Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Szczeniaczek - rewelacja!! Jest zabierany obowiązkowo wszędzie (spacery, dalsze podróże). Ubierany, karmiony, usypiany itp. :-D Telefon - średnio, ale jak kilka dni nie widzi to łapie się bawi. Słoń z klockami - ok, ale jak dla mnie za głośny. Wiem ,że jest regulacja, ale moje dziecko też wie i chce na maksa ;-) Odtwarzacz CD ze zwierzątkami - rewelacja!!!! Leżaczek bujaczek super, ale na krótko. Ale ma nową funkcję: teraz buja w nim Szczeniaczka :-) Polecam jeszcze Kiddieland: Arkę Noego, drzewko i domek. Dla dzieci młodszych, niż 1.5 roku, bo widzę, że moja mała już z nich wyrosła (albo jej się znudziły ;-) ) U nas się sprawdziły również tańsze zabawki: zwykłe klocki i drewniane puzzle. Polecam!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o jeździku - kupę miesięcy jest na topie. Najpierw do niego wsiadała i odpychała nogami, potem jeździła pustym, a teraz oczywiście wozi... Szczeniaczka. Wanienka rzeczywiście trochę płytka i rozlazła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u wiwi sprawdzają się również wózki,ma 3 różnego kalibru i nigdy jej się nie nudzą,samochodzik do odpychania jest najlepszy na spacery,hulajnoga narazie stoi w odstawce ponieważ jest jeszcze na nia za wcześnie chyba,no i oczywiście klocki zwykłe bezfirmówki. ale ze wszystkiego najbardziej lubi farby do malowania palcami.naszczęście spierają się z ubrań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociaczek19833
mój smyk z kolei teraz to by wszystkie gadżety chciał z mene mena czyli spider mena:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociaczek19833
mi też podobają sie te kwiatki.bajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×