Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Iskierka czytam Was często ale fakt mało sie udzielam taka już jestem więcej obserwuje niż aktywnie uczestnicze:) tyle piszecie o tych usg ja ide na wizyte dopiero 2 października po 6 tygodniach bo mój lekarz na urlop idzie. czym się różni usg 3d od 4d? pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec kasiulkapb........25....... .małopolskie.......21.......25. 01.09....... +4... córcia karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie..............21... 31.01-04.02.09.... +1....CÓRKA Agagaguś.........38.......Mazowieckie......19......31. 01-04.02.09.....synek gryzmoł.............30.........Warszawa..........17..... ...01.02.09. . .........? igmik...............26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? piksip..........28.........śląskie........19........01.0 2.09..........+2..........? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? claribelka.........21.........lubuskie..............21.. .......04.02.09.............?? rosołek...........26..........lubuskie..............20.. ......05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......19....... 09.02.09....+3..... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09.........+1,5 córcia julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+5/córcia Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de..........MannheimDE.... ….18... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 18....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? doddotka........25...........wielkopolskie.........17... ...15.02.09.........+3...? No to zaktualizowałam: Ciebie Rosołku, siebie, no i pozwoliłam sobie poprawić wpis o płci u Agagaguś. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Łatwiej będzie liczyć ilość dziewczynek i chłopców. Teraz jest 5:5, czyli remis. Pozdrawiam. Ciekawe czy się tabelka nie rozejdzie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie chodzić w butach na obcasach?Bo ja założyłam dzisiaj i bolały mnie wszystkie mięśnie.Nawet brzucha.A dodam, że wybrałam się tylko do biblioteki i na pocztę na osiedlu.Latem chodziłam w niskich klapkach lub na małym obcasiku i chyba się odzwycziłam.Zmęczyłam się tylko jak stara babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę, Rosołku. To miłe, ze Ty też zauważyłaś mój wpis. Dzięki. Trochę mamy krzywą tą tabelkę, ale chyba nie podejmę się wyrównywania jej. Ja już od dawna chodzę na małym, stabilnym obcasie. Unikam wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Byłam dzisiaj na USG i powiedziano mi, że to wygląda na chłopczyka! Super! Pierworodny synek - duma tatusia, który i tak chodzi dumny jak paw :) Mama3 - gratuluję Córeczki! Synek pokocha ją tak samo a nawet i mocniej niż braciszka. Będzie się opiekował śliczną i kruchą damą. Będzie jej obrońcą. Zobaczysz :) kamasutraanna - wygląda na to, że jesteśmy do siebie podobne. Też się mało udzielam. Wolę obserwować i poczytać. Trzymajta się! Idę smażyć rybkę na obiadek i robić dżem z brzoskwinek. Szkoda, że nie mam kiszonej kapustki..... też bym sobie zjadła takiej kwaśnej. Ale mi smaka narobiłaś hałaśliwa! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec kasiulkapb........25....... .małopolskie.......21.......25. 01.09....... +4... córcia karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie..............21... 31.01-04.02.09.... +1....CÓRKA Agagaguś.........38.......Mazowieckie......19......31. 01-04.02.09.....synek gryzmoł.............30.........Warszawa..........17..... ...01.02.09. . .........? igmik...............26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? piksip..........28.........śląskie........19........01.0 2.09..........+2..........? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? claribelka.........21.........lubuskie..............21.. .......04.02.09.............synek? rosołek...........26..........lubuskie..............20.. ......05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......19....... 09.02.09....+3..... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09.........+1,5 córcia julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+5/córcia Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de..........MannheimDE.... ….18... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 18....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? doddotka........25...........wielkopolskie.........17... ...15.02.09.........+3...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claribelka!!! Ale PIĘKNIE to napisałaś. Wielkie dzięki. Chyba to sobie gdzieś zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po pewnym czasie nie noszenia szpilek jak raz załozyłam to nadwyrężyłam sobie chyba ścięgno i do tej pory mnie boli, wczesniej jakoś nie miałam problemu z chodzeniem na obcasach a teraz już sie chyba oduczyłam. ale musze się znowu nauczyc bo ide na 2 wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam mnie juz 2 dzien glowa boli leze w lozku z mokrym kompresem na glowie .zaraz wracam do lozka ale chcialam wam powiedziec ze jak tam lezalam w lozku przylozylam reke do brzuszka i czulam jak sie rusza zmienia pozycje i takie delikatne musniecia super mysle ze kazdy juz dzidzius sie rusza a my nie czujemy bo to jest bardzo delikatne .jednak jak sie ma czas na lezenie w lozku to mkozna zalwazyc te ruchy przynajmniej tyle z mojego bolu glowy przeczytam was potem jak mi przejdzie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła, to może Ty weź jakąś słabą tabletkę na bazie paracetamolu? Niby nie powinno się, ale mój lekarz mówi, że to dziecku nie szkodzi, a i ono się lepiej czuje, gdy mamę nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Iskierko wiem co czujesz. Ja na początku ciązy brałam antybiotyki i tez nieraz czarne mysli mnie przechodzą. Ale tak jak lekarz mówi skoro ciąza sie rozwineła i maluszek dobrze sie rozwija to jest dobrze :) Trzeba byc dobrych mysli. Trzymam kciuki oby z maluszkiem było wszystko dobrze. A na takie dokładne usg warto pójsc oby sie uspokoić, ja juz bylam w 13-14 tyg na 3d i teraz chyba tez sie wybiore jeszcze raz w 20-22 własnie po to aby byc spokojniejsza :) No i koniecznie daj znac po tym wsg :) Balbinko no to nieciekawie z tym mieszkankiem szkoda :( a co do mieszkana z tesciami czy rodzicami zgadzam sie z Wazka :) Szklana głowo ...no wiesz jak tak piszesz to dopiero czuje sie jak szafa wielka skoro Ty w L-ce piszesz ze w namiot masz sie ubrac :o A tak na serio moze wszystko na jedno kopyto ale naprawde wygodnie jest w ciuszkach ciązowych, moze to zauwazych jak bedziesz miała wiekszy brzuszek, tez próbowałm chodic w wiekszych spodniach ...ale i takl cisnęły w niektórych miejscach :P Sabotażystko ..bo tak naprawde to dzis pewnie przydałoby sie juz cos zimowego wyjąc tak pierunsko zimno ..a dwa dni temu w krótkim rekawku ..no i jak tu człek ma sie do tego zimna przyzwyczaic :( Mama3 gratuluje córeczki suuper fajnie. :) tez byłam juz 2 razy na takiej akademii rzeczywiscie ciekawa sprawa, hehe pomijajac fakt ze złodzieje i tam sie wkradli :( tak ze jak ktos sie wybiera to uwazac na swoje rzeczy. Ale polecam naprawde warto, w tym roku tez pójdziemy hihi fajna zabawa :) la mamma ja byłam w gdańsku u Preisa za 200 zł. Byłam baardzo zadowolona, bo wszystko wytłumaczył zobaczył powiedział, rozwiał wątpliwosci, zupełnie inaczej niz mój ginek. wiem ze jakies tam wady genetyczne sprawdzał i na 70 % wylkuczył, mysle ze nie mozna zamiast badan prenatalnych tego zrobić ...lae nie znam sie na tyle. Dla mnie było warto Przyszła mamo mnie wczoraj łeb pękał niemiłosiernie pomęczyłam sie 3 godzinki a on sie tylko nasilał wziełam tabletkę 10 min i byłam jak nowo narodzona zadnego bólu, hihi pierwszy raz tak wszystko ze mnie zeszło. Chyba zeczywiscie trzeba od razu brac a nie czekac az sie rozwinie ten ból do niemozliwego. ehh lece obiadek robic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu przeszlo spalam do 15.40 troszke teraz posprzatalam mi tabletki nie pomagaja takie na bazie paracetamolu neistety .ja mam migrene od prawie 3 lat bol glowy bardzo silny plus wymioty koszmar ale teraz nie mialam wymiotow z czego sie ciesze bo potem dzidzius nic do jesc nie dostaje bo nic nie jem. balbina wspolczuje ci sytuacji z mieszkaniem ale dasz sobie rade z rodzina wychodzi sie dobrze na zdjeciu sama tego doswiadczylam mia smiesznie by bylo ale ja chce miec go wczesniej hehe jak najwczesniej:) agagus moje piersi sa wieksze i na poczatku bolaly teraz jest lepiej ja jestem zadowolona z rozmairu hehe kluska gratuluje coreczki kurcze ja tez chce wszystko zalezy od dobrego lekarza i sprzetu dobrze ze zmienilas:) tez bym poleciala kupic ale sukieneczki bo ja ubeanek mam pelno juz dota milo ze przeczytalas co napisalam z tymi moimi pobawami mam nadzieje ze tak jak ty sobie poradze .jedna sytzacja gdzie nie wiedzialas co robic to i tak niezly bilans:) iskierka ja jak nie wiedzialam o ciazy czyli przed 6 tygdniem robilam rentgen zeba tez sie stresowalam mam nadzieje ze wszystko dobrze bedzie mama3 gratuluje dziewczynki ja sie zle czulam ostatnie 2 dni wiec nic nie czytalam .troszke ci zazdroszcze dziewczynki tez bym chciala taka malutka ksiezniczke hehe:) ale najwazniejsze jest zdrowie wiec moze byc u mnie tez chlopczyk .ja lubie chodzic na obcasach ale teraz raczej adidaski nosze na zime kupuje skorzane czarne oficerki do prawie kolan mialam tajkie w tamzym roku ale teraz mam ochote na takie jedne i musze je miec hehe one sa na plaskim kamasutrana ja sie nie moge doczekac nastepnego czwartku i usg ;:) czyba roznia sie ze 4d jest w ruchu a 3 d nie ale nie wiem zobacz w google wazka ja tez chodze z mezem i rpzy porodzie tez bedzie pomaranczowy gosc to musi byc to!! rosolek super to uczucie ja tez juz czuje jak sie przesuwa czuje jego glowke i takie musniecia jak by raczka mnie dotykal od wewnatrz brzucha cos pieknego:) claribelka witajj na forum gratuluje syneczka ale jeszcze sie nie przywiazuj tak do tej mysli bo moze wyjsc jeszcze dziewczynka hehe jak lekarz nie mowi ze na 100% lepiej nie przywiazywac sie tak do plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny dzisiaj mam handre ;-( co do mieszkania z rodzicami to nie bylo by tak zle bo mieszkalismy przed slubem ;-) ale na rodzicow tez nie moge zabardzo liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMamo! Wiem, że migrenowy ból głowy to coś okropnego, bo sama takich doświadczam i też żadne lekarstwa wtedy mi nie pomagają. Doskonale Cie rozumiem. Muszę to przespać, najlepiej gdy jest cicho i zasłony są zaciągnięte. Ja mam tylko takie coś, że w ciąży nie mam takich bólów. Nie wiem od czego to zależy. Cieszę się, że Ci już przeszło, no i widać od razu efekty w pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMamo! Dziękuję za gratulacje. Teraz będę mieć parkę. Chłopaka już mam dziewczynkę będę mieć. Jak mówią moi znajomi: "Aby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek" w odniesieniu do posiadanych dzieci oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama3 fajnie bo zawsze to rozne plcie i nowe doswiadczenia .ja w czwartek zapytam sie mojej ginekolog czy moze mi akupunkture przepisac na migrene bo nie idzie tak zyc co tydzien ataki mam.a czytalam ze 10 zabiegow i ma przejsc hehe oby:) a ty bralas na migrene imigran lub jeakies leki z tych specjalistycznych na migrene??(przed ciaza) balbina najlepiej na siebie liczyc znajdziecie cos sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie pogoda fatalana - szro buro i ponuro, desczysko pada i ogólnie do dupki, nic mi sie nie chce i łapię ciulowy nastrój. Probowalam męża do kina wyciągnac ale sie nie dał - niedobry, siedzimy w domu i gnuśniejemy... Iskierko całkiem możliwe że uteina dodatkowo wzmaga zachwiania nastroju - ja nic nie biore i tez łapie dołki a pogoda - szaro bura mnie dobija. Bardzo chcialabym żeby wypalił pomysl wakcji na przełomie wrzesnia i października - tydzien wypoczynku na prawde dobrze zrobi - no ale zobacyzmy co z tego wyjdzie. Iskierko nie martw się na zapas - zobaczysz ze wszystko będzie dobrze. Ja na początku ciązy sporo przeszłam (stres, rozpacz, emocje i wszystko co najgorsze) i wszystko póki co jest ok i jestem pewna że bedzie oki. Pomoaranczowy Gościu - 17 tydzien to kiepski moment na ysg - ja tu kiedys opowiadałam że w tym okresie poszlam na 4 d i lekarz w oógle nie bardzo chcial zrobić - to ponoc kiepski moment na badania, tzn za pónzo na badanie jak w 13 tyg a za wcześnie na połowkowe - ponoć między 14 a 18 nie ma sensu robic usg - więc lekarka na pewno miała rację chcac oszczędzic maluszka - ale rozumiem Twoj niedosyt :) Fajnei ze czujesz juz plumknięcia w brzuszku. Agaguguś u mnie z cycuszkami podobnie C przeskoczyło na D ku radośći i dumie mojego malżonka - ja tam sie mniej ciesze bo bielizne trzeba wymieniac :P genaralnie juz nie boa tylko sutki jakies inne - rany a może one dalej rosną :O Balbinko widże że na glowe zwalil sie Wam niemały problem - kurcze, mam nadziję że uda sie szybko sytaucjeopanować ❤️ no nie za frajnie wlożyliście kase w remont a teraz out - wspólczuje. Szklana Głowo i ja sie dzis wybralam na zakupy - tylko ze nicego nie upolowałam - w sklepach ciązowych nic mi nie odpwiadało - szukalam spodni i spódniczki - potrzebuję takich na gumie ale w rozmiarze s albo xs - we wszystkim wygladałam jak w nacmiocie - czarna rozpacz - a moej ciuszki sa juz za ciasne - z gora nie ma probleu ,ale dol garderoby - o okryciu jesienno zimowym nawet sie boej mysleć - szukałam rózwnież bucików - czrnych eleganckich wygodnych i takich na 3 cm klocuszku - no i oczywiscie nie znalazłam 😭 Ciuchy w większym rozmiarz sie nie nadadza - bo wybaluszyło mi brzuch a biodra i pupcia nie rozrosła sie az na tyle żeby obrze wygladać w wiekszych rozm - ja w brzuchu nie cieśnie to wisi na pozostałych czesciach ciała - ehh pomaranczo nie ładnie tak łapać za słowa - w szczególności że wszystkie potrafimy sie domyslić o co chodzilo koleznace - ty chyba równiez nie masz z tym problemu, co? Mamo 3 ale mieliście frajde :D fajna sprawa ta akademia. A dzidek Wam niezłego psikusa zrobil- dlatego ja nie wierze we wrożby :P Gratuluje córci 🌼 LAMAMMA 4d rzeczywiście najlepiej robic między 20 a 22 tyg, ale wady wykrywa sie na 2d - tyle ze aparaty z funkją 4d są lepszej jakości (jako ze to zawsze cos nowszego, udoskonalonego) jak najbardziej mozesz zabrac męża - obydwoje bedziecie sie tym cieszyc - super sprawa - polecam! Kamasutranno w 3 d obraz sklada sie z takich klocków jakby, a w 4 d obraz dzidziusia jest bardziej realistyczny - choc ja tam za dużo rożnić nie widzialm jak lekarz przerzucal między 3 a 4 :) Rosolku ja już odstawiłam szpilki bo mi sie nogi męczą - w ogóle to nawet w plaskich jak dlużej pochodze to mam obolale girki - moze zaczynają puchną c- limfa zdecydowanie gorzej krazy. Tylko na dwóch weseliskach założyłam obcasy - i o dziwno nawet mnie nie zmęczyły choć troche potancowałam ;) claribelka witaj i gratuluję synusia :) Przyszla Mamo wpsólczuje mirgeny -wiem co to zanaczy ❤️ w ciąży nie ma jak sobie ulżyc - tylko sen... ja tez mam chrapkę na oficerki - juz nawet cos ogladałam :) Mamo 3 mnie w ciązy tez szczesliwie bole migrnowe omijaja - czasem odczuwam tylko tzw. aurę. Ja bralam sumigrę - bardzo pomaga choc to nie jest obojętny dla organizmu lek, wiadomo w ciazy absloutnie tego nie zażywam - na szczęście nie było póki co takiej potrzeby. Nigdy natomiast nie pwóbowalam akupunktury - to pomaga??? i na jak długo pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na studiach coś tam brałam, ale już nie bardzo pamiętam co. Wiem, że pomogło kilka razy na początku, a potem już nie. Później próbowałam różnych środków przeciwbólowych, ale nic nie pomagało. Nigdy nie mogłam utrafić. Nie udawało się też gdy coś wzięłam na początku bólu. Najlepszy sposób dla mnie, to spanie, idealna cisza i ciemność. Wtedy przynajmniej omijają mnie sensacje typu wymioty. Nawet mój synuś wie, że jak mamę boli głowa, to mama musi iść spać, a on wtedy cichutko się bawi lub ogląda bajki na Minimini (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3 przeciwbólowe nie pomoga choćby nie wiem jak silne były - bo tu o co innego chodzi niż przy zwyklym bólu glowy - sumigra jest bardzo skuteczna - kladziesz sie do lóżka na dwie godzi budzisz sie jak nowa narodzona - jezeli ból jest bardzo silny to dodatkowo możne zażyc co sprzeciwbólowego ja sie okropnie męczyła z migrenami az mi w koncy ten lek polecono i to byl strzał w 10 - drogie te tabsy bo dwie tabl kosztuja 30-40 zl ale toego nie zazywa sie często - mnie tylko to pomaga - a czasem jak mam ciag 3 dniowy -t o nie da sie inaczej. jka Ci nei przejdzi epo ciązy to mozesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMAmo! Ja tez jestem ciekawa czy akupunktura może pomóc w takich bólach migrenowych, no i na jak długo??? Mia! Dzięki za radę, teraz ich nie wypróbuje, nia razie nie mam takiej potrzeby i oby tak było nadal. Ale po ciąży i karmieniu nie omieszkam wypróbować. Już sobie zapisałam nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale pogoda sie zchrzanial wrrr ale najgorsze jest to ze niemam zo ubrac na chlodne dni musze cos poszukac jakiejs kurtki jesionki normlanie balbinko smutne to no ale jak dziewczyny pisza to prawda z rodzina tylko na zdjeciu dobrze... mama3 gratuluje coreczki :) SzklanaGlowa nasmialam sie z tego twojego namiotu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo a próbowałas wogle? duzo dziewczyn pisało ze przed ciaza nie pomagał, a teraz pomaga. Ja oczywiscie nie namawiam Cie na tabletki, fajnie masz ze mozesz sie połozyc wyspać i przechodzi, ale pamietaj w kryzysowej sytuacji ze mozna. I im szybciej sie wezmie tym lepiej. A moze przyda Ci sie to info w drugiej ciązy ;) Jaknie bedziesz mogła odpocząć :P A co do obaw zawsze są ...ale NA PEWNO DASZ SOBIE RADĘ hihi pamietam jak w czasie urlopu (pierwsze dni po powrocie ze szpitala) mąz w weekend miał isc na uczelnie o rety jak bałam sie sama zostać z malenstwem, ale poradziłam sobie mimo ze wtedy tez dostałam silny ból migrenowy łacznie z zaburzeniem widzenia, siedziałam i płakałam uzalając sie nad sobą. Haha oczywiscie jak \"mroczki\" przeszły i został sam ból głowy pomniejszony o leki poczułam wielką ulgę :) Mia tez masz migreny z aurą? ile to u Ciebie trwa? czytałam ze niewielki odsetek ludzi to ma ..z jednej strony jestem na to zła ze akurat mnie to łapie a z drugiej ..jak jestem w domku moge szybko zareagować i nie ma az tak wielkiego bólu potem :/ Co do piersi moje tez mnie bola od samego poczatku no i teraz tez bardziej sutki. Hehe a co pójde do lekarza zawsze zapomne zapytac sie o to czy to nic sie z nimi nie dzieje, ale skoro i Was bola to chyba oki ? Mamo3 no ja tez sobie marze parkę ..wiec teraz fajnie jakby był chłopaczek no ale co bedzie to sie dopiero okaze :) oczywiscie jak bedzie dziewczynka to tez niezle bo wszystkie ubranka juz bede miec :) Mamo3 to i tak masz fajnego synka ze tak daje odpocząc mamusi :) A ze bajki ogląda ..niektóre dzieci nałogowo bez zadnych powodów oglądają ;) lece niunie usypiac dzis pózniej zasnie bo jak do tesciów jechała to zasneła w samochodzie, korek 40 min jechali az zamiast 15 :o A jutro jedziemy do mojej babci na 80tke ehh nie chce mi sie ..troche boje sie podrózy zeby jak zwylke nie zakonczyła sie wymiotami mojej córuni :( ciekawe teraz zimno to moze inaczej bedzie? mam nadzieje bo w razie nie zdąrze z siatka to z przebieraniem bedzie kiepsko :( A dzis przespałam w koncu w nocy 7 godz bez przerw i normalne o wiele lepiej sie dzis czułam juz tak strasznie brzusio mnie nie bolało, nie miałąm az takich problemów w pracy z chodzeniem po schodach. No ale to dzis ostatni dzień ..teraz bede tylko jakby cos sie stało :classic_cool: czyli bede sobie tylko odpoczywać hahahahah ee nie smece juz ...tez ostatnio mam kiepski nastrój ..ciagle bym płakała, a trzymam sie tylko dzieki temu szkrabowi małemu który tu sobie siedzi i \"głupotki\" gada :) pozdrówka i miłej nocki mam nadzieje ze dzis tez bedziemy spac do samego rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Współczuje cierpiącym bóle głowy, już raz też podczas tej ciąży miałam trzydniówkę, wcierałam amol i zimne okłady. W tym tygodniu byłam u lekarza ale maleństwo miało zaciśnięte uda i nie udało się dojrzeć czy to dziewczynka czy chłopczyk. Może na połówkowym w końcu sie wyda. Mama3 gratulacje, masz juz 100 % pewności a Twoj synek na pewno ucieszy się z siostrzyczki, moje dziecko (syn 4,5 roku) tak mnie ostatno zaskoczył bo powiedział, że ma juz imiona dla swojego rodzeństwa: Kamelia lub Marek. Zyczę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, Dota, Malinova - dzięki serdeczne. Muszę Wam się przyznać, że pamiętając wróżby tej wróżki, no i obrączki na włosie, które mówiły, że drugi to też będzie chłopak, to gdy przeczytałam wynik badań - płeć żeńska, to pierwszą myśl miałam taką, że to nie moje wyniki badań, że sie pomylili, bo miał być chłopak. Śmieszne co ???? Dopiero po chwili załapałam, że bardzo dobrze, że to córcia. Z każdą chwilą cieszłam się coraz bardziej, ale mojej pierwszej reakcji nie zapomnę nigdy. Dota, to pewnie pogoda wpływa na takie nastroje, zmiany ciśnienia itp, jutro ma być już więcej słoneczka to i humorki będą lepsze. Dobrej nocki przespanej w całości. Mój synuś już usnął sam. Trzymajcie się cieplutko, bo zimno jak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota - udanej imprezki u babci, no i spokojnej podróży samochodem. Jutro mnie nie będzie, więc pewnie znów zapiszecie kilkanaście stron, jeszcze tych wszystkich nie nadrobiłam. Buziaki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×