem ciut za późno a ja się bałam puścić go na dwor w majteczkach przy beznadziejnej pogodzie :( ale od klkiu dni od kiedy tak ciepło biega w majteczkach i woła :) na noc zakładam jeszcze pampersa ale czekam na podkłady do łóżeczka i zaczynamy spać bez pampka za miesiąc skończy dwa latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobic
moj synek wola siku i "fe" ale nie usiadzie na nocniku ani na desce sedesowej(dla dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez jak bylo zimnio nie puszczalismy na spacer bez piluchy bo zanim bym go rozebrala to maly pewnie juz by popuscil na spacery bez pileuchy biega juz drugi miesiac ;) ps czy Wasze dzieci w kosciele tez maja ataki sikania co chwile? bo moj ma tak prawie za kazdym razem jak jestesmy w kosciele, chce siku co 2 minuty :-o a normalnie na dworzu-spacerze nie wola tak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamiku
do co mam zrobic a moze wysadzaj go na dworzu w dzien? moj jak wola siku w dzien to musze albo wysadzac go w ogrodzie albo topka targam na dwor bo nie chce przyjsc czasami do domu zrobic wtedy mowie mu ze bedziemy zalatwiac sie razem z psem - ktory jak na zawolanie sika wtedy kiedy maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie zglaszam :) zaraz po 2 urodzinach odstawilismy pieluchy i tak zostalo do dzis:w domu,na spcery,spanie w dzien.jedynie na noc zakladam corce pieluszke(jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×