Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pomaranczowy Gość
dziewczyny, czy jak czapeczka sie zsuwa i odkrywa uszka - a jest tak ciepło, to nasuwacie znowu na uszy? Malutkiej co chwila spada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzieki dziewczyny za troske dobrze ze u waszych maluszkow wszystko wporzadku chcialam sie zapytac czy ktoras z was jest ze szczecina i zna dobrego pediatre lub ortopede? takiego dobrego lekarza najlepiej juz sprawdzonego bo nie chce testowac malego on to juz i tak sie nacierpial, jak cos wiecie dajcie znac moze byc prywatny lekarz pieniadze teraz nie graja roli zdrowie ptyska najwazniejsze, a u nas powolutku bylismy na spacerze i szybko wrocilismy bo deszcze zaczol padac cos pogoda sie u nas psuje szkoda ... ah przez ten caly stres z malutkim mam coraz mniej mleka maly sie nie najada i musialam kupic mieszanke od paru dni podaje i jest ok nie grymasi ale do cyca tez przystawiam, mieszkanke mam aptamil to polski odpowiednik bebilonu, z butla nie ma problemu maly ssa - butelki mamy tommee tippee a smoczki jedynki dziurka jest naprawde mala a smoczek w ksztalcie cyca juz nie pamietam ale ktoras pisala ze mala nie chce jesc butelki moze sprawdz ta firme co do smoczka to dziurka jest naprawde mala i maly musi sie naprawde nameczyc zeby wypic butle, ide ogarnac troche mieszkanie poki maly spi bede wieczorkiem to sie odezwe milego dnia buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalio to ja mam problem z butla. Gabie podszły smoczki z tej firmy - moze mi butla zagra. poczytałam, ale pózniej odpisze bo teraz gaba wisi na cycy i jakos mi niewygodnie. przyjechał do mnie braciszek i mi porzadki wiosenne w ogrodzie robi - pod moim nadzorem :) ja ciagle cos przesadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"BEBILON PEPTI 1" hej lutówki tu marcówka :) podczytuję was od czasu do czasu to pozwoliłam sobie wpaść i tym razem :) słuchajcie może któraś z was karmi malucha bebilonem pepti 1 , mam 2 puszki oczywiście nie otwarte ale moja mała jedzie na nutramigenie i już raczej na tym zostanie, niepotrzebnie kupiłam (jedna z lekarek mi kazała kupić jak zaczęły się problemy z wysypkami bóg wie od czego...) chętni odstąpię za friko bo szkoda mi żeby się zmarnowało a sprzedawac nie chće bo to żaden koszt a może któraś z was potrzebuje, pisałam u nas na marcowym forum ale brak odzewu wiec chyba żadna tego nie podaje. jeśli jest jakaś zainteresowana mama to moje gg 8004738 Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,jaka mialam fantastyczna noc!Dziecko mi sie budzilo tylko na jedzenie i dalej spalo,bez boli brzuszka,teraz tez spi z tata,swietny dzionek;)) Pomaranczowy gosciu-mojej tez ciagle sie uszy odslaniaja,ale jak nie wieje mocno,a ona spi w wozku,to nie naciagam,chyba,ze mam wrazenie,ze ja przewiac moze. Mia-to my mamy takie sloneczko-kwiatek,Nadine tez je kocha,ono gra sobie,a mala zaciesza i sie jej w ogole nie nudzi.Dostalismy je od naszej kasy chorych jak poszlismy zarejestrowac dziecko,wiec niestety nie wiem gdzie je mozna kupic:( Igmik-Pola to skora zdjeta z ciebie,az sie nadziwic nie moge.Slodziak. Wazko-to ty jestes weteranka,jesli chodzi o bole brzuszka.Powiedz,nie jestes zmeczona tym?Ja juz sie boje karmic,bo wiem,ze zaraz bedzie placz.Psychicznie nie wyrabiam powoli. Dziekujemy za komplementy:)Powiem ci,ze sasiedzi nie chcieli wierzyc,ze to moje dziecko:)No coz,zima brzuszka nie bylo widac pod kurtka za bardzo,w lutym urodzilam,a w marcu pierwszy spacer i szok dla sasiadow.No bo im sie wydawalo,ze po ciazy to musi 15kg nadwagi zostac;) Wies rzeczywiscie zabita dechami;),ale sie ekstra prezentujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście Martynkaa już jest zdrowa. Pani doktor mnie pochwaliła że zmieniłam dietę i że dziecko ślicznie ygląda(zniknęła ciemieniucha i krostki), trochę sie pomęczę na tej bezbiałkowej dietce ale warto naprawdę:):):) Napiszę więcej jutro spadam na you can dance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho O jeny zwiększyłam dawkę żelaza dwa dni temu i cieszyłam się że tak sopko ale dziś bolał brzucho i ciemnozielone kupki. oj może być już tylko lepiej... bo inaczej się nie zgadzam! Mia - nie poddawaj się z butlą i codziennie dawaj jej o różnych porach próbuj. zaskoczy. Butelki avent są fajne ze smoczkiem 1 i może Medelę spróbuj to jest taka butelka dla wcześniaczków i jest dobra - pisałam o niej wcześniej i dzięki niej franka ciśnie i z cyca i z butli. Tak od franki można się uczyć jedzenia :) dawaj gabcie na przeszkolenie! Oj nie mam weny. Mama przyjechała i rozpakowuje jedzenie. Hmm trochę tego jest :) Dagusia - super! super super! Pimboli gites :) Waźka Franka była szczepiona pomimo tego żelaza a twoja nie? kurde franka nie narzeka na brak apetytu pomimo żelaza... :) dawajcie dziewczyny dzieci niech zobaczą jak się je! :) Mam moje zdjęcia z dzieciństwa jak miałam 6 miesięcy - totalny pulpet! Potem było już lepiej. Frania ma to po mniej jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia Ja byłam z moim synkiem u ortopedy dr Szczura,rewelacyjny lekarz,byłam bardzo zadowolona z wizyty oraz USG bioderek.Przyjmował wtedy prywatnie zdaje się na Reduty Ordona,trzeba sprawdzić w internecie. Jeśli chodzi o pediatrę bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie dr Augusta Kulbiej (poczytaj sobie opinie na internecie na opiniach o lekarzach pediatrach i wszystkie opinie o niej są super) ze Szpitala Wojskowego,jeździ tylko do pacjenta prywatnie,nie wiem ile bierze za wizytę - gdybyś potrzebowała telefon to Ci znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny dzień minął... Kochane mam parę pytań, bo co kilka głów to nie jedna. Po p[ierwsze czy czyścicie uszka patyczkiem. Ja zrobiłam to raz i nie wiem czy powinnam była czy nie.Dajecie herbatki w takie ciepłe dni. Ja zakupiłam koperkową,bo Zuzia nie chce pić wody,a wydaje mi się,że w tej przerwie między posiłkami na pewno odczuwa pragnienie.Jeszcze jedno: czy w pokoju, w którym przebywa dziecko macie otwarte okno? U mnie jest teraz b. ciepło,ale trochę boję się,żeby jej nie zawiało, w końcu w domu jest ubrana lżej niż na dworze.No i ostatnie chyba: od kiedy można bez obaw zmoczyć uszy podczas kąpieli? Moja mała jest tak ruchliwa,że uszka ma notorycznie odsłonięte,a czapę na oczach. Przestałam się tym przejmować i już jej nie poprawiam. Julka u nas problem z kupkami. Są śREDNIO 2 RAZY W TYG.Nie ma przy tym bólu,ale jak za długo kupa się nie pojawia,to daję herbatkę ułatwiającą trawienie. Ta lekarka jakaś niepoważna,to na pewno nie jest znak,iż dziecko jest zagłodzone. Dziękuję za miłe słowa pod adresem Zuzki.Wszystkie nasze dzieci są śliczne,a już szczególnie dla swoich mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalio współczuję problemów.Mam nadzieję,że to nic poważnego i szybko się uspokoisz.Oj taki już nasz los,ciągle coś... Dagusia, fajnie,że u Was się unormowało. Teraz powinno być już tylko lepiej. Zuzana chyba jednak nie ma kolek, bo dziś wrzasków nie było.Ale męża pochwaliłam za radą Ważki,więc był zmobilizowany,zwarty i gotowy,by nieść pomoc i ukojenie swojej córeczce :) ( Tak sobie teraz pomyślałam,że może źle na nią wpływa ten antybiotyk,który biorę. Szklana, Ty też się masz z tą małą Franką. Ale chociaż je.Ja muszę kombinować,żeby jadła,ona ma tysiąc innych rzeczy do roboty zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! ja tyak na chwilkę. Mia, Laura ma identyczny problem i z butlą i z przekręcaniem się na lewą stronę. butli za Chiny Ludowe nie chce ssac, chociaz nie bylo tego problemu dotychczas.tez jestem uziemiona, bo nie moge jej nakarmic, ale obmyslilam patent, ktory u nas sie sprawdza - przy karmieniu piersia, dokarmiam ja sonda - taka strzykawa ktora jeszcze w szpitalu dostalam. Zakonczona jest cienkim wezykiem, ktory wkladam Laurze bo buzi razem z cyckiem i pije 2 w 1 :)Dzis w ten sposob ululalam ja na 5 godzin i zdazylam wyskoczyc na wielkie zakupy :)))Zalatwilam wszystko :)Tak wiec moze sprobuj, co? Laura jest francuskim pieskiem, bo smoczka w ogole nie akceptuje, moja mama kupila jej nawet taki z chicco, caly z lateksu, mieciutki i dupa.Nie chce cwaniara. pluje i sie krzywi. byl taki czas, ze chciala wisiec tylko na cycu, ale juz ku mej wielkiej radosci troche sie usamodzielnia i potrafi sie sama bawic - no nie za dlugo, ale coraz dluzej. Co do nierownego ukladania sie - my mamy problem z glowka, bo caly czas jakos leci jej na lewa strone. Staram sie cos jej pod nia podkladac. Szklana, sorki ze dopiero teraz pisze, wiem, ze postepuje nagannie, nie odpowiadam na propozycje spaceru - to nie tak, ze nie mam ochoty, ale caly czas cos, teraz jest u nas tesciowa... (spoko, jest fajnie :)))Moze po Swietach? Ja nie jestem niestety zmotoryzowana, ale od czego jest maz... :)albo dojedziemy rowerem :)))Tak wiec do zobaczenia w realu :)) pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Dagusia super, że malutka zdrowa. Pimboli Nadine grzeczna dziewuszka. A Ty miałaś faktycznie malutki brzuszek w ciąży-nie dziwię się, że sąsiedzi są zaskoczeni. Rosołku ja od urodzenia zanurzam małej uszy podczas kąpieli. A uszy czyściłam-musiałam nawet wczoraj, bo wącham i czuję brzydki zapach. Zaglądam a tam w małżowinie brudek. Woskowinę też trochę czyszczę-wacikami specjalnymi oczywiście. Ja jak się zrobi jeszcze cieplej to zaczną podawać wodę-nie chcę dawać herbatek. Mam nadzieje, że mała to zaakceptuje. My przy Poli mamy otwarte okno-oczywiście robimy tak żeby nie było przeciągu. Stokrotko i Ty masz problemy z butlą. Rozmawiałam z sąsiadką i ona swoje dziecko uczyła tak: dawałą cyca i po chwili szybko wkładała mu butlę-po paru dniach podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dzieki dziewczyny za odpowiedzi :) jak ja bym bez Was sobie poradziła Najpierw się pochwalę, że moja Madzia spała od 21 do 6 (kochane dziecko dało odpocząć styranej matce) i już czytam co u Was Julka mi tez kaczory wypadają, ale to normalne, bo w ciąży nie wypadały i teraz muszą nadrobić zaległości :( Mia moja mała też miesiąc temu piła z butli a jak podałam jej kilka dni temu to nie chciała :( napisz jakie rezultaty po zmianie firmy Dagusia dobrze, że Martynka zdrowa :) Szklana na pewno będzie lepiej, bo ile można się męczyć .. dla ciebie za wytrwałość 🌻 Rosołek ja czyszczę uszka patyczkami zamoczonymi w oliwce. Okno otwieram jak małą przenoszę do innego pokoiku a tak jak ona jest to jeszcze trochę się boję. Co do moczenia uszek to nie pomogę bo nie mam pojęcia. Moja Madzia też robi kupki raz na 3 dni, ale nie widzę żeby brzuszek bolał to chyba jest oki :) Skoro pochwały na męża skutkuja to koniecznie muszę spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pada. I co ze spacerkiem? Nie mam takiego magicznego pokrowca na wózek. Może za chwile przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotkaa2 poślij mi adres na smskiem najlepiej bo dopiero po świętach będę przy kompie podałam ci nr przez gg pozdrawiam w wszystkim lutówkom wesołego jajka i pociechy z króliczków i kurczaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie nic nie przeczytalam przez ostatni tydzien ..chyba...jak nie dłuzej..tzn.przeczytalam nawet duzo w porownaniu z ostatnimi czasy,połknełam dwie ksiazki. nie odzywam sie ostatnio, bo nawal obowiazkow mam z konczeniem przebzydlego remontu, staram sie troszke pomoc Cudownemu.a do kompa nie dobijam bo staruszkowie wrocili z nurkow i juz okupuja go na stale;) u nas wszytkjo ok!po dwutygodniowych zmaganiach udalo mi ise zlapac siusiu Kudlatki do badania:)wygrzewamy sie czesto na slonku i nic wiecej sie nie dzieje...:)) przyszlam kochane zzyczyc wam wesolych swiat i tego by zmartwychwstaly Pan obdarzyl Was i wasze rodziny (oczywiscie maluszki przedewszytkim)zdrowiem, Miloscia, Wiara i Odwaga a takze Moca Ducha Świetego:) sciskam was i do przeczytania po swietach!!!!!!!!!!!wszytkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka o jejku a u mnie lejej tak okropnie ze az mi sie plakac chce znowu jestesmy uziemieni z ptyskiem ah ta pogoda jest fuj fuj robur dzieki za namiary poszukam w necie numerow tel i bede probowac cos zalatwic mam nadzieje ze pod koniec kwietnia uda nam sie przyjechac maly spi od rana dal mi popalic jak by wiedzial ze tata idzie do pracy a ja sama zosjete i w tedy daje mi w kosc ale wybaczam mojemu bidulkowi chce kupic karuzele na lozeczko czy ktoras ma cos fajnego do polecenia ja juz sama nie wiem ogldalam na allegro ale tego jest tyle ze ciezko sie zdecydowac? uciekam na pomidorowke bede pozniej do napisania buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znow zabiegana... napisze chociaz co z uszami bo widze ze nad tym dumacie :) podnioslam alarm bo uszy gaby zawalone byly woskien, byl wczoraj wujek laryngolog i co sie oazało... uszy najzwyczajniej w swiecue brudne! WSTYD!!!!!!!!!!!! Na szkole rodz. kazakli sie obchodic z uszami jak z jajkiem - bron boze nie zmoczyc i myc delikatnie zwilzonym woda wacikiem - tak tez robiłam i jak sie okazuje ta metoda jest guzik warta bo wosk jest tłusty i sie nie zmywa - wujek powiedział ze mam myc uszy jak dorosłemu - czyli woda z mydelkiem dzieciem palcem poczyscic albo watka woda w uszach nie zaszkodzi (tylko z mokrymi nie wychodzic na zewnatrz) woda nie moze wlac sie do nosa bo to moze spowodowac zapalenie ucha. nadmiar woskow usunelismy za pomoca patyczka z ciekla parafina tylko trzeba uwazac zeby do srodka nie wepchnac. Gaba miałala lekkie zaczerwienienia bo wosck zasechł i podraznil jej wrazliwa skóre (kuzwa nawet w uszach wrazl.) i mam smarowac mascia z wit a. juz jest gites :D nawet krostki poschodziły z glówki zupełnire a na buzi kilka pozostałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik wielkie buziole dla Ciebie za radę :) Zastosowałam Twoją radę z butelką i udało się!! Hip hip hurrra!!! Jak dałam małej butelkę to nie chciała i w bek... dałam jej cyca, possała 10 razy i dałam znowu butle i wytrąbiła 50ml- tyle miałam odciągnięte. Jak widać metoda skuteczna, będę próbowała samą butelką ale przynajmniej wiem, że to nie jest wina smoczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia super ze Martynka zdrowiusieńka!!! Szklana oj macie przerąbane z ty zelazem :( oby jak najszybciej wyniki sie poprawiły! A jak fałdki, odparzenie schodzi? Wysyłam do was gabe za szkolenie z zakresu jedzenia – priorytetem ;) ale Ci fajni ze mama smakołyki przywiozła.Alez jestem ciekawa czy frania rzeczywiscie taki pulpet :P rosołku odnosnie uszek juz odpisałam, odnosnie okna – ja otwieram po szwedzku dopiero ok 17-18 zamykam jak sie ochładza. Ja nie daje ani wody ani herbaty bo gaba nie chce butli – ale na spacery biore herbatke na wszelki wypadek stokrotko gaba ssie smoka, ale butli nie chce. Gaba w dzien ma przerwy w jedzeniu max 4 godz, ale staram sie zeby jadła max co 3 godz bo ma w nocy długasna przerwe je ok 19.30, 20 a pózniej dopiero o 5,6 Igmik ja również spróbuje metode na butle, która podsunełas. Wyglada na to ze musze codziennie Gabe butla meczyc... az załapie, a raczej az sie przekona, bo przeciez ciagnac umie skoro juz kiedys to robiła. U gabrysi tez woskowina podsmierdywała :) iwonko gaba osratnio spi tak samo :) a jak a dzien je twoje malenstwo? Halasliwa goni jak huragan :D konwalio ja mam karuzele misie fisher price – widziałam tez na fotkach ze maja ta karuelke igmik i wazka :) sikorka polecala kiedys tiny love taka co jezdzi góra doł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia widzisz z uszami wszystko ok. Ja wczoraj małej czyściłam a dziś jak spojrzałam jej w uszy to się za głowę złapałam tak brudno. I to nie w środku, tylko ta małżowina taka zawalona. Dziś znowu szorowanko uszu. Iwonko to super, że poskutkowało. Może ja zacznę podawać małej wodę. A wiecie, że ona we wtorek skończy 3 miesiące? Jak ten czas leci. Majaitosia. Ciekawa jestem kiedy Hałaśliwa zwolni? Obstawiam, że Leah będzie taka jak mamusia. Konwalio karuzelę mam taką jak pisała Mia ale Tiny love, o której pisała Sikorka wydaje mi się lepsza. 🌻 na poprawę pogody. A gdzie Ważka dzisiaj? A mój N właśnie szoruje łazienkę, malutka śpi więc mam czas żeby popisać. Jutro ja sprzątam, w sobotę gotuję ale na pewno znajdę czas, by do was napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysłałam Wam na naszego maila książeczkę o kupie. O takich rzeczach też możemy edukować nasze dzieci. Do tego polecam radio internetowe www.ploskastacja.pl. Mnie bardziej odpowiada niż radio z gg. A i Polcia słucha piosenek dla dzieci a my razem z nią. Ile piosenek nam się przypomniało. Teraz już mamy co małej śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cyz wasze dzieci duzo leza w lezaczkach-bujaczkach??? moj Adas bardzo lubi lezec lepiej niz w lzoeczku :( tylko obawiam sie zeby niezaszkodzilo na kregoslup :( a i martwi mnie ze moj bobas nielubi lezec na brzuszku i nielubi cwiczyc podnoszenia glowki do gory, wyczytalam w necie ze 3-miesieczne powinno sie juz podpierac na rekach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik ale zleciało – 3 miechy polci stuknie!!! Gaba miała tak samo uszy na małżowinie brudne – wylazło to co niedomyte... :) julka moja gaba to tak do godz, póltorej dziennie (w sumie) w lezaczku siedzi. Na brzuchy tez lezec nie chce (tylko na spiaco) pare razy podniosła sie na rekach, ale zazwyczaj pikuje głowa w dół i wrzeszczy a mi jej szkoda i odwracam ja – tez mnie to martwi. Główe coraz lepiej podnosi jak ja do odbicia nosze, ale z lezeniem na brzuchu porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż dzis zostal z gaba od 16 i wszystko sie popitoliło - zabral na spacer w porze aktywnosci i był wrzask, nie położył spac gdy przyszło zmęczenie wiec w kąpieli był wrzas, gaba po kapieli zamiast pojeśc - usnęła... ehhh teraz ja prubuje rozbudzic i nakarmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszeczka o kupie rozłozyła mnie na łopatki :D gaba wcina :) wiec wszystko gra grzmiiii - chyba... czyzby pierwsza burza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raju ale wale literówki, no a "próbuje" przez "u"... ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............tc…..ur.....por..waga/wzr...imię. .sk.tyg..akt .waga Ważka............35...08.01...cc...1560/41......Anastazj a...10...4050 julka2384........35...09.01...sn...3350/54......Adaś...? ...5220 piksip.............37...12.01...cc...2650/51......Emilka ...10...4900 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49......Pola.. .12...4370 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51......synuś. .. Agagaguś.........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś. .. kasiula29.........39...24.01...sn...3660/53......Erwin.. . Mama3............39...26.01...cc...2970/53......Kamilka. ..7 SzklanaGłowa....37...26.01...cc...2750/51......Franka... 8...4390 edycia86r........37...26.01...cc...2770/51......Milenka. .10...4190 Iskierka...........37...28.01...sn...3160/52......Michaś ... czarna35 ........38..29.01....sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...10...4450 Adulka.............38...30.01...cc...2500/53......Milenk a... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54......Laura.. . Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55......Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57......Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55......Kubuś... *iwonka*...........40...02.02...sn...3580/53......Magdal ena...7...5000 Rosołek............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia. ..6 Sikorka.............39...05.02...??...3250/52......Maja. .. dagusaia82........41...05.02...sn...3970/61......Martynk a...8...5400 Kluska=)............39...06.02...sn...3250/54......Maja. .. czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol. ..8...5550 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54......Wero nika...7...4920 hipek.................38...08.02...sn...3150/53......syn ek...6...4960 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas. ..6...4700 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56......Wikt oria...6...4800 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta...............41...10.02...sn...3100/59......Nata sza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna. .. klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Hani a... Salwia................40...15.02...sn...4350/59......Szy muś...7...6400 Olka_................41...15.02...sn...4150/55......Izab ela...6...4740 asia26łódzkie......40...16.02...sn...3230/56......Wiktor ia... viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58......Nikod em... Pimboli...............40...17.02...cc...2450/47......Nad ine... basia4379...........41...17.02...sn...3720/57......synuś ... lamamma.............37...17.02...sn...3600/57......Zosia ... up-83.................39...19.02...cc...3160/55......Kub uś...4 Zabajona ............40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ...............41...24.02...cc...4050/57......Kacper...4...4 750 robur.................39...26.02...cc...3550/56......Mil ena... marteczka1980.....41...02.03...sn...3550/50......Caloger o... Alicja111.............40...02.03...sn...3700/56......Emi lka... monis30..............40...04.03...cc...3400/55......Wero nika...4...4010 konwalia9............41...05.03...sn...3825/52......Oliv er...5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy leżaczek ale taki, że dziecko tylko leży i nic...Nic w nim nie ma ani zabawek ani się nie buja. Pola nie lubi w nim za bardzo leżeć. Dawno nie próbowałam-może jutro w nim posiedzi. Ach ci faceci. Ja myślę, że jakby N został z Polą na dłużej, to też by były takie cyrki. ale dzis cicho na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ładnie się podnosi jak leży na brzuchu. Głowę trzyma bardzo wysoko a jedna rączka jest prawie całkiem wyprostowana. Długo potrafi utrzymać głowę w górze.I kombinuje zarówno jak jest na plecach i na brzuchu jakby się przewrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×