Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wazka- Anastazja bardzo mi sie podoba, też była w naszych typach, ale jakos nie komponuje się z nazwiskiem;/ U mnie dzisiaj zaczęło się niezbyt miło, jakieś bóle więzadeł odczuwam- zdarza mi isę co jakis czas, lekarz zaproponował nospe, no i dziś nie wytrzymałam, wzięłam. Zobaczymy jak reszta dnia minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip, nie martw sie no-spa.Nie zaszkodzi a poczujesz sie duzo lepiej.Jak nie boli Ciebie to i dzidzie tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotazystka, jestem na kontrakcie .Jeszcze dwa lata.Po tym okresie zobaczymy,Moze Poznań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wszyscy prepali :( tak pusto na naszym forum.A ja mam teraz przerwe :) i zaraz ide na obiadek.Do Aligatora sie nie odzywam bo mi zyczen rocznicowych nie zlozyl.Zapomninal.Tak sie pozloszcze pokazowo zeby sie na przyszlosc nauczyl.Wiecie, pare lat zapomina ale wkoncu przeciez to na cale zycie wiec wygram to wojne choc przegrywam bitwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka, nie martw się.MóJ ukochany zapomniał już o dwóch rocznicach ( a jesteśmy 3 lata po ślubie) :) Idę zaraz na regulację brwi i chyba muszę pofarbować włoski, bo czuję się już zaniedbana. U mnie dzisiaj gorąco, nie lubię takiej pogody. Miłego dzionka pracusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka - my mamy rocznicę w poniedziałek, ciekawe jak mój M się spisze... Na razie jestem pełna nadzieji... :) A nadzieja matką głupich podobno haha Sama się zastanawiam, że może powinnam coś mu przygotować. Hmmm tylko nie mam pomysłu co? To nasza pierwsza rocznica. Jakieś pomysły dziewczynki? Rosołek - a u mnie zimno dla odmiany i też nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje cudowne stworzenie nie dosc ,ze pamietalo...to tak mu sie spieszylo z zyczeniami (urodzinowymi)ze w piatek mi juz zlozyl:)hihi chyba musi zmienic sekretarke..bo nie kompetentna;) kolejne mieszkanie spieprzylo mi sprzed nosa....dziewczyny...tylko sie powiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Dzisiaj mam wizytę u lekarza, trzymajcie za nas kciuki - trochę się denerwuję. Ciekawe czy poznamy już płeć maleństwa w 17tc? Ps. Tuńczyka też jadam i nie wiedziałam, że nie mozna... Z umiarem nic nie powinno zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , dzis cos zle szie czuje tzn glowa pobolewa.Ja wogole przed ciaza mialam migrene i teraz dalej mam.Czekamy do 18go na wizyte i powiem jej zeby mi przepisala akupunkture na te bole glowy bo tabletek nie jem.Paracetamol mi nie pomaga i wogole nawet nie chce nic brac.Co to sushi mozna ale nie z surowej ryby ,a co do tunczyka w puszce to nie wiem ja nie jem .Po co mam narazac dziecko jesli pisze zeby niektorych produktow calkowicie nie jesc a niektore ograniczyc.Surowa ryba moze zarazic nas listerioza co moze prowadzi do poronienia .Lepiej unikac: - owocow morza takich jak wedzone surowe ryby, malze itp, sushi i sashimi - wczesniej ugotowanych potraw miesnych, ktore spozywane sa bez poddaniu obrobce cieplnej (salami, pate, zimne potrawy sprzedawane w fast foodach, garmazerkach) - niepasteryzowanego mleka i jego przetworow (w Polsce rzadkosc ale warto zwrocic uwage na sery francuskie oraz oryginalny oscypek) - miekkich serow (brie, cammembert, ricotta, feta) ktore jednak sa bezpieczne po podgrzaniu (np cammembert zapiekany z sosem borowkowym mmm....) nie tylko ze wzgledu na ewentualna produkcje z mleka niepasteryzowanego, ale okres lezakowania. - gotowe do spozycia (wczesniej przygotowane) potrawy zawierajace mieso, ktore byly przechowywane w lodowce dluzej niz jeden dzien (to norma wg amerykanow) - dipy i dressingi salatkowe oraz skropione nimi salatki... o ile nie mamy pewnosci co do ich swiezosci plus kilka innych Toxmoplaze mozna zarazic sie jedzac surowe mieso i ryby nieumyte owoce tez moze prowadzic do poronienia jelsi jest za pozno wykryta . Ja uwazam ze jesli pisze nie jesc to ma sie nie jesc ,ale kazdy robi jak chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas nie pada ale jest zimno.Chodze wpłaszczyku i troche marzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to rocznicy my mamy pierwsza -22.02.09 czyli pokrywa sie z pierwszym terminem porodu naszej dzidzi:) ale ona rosnie szybciej i weglug usg bedzie na 16go tak wiec bedziemy miec 2 uroczystosci w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa, powodzenia.U mnie powiedzial co bedzie.Ciaza miala 17 tydzien choc oficjalnie jestem w 18 i wyszla mi dziewczyka. Zycze powidzenia i zeby wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz nie pada ale ostatnie dni padalo dzis jakos ladniej. wczoraj ogladalam film jakis w tv i tam byl tatus z malutkim dzidziusiem kurcze wlasnie boje sie tego ze jak dziecko bezdie plakac mimo tego ze jest najedzone i ma przebrane nie bede wiedziala co mu jest i jak mu pomoc.raz sie opiekowalam kilku miesiecznym dzieckiem rodziny i tez plakala raz to miala brudno w pieluszcze wiec jej przebralam za drugim razem placze nie wiem czemu bo wszystko ma w porzadku buzka cala zaplakana rzesy mokre nigdy tego widoku nie zapomne zaczelam robic rozne miny i sie wydurniac to przestala ale mowie wam ja sie boje takich sytuacji bo serce peknie mi jak takie malenstwo cale zaplakane zobacze a nie wiem jak mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doddotka
pomysł na rocznicę??? my naszą przeleżelismy w łóżku bo miałam mdłości. zamówiliśmy pizzę, butla soku i poprostu rocznica marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w 2 rocznice bylam w szpitalu a moj maz byl w pracy... tak wiec co prawda zjadlam kawalek torta hihi przywiezli mi do spzitala bo wczesniej zamowilam... ale zjadlam go sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomyslu nie mam. U mnie narazie jest walka o zapamietanie.Jak juz wbije to do jego lepetynki zajme sie od strony technicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dwupaczki kochane! Ale mi się za wami tęskniło, a długo nic nie pisałam bo szaleństwo teraz miałam takie że szok. Moja mamusia w szpitalu od środy tamtej, my do niej do rzeszowa a potem na weselisko przyjaciół i tak szpital wesele, znajomi i pomaganie w domku bo tatuś i brat osieroceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj byliśmy na usg połówkowym! trwało bardzo długo bo nasze malutkie ma już własne zdanie i nijak nie chciało pokazać co u niego słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wygląda na zdrowiutkie, ma wszystkie kostki i paluszki, serduszko ładne i zdrowe i rośnie jak na drożdżach. Z tego wszystkiego nie mamy tylko zdjęcia trójwymiarowego twarzyczki bo się schowała - całe badanie leżała odwrócona pleckami i chowała buźkę i nici ze zdjęcia. Ale badanie mam na dvd i oglądamy na okrągło. Po tym usg termin przesunięty mam na 25 stycznia bo to już 20 tygodni i 4 dni z usg a z miesiączki byłoby 20 i 0 dni (wczoraj). No i chyba będzie to jednak córunia a więc jedyne upatrzone imię będzie pasować - nasza malutka Marika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka, no i jak wrażenia? Podobno na połówkowym najfajniej widać malca. Mój brzuszek mogę jeszcze ukrywać, nie robię tego oczywiście celowo, ale po prostu niektóre ubrania jeszcze go maskują.Ale rośnie :) A Twój? O ile pamiętam masz termin na "dość wczesny luty", więc teoretycznie powinnaś mieć największy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec kasiulkapb........25....... .małopolskie.......21.......25. 01.09....... +4... córcia karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie...............20.. ......31.01.09.... =1,5..-1....? Agagaguś.........38........Mazowieckie..........19...... ..31.01-04.02.09 gryzmoł........... 30.........Warszawa..........17........01.02.09. . .........? igmik................26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? piksip..........28.........śląskie........19........01.0 2.09..........+2..........? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? claribelka.........21.........lubuskie..............21.. .......04.02.09.............?? rosołek...........26..........lubuskie..............19.. ......05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......19....... 09.02.09....+3..... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+5/córcia Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de..........MannheimDE.... ….18... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 18....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? doddotka........25...........wielkopolskie.........17... ...15.02.09.........+3...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołku mój brzuszek raz jest większy taki już ładnie zaokrąglony a czasem wcale go nie widać. Wczoraj koleżanki z pracy się śmiałay że noszę małe w plecaku bo wcale nie przytyłam a w rzeczywistości przybyło już 4 kg a w tali już 87 cm ( a przed było 70). W niedzielę rano mój mężyk wreszcie też poczół ruchy malutkiej bo brzuch cały aż podskakiwał - niesamowite wrażenie. a potem pod rączką tatusia mała szalala sobie w najlepsze. A usg super - malutka tylko ciągle wierzgała nóżkami i odwracała się plecami tak że lekarz mi tak wygniutł brzuch żeby chociaż te wszystkie ograny pooglądać dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×