Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

w tych wszystkich podskokach i unikach lakarz wcale nie chciał wyrokowac czy dziewuszka czy synek ale mówi że raczej na 60% córcia i że raczej liczy że się to potwierdzi. Najładniej widziałam tłów i wszystkie łapki. Główkę chowała bardzo nisko i ciągle odwracała twarzyczkę od głowicy więc tylko mózg widać było i boki twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a na tym usg to byłam poza normalnymi wizytami i u innego lekarza - tak doradził mój prowadzący więc skorzystałam bo mój nie ma takiego sprzetu. Byłam u lekarza który zajmuje się głównie usg w ciąży i badaniami prenatalnymi i za całość badania z opisem nagraniem płytki dvd z filmem z całego usg i płytki cd ze zdjęciuami zapłaciłam 220 zł - to taka krakowska cena. ale myślę że warto chociaż trochę zal mi tego zdjęcia 3d buzi ale sama widziałam że paskuda się odwracała jak mogła najszybciej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia-84
hej kasiulkapb- wiesz juz w ktorym szpitalu bedziesz rodzic? Ja sklaniam sie ku Ujastkowi. Planowalas juz moze polozna, szkole rodzenia? Bo jak poki co nie zalatwilam tego z racji nawalu spraw. A z ciekawosci w jakim miejscu robilas usg? Ja jestem zapisana ne polowkowe na normalne USG w Scanmedzie (nie ma mozliwosci nagrnia plytki;(, ale nie chce rezygnowac, bo ma je robic bardzo dobry lekarz (specjalista ds. wad wrodzonych) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kataia-84 ja robiłam prywatnie u doktora bodzka ze szpitala rydgiera. on przyjmuje na grzegórzeckiej i było to całkowicie prywatnie. takie są ceny usg a nawet wyższe. niestety ja za wszystkio płace bo chodze prywatnie i trochę mnie to wkurza ale cóż zrobić. myślałam o szpitalu żeromskiego albo o SPESie ale nic jeszcze się nie dowiadywałam ani o szkołę ani położne, nic kompletnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka,ciesze sie ,ze wszystko ok... u nas pada!tak,ze nawet kot sie nie budzi...no i psow na spacerach nie widac...brr zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam gotować obiadek dla mojego meżyka kochanego... a potem spacerek i filmik z usg pewnie znowu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :) Nie zdążyłam nic poczytać bo mam urwanie głowy - sorki :) mam natomiast info dla Krakowianek - kiedyś obiecałam że dopytam koleżankę która rodziła w krakowie, więc podaję jej opinie: stanowczo odradza szpital na Siemiradzkiego- lekarze- łapówkarze i nic sie nie mozna dowiedziec. natomiast szpital Zeromskiego jak najbardziej poleca. Dobra opieka, fajne warunki rodzenia tylko wstrętne jedzenie i nie zmieniaja codziennie pościeli :) zmykam - później nadrobię zaleglości buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka
Witam wszystkie mamusie!! Dopiero odnalazłam to forum dlatego tez od razu sie dopisuje;-)Termin mam na 19 lutego;-)Brzusio juz widoczny chociaz jak narazie przytyłam tylko 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Gruszeczko - ja też mam termin na 19. 02:) Przytyłam 3kg, brzuszek widoczny ale lekko, natomiast wieczorkiem to już go widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki:) starym zwyczajem,jesli macie ochote aktywnie uczestniczyc w tym topiku,proponuje zaczernic nick aby nikt inny nie mogl z niego korzystac i tym samym podszywac sie pod was:) a tak wogole to musze sie przyznac,jestem czytam ale jakos nie mam dzis ochoty na pisanie.trochu mi dzis smutno-nie wiem dlaczego,moze to ta pogoda?no i prze najblizsze 3-4 dni bede pewnie tylko wieczoraim nadrabiac topikowe zaleglosci.przez caly likend albo pracuje albo \"ucze sie \".zapisalam sie na przyspieszony kurs na prawko...wstyd tyle mam lat a prawka nie mam... wszytkiego dobrego kobiałki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habcia
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Troche pozno tu do Was trafiłam, ale trudno. Ja także mam termin na luty, dokładnie 17. Zobaczymy na ile te obliczenia sie sprawdzą :) Na początku ciąży miałam krwawienia, leżałam w szpitalu to było w 7 tc. Całe wakacje przeleżałam w łózku, ale opłacało sie :) Nareszcie się dobrze czuje :) aż chce sie życ. To jest moje pierwsze dziecko, prawdopodobnie synek. Za 3 tygodnie mam mieć USG połówkowe, więc na 100 % będzie wiadomo. Mam do Was pytanie, czujecie już dzidzie? Ja czuje takie delikatniutkie kopniaczki w podbrzuszu. Czasami nawet jak położę ręke na brzuchu to czuc :) Cieszę się bardzo, że nareszcie czuję mojego Synusia :) Mojemu męzowi też udało sie to poczuc :) Jestem pierwszy raz w ciąży, ale jakos czuje, że to jest właśnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habcia
Ale niegramatycznie napisałam wcześniejszego posta ;/ szkoda, że nie ma tu mozliwości poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habcia
kasiulkapb gdzie byłaś na USG ? Ja też jestem z Krakowa i szukam własnie dobrego USG. To usg było tylko 2d czy także 3d ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habcia
Widzę, ze w OSTEOMEDZIE robią USG. KOszt 200 zł. Mam pytanie czy któraś z Was była tam na USG połówkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety:) Ach zazdroszcze Wam, ze macie czas aby tu tyle pisac, ja mam takie urwanie glowy w pracy, ze lepiej nie mowic. Jestem potwornie zmeczona i nic kompletnie mi sie nie chce jak wracam do domu i tak ma wygladac moj najpiekniejszy okres w zyciu, ze padam na twarz? Wiem sama wybralam ale pewnie juz niedlugo... Rosolku - bardzo slusznie, ze nie wrocilas od wrzesnia. Wiesz co w naszym zawodzie oznacza ten miesiac. Niekonczace sie sprawy organizacyjne, konferencje i pisanie planow, zebrania z rodzicami..... Pisalyscie o wozkach - jesli moge dodac swoje trzy grosze to mialam okazje kilkakrotnie powozic dzieci moich kolezanek w Quinny Speedi i w Coneco. Tego drugiego nie kupilabym. jestem niewysoka a ten nadaje sie jakby dla wyzszej kobiety. Po drugie czesc spacerowa jest montowana tylko na zatrzaski, takie zwykle metalowe....nie wiem jaka wage dziecka sa w stanie wytrzymac, dziwne to. Kolezanka mowi, ze zaluje tego wyboru.... Co do Quinny - jedyny mankament to cena. Poza tym jest rewelacyjny. Lekki, zwrotny i nawet wozac 15 kg. niunie mojej znajomej prowdzil sie bardzo sprawnie. Ponadto sklada sie ruchem jednej reki i co wazne stelaz jest wykonany z tytanu. Wyboru oczywiscie kazda z nas dokona sama ale bedac w sklepie trzeba prosic sprzedawcow aby zlozyli nam spacerowke i wladowali tam cos ciezszego bo na pusto to kazdy jest ok. Powiedzcie mi jakie macie nastroje? Ja jakos ciagle jestem przygnebiona wrecz smutna. Moj A. mowi, ze bardzo malo sie teraz usmiecham..... Tez tak macie, czy jestescie raczej radosne i zadowolone? Dodam jeszcze tylko na koniec, ze ja zamierzam zapisac sie do szkoly rodzenia, mam nadzieje tam nawiazac kontakt z jakas polozna i poprosic o asystowanie przy porodzie jesli bedzie taka mozliwosc. A i najwazniejsze na 9 pazdziernika jestem umowiona na USg 3 D!!! Moze dowiemy sie co nosze pod sercem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habcia
*Iskierka* jesteś może z Krakowa? Jesli tak to daj znać gdzie będziesz robić to USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już po wizycie u NOWEGO LEKARZA wrazenia SUUUUUUUUUPER!!! Zdecydowanie lepsze USG teraza dopiero zobaczyłam jak cudownie moze wyglądać Malnstwo, bo do tej pory to była tylko namiastka! I lekarz teżsuper! A poza tym..... Już wiem , że to będzie CÓRCIA!!! A WIĘC MAJA ZUZANNA!!! ;) ;) ;) Mój Mężuś az świeczki w oczkach miał ze szczęscia i od razu po wyjściu z gabinetu(wyszedl przede mną ;)) dzielił się szczęśliwą nowiną i ja na dobrą sprawę nie miałam się już komu pochwalić... Ale tu mnie nie uprzedził ;) Niunia jest zdrowa i rozwija się prawidłowo więc jestem spokojniejsza! A tatuś od razu poleciał kupować ciuszki w RÓZOWYM kolorze, śliczne skarpeteczki,śpioszki, body i bluzo-kurteczkę z Disney\'a kupił, jestem pod wrażeniem bo są cudne! Pozdrawiam!;) Rosołek dzięki za zaproszenie, swietne masz zdjęcia a ze swoją drugą połową tworzycie śliczną parę! i widać, że brzusio rośnie...;) Po mnie jeszcze na dobrą sprawę nie widać, nawet dziś u lekarza pielęgniarka zapisująca mnie się nie zorientowała...;) Ale mam nadzieję, że Maja to nadrobi i brzusio urośnie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec kasiulkapb........25....... .małopolskie.......21.......25. 01.09....... +4... córcia karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie..............21...31.01-04.02.09.... +1....CÓRKA Agagaguś.........38........Mazowieckie......19.......31.01-04.02.09 ......? gryzmoł.............30.........Warszawa..........17........01.02.09. . .........? igmik...............26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? piksip..........28.........śląskie........19........01.0 2.09..........+2..........? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? claribelka.........21.........lubuskie..............21.. .......04.02.09.............?? rosołek...........26..........lubuskie..............19.. ......05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......19....... 09.02.09....+3..... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+5/córcia Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de..........MannheimDE.... ….18... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 18....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? doddotka........25...........wielkopolskie.........17... ...15.02.09.........+3...? UAKTUALNIŁAM SIĘ!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam, zeby równiejsza była, moze się uda;) Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec kasiulkapb........25....... .małopolskie.......21.......25. 01.09....... +4... córcia karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie..............21... 31.01-04.02.09.... +1....CÓRKA Agagaguś.........38........Mazowieckie......19.......31. 01-04.02.09......? gryzmoł.............30.........Warszawa..........17..... ...01.02.09. . .........? igmik...............26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? piksip..........28.........śląskie........19........01.0 2.09..........+2..........? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? claribelka.........21.........lubuskie..............21.. .......04.02.09.............?? rosołek...........26..........lubuskie..............19.. ......05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......19....... 09.02.09....+3..... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+5/córcia Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de..........MannheimDE.... ….18... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 18....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? doddotka........25...........wielkopolskie.........17... ...15.02.09.........+3...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio na razie mamy 4 do 3 , przewaga DZIEWCZYNEK ;) (na podstawie tych wpisanych do tabelki)Ciekawe jak się to dalej potoczy!;) Oby wszystkie były zdrowe a będzie cudownie!;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ślepemu po oczach... !!! Mamy według tabelki REMIS!;) A jak to wyślę spojrzę jeszcze raz i znów się okaże że coś przeoczyłam to podsumowanie zostawiam mniejszym roztrzepańcom niż ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą Zabajonku z tym szczypanie w brzuchu to dokladnie takie uczucie jak pisałaś - tylko ze ja to czasem czuje bardziej z boku (zawsze po prawej stronie) na wysokości pępka. Piersi mnie dalej pobolewaja - teraz dyskomfort skupia si ena sutkach... :) Co do paniki przy porodzie - to również słyszałam, ze jak sie zacznie strach mija - dostaje sie takiej adrenaliny że hej - tak mówią :) sprawdzimy. Agagaguś widze ze masz troche na głowie - życze zdrowia dla teścia, a z mężem to i ja sie dziś popsztykałam - wkurzył mnie i już. Widze że szlaejecie już z imionami - ja nie mam jeszcze typów - zacznę myśleć jak sie dowiem czy synus czy córcia - ale na wszelki wypadek i dla drugiej płci cos przygotujemy ;) Dota - ja jeszcze kwetii krwi pępowinowej nie przemyslałam, tak tylko kiedys mówiliśmy z mężem że trzeba sie nad tym zastanowić - może zdecydujemy ze warto zainwestowac - najpierw pogadamy z lekarzem. Dobar jesteś jak przegapilaś start porodu - ale przynajmniej krócej sie stresowalaś :D Co do połoznych - to rożnie niektore bez opłaty pomoga, inne bez kasy sa obojetne - ot szczesliwy traf - ryzyk fizyk. Wazko u mnie również paskudna pogoda - burza, deszcz i przez to samopoczucie do kitu - blee :( obawiam sie jesiennych dołków... Co do pamięci męża o okazjach - to sama nie wiem jak by to było gdymyb pare dni wcześniej nie zaczynala mówić o nadchodzącym dniu :) u nas rocznca wypada 27 wrześnie a- tym razem nic nie powiem i zobaczymy jak z pamięcią u mojego mężusia. Oj halaśliwe - niepokorne te mieszkania żeby tak zmykac przed dwupaczkiem :) kolejne będzie Wasze :) PrzyszlaMamo fajnie by wyszło gdyby dzidek wycelowal w dzien Waszej rocznicy :) super prezent. Ponoc mamy raz dwa ucza się rozróżniac rodzaje płaczu i wiedzą o co maluszkowi chodzi - wszystkiego sie nauczymy. kasiulkapb zdrowia dl amamy życzę!!! Super że z maluszkiem wszystko dobrze. Córunia -ale jeszcze nie na 100%? dzidzia nie chciała sie pokazal w pełnej krasie żeby niespodziankę dla rodziców zostawić :) U nas 4d kosztuje 200 zł Witam nowe kolezanki 🌼 spora już z nas gromadka. Habcia o j widze że przeszlaś swoje - bidula - ale najważniejsze że już wszystko dobrze. Ja niestety nie czuje jeszcze maluszka i czekam z coraz większa niecierpliwoscią. Czasem poczuje takie jakby plumknięcie w brzuchu (wieczorami) ale nie sądzę zeby to było to. Iskierko rozumiem Cię doskonale - tez tak mam - dlatego coraz poważniej myslę o tym że nie będe pracowac do koncza ciąży - w grudniu chciałabym juz byc free od pracy. Co do przygnębienia to i mnie dopadlo - ale u mnie dochodze jeszcze pewne szczególne okoliczności, choć może i ciązowe hormony to potęguja - jestem zdecydowanie mniej pogodna, bardzej apatyczna i mniej chętna do zycia, mało co mnie cieszy jakoś to dziwne biorąc pod uwage nasz powód do szczescia. Klusko grtuluję trafnego wyboru lekarza i gratuuuulujęęęę córy :D cudownie tak sie cieszyć i wspólnie radować :) rzucę jeszcze okiem na nasza skrzynke - postaram sie w weekend porobić fotki i prześle :) kolorowych snów - dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wazko Hałasliwa dziekuje :) Hałasliwa proponuję Jan lub Ewa hihi bardzo krociotkie i chyba bezproblemowe :) Sabotażystko ja wiem ze do maluszka nikt by tak nie mówi jak juz pisałam Tosia jest bardzo śliczne i naprawde mi sie podoba, a do Antoniny bym sie musiała przyzwyczaić :) Tak na serio ime Nadia dla córeczki podobało sie męzowi jak chciałam inne ale mi sie osłuchało i teraz wydaje mi sie najlepsze na świecie dla naszej córeczki. :) Wazko na Masza fajne imie zreszta Anastazja tez:) ...a ja tez chciałbym zeby imoina nie były popularne, a teraz okazuje sie ze Nadia to dosc popularne, szczególnie jak jestesmy gdzies na placu zabaw albo w innym publicznym miejscu. Trudno moze dla nastepnego dzidzusia uda nam sie wybrac jakies mniej popularne imię :) Wazko wszystkiego naj z okazji rocznicy :) a z facetami to tak zawsze zadko kiedy są wyjatki które pamietaja o wszystkim ;) Mojemu M zawsze tesciowa przypomina hahaha zawsze najpierw do niego dzwoni z zyczeniami, hihi i to smieszne troche bo w sumie nie robie zadnego dramatu jak on zapomni bo jakos tak nie czcimy tych wszystkich rocznic ;) U nas tez dzis zimno było ...za zimno bardzo duza róznica temp znowu przeziebienia sie szykują :( Przyszła mamo nic sie nie martw to przyjdzie samo Ja ogólnie nie miałam problemów z uspokojeniem mojej córci i do tej pory nie mam jakos instynktownie sie wyczuwa, ale jednej nocy nie zapomnę, własnie spalismy sobie w najlepsze ona juz troche starsza była ok roku i jak nagle zaczłea przerazliwie płakac, ryczeć. Normalnie nic a nic jej nie uspokajało, i tak chyba z 5 min ...a moze krócej tylko mi ten czas sie tak dłuzył??? w koncu az maz przyszedł izaproponował zel na ząbki ...i pomogło do tej pory nie zdazyła sie podobna sytuacja, nie weim czy to zeczywiscie z powodu zębów, czy jakis sen, ból brzuszka czy moze cos ja ugryzło? (ale sladów nie miała) zelą ja uspokoił i wiecej sie to nie przytrafiło. Ale wtedy raz w zyciu czułam sie bezradna. Kasiulkapb suuper gratuluje córuni, no i ciesze sie ze wszystko oki :) Hałasliwa no to zycze szybkiej nauki i zdania za pierwszym razem :) a co do humorku ehh ta pogoda chyba figle płata, jejkus ja to ostatnio ciagle bym płakała z byle powodu. a co do kapuchy mniam tez sobie dzis kupiłam zaraz bede wcinać, jak na razie z córcią wciełysmy ogóry kisone haha tyle ze ona prawie wszytskie mi zakosiła :) Witam nowie forumowiczki. HAbcia ja tez juz czuje jakis czas mojego szkraba ..niesamowite uczucie :) Kluska gratuluje córci :) świetnie ..ale Wam zazdroszczę jejkus ja wizyte miałam dopiero ponad tydz temu to jeszcze trroche zanim znowu ujeze swoje malenstwo :( no i gratuluje męza ...hahah ja wogóle nie widze mojego przy zkupach ...hehe sobie nic nie kupi trzeba przy nim latac a córci ło matko :o o i doczytałam teraz lece do wyrka bo jutro jeszcze praca mnie czeka a jak ta noc bedzie tez koszmarna jak te poprzednie to jutro chyba na pyszczek padac bede a nie latac po schodach :( ostatnio wogóle jakos tak strasznie kiepsko sie czuje ee ale co ja tam bede smecic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×