Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny, te, które czują już ruchy, mam pytanie: czy te pierwsze fikołki Waszych maleństw można było porównać do takiego uczucia, jakby ktoś puszczał bańki mydlane i one pękałyby na Waszych brzuszkach.Bo ja tak właśnie czuję i nie wiem czy to TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item424106720_fineall_body_kolor_early_days_renifer_3_6m_7_pak.html słodkie :) szał zakupowy mnie wziął, nie no z mebelkami i wózkiem jeszcze się wstrzymam, poczekam na męża i przedyskutujemy, meble pewnie zamówimy już jutro a wózek chcę dopiero pod koniec ciąży kupić, więc jeszcze troszkę czasu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no paskudne ale sa duze i ladne tez .najwazniejsze zeby dziecku bylo wygodne i tobie dobrze sie nim jechalo .te malutkie sa takie smieszne jesczze jak maja 3 kolka istny koszmar to jest tak niewygodne ze szok.pomysl ze jak pojdziesz na zakupy czy do parku musisz miec miejsce na jakies rzeczy a w tym malym sie nic nie zmiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołku ja wlasnie cos takiego czułam:) i teraz czuje juz calkiem wyraznie jak sie przewraca i robi fikołki:) mysle ze to coczujesz to twój bobasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czułam ostatnio takie muśnięcie, łaskotanie i też się zastanawiałam, czy to już pierwsze ruchy, czy jeszcze czekamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sliczne ja juz body nie kupuje mam juz pelno od takich calkiem malutkich do wiejkszych:) ale body trzeba miec kilka z dlugim i krotkim rekawkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, trzykołowce są okropne, ale te z małą gondola całkiem sympatyczne się wydają, a co do przechowalności, to te torby są całkiem pojemne, przynajmniej takie się wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzialas kiedys babki z tymi wozkami ja widze to sie zastanawiam czy to jest dla dziecka czy lalki .musisz poszukac w sklepach tak przez net nie idzie dobrze wybrac .moze znajdziesz jakis sredniej wielkosci ktory bedzie ci pasowal bo te male sa naprawde male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baniek mydlanych nie czułam, tylko takie łaskotanie, ale raz się pojawiło i później cisza, to pewnie nie pierwszy ruch, ale jeszcze się doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdę się do parku któregoś pięknego dnia i poobserwuję, zresztą z wózkiem bez sklepu i macania się nie obejdzie, bo rzeczywiście, jak ma mi się dziecko po miesiącu nie mieścić, to się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego najpierw najlepiej poogladac a potem zdecydowac nie ma co kupowac przez neta nie widzac tego wiesz meble mozna kupic ale z wozek musisz do siebie dopasowac gdzie ten moj maz juz glodna jestem a nie chce sama jesc obiaduuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a co z imionami dla maluszków? jestem taka skołowana, nie mam kompletnie pomysłu, nic mi się nie podoba... ja też znikam, za ciasto trzeba się zabrać, do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy imię ANIELKA ale jeszcze nie wiem na 100%. Chosiaż i tak wszyscy już tak nazywają naszego dzidziulka... :) Zawsze lubiłam to imię, moja prabababcia tak się nazywała. Czytam ostatnio charakterystyki imion. myślicie, że to ma jakieś znaczenie? że charakter kształtuje itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My, jak jeszcze nie znaliśmy płci, chcieliśmy dać córce na imię Michalina.Mąż się uparł na to imię, ale gdy przeczytaliśmy znaczenie tego imienia, to się wycofaliśmy.Nie wiem, czy imię ma wpływ na charakter człowieka, chyba nie, ale na pewno nas odstraszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakter na pewno kształtuję człowieka :) Anielka ślicznie, ktoś tutaj pisała o Ofelii, też mi się bardzo podoba albo Łucja a chłopiec Borys, Miłosz, Kajetan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach przepraszam, zrozumiałam czy charakter kształtuję a nie imię... ja wam powiem tak, sami kształtujemy swój charakter, ale imię czy znaczenie numerologiczne daty urodzenia jakieś znaczenie ma, bardziej astralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś mi moje ciasto kiepsko wyszło, czyżby zakalec? wiecie co mój małżonek dzisiaj jadł na obiad? śliwki (jako, że mamy ich nadmiar) z ziemniakami, zjadł chyba ze 3 talerze, nawet nie mogłam tego spróbować, bo mnie odrzucało, chociaż apetycznie wyglądało jak to tak zajadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy imie Natalie (czyli polska Natalia) albo Lisa ale to jest chyba tylko uzywane jako zdrobnienie wiec pewnie odpada .Mysle ze bedzie dziewczynka ,a jesli chlopczyk Nicolas (czyli polski Milkolaj) ale mamy jeszcze inne.Poczekamy do nastepnego usg moze powie co tam u mnie w brzuszku siedzi:) to wybierzemy cos na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oglądam tego, ale dzisiaj 1000 odcinek i ma być kogel - mogel, gwiazdy wszystkich TVN-owskich seriali, kryminalni, hela w opałach, niania, twarzą w twarz i coś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×