Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tolatola

10kg do zrzucenia!!!Ktos ma podobnie? ZAPRASZAM!!!

Polecane posty

Dokladnie :-) Ciekawa jestem tego pilingu kawowego... Dzisiaj sobie go strzele przed spaniem, jutro lece do fryzjera i pewnie odwiedze solarium :-) Ostatnio mi tego sloneczka brakuje. Zaba a jakie ma dzialanie ten cynamon w peelingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamon- nie mam pojecia:) jak dla mnie- ładnie pachnie:D mam 168 cm, czyli nie za duzo, a ze sie brzydko wyraże-dupa rosnie...trzeba dzialac,za godzinę na siłownię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, ja w domku troche cwicze, na silownie niezbyt mam czas, ale mysle zeby ja sobie zakupic do domu ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silownia w domu nie dziala w moim przypadku...zawsze znajde milion rzeczy ktore trzeba zrobic na juz i w konsekwencji odkladam odkladam odkladam a tak zaplace to mam motywacje zeby mi karnet nie przepadl:D poza tym ja mam siłownie z basenem, saunami i milionem sprzetow nawet trampoliną;)) wiec nie znudzi mi sie za szybko podziwiam ludzi ktorzy potrafia sie zmobilizowac do cwiczen w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaba ja narazie nie mam wyjscia, dwa maluchy pod opieka, czasem trudno wyesponowac troche czasu dla siebie. Ale moj maz cwiczy na sztangach, jeszcze w silowni, ale zamierza sobie kupic mala silownie do domu, wiec ja sobie tez jakis sprzecik znajde. A co, dzieci czy nie, mama tez musi byc znowu laseczka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze sie ktos jeszcze do nas przylaczy??? Fajnie by bylo powymieniac sie przepisami na pyszne jedzonko i zgrabne cialka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, mam nadzieje ze tym razem na pewno mi sie uda:) probowalam juz kilka razy ale jakos zawsze nie udawalo mi sie wytrzymac na diecie nie bylam zbyt konsekwentna w cwiczeniach... tylko ze za rok mam wesele i chcialabym byc piekna i zgrabna panna mloda ktora nie musi chowac kilogramow pod suknia jak beza:D tola, zgrabna mama=zadowolona mama , prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaba, napewno ci sie uda, masz jeszcze caly roczek, ale przy pozytywnym podejsciu to zajmie ci kilka miesiecy. Wazne aby waga sie utrzymala, to jest nawet trudniejsze niz schudniecie. A pijesz jakies herbatki odchudzajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic konkretnie odchudzajacego. Ale ogolnie lubie zioła, wiec sobie popijam miete, rumianek,zielona herbate z jasminem... dzisiaj NADEJSZłA wiekopomna chwila- postanowilam odstawic na jakis czas kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jestem straszna kawiarą- kawa tylko parzona i to taka z fusami na pol szklanki... magnezu to juz chyba wogóle nie mam w organizmie. jestem teraz w Irlandii z narzeczonym- wzielam dziekankę i zakochalam się po prostu w baileys coffee, cudo:) ale czego się nie robi dla sukienki rozmiar mniejszej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty, ja mieszkam w londynie :-) Ja tez sobie czasami baileya dolewalam kapke do kawy, ale rozpuszczalnej z mlekiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj przejechalam sie na tym jedzeniu, wszystko faszerowane chemia, no i szybkie jedzenie na miescie tez swoje robi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... nawet nie o chemie chodzi do konca, ale o to ze tutaj to za bardzo nie ma co robic, kiedy leje! mozna isc do pabu, albo usiasc na kanapie i obejrzec film... a od siedzenia na kanapie to nikt jeszcze nie wyszczuplal. Poza tym za duzo pieniedzy:D tu sie do restauracji skoczy, tu na lanczyk, tu przerwa w pracy, a w Polsce to sie ledwo koniec z koncem wiazalo. rozpuscił mnie ten kapitalizm:P pamietam jak na studiach( w krakowie) przeimprezowalysmy z dziewczynami dwutygodniowe srodki zyciowe i co dzien byly pierogi z biedronki na obiad i kolacje do konca miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, cala prawda, nie masz, nie kupujesz, nie jesz i.....jestes szczuplym, moja lodowke teraz wypelniaja warzywa.......buuu... jak tu przyjechalam a bylo to pare latek temu wazylam 57kg przy 175cm, po 6 mies. pobytu mialam juz 68 ale potem znowu schudlam do 58. a pozniej ciaza, blizniacza :-) to wyobraz sobie jaki baniak ze mnie byl, toczylam sie po drodze a nie szlam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej dzieciaczki odchowane beda rowno:) a duzo ci zostalo po ciazy? bo moja kolezanka urodzila niedawno i po trzech tygodniach wazy tyle co przed! niesamowite:) ja z dzieciatkiem jeszcze poczekac chce troszke, no chyba ze Bog da( odpukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym miesiacu ciazy mialam 60kg, ogolnie w ciazy przytylam 18kg, ale to byly blizniaki wiec liczy sie podwojnie ;-) a reszta przybyla niestety po ciazy, za duze obzarstwo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz wrocilam:) biegalam sobie, jezdzilam na rowerze i takie tam. upocilam sie nieziemsko!!!ale teraz jestem cala w skowronkach, wiadomo-endorfiny:) mam pomysl na dietetyczna kolacyjkę: mozzarella z pomidorami! duzo bialka, witaminy, sycace i smaczne. Mozna kupic nawet taka w wersji ligt- jeszcze mniej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to witamy kolejny dzień! pogoda cudna, herbata zaparzona( zielona jasminowa) i zapał do odchudzania siega zenitu! Jak się dzis masz Tola? Brardzo jestem ciekawa twoich wrazen po pilingu z kawy... Moze ktoś nowy dzis do nas dołączy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwilke dzis wpadam, za niedlugo lece do fryzjera, jutro na mala imprezke wiec moze mnie byc tu malo ;p Zaba ten peeling-rewelacja, napewno czesciej bede sobie go serwowac, skora od razu nabrala ladnego, zdrowego wygladu, no i mam nadzieje ze po paru zabiegach bedzie ladnie ujedrniona :-) Szkoda ze wczesniej nie sprobowalam. Ja tez dietkowo, choc narazie waga stoi w miejscu, ale lepsze to niz przytyc :p A reszta kobietek to co, wszystkie szczuple?? Pozdrawiam. Postaram sie zajrzec pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomysł:) na fajne pozywne zupki- pomidorowa: 5-6 duzych pomidorow, sparzyć obrać wrzucić do gara. Dodać łyżkę oliwy, udko z kurczaka albo kostkę drobiową. D tego poktojona w drobna kostkę marchewkę. Gotowac az pomidory się rozpadną albo wcześniej zmiksowac. Doprawić świerzą bazylia i pietruszką, dosolić do smaku.Swietnie jest dodac trochę czosnku i pol łyzeczki cukru. jarzynowa ze wszystkiego wrzucamy do gara wszystko co mamy z warzyw w lodowce, gotujemy na kawałku kurczaka lub kostce (jak wyżej), doprawiamy pieprzem/sola do smaku, wsypujemy trochę zioł prowansalskich. Miksujemy:) Można podac z grzankami z ciemnego pieczywa, podpieczonymi bez tluszczu w piekarniku i posypanymi czosnkiem zupki są geste przez co bardzo pozywne, a nie ma w nich duzo tłuszczu. No i warzyw mnostwo! do tego jakaś rybka fajna np wczesniej zamarynowana w oliwie z sokiem z limonki i ziołami prowansalskimi, pieczona na ruszcie albo z mala iloscia tłuszczu SMACZNEGO DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na deser: truskawki zmiksowac z jakims soczkiem na gladka papę i do zamrażarki- cos a la sorbet wychodzi:P mozna pogalkowac i przystroić listkiem miety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×