Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

I jeszcze coś o żywieniu. Wykluczamy z naszego jadłospisu wszelkie napoje gazowane, bo wypłukują wapń z organizmu, m.in psują się dlatego zęby. A coli szczególnie mówimy nie-sama chemia. Za to można sobie pozwolić na słabą kawkę i słabą herbatę(mówię tu o czarnej herbacie, bo inne to pijemy normalnie). No i jeszcze spytałam się o witaminy brać czy nie brać. Ona mówi, że brać tak jak jest zalecane na opakowaniach. Dodała, że w dzisiejszych czasach trzeba znać naprawdę dobrze swój organizm, żeby wiedzieć czego mu brakuje a przez pośpiech, stres nie słyszymy dobrze głosu organizmu stąd powiedzenia "mam na coś ochotę tylko nie wiem na co". Często w takich sytuacjach sięgamy po coś słodkiego a my potrzebgujemy np. buraczków albo cebuli. To tylko opinia jednej z wielu osób, z którą ja się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam wam ostatnio ze mam ten problem ze zgaga wyczytalam na necie ze bardzo dobrze neurtalizuje ja naturalny jogurt powiem wam ze w moi przypadku naprawde dziala polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to konwalio na zgagę(info ze szkoły rodzenia):mleko albo sok z cytrusów a jak to nie pomaga to Rennie(w ulotce ma napisane, że mogą go stosować kobiety w ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś wymądrzam :-P No ale tego wszystkiego się wczoraj dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna79
gdyby mój mąż przyłapał mnie na masażu krocza pomyślałby o wszystkim, ale nie o tym że przygotowuję się do porodu hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik dzieki fajnie ze sie wymadrzasz ja nie mam nic przeciwko temu ok ide sie polozyc bo ciagnie mnie brzuchol milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczęście mój był na wykładzie więc nic go już nie zdziwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny wybaczcie mi to moje marudzenie, rzeczywiscie czuje sie niedopieszczona, zwlaszcza, ze moj A. pracuje od 8.00 do 19.00 i widzimy sie doslownie dwie godzinki dziennie - niestety nie mieszkamy jeszcze razem :( Wczoraj mu robilam wyrzuty z tego tytulu, bo nawet w soboty go nie ma, kiedy ja mam jechac cokolwiek kupic do dzidziulki? Dzis mi zadzwonil, ze w niedziele jedziemy do Wroclawia do BabyMaxxa poogladac wozki i zakupic juz jakas czesc wyprawki:) No, to rozumiem. Pisalyscie o wozkach, wlasnie ja tez zastanawiam sie nad tym 3w 1. Sa dosc drogie, ale wyszukalam jeden w dosc atrakcyjnej cenie firmy JEDO VEDI FREELINE za 1268,- na bobowozki.pl Z tego zo wyczytalam, to ma chyba najwieksze siedzisko do spacerowki 34 cm na 33 cm. a to duzo, sporo tych specerowek ma bardzo male siedziska i potem trzeba kupowac osobno spacerowke. Moze uda mi sie go obejrzec w niedziele na zywo to Wam napisze co i jak. IGMIK- to ja znowu musze jechac po ten moj akt urodzenia ehh...no ale dzieki za informacje, to dla mnie b. wazne. Masz swieta racje, moj organizm wciaz sie czegos domaga, to ja mu funduje pierniczki, rodzynki w czekoladzie i ptasie mleczko ale marchewke to juz nie za bardzo. Mam wciaz ochote na slodkie. Tez tak macie? %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj obcielo mi czesc mojego posta..... konwalia - ja z ta zgaga to juz nie moge. Nawet budze sie w nocy ok. 3.00 i czuje , ze wlasnie mi wszystko podjezdza. Mi pomaga jedynie Allugastrin, ale nie na dlugo:( Co do masazu krocza, nie slyszalam jeszcze o tym sposobie. Ja staram sie wykonywac te oddechy, ktorych nas uczyli w szkole. Czuje sie wtedy taka bardzo dotleniona. I chcialam Wam polecic cos na odprezenie. Kompozycje Andre Rieu. Slucham jej od pocztku ciazy, a teraz to najfajniesze jest to,ze maluchowi sie ona podoba, bo zawsze sie wierci, jak wlaczam plyte i przy tym go delikatnie masuje. Bierze ktoras z Was Elevit? Ja sobie radzicie z przelykaniem tego paskudztwa. Ja nigdy nie mialam problemow z zazywaniem lekow, ale te tabletki sa dla mnie okropne. Przyjemnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam tu na mysli kompozycje muzyczne Andre Rieu, tak to jakos chaotycznie napisalam, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko współczuję, że tak mało widujesz się ze swoim lubym. Szkoda, że jeszcze razem nie mieszkacie. A w ogóle zamierzacie razem mieszkać??? Potem dzidziuś się pojawi a Wy będziecie jeszcze się \"docierać\" we wspólnym bytowaniu-może być ciężko. Ale życzę Ci, żeby wszystko poszło dobrze. Ja biorę Elevit i jakoś nie mam problemów z jej przełykaniem. Jak będziesz łykała tą tabletkę, to odchyl energicvznie głowę do tyłu. Powinna przejść bez problemu. A ten allugastrin mogą brać kobiety w ciąży? Przeczytaj ulotkę, może lepszy byłby Rennie? Coś widzę, że ja mam dziś dyżur na kafe. No ale nic to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK - mamy zamieszkac razem od grudnia, mamy jak narazie kiepskie warunki lokalowe. No i tak wyglada to nasze bycie razem. W ogole slub mamy dopiero w przyszlym roku latem , tak zaplanowalismy zanim jeszcze dowiedzielismy sie o ciazy, wszystko juz bylo pozalatwiane a tu dzidek nam wyskoczyl.Ale cieszymy sie bardzo. Co do Allugastrinu zalecil mi go ginek. rennie kiedys bralam, nie pomagal mi wcale. Jeszcze przed ciaza mialam ogromne klopoty ze zgaga, wystarczyl maly stres i od razu mialam, wyprobowalam mnostwo lekow na to, ale teraz nie da sie niektorych brac. Allugastrin sie nie wchlania wiec jest bezpieczny, tak twierdzi moj lekarz. A co do Elevitu -- ostatnio to sie nim tak zakrztusilam ze wyrzucilam reszte do kosza. Nie wiesz, czy moze sa jakies witaminy w postaci plynnej? Wczesniej bralam Femintal i jakos lepiej go tolerowalam, chyba do niego wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie słyszałam o witaminach w płynie dla ciężarnych. Może w aptece coś ci polecą. No to może od grudnia do lutego oswoicie się ze sobą:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK. Mnie juz zabolało.Ja juz wole sex! Ja ostatnio panicznie sie boje bolu.Nigdy wczesniej nie bylam taka slaba. Konwalia, ja tez mam platne tylko mnej.Jestem tez na swietnym kontrakcie i mi jest troche glupio tak „w ciąże” kogoś zrobić.Od szefa zaleza moje dlasze kontrakty... Siedzonko w domku to dobry pomysl.Konwalia tez Ci zazdroszcze. Heheh, mogliby nas wszystkie podlaczyc do aparatow USG cobysmy widzialy nasze maluszki w kazdym momencie. Iskierka, slodziutkie ponad wszystko! Z witamin biore Prenatal.Smierdza ale nie szkodza mi.Najpierw biore maly lyk picia i wciskam do buzi tablete.Dopijam i jakos przechodzi.Najwazniejszy jest poslizg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też biorę Prenatal Classic nie odbija mi się po nich jak po innych preparatach, ciekawe czy nadrabiam dzięki nim żelazo? za miesiąc sprawdzę, bo będę robić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia jak przeczytałam o tych Twoich nocnych marzeniach (jakkolwiek to brzmi :) ) nt. Twojej córeczki to aż łzy pojawiły mi się w oczach.Tak ładnie to ujęłaś,jakbym czytała o swoich odczuciach. Z tym masażem wg instrukcji IGMIK mieliśmy z mężem "kupę" śmiechu.Powiedziałam,że może mi czasem serwować taki masaż :) IGMIK fajnie,że możesz się podzielić z nami pożytecznymi informacjami.Co kilkanaście głów to nie jedna. Czy Wy też po seksie macie takie głupie myśli,że coś złego zrobiliście może swojemu maleństwu? Ja mam tak za każdym razem i potem stresuję siebie i męża i zaczepiam małą,żeby dała znak,że z nią ok. A z tym liczeniem ruchów to tak sobie myślę,że to się chyba nie zawsze sprawdza.No bo np. jak trafię na godzinę kiedy malutka będzie spała? Zeschizuję się tylko .Myślę więc,że i na to trzeba brać poprawkę. Od tygodnia mam rozterkę, bo jak byłam u gina to zgłaszałam mu,że ta jedna pierś cały czas mnie swędzi i mam suchą skórę.Przepisał mi clotrimazol maść, bo mówi,że to moze być wynik grzybka.Zdziwiłam się,sądziłam,że na skórze piersi to niemożliwe.Ale on uważa,że to się zdarza, bo jest tam ciepło,a i może wilgotno jak siara czasem poleci (o czym mogę nawet nie wiedzieć).Kupiłam tę maść i waham się wciąż czy smarować,bo moze to wcale nie grzybki (żadnych zmian skórnych nie widać) i jeszcze sobie tym smarowaniem zaszkodzę. No nie wiem.Miała może któreś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się też nad położną, bo kto wie, może będę zmuszona rodzić naturalnie.Mam w rodzinie 2 położne, z tym,że jedna jest już po 40,ale w zawodzie nie pracowała, skończyła tylko szkołę.Druga pracuje kilka lat, jest młoda.I tak myślę, czy w razie porodu naturalnego nie poprosić którejś z nich o pomoc, obecność i wsparcie.Na męża przy porodzie liczyć nie mogę, bo on nie chce być.Mogłabym zapłacić za położną,ale to obca osoba, a tak miałabym kogoś bliższego.Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę,że znowu prowadzę monolog :) Nic to... Pójdę w takim razie ułożyć włosy, bo sterczą mi na wszystkie strony,a potem może wezmę się za pierogi ruskie.Muszą mieć cieniutkie ciasto,więc mam pewnie popołudnie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku- ja mam zamiar wlasnie tak zrobic. Chce zaplacic poloznej, ktora pracuje w tym szpitalu gdzie bede rodzic. Bardzo duzo kobiet wlasnie ja ,,wynajmuje\'\' , ostatnio miala ja tez kuzynka mojego lubego. Bardzo ja chwalila. ja tez nie znam jej blizej, ale mam zamiar spotkac sie z nia kilka razy juz w grudniu, wypytam o wszystko, przebieg porodu itd. i tez ja moze choc troche poznam. Co do sexu to dla mnie teraz moglby nie istniec, a tyle sie naczytalam jak to w ciazy doznania supe i w ogole a ja ani odrobiny ochoty wykrzesac z siebie nie moge:( IGMIK- no moze sie dotrzemy, jakos to bedzie, musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku nie musisz się obawiać tej maści, bo będzie działała zewnętrznie a może przestanie swędzieć. Z tymi ruchami to jest tak, że jak trafisz na godzinę, w której dziecko się nie rusza to musisz spróbować później. Np zacząć jak dziecko zaczyna swe harce. Ja tam będę sprawdzać, będę spokojniejsza. A o dziecko nie musisz się martwić. Wasze harce mu nie szkodzą, bo jest dobrze zabezpieczone w brzuszku. I nie musisz jej budzić za każdym razem po seksiku. Rytmiczne bujanie po prostu ją usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...25.. 31.01-04.02.09....+6/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......28....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........27.....02 .02.09.......... +5kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......27.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........27.....02.02.09.. ....+7..córeczka Monia...........22....lubelskie.........25.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........27.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......26..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+3,6/Ola malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....27..... 09.02.09......+6 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..25...09.02.09....... +6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......25.....10.02.09 ......+4/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........24......10.02.09 ...........+5,5 /? adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? asia 26 łódzkie..26...łódzkie..........22.....11.02.09.....+3/córecz ka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29.....Rosja.............24......14.02.09 ........+9/córcia julka2384.....24.....lubuskie..........23.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........24.....16.02.09..........+7/M aja PrzyszlaMama23...MannheimDE.....26..16.02.09..+5/Niespod zianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..26....18.02.09... .+5/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......24....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? kamasutra......21.... wielkopolskie.....22....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............23.....26.02.09........+3...... monis30........29.....Warszawa........22......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja mialam wczoraj wizyte.Szyjka jest zamknieta,lozysko oddalone,ale mala jest ulozona glowka w dol i nie wiem czy mam sie martwic?Podobno uciska na szyjke macicy,ale ja mysle,ze przeciez moze sie jeszcze sto razy przekrecic czy sie myle?Wiercipolek jest straszny. W kazdym badz razie w razie krwawienia mam sie udac natychmiast karetka do kliniki dla wczesniakow.Ale tak w ogole to zagrozenia lekarka nie stwierdzila i pozwolila jechac do Polski.I wlasnie klikam do was ze Szczecina. Co do obaw po seksie to tez tak mam,ze musze wyczuc dziecko,zeby sie uspokoic i dlatego nie bardzo sie pale do seksu;) Co do bezsennosci,to ostatnio po dosc dlugim okresie spokoju zaczynam znow budzic sie nad ranem i leze,patrzac w sufit.Wtedy najczesciej malutka sobie bryka i jest milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli Szczecin to moje miasto. Tam chodziłąm do liceum i studiowałam. Ach stare dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ja do 17 roku zycia mieszkalam w Szczecinie-jak dla mnie jest piekny.Teraz odwiedzam rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam znowu sie panie ropzpisaly super ;-) tak trzymac ;-) Mia kurcze juz iwem bylam w tej inspekcji pracy i sie dowiedzialam ;-( ale niestety na moja niekorzysc smutne ale prawdziwe ;-) wlasnie sie dowiedzialam tez dzisiaj w pracy ze dostane z zakladu talony na swieta to i dobrze bo za nie zrobie zakupy na siweta ;-) co do seksiku to moj maly rusza sie bardziej po sexiku niz przez caly dzien hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaz krocza superek powiem mojemu zeby mi zapodal codzienie hihih ciekawe co powie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaczelam myslec o tym : "Pamiętacie przepowiednię, że jeżeli czarny człowiek zostanie przywódcą świata, to nastąpi III wojna światowa i koniec świata? Wszyscy wstrzymywali oddech przy wyborze papieża - oby nie był to murzyn, ale jak wszyscy wiedzą faktycznym przywódcą świata nie jest papież tylko prezydent Stanów Zjednoczonych..." – "a imię jego będzie 44, najpotężniejszym człowiekiem na ziemi będzie czarny . zaczelam sie zastanawiac hihihhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny no wlasnie sie wykaraskalam z lozka tyle godzin spac co ja bede robic w nocy???? balbinka cos mi sie przypomina ale tej przepowiedni jakos nie polaczylam z wyborami w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×