Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tolatola

10kg do zrzucenia!!!Ktos ma podobnie? ZAPRASZAM!!!

Polecane posty

Tak jak napisalam w temacie, chce zrzucic 10 kg, dietuje juz od jakiegos czasu i schudlam juz 12kg. Zostalo jeszcze 10kg do zrzucenia. Czy ktos walczy z podobnymi kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chetnie:) wlasnie tyle mam do zrzucenia...waże 66 a chcialabym 55- w takiej wadze czulam sie najpiekniej, ale to bylo kilka lat temu:/ kupilam sobie karnet na silowne, mam silna motywacje. Chetnie spróbuje razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zaba i pudelko, ja tez juz od jakiegos czasu sie odchudzam, troche juz spadlo ale zostalo mi jeszcze 10kg. Obecnie mam 71kg przy 175cm wzrostu, chcialabym miec te 60kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tolatola jak ci sie to udało te 12 kg zchudnąc napisz nam co robiłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na 1000kal, ale nie zawsze bylam w stanie jej przestzegac. Teraz staram sie nie jesc po 18.00, pic mnostwo wody, nie jesc smazonego, raczej gotowane lub surowe potrawy. A wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ograniczam slodycze, chleb, ziemniaki i ogolnie weglowodany.Postanowilam też jesc więcej bialka bo podkreca metabolizm. No i mniej alkoholu:/ a ja tak lubie winko wieczorem z narzeczonym pod dobry film...ehhhh od dwóch dni stosuję tez ocet jablkowy- lyzke stolową na szklanke cieplej wody trzy razy dziennie i rzeczywiscie mniej chce mi sie jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madzik, zawzielam sie ;-) wiedzialam ze musze schudnac, bo zawsze nalezalam do szczuplych, a tu nagle nadwaga :-0 Ograniczylam slodyczei skonczylam z podjadaniem, bylo trudno ale jakos sie przelamalam. Koniec z poznymi kolacyjkami i hektolitrami pilam wode na przemian z zielona herbata. Na poczatku zrezygnowalam calkowicie z jedzenia pieczywa, pozniej ziemniakow i przestalam jesc smazone. Kontrolowalam bardzo to co jadlam i tak kg lecialy w dol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nawet nie wiecie jak sie ciesze gdy na wadze widze kolejny kg mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaraz poczytam, moze tez sprobuje ;-) Nie zalezy mi zeby schudnac bardzo szybko, wole zeby waga spadla wolniej ale za to trwale i bez efektu jo-jo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wasza skora po chudnieciu, uzywacie czegos na wyszczuplanie, lub ujedrnianie ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam ujedrniajacej serii ziaja, taka czarna. śmiesznie sie nazywa- CZARNY WYSZCZUPLA W KAZDYM WIEKU:)) a jak chce sie przybrazowc to jonhsona ujedrniajaco brazujacego słyszłyscie o terapii kawowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szukalam jakiegos dobrego balsamu brazujacego :-) I jak jestes zadowolona z niego? Ja uzywam balsam/tonik ujedrniajacy z Garnier, ten zolty, ale srednio jestem zadowolona, szukam czegos skuteczniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego dwa, trzy razy w tygodniu kuracja kawowa: około 4 łyżki kawy sypanej, 2 łyzki cynamonu - zaparzyć, jak ostygnie dolać troche oliwki lub zwyklego oleju, wysmarować ciało i owinać się folią na okolo godzinkę.... to na tego dziada-celulita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo zadowolona, ładnie brazuje i nie brudzi ubrań tak jak niektóre) znaczy się biale rzeczy są po dłuższym noszeniu troche przybrudzone, ale to i tak niezle. co do twojego zołtego-hmmm, mialam dziwne uczucie sciagniecia skory zaraz po nalozeniu, ale efektów zadnych... jezeli chodzi zas o moja ziaje to jak na razie wydaje sie w porzadku i pachnie orientalnie z nutką anyżu- dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to przepis babki z kafeterii, z jej forum pierwszy raz dowiedzialam sie o tym occie i mnie zainteresowalo. A w kawie cos musi byc, wszystkie preparaty ujedrniajace zawieraja kofeine poza tym kiedy na trzecim roku studiów pracowalam w kafetrii z wloska kawa, gosc od dostaw powiedzial ze mnostwo kobiet z innych knajpek robi sobie oklady z fusow kawowych ktore zostaja w ekspresie- strasznie byl ubawiony;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolatola a ile czasu ci to zajeło ja tez sie zawziełam:( bo chće miec ładny tyleczek i nie jem nic po 18 ograniczam słodycze do minimum!!! no i mniej smażonych rzeczy jem tez jogurty i duzo wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, chyba mnie przekonalas do tej kawy i chyba sobie zafunduje dzis taki zabieg, hihi :-) Ale moj maz sie bedzie ze mnie nabijac ;-) Co do tego garniera to mam takie same wrazenie, sciagnieta skora i to tyle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, wlasciwie tak na serio odchudzam sie od poczatku lutego. Wczesniej jakos mi to nie wychodzilo ;p Ale zaczelam,powiedzialam sobie ze musze wrocic do poprzedniej figury i jakos leci w dol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wreszcie trafilam na dobre forum:) dziewczyny moge was prosic tylko o jedno? zeby to forum nie bylo do wpisywania kto ile zjadl ktorego dnia( no chyba ze komus to na prawde pomaga) tylko zebysmy sobie normalnie jak to kobitki, pogadaly, moze powymienialy dietowymi przepisami, powspieraly...a nie tlumaczyly sie z kalorii, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze mam dwojke dzieci, wiec te kg to wlasnie ciaza byly spowodowane. Ale na moje szczescie trace ten tluszczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl zaba, czasem zagladalam na jakies fora i jak widzialam jak dziewczyny sie glodza lub zala ze zjadly wafelka to zaraz stamtad wychodzilam. Niech to bedzie odchudzanie, ale przyjemne. Bez stresu i narzekania. Zjem ciastko czy pizze, to co z tego, jutro zjem mniej innych rzeczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×