Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvcvcx

chciałąbym kupic ten rowerek, ale....

Polecane posty

Gość cvcvcx

http://www.allegro.pl/item370491846_rowerki_hipcio_z_kolyska_i_baldachimem_rewelacja.html uwazam ze sa przesadzone koszty przesyłki jak na kuriera tymbardziej ze ten sam sprzedawca podobne rowerki wysyla za 19 zł? czymozna to jakos regulowac? sgłosic allegro albo cos? a moze ktos wie gdzie mozna jeszcze podobny kupic? nie chce kuriera expres ( pewnie nawet taki kurier tyle nie kosztuje) naogoł sprzedawcy maja umowy na lepszych warunkach, Sprzedawca nie ma szans by poszedł na inny układ hmm nie wiem co zrobic, zaden inny mi nie odpowiada a i tak juz przyjdzie po dniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe c.
Boze!ze tez tacy ludzie jak ty jeszcze istnieją!!!Widac komuna jeszcze długo swoje dzieci bedzie rodzic...ble"czy mozna to zgłosic do allegro" !!!Matko Jedyna!Nie pasuje ci u tego sprzedawcy,to nie kupuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcx
no 29 troche sporo co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstraklasa
no to nie kupuj u niego kazdy sprzedajacy moze liczyc koszt wysylki roznie to dosc duza rzecz penie liczy jeszcze za opakowanie no i im wieksza waga tym wiekszy koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili w wielu sklepach większych typu real np sa promocje na tego typu rowerki- więc polecam zainteresowac się zakupem besposrednim co do zgłaszania do allegro itp- każdy sprzedawca sam sobie wybiera drogę transportu- i jak na kuriera to całkiem normalna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaczniesz się oburzać na cenę transportu to zainteresuj się może jakim kurierem sprzedawca to wysyła. Dobre firmy kosztują i jaosobiście wolałabym zapłacić więcej a mieć pewność, że zakup do mnie dotrze szybko i bezproblemowa, a nie jak niektórymi kurierami - po 2 3 tygodnie czekania. A tak na marginesie - mam nadzieję, ze na alegro nigdy się nie spotkamy - bezmyślny ten Twój post mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u licha a o co z tą kołyską chodzi bo za groma sobie tego nie wyobrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perswazja
ale popatrzcie on wysyła inne rzeczy za 19 a te az za 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca może wysłać i za 100 zł.I co z tym zrobisz???? NIC! jeśli komuś nie pasuje to nie kupuje,ktoś kupuje to akceptuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to niektorzy sprzedawcy robią taki "myk" ze odejmują od ceny przedmiotu kilka złotych a dodają do przesyłki. w gruncie rzeczy ta przesyłka może kosztowac mniej, ale sprzedawca zrobił tak by wiecej osob zainteresowalo sie przedmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mają do tego prawo. to od Ciebie zalezy czy skorzystasz, oszukaństwa w tym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×