Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość serek wiejski
zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwór z Loch Ness
Ja myślę pozytwynie. Ale konkretnie o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwór z Loch Ness
Są warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
piniedzy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak i nie tzn. u na, Synek ma 2 latka i np - szczeniaczek i granuszek i książeczka - bawi się do dziś - słoniem z klockami bawił się jak miał 12-18msc - ale słuchaweczka jakoś nie wzbudziła zainteresowania a ma tą zabawke już jakieś 1,5 roku.. więc zabawki fajne ale jakoś nie wszystkie Mały lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wiwi ma 2,5 roku.zabawkami z fp bawi sie wszystkimi -garnuszek-rewelacja -szczeniaczek-rewelacja -ślimak z klockami-rewelacja -słuchaweczka-jak ja naleci -kalkulator-rewewlacja ale też lubi się bardzo bawić arką noego z kiddielandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwór z Loch Ness
A mój woli zwykłego, gumowego błazenka Nemo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam i powiem-wanienka jest
beznadziejna-a autorka sie chiała pochwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że tak spytam co tu jest do chwalenia się? wspytała tylko co myślimy... ja tam np. zapowiedziałam rodzince na chcest i na roczek kasy nie przyjmujemy i mały dostał zabawki, akurat sporo z FP i co? też się chwalę? - jestem okropna baba - niech będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam i powiem-wanienka jest
skoro ma przynajmniej 6 tych zabawek to po co pytac o opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam i powiem-wanienka jest
tym bardziej ze wszystkie ocenia jako rewelacja co innego jakby sie przymierzala do kupna i pytala o opinie a tak to przeciez wie z z autopsji ja tak to odebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np po to, aby się dowiedzieć że słuchaweczka u wielu dzieci nie budzi zainteresowania (ja np ani o tym nie wiedziałam ani jej nie kupowałam) a np. dzięki kafe nie kupiłam małemu krzesełka z FP bo też jakoś wiele dzieci go nie lubi (fakt że potem byliśmy u kuzynki co ma to cudo i Jaś by mi z tego spadł) :( więc czasem warto popytać choć na kafe i dowiedzieć się jak się sprawdzają zabawki, bo z info producenta to wiadomoże wszystkie są super rozwijające i uczące i naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek19833
akurat posiada mój synek to do wanny z fishera i jest super.przelewa sobie wode i w tym niebieskim młyneczek sie kreci.ogólnie zabawki warte kasy.mój mały ma 2,5 roku i do tej pory sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam i powiem-wanienka jest
my mamy szczeniaczka uczniaczka-syn nie lubi pluszakow wiec i tym sie nie bawi mamy rowniez usypiacza?(nie wiem czy tak sie nazywa) i zasypia do tych muzyczek-ma 20 m-cy w/w zabawki dostal jako prezenty jak dla mnie sa drogie ale po namysle stwierdzam ze lepsza taka 1 niz 10 kioskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze czekam, może będzie tak jak ze szczeniaczkiem - początkowo Mały bawił się nim sporadycznie a na wiosne nie chciał go wypuścić z rączek :) a macie jakieś inne zabawki, niekonieniecznie firmowe ale takie które dzieci naprawdę lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam i powiem-wanienka jest
moj synek uwielbia klocki bawi sie nimi naprawde długo i sie mu nie nudza-zwykłe duze z wadera kupione w biedronce za 20 zł ogromna paka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pare i wg mnie hitami sa na 1 miejscu karuzela z pilotem - super wg mnie, najlepsze co wymyslili na 2 mata do zabawy z przenoszonym wszedzie palakiem na 2 lezaczek-bujaczek niezadowlona bylam z klockow sensorycznych telefonu takiego czegos przywieszanego na lozeczko, ze dziecko moze posciagac z takiej jakby maty zwierzatka itp zwierzatka male, moj maly bral je do buzi i o malo co sie nimi raz nie zapchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwalę się tylko pytam o opinnie innych.może akórat ktoś będzie miał zamiar coś kupić no i może zobaczyć co warto kupić a co jest kitem.może zadam takie pytanie-czym się lubią bawić wasze dzzieci.co jest u was hitem a co kitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi podpowiem Ci ze te karuzele z pilotem mój mąż przerobił na zasilacz,nie interesuje mnie juz wymiana baterii,nbo sie zdziwicie,ze choc mój kuba ma 16 miesiecy to nadal zasypia przy karuzeli:D(no nie zawsze oczywiscie).No i rzecz jasna nie jest juz przymocowana do łózeczka,tylko stoi \"wolnostojąco\" na pólce metr nad łózeczkiem,tak ze wyswietlane pierdołki dobrze widzi:D Pozdrawiam,acha,no i ja fiszera polecam bardzo,bo oprócz nowosci,ma mnóstwo zabawek fp po starszej siostrze,która ma juz 1%:D I wiecie co,gdy te zabawki sa razem w kupie nie idzie odróznic które nowe,które stare,bo przez te całe lata nic im sie nie stało.No rzecz jasna,ze sporo czasu przelezały w piwnicy,ale fakt jest faktem.Powiem wam jeszcze ze niektórych modeli nie zmienili do dzis:D Kaczka w kuli z wodą jest do dzis w sprzedazy.Mam po Moni szkołe,domki i pchacze pop corn,szkoda ze niektorych modeli nie produkują do dzis:D........A z \"terazniejszych\" moj Kuba akurat słuchaweczke lubi,ale..........mąż tez musiał ją przerobic lekko,by było normalnie słychac,a nie z tym totalnym sciszeniem:D Bo przeciez Kuba patrzy na ekranik z migajacymi punktami,a nie przykłada do ucha:DLubi tez kule z nispodziankami(te kulki co wylatuja) i stolik edukacyjny,słonia do ciagniecia.Mam taki jedyny jeden niewypał:D,mianowicie hipcio do pchania,ktory połyka klocki.ANI RAZU sie nim nie zainteresował:DZ czasow Moni mam mnostwo ludzikow,aurtobusy,samochody,to lubi.No w zasadzie nie ma fajniejszej firmy chyba.Acha,poza fp lubi duplo primo baby,ktorych tez mam mnóstwo po corce.Lego juz tego dawno nie produkuje,jedynie na allegro mozna uzywane nabyc,ale polecam.Te po Moni sa jak nowki sztuki:D To tyle.Chetnie poczytam tez co wasze dzieci jeszcze lubią oprócz rzecz jasna wariacji z rodzicami:D i grzebania w szafkach z niedozwolonymi rzeczami,typu sztucce ,chemia itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOTECZEK19833
Z FISHERA MOJ MAŁY BAWI SIE SZCZENIACZKIEM,GARNUSZKIEM,SŁUCHAWKAI TYM LUDKIEM Z DELFINKIEM I FOREMKA DO KĄPIELI.TOTALNYM NIE WYPAŁEM JEST TAKA GASIENICZKA Z KUBUSIEM CO SIE NAKŁADA NA NIA KRĄŻKI I POWSTAJE PIRAMIDKA I NA CZUBKU JEST KUBUŚ-TOTALNY NIE WYPAŁ. A NIE Z FISHERA TO SA TO KLOCKI LEGO DUPLO, I WSZELKIEGO RODZAJU SAMOCHODY.CHOCIAŻ MA STEROWANY Z CHICCO TO NIE BAWI SIE NIM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są warte swojej ceny? Zależy co bierzemy pod uwagę. Jeżeli wytrzymałość to są warte ceny. Zabawki kupione jak synek się urodził do tej pory wygladają jak nowe chociaż nieraz lądowały na ziemi , inne zabawki takich rzutów nie wytrzymywały. Natomiast żadna z zabawek nie wzbudziła zainteresowania na dłużej. Wszystko było na chwilę , jak dostał to się pobawił i to było na tyle. Jedynie może karuzelą był na dłużej zainteresowany. Mój synek najbardziej lubi samochody, jeździki , wszystko na czym można jeździć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz przeczytałam co mi tam wyzej za kretynski bład wyszedł,Monika ma 15 lat, a nie 1%, shifta nadusiłam po prostu przy piątce:D Tak wiec jeszcze raz powtarzam,ze to zabawki na 6+, skoro tyle czasu sa jak nowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia.C my tez na zasilaczu jedziemy :) batarie wytzrymaly tylko 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×