Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mama3 dziekuje mam nadzieje ze sie sprawdzi bo jak patrze na pogode w naszym rejonie to zimo 9-13 st i bezsłonecznie brrrr a babcia mieszka na wsi wiec przydałoby sie troche ciepełka zeby troszke na dworku pobyc :( no i humorek odzyskać na słoneczku ;) No a co do reakcji ..to własnie o takich słyszalam ..ale jak juz mamy urodziły dzidzę, jedna kumpela ze studiów opowiadała ze mial byc chłopak na 100% a tu dziewczyna, nie wierzyła ..dopiero po jakims czasie dotarło do niej ze przeciez lekarz moze byc omylny :) No cóz dlatego za bardzo lepiej sie nie nastawiac ..bo potem to dopiero moze byc smiesznie hihi. No a ja dopiero uspiłam mojego małego niespiocha, rety niecierpie jak jej sie tak na chwilke zasnie bo wieczorkiem jest wtedy wielki problem. No ale juz po wszystkim zmarzłam tylko niemiłosiernie ..ide sie ugrzac pod prysznic a potem do wyrka. No i spaaaanie :) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo jest tu ktoś? Zimno i do dupki pogoda. I mnie dopadło jakieś zaziębienie. Wieczorem żle się czułam a po nocy trochę lepiej. Ale w nocy złapał mnie taki skurcz w nodze, że myślałam, że spadnę z łoża. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze odpisalam juz wszystkim a weszla mi reklama jakas chcialam ja zamknac to sie forum zamknelo i musze 2 raz pisac pogoda u mnie tez fatalna szaro zimno deszcz okropnosc mia82 i mama3 ja przed ciaza czasami bralam aspiryne lub etopiryne i czasami pomagalo co do specjalistycznych lekow jak impigran czy sumigran to nie bralam moze kiedys sprobuje ale oby nie bylo potrzebny.w ciazy migreny mam co tydzien czyli czesciej niz przed:(. co do akupunktury wiec ze trzeba wziac minimum 10 zabiegow wtedy mozna mowic o jakims efekcie .Czy pomaga slyszalam ze tak ale zobaczymy nie zaszkodzi sprobowac a ja i tak jestem w stytuacji bez wyjscia bo tabletek nie biore nie pomagaja te na paracetamorze. dota 25 bralam kilka razy paracetamol w ciazy wczesniej tez ale on mi na nic nie pomaga ani na glowe ani na okres na nic.na okres bralam imuprom bo mialam miesiaczki koszmarne tez w lozku i wymioty a na migrene przewaznie aspiryne czasami pomagala a tak to zawsze przespac bol probowalam.ja wlasnie sie tego boje ze bede miec atak taki mocny z wymiotami i koszmarynm bolem glowy a malenstwo bedzie mnie potrzebowac .wiem ze umiem zacisnac zeby i zrobic to co musze nawet gdy umieram z bolu.ale wierz mi chce bardzo sie w koncu tego dziadostwa pozbyc zreszta jak kazda migreniczka. malinova mi amol nie pomaga czytalam ze dobre sa ziola szwedzkie ale musza byc wedlug receptury marii treben bo te mozna brac w ciazy one nie tylko pomagaja na glowe ale tez na inne rzeczy i ulatwiaja porod i wydobycie lozyska wiec sie chyba skusze hehe mama3 myslisz ze na 100% dziewczynka czasami mowia ze dziewczynka a rodzi sie chlopak albo na odwrot:) szkolana glowa pij herbatke z cytrynka i ugotuj sobie fajny rosolek pomoze mi pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten słoneczny aczkolwiek zimny dzionek. Przyszła mamo mi tez amol jakoś specjalnie nie pomaga, może odrobinę łagodzi. A propos bólu miesiączkowego, też nie obyłam się bez tabletek przez pierwsze dwa dni, a po urodzeniu pierwszego dziecka skończyło się, jak ręką odjął. Szklana głowo polecam gorącą herbatę z miodem (jeżeli nie jesteś uczulona) , malinami i dużą ilością cytryny. Natomiast nie wolno nam pić herbaty z liści malin. A teraz idę do kuchni ponieważ zapiekanka już gotowa, nic wyszukanego: ziemniaczki, kiełbaska, boczek , marchewka, cebula, zielona pietruszka i przyprawy ale bardzo smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten ZIMNY dzień. Mia 82 - ja wybralam sie dzis na male zakupy i bardzo zmarzlam ale tez nabylam znow jedna bluzeczke, tym razem w sklepie TEENS za 39,90 maja takie tuniczki z bawelny w takie kropeczki w roznych kolorach, odcinane pod biustem. Bardzo ladne i tez ladne sweterki. Mi jakos te ciuchy ciazowe tez nie przypadaja do gustu i szukam po takich normalnych. Co do plaszczyka jesiennego, to kupilam sobie material i zamierzam zawiezc do krawcowej, wybralam model ze strony www.happymum.pl taki na dwa guziki u gory zapinany, ale ja zrobie sobie caly zapinany. Przyszlamama, balbina i dota - dzieki, pocieszylyscie mnie troche. Niby nie mysle o tym ,ze cos moglo by sie maluchowi stac ale czasem jak mi sie przypomne to panika w oczach. Dlatego tez zapisalam sie na to USG. Kamasutranna - tak jak napisala tu jedna z kolezanek 4D to maluszek nagrany w ruchu ( o ile sie nie myle) ale ja nie ma za duzego wyboru bo w Lesznie jest tylko 3D, musialabym jechac az do Poznania a i tam termniy oczekiwania podobno dluzsze. a Tak bede miala to USG akurat w 22 tyg. malinova -- ale mi narobilas ochoty na takie jedzonko. Ja dzisiaj poki co tylko rosolek mialam na obiad a juz mnie ssie... A jesli nie kupilyscie nowego ,,Mamo to ja\'\' to szybciutko do kiosku - bardzo ciekawe artykuly m.in. wyprawka dla noworodka, ocena laktatorow i mozna wygrac ubranka dla maluchow. Przyjemnego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana glowo --mozemy brac rutinoscorbin, lekarz mi zalecil brac w duzych ilosciach na krwawiace dziasla (tzn. 4 razy dziennie po dwie tabletki - pomaga) a i w Twoich dolegliwosciach powinnien pomoc, w koncu to spora dawka wit.C. Trzymaj sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!! Przyszła mamo ja tez własnie najbardziej sie bałam tego jak sobie poradze z migrena i maleństwem, ale na szczęscie po ciązy miałam baardzo mało ataków, Ja to przez tą głupią aurę przed atakiem strasznie boje sie samochodem jeżdzić, bo nigdy niewiem kiedy sie to zacznie :( a przed ciązą pierwsza miałam naprawde zróznicowanie były i takie tygodnie ze kilka razy w dniu ta aura si pojawiała :( porazka, teraz w ciazy troche czesciej i chyba to zalezne od pogody i wyspania. Ale i tak nigdy pewnosci nie mam kiedy to nastapi OKROPIENSTWO!!! Kazdy gdyby tylko mógł pozbył sie tego raz na zawsze ..ale to nie takie proste :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo no i tak teraz na kafeterii mało sie wiesza, ale ogólnie lipa bo człek sie napisze a potem wszystko mu szlag trafi :( Malinowa u mnie odwrotnie haha przed porodem miesiaczki dla mnie nie istniały po prostu była sobie tam i za chwile nie było, a jak juz cos tam mnie pobolewało to ibuprom i koniec bólu a po ciązy o rety ja myslałm ze to drugi poród sie zaczyna normalnie taki ból szczególnie przy drugiej miesiączce mysląm ze nie wyrobie z bólu. No ale z czasem troche lepiej sie zrobiło, ale juz nie tak niezauwazalne jak przed :( A my juz od babci wrócilismy, zimno było jak pieron ale i tak troche na dworku połazilismy, szkoda ze nie było słoneczka co by ogrzewalo :( zmarzlismy strasznie haha a najbardziej mąż bo on wcale nie wierzył ze to moze byc az tak zimno i na pierwszy spacer nie wział ze soba kurtki, hahah czort jeden :P Podróz bez niespodzianek na szczęscie, strasznie duuzo wesel mijalismy po drodze. Ogólnie miły dzionek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znów caly dzionek minął a ja nie miałam kiedy napisac:( Mama3 gratuluję córeczki!;) My znaszej Mai bardzo się cieszymy! Balbina współczuję sprawy z mieszkaniem! Ale jestem w stanie sobie wyobrazić jak się czujesz... My co prawda spłacamy mieszkanie kupione od cioci, ale i w tym przypadku przekonałam się ze umowy z rodziną są straszne... Wcene mieliśmy wliczony koszt mebli które były na stałe i których oni nie mogli zabrać a teraz się okazuje ze i jak to okreslili \"musimy jeszcze ustalic cene za meble\"...szkoda słów...:( Rosołku ja cały czas chodzę na obcasach, mimo że jeżdzę na okrogło bo co najmniej po 8 godzin dziennie autem, jestem przedstawicielem handlowym, ale nie mam z tym problemu. Obcasy mam wysokie tak po 7 8 cm, ale szersze stabilnei świetnie się w nich czuję, natomiast jak zakładam płaskie to wtedy nogi mi się męczą i mnie bolą... chyba kwesta przyzwyczajenia. Teraz myślę o jakichs kozaczkach, tezwyzszych ale moze ud mi się znaleźć na koturnie. Co do bóli głowy to odpukać na razie mnie to mija, alewspółczuję Wam Dziewczynki, bo wiem jakie to męczące! Nie nawazałam z pewnoscia do wszystkich postów, ale musze znikać jeszcze mam pranko do rozwieszenia i sałatkę do zrobienia. Papatki, spokojnej nocki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMAMMA
PRZYSZLA MAMO na migrenę (taka 3 dniowa z wymiotami) najlepsze dla mnie okazały sie cwiczenia oddechowe(raz przez 1, potem przez 2 dziurkę nosową) oraz ogrzanie głowy np ciepłym kocem+ krótka relaksująca drzemka. Przyczyną jast stres, który jest nie rozładowany. U mnie ujawniał się po kilku dniach - zazwyczaj w weekendy, co było zmorą. W ciąży czuję się jak młody bóg, a raczej bogini :-) Znajdź swój sposób na stres po co siebie i brzoskwinkę męczyć... LAMAMMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMAMMA
dota23, mia 82 dziekuję Wam bardzo chyba się jednak skuszę, chociaż 2stówki to nie mało. Czy robiłyście usg pod kątem badań pzrezierności karkowej??? ja nie (nie mogłam dostać się do mojego ginka) a podobno trzeba to zrobic mniędzy 11 a 13 tyg.ciąży LAMAMMMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Wstałam raniusieńko, bo mnie mężuś obudził wychodząc do pracy, no i jak tylko poszedł ta ja od razu do Was, dowiedzieć się co słychać. PrzyszłaMamo Tak jak napisała LaMamma, pewnie musisz znaleźć swój sposób na te bóle. Pamiętam jak tata mojej koleżanki chodził z zawiązanym mocno na głowie ręcznikiem. Sama też tego próbowałam. Na początku pomogło kilka razu, potem odkryłam, że dla mnie najlepszy jest sen w ciszy i ciemności. Ta kruszynka we mnie to na 100% córcia i nie może być inaczej. Wiem to nie z usg (gdzie łatwo o pomyłkę) tylko z badań genetycznych, które robiłam wcześniej. Wynik tych badań odebrałam pocztą. Czyż to nie fajny sposób dowiedzenia się o płci dziecka, za pośrednictwem Poczty Polskiej ??? hehehehe ... Kluska dzięki za gratulacje. Właśnie już od wczoraj z mężem wymyślamy dla niej imię. LaMamma, temat przezierności karkowej był już poruszany, pisałyśmy o tym między innymi na 21 stronie. Wkleiłam tam najważniejsze informacje z internetu na ten temat. U mnie badanie w 11 tyg niewiele dało, bo nie można było dokładnie zmierzyć przezierności i było robione jeszcze raz w 13 tyg. Gin mówił, zeby zdążyć zrobić pomiar przezierności przed rozpoczęciem 14 tyg ciąży. Od wczoraj mam taki przypływ energiii, że chciałabym już przestawiać meble w pokoju, kupować łóżeczko, uszyć ładną pościel dla Niuni, sprzątać, układać, przestawiać. Nie wiem co się ze mną dzieje ???????? Pozdrawiam wszystkie mamusie-lutóweczki i życzę miłej niedzielki. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......21......25.01.09...... +4/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie...........21... 31.01-04.02.09... +1/CÓRKA Agagaguś.......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09.....synek gryzmoł.........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........20....01.02.09.......+2.. ? piksip...........28....śląskie............19.....01.0 2.09......+2...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09...-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa........19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....dolnośląskie......18.....02 .02.09...... ? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta..........33....podlaskie..........19.....02.02.09....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........18......04.02.09.....+5!!!. ? claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.09.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........20......05.02.09.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.09......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09..... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.......synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09.....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....19...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys.......19......10.02.09.....+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09......+5/córcia julka2384.....24....lubuskie............18......15.02.09......+5 doddotka.......25......wielkopolskie....17....15.02.09......+3...?Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......18.....16.02.09......+1..? katia-84.........24....małopolskie/Krk..18....18.02 .09.......? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..17....18.02.09......+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......18.....19.02.09......+1/synek kamasutra......21.... wielkopolskie.....15.....23.02.09........? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09......+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......16.....26.02.09.......? konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......? Próbowałam wyrównać, co by się nie rozjrzeżdżało, ale nie wiem czy dobrze. No i przeniosłam kilka dziewczyn zgodnie z datą porodu. Jeśli Wam się nie będzie podobało, to skopiujcie poprzednią tabelkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz. Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......21......25.01.09.. .... +4/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie...........21... 31.01-04.02.09... +1/CÓRKA Agagaguś.......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.0 9.....synek gryzmoł.........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........20....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie............19.....01.0 2.09......+2...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa........19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....dolnośląskie......18.....02 .02.09...... ? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta..........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........18......04.02.0 9.....+5!!!. ? claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........20......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....19...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys.......19......10.02.09.. ...+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24....lubuskie............18......15.02.09 ......+5 doddotka.......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......18.....16.02.09...... +1..? katia-84.........24....małopolskie/Krk..18....18.02 .09.......? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..17....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......18.....19.02.09......+1/synek kamasutra......21.... wielkopolskie.....15.....23.02.09........? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......16.....26.02.09.......? konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......? Teraz dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habcia
Mama3 Jak możesz to jeszcze dopisz mnie Habcia 23 małopolskie 18 17.02.09 +1 / synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habcia
Widzę, że nie tylko ja mam migreny ;/ Próbowałam już wszystkiego. Dobrym sposobem, który trochę przynosi ulgę jest podgrzanie soli na patelni i potem owinięcie jej w szmatkę. Taki ciepły kompres przykłada się do czoła, albo szyji. Mi to poleciła moja Lekarka. Jednak najlepszym sposobem jest sen i to dłuuuugi. Mama3 gratuluję córeczki! My prawdopodobnie będziemy mieć synka! Cieszymy się bardzo. JA od początku czułam, że to będzie synek. Moj mąż jest w niebo wzięty :D Wczoraj się zastanawialiśmy nad imieniem. Narazie wstępnie będzie MIKOŁAJ. Zobaczymy. Mam już dużo ciuszków, po mamie :D Mam 2 miesięczną siostrzyczke OLEŃKE :D I moj synuś będzie miał większość rzeczy rózowych hehe. Niedawno kupiłam sobie spodnie ciążowe Jeansowe na allrego nowe. JEstem z nich bardzo zadowolona. Tu jest link do aukcji http://www.allegro.pl/item433535205_super_spodnie_ciazowe_dla_modnej_mamy_rozm_38.html#photo Nie są drogie i super się noszą. JA kupiłam rozmiar 38 i są troche za szerokie w biodrach, ale to tak na przyszłość wolę większe :) U nas w KRakowie USG 3d Kosztuje 250 zł. balbiina serdecznie CI współczuje!!! KOmpletnie nie rozumiem Twojej siostry! JAk tak można! MOze ona CI zazdrości. Juz sama niewiem. JA kompletnie nie mam kontaktu z siostra 2 lata młodszą, nie rozmawiamy, zbyt duża rozbieżność charakterów. Ale mimo wszystko wiem, że jeśli kiedyś czegoś bym potrzebowała pomogłaby mi. Zobaczysz wszysto się ułoży! Trzymam kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojej siostrze tez sie sprawa skaplikowala w grudniu sie hajta i tez by chcieli isc na swoje zapewne ! ;;-) zjednej strony ja rozumiem a z drugiej jak bym wiedziala to tez bym inaczej jakos z mieszkaniem zrobila ale trudno . cos sobie wynajmniemy na rok albo poltora juz ogladalismy miesszkanie niejest tak zle ;-) a u moich rodzicow jest zaciasno jeszcze lozeczko i wozek no nie byloby gdzie wstawic a u moich tesciow zaduzo ludzi na posesji hahaaa wiec dla nas tez tam miejsca nie ma ;-) nie ma to jak swoje ale coz moze sie dorobimy z mzem domku za rok jak dobrze wszystko pojdzie umnie strasznie zimno ogolnie jest juz ok od 2 dni strasznie mnie brzuszek boli ale dzisiaj jest juz lepiej pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Zastanawiam się dlaczego nie ma mnie już w tabelce, wpisywałam się na samym początku, czyżby była jakaś aktualizacja? Ja jestem w 19 tygodniu, w czwartek czeka mnie usg 3D, może też juz poznam płeć:) niestety nie czuję żadnych ruchów mojego maleństwa, ani nawet tych \"bombelków\" no dosłownie nic:( nie wiem czy już powinnam sie martwić? Jak to jest u was? W ktorym tygodniu coś poczułyście? Dodam, że jestem raczej szczupła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam, że poruszałyście temat ciuszków, ja polecam dżinsy z H&M świetnie leżą i superowo wygladają:) są dość drogie, ale na allegro mozna znaleźć coś tańszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habcia
nadia277 Nie martw się, że nir czujesz ruchów. MOja koleżanka poczuła dopiero w 24 tyg! Spodnie H&M sa faktycznie bardzo wygodne, ale dla mnie za drogie. Kosztuja albo 169 zł albo 199. NA allegro można kupić używane (chciałam tak zrobić, ale po 4 obserwowanej aukcji zrezygnowałam). Ceny używanych można wylicytować na allegro za mniej wiecej 100 zł. JA stwierdziłam, że już wole nowe. Denerwuje mnie to, że tak mało jest sklepów z odzieża ciążowa. wrrr. balbiina cieszę się, że znalezliscie fajne mieszkanko. Faktycznie skoro siostra wychodzi za mąż to też nie ma gdzie mieszkać :( Głupia sytuacja. NAjgorsza to będzie ta cała przeprowadzka dla CIebie. Uważaj na siebie, nie przemęczaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......21......25.01.09.. .... +4/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie..........21... 31.01-04.02.09... +1/CÓRKA Agagaguś......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09.....synek gryzmoł........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........20....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie............19.....01.0 2.09......+2...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.......19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....dolnośląskie......18.....02 .02.09...... ? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta.........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........18......04.02.0 9.....+5!!!. ? claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........20......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....19...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys.......19......10.02.09.....+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24.....lubuskie............18......15.02.09 ......+5 doddotka......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Nadia277.......27.....śląskie.............19....15.02.09........? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......18.....16.02.09...... +1..? Habcia..........23.....małopolskie........18....17.02.09......+1/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..18....18.02 .09.......? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..17....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......18.....19.02.09......+1/synek kamasutra......21.... wielkopolskie.....15.....23.02.09........? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......16.....26.02.09.......? konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......? Habcia dopisałam Cię, a skoro już wpisywałam Ciebie to dopisałam też Nadię. Dzięki za gratulacje. Nadia, nie gniewaj się, że Cię nie było w tabelce. Baaardzo dawno się nie odzywałaś i wspólnie postanowiłyśmy takie osoby tymczasowo pominąć w tabelce. Fajnie, że jesteś znowu. Mam nadzieję, że częściej będziesz pisać. Trzymam kciuki za Twoje czwartkowe usg. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habcia. Dobrze byłoby, gdybyś zaczerniła sobie swój nick. Idę gotować ...... rosołek z kluseczkami. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam się:) zdaję sobie sprawę, że wypadłam troszkę z tematu, niestety ostatnio mam duzo na głowie (sama sobie jestem winna), wróciłam do pracy, przygotowuje się do obrony pracy mgr i jeszcze robię prawo jazdy... zaczynam się zastanawiać czy to nie za dużo jak na kobietę w ciąży:) czasami wracam do domu i nie mam już na nic siły. Pisałyście o bólach głowy, świetnie was rozumiem. Ja radzę sobie kawą (tylko jedną dziennie) i w ekstremalnych przypadkach APAPem (moja pani położna, która pracuje z moim lekarzem powiedziała, że więcej szkody może wyrządzić dzidzi stres wywołany bólem, niż ta tabletka od czasu do czasu) Nie jestem w stanie nadrobić wszystkich wątków i nie gniewajcie się że jestem troszkę jakby wyrwana z kontekstu. Postaram się bywać częściej:) Co do tych spodni z H&M to fakt, drogie strasznie. Mi akurat kupiła mama, więc mam luz:) Troszkę się martwię w czym będę chodzić zimą, jak przymrozi, mam na myśli kurtkę, no zobaczymy:) Od grudnia idę na L-4 i wtedy zacznie sie szał kupowania rzeczy dla malucha (swoja drogą strasznie jestem ciekawa czy to chłopak czy dziewczynka) widziałam, że niektóre z was poznały juz tą tajemną wiedzę, ale fakt lekarz też może się pomylić:) Ja jakoś od początku mam wrażenie, że to dziewczynka (troszkę leniwa). Marwię się brakiem odczuwalnych ruchów, ale mąż mnie pociesza, że jak przykłada ucho do brzuszka to wyraźnie słyszy takie bulgotki, ale inne niż w żołądku, on twierdzi że to napewno junior:) No nic w czwartek USG to zobaczymy co tam słychać u maleństwa :) pozdrawiam wszystkie mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,wczoraj porobilam porzadki pranie dzis odpoczywam .Strasznie za mna chodzily frytki i wczoraj na obiad zrobilam steaki fryttki i salatke oczywiscie wszystko popilam cola wiem male grzechy ale codziennie jem duzo owocow i zdrowych rzeczy wiec malutki grzeszek raz na jakis czas moze sie zdarzyc:). malinova73 ja musze kupic te ziola szwedzkie i srobowac moze to pomoze.co do miesiaczki kochana nawet nie wiesz jak ja sie ciesze ze jej nie mam i mam nadzieje ze te bole znikna lub chociaz sie zmniejsza po porodzie.ja mialam 1 dzien koszmar czasami tez 2 potem juz ok . iskierka ja bede miec usg 18go tez sie boje ale probuje sie nie stresowac:) dota25 ja niestety mam czesciej niz przed ciaza migrene ajc nawet nie chce sobie wspominac tego bolu.mam nadzieje ze po drugiej ciazy z okresem wszystko bedzie juz jak przed ciaza czyli zero bolu.dziwne jeden przechodzi bol a drugiej sie nasila . kluska ja ci zycze zebys nigdy nie miala takiego bolu migrenowego glowy bo to jest cos okropnego lamamma witaj ja sprobuje z akupunkura i ziolami szwedzkimi moze to pomoze .sen tez najlepszy ale czasami musze cale dzien przespac zeby bylo lepiej mama3 super ze wiesz na 100% bo z usg to jest roznie .fajnie dowiedziec sie od poczty hehe naprawde ci zazdroszcze zdrowej coreczki mam nadzieje ze moj dzidzius tez bedzie zdrowy bo to anjwazniejsze i jak chlopczyk to tez bedzie slicznie habcia czesc ten sposob to jest jesli ktos ma zapalenie zatok sol powinna byc gruboziarnista niby potem ma wyplynac zalegajaca wydzielina z zatok .probowalam ale chyba to nie zatoki balbina masz racje nalepiej wynajac chodz 1 pokoiczek ale byc na swoim moze cos ladnego znajdziecie nadia ja kawy teraz wcale nie pije ale wczesniej na glowe tez mi nie pomagala .co do spodni ja ogolnie kupuje w espricie lu s olivier ubrania wczesniej kupowalam w h&m ale pogorszyla sie jakosc wiec wole dolozyc i miec lepsze .ale ladne ubrania maja z h&m mama musze przyznac moze tez zajrze narazie mieszcze sie we wszystkie rzeczy wiec jeszcze nic nie potrzebuje .mam jedne typowo ciazowe spodnie takie biodrowki i z pasem na brzuch tzn z tym materialem super sa ale jeszcze nie nosze eheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jż od godzinki przy koputerze,zaraz znikam do pracy...;) Ogolnie to wcale nie chciałomi się wstać, jak się tak pleckami wtuliłam w Mojego Pyszczka to tak cieplutko mi bylo...;) hmmm no ale trzeba znikać do pracki, dziś mnie czeka maaaaaaaaaaasa roboty. Życzę Wam na dziś i na cały ropoczynający sietydzień super nastroju i uśmiechu na twarzy, który mi towarzyszy mimo tak wczesnej pory;) co mnie dziwi strasznie, ale widać ze ciąza to taki stan całkiem nie do przewidzenia,ze się wstaje o 5 w super humorze i z uśmiechem na twarzy!!!;) W sumie to i z innego powodu mnie to zaskakuje, bo wczorajszy dzień ogólnie był straaaaaaaaaszny, o co kogo wczoraj nie poprosiłam, a rzadko prosze o pomoc to uzyskiwałam odmowną odpowiedz, człowiek moze liczyc tylko na siebie... ;( Dobrze ze to nie dotyczyło Mojego Męza bo jak nic ryczalabym cały dzień,a tak obeszło się na paru łezkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia-84
Aktualizacja :) Oj czuje ruchy bobska 3-ci dzien z rzedu , oddzywa sie o regularnych porach i kopie jak szalone :):). Wczesniej nie czulam nic. Mozliwe, ze dawalo juz wczesniej znac o sobie, ale ja nie wyczulam tego. Aktualizuje tabelke. Dziewczyny nie przeczytalam jeszcze wszystkich postow ,ale widze,ze padl problem migreny. Mnie od pt bolala glowa i wiecie jaka byla przyczyna- niskie cisnienie! Mialam 80/40, czasami 85/50. Jak macie mozliwosc zmierzcie sobie (np w aptece, w pracy jest taka mozliwosc, w przychodni), potem mozecie powiedziec ginowi, ze macie wahania, poradzi Wam cos . Ja ratowalam sie kawa (slaba w malych ilosciach, zeby nie przesadzic), w ciazy nie pije jej wcale, tylko w wyjatkowych okolicznosciach;) Mama3 Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......21......25.01.09.. .... +4/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie..........21... 31.01-04.02.09... +1/CÓRKA Agagaguś......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09 .....synek gryzmoł........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........20....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie............19.....01.0 2.09......+2...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.......19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....dolnośląskie......18.....02 .02.09...... ? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta.........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........18......04.02.0 9.....+5!!!. ? claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........20......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....19...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys.......19......10.02.09.. ...+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24.....lubuskie............18......15.02.0 9 ......+5 doddotka......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Nadia277.......27.....śląskie.............19....15.02.09 ........? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......18.....16.02.09...... +1..? Habcia..........23.....małopolskie........18....17.02.09 ......+1/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..19....18.02 .09.......+0,5 /? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..17....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......18.....19.02.09......+1/synek kamasutra......21.... wielkopolskie.....15.....23.02.09........? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......16.....26.02.09.......? konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję się Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......21......25.01.09.. .... +4/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie..........21... 31.01-04.02.09... +1/CÓRKA Agagaguś......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09 .....synek gryzmoł........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........20....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie.............20.....01.02.09.......+2...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.......19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....dolnośląskie......18.....02 .02.09...... ? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta.........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........18......04.02.0 9.....+5!!!. ? claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........20......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....19...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys.......19......10.02.09.. ...+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24.....lubuskie............18......15.02.0 9 ......+5 doddotka......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Nadia277.......27.....śląskie.............19....15.02.09 ........? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......18.....16.02.09...... +1..? Habcia..........23.....małopolskie........18....17.02.09 ......+1/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..19....18.02 .09.......+0,5 /? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..17....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......18.....19.02.09......+1/synek kamasutra......21.... wielkopolskie.....15.....23.02.09........? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......16.....26.02.09.......? konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja całymi dniami siedzę w domku i się relaksuję :) Mam to szczęscie, że nie pracuję odkąd poszłam do szpitala, czyli od 6 tc. Bardzo się z tego powodu cieszę. Mogę sobie nareszcie odpocząc. TO jest ważne dla dzidziusia. Czytałam kiedyś, że jeśli MAtka ma duzy steres od 12 do 18 tc, to moze byc duze prawdopodobienstwo ADHD. NIewiem ile w tym prawdy, ale wolę dmuchać na zimne. Trochę już zaczyna mi się nudzić, szczególnie w taka pogoda. Jak było ładnie to jezdziłam sobie na lody na rynek a teraz nie chce mi się nigdzie ruszac. A mój mąż od rana do wieczora w pracy :( katia-84 ja też często czasamia tak mam, że dzień lub 2 nie czuję ruchów a potem znów zaczyna wariować :D Moj synek w dzień kopie a w nocy śpi, oby mu tak zostało :D MOja mama ma córeczkę 2-miesięczną i ona jej zawsze w nocy kopała i dalej tak ma. W nocy wariuje w dzień spi. nadia277 podziwiam Cie, że masz tyle siły. Uważaj na siebie. Strasznie dużo masz na głowie. Lepiej poodpoczywaj sobie bo po urodzeniu skończy się sielanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×