Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny ja się też muszę wybrać po tabletki, bo nie mogę już zajść w ciążę ;( Lekarka po porodzie powiedziała, że miałam tragedię w brzuchu :( Bardzo się zdziwiłam. Powiedziała, że miałam okropne zrosty po poprzedniej cesarce i dlatego druga cesarka trwała ponad 2 h. Wszystko mi tam wycinali i czyścili. No i dodała, że nie poleca mi trzeciego porodu :( Później miałam straszne krwawienia pierwszego dnia po porodzie i to było przez te zrosty całe. Wysłałam fotki mojego Kubka. Do \"kolekcji\" naszych ślicznych dzidziusiów ;) A odnośnie do Frani, to pamiętam, że ona już w brzuszku miała takie pysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up to straszne. Ciekawa jestemm jakie nas \"cesarkowe\" dziewczyny czekają niespodzianki w brzuchu. A Kubuś jaki przystojny czarnulek. A jaka czaapa!!! Stokrotko Laura śliczna, słodziutka dziewczynka. Pięknie wygląda podczas snu. A ja Wam właśnie podsyłam filmik z Polą w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana takie właśnie są kupy po mleczku sztucznym. Mi się kojarzą z plasteliną :). Czasami są zielonkawe ale tym bym się nie martwiła. Spróbuj swojej małej jak chce zrobić kupką potrzymać nóżki w górze i kolankami lekko dociskać do brzuszka. Mnie termometr przeraża. W szpitalu mojemu Piotrusiowi robili lewatywę i do tej pory boję się czy czegoś mu nie uszkodzili. Może jestem przewrażliwiona, ale przerażona jestem nawet gdy myślę, że podczas jakiejkolwiek choroby będę musiała użyć czopka;(.Te krosteczki spróbuj potraktować mąką ziemniaczaną ale z lekarzem też bym się skontaktowała. Robur co do pieluszek to bella się u mnie nie sprawdziły. Przemakały na plecach. Zostałam więc przy Pampersach i sobie je chwalę. Może i trochę śmierdzą ale za to nic się nie wylewa z nich. Tzn. pod warunkiem że są trochę przyduże. Mojemu Piotrusiowi 2 ( 3-6kg) zaczęły przemakać gdy ważył jakieś 5,5 kg. 3 spisują się natomiast znakomicie. Rosołku mi bratowa na suche chusteczki dała receptę. Dolewa do opakowania trochę przegotowanej wody. Działa. Dla mnie wszystkie jakie kupiłam wydawały się za suche ;) Up-83 nie ciekawą masz sytuację. Współczuję tych zrostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boela dzięki za odpowiedz kupkową :) Zielone to franka robia prawie zawsze po żelazie. Właśnie ją boli brzuszek i niby śpi od 20 ale ciągle nie zasnęła tak na dobre. Ale teraz dostałą czopek i od razu kupka wyszłą i właśnie kolanka do brzuszka i dużo kupki i trochę podjadła i wypiła też wodę i teraz mam nadzieję że już kimnie na dobre a ja razem z nią. M mnie wkurzył ale chyba tak naprawdę rozbawił... Jak mała się treaz rozbudziła i dostała jeść i oczywiście ulała na ubranko i trzeba bylo przebrać i ta kupka itp to M marudz^ł strasznie, ó jezu, i ja pierniczę ( w wersji gorszej..) jak go upomniałam że małą boli brzuszek i ona się bardziej męczy od nas to on mówi: ale ja miałem inne plany! Haha chciał tv pooglądać hehe. Boże on jeszcze myśli dalej że przy dziecku można coś zaplanować!! :) Biedny. W końcu ta brutalna prawda do niego dotrze i jak on się otrząśnie z tego szoku? :)))) Faceci są śmieszni :) Idę spać kochane Up - niedobrze z tym brzuszkiem :( a Frnka rzeczywiście miała te pucie w brzuszku :) Ja już 2 miesiąc biorę tabletki Cerazete i właśnie muszę do ginka iść że już nie karmię i czy mam zmienić na inne. Po tych czu∆ę się dobrze i jest git. Czy do przemywania buzi nadmanganianem trzeba codziennie robić nowy czy może stać w szklance? ktoś wie? Jejku znów się obudziła biedaczka. Hmm ciekawe czy to brzuszek czy coś innnego? Ale nic innego mi nie przychodzi do głowy. No nic najwyżej ją wezmę do siebie do łóżka i utulę i będzie spała z nami. Dobranoc :) Acha - Salwia - Szymuś ma boską fryzurkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana. Nadmanganian można zrobić na zapas i może stać bardzo długo pod warunkiem, że będzie przechowywany w ciemnym szkle. Najlepiej rozpuścić go w destylowanej lub przegotowanej wodzie. U nas na laboratorium ( pracuję w lab. chemicznym) nadmanganian stoi nawet i pół roku i nic się z nim nie dzieję. Nie przesadzaj jednak z jego użyciem bo strasznie wysusza skórę. Fakt, że rany wysusza super i działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo. Jakieś 20 lat temu kobiety używały roztwór nadmanganianu do podmywania się po porodach (dobrze ściąga) i kompania noworodków przy potówkach. Ja zresztą Piotrusia też czasem kompie profilaktycznie w różowej wodzie :). Kurcze ale się rozpisałam o tym specyfiku. Nie będę więcej truła. Pa. Zmykam spać na jakieś 2 godzinki. Dłużej na pewno przy tym moim smyku nie pośpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Dziewczyny obudziłam się z tak bolącym gardłem,że tragedia normalnie :( Na dodatek wybieramy się dziś w dłuższą podróż do mojej mamy..Eh My od jakiegoś czasu używamy pampers 3,mieliśmy też raz sleep&play i powiem wam ,że jak przeczytałam,że śmierdzą to poszłam sprawdzić he he...ale ja nic nie czuję,u nas ok.Huggies trochę mocno opinały nasze maleńkie udka ;),Dada dostaliśmy w prezencie,ale były za małe. Ja używam cerazette,ale myślałam o zastrzyku na trzy miesiące,bo te codzienne branie tablet mnie dobija. Rosołku ja zaczęłam brać cerazette nie mając okresu,w jakiś tam dzień po prostu,chyba wtorek,bo zaczynał opakowanie. Igmik szkoda,że zakupy nie udane..eh,mnie też trafia jak mam coś kupić a wyglądam jak chodząca tragedia :( 🌻 dla Ciebie,ale Polcia skorzystała z zakupów :p Up współczuję,jestem ciekawa co tam u mnie w środku brzucha się dzieje.Kubuś uroczy :) na pewno wynagrodzi Ci to wszystko. Stokrotko Laura przepiękna.... te dzieciaczki nasze cud-miód :) Szklana...ach Ci faceci,czasami powalają na łopatki,jak czułaś się mając taką swobodę przy wyborze napoju w imprezowy wieczór? Ja bym sobie też z chęcią zapodała czasem coś mocniejszego,hi hi :) Miłej niedzieli i buziaki dla dzieciaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek. Boela dzieki za info :) czy zakrecone to musi byc? Wysusza rzeczywiscie mocno. Na razie dwa razy przemywałam a potem alantantanem mascia zeby natuscic. Frania od wczoraj ma duży problem z kupka. Nie wiem już jak jej pomoc. :( dwa czopki byly ale je wykupkala z mała iloscia kupki jeszcze zanim sie rozpusciły. Nie wiem czy wiecej dawac? Ona sie tak meczy bidula i nie moze spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pikspip huggies cllasic sa kiepskie – zupełnie inne sa te z puchatkiem, ale dla nas i tak pampersy najlepsze, pomimo śmierdzącego balsamu :) co do antykoncepcji to nic nie powiem bo ja na razie na pigułki sie nie zdecydowałam, kiedys brałam, ale pewne doswiadczenia zdystansowałay mie do hormonów i sie boje, spiralka nie wchodzi w grę, zostaje guma :( albo gromadka dzieci :P mi gienek powiedział ze przy karmieniu najczescej s anieregularne karmienia, rzadziej regularny okres a wyjatkowo zupełnie nic – u mnie na razie nic, choć mnie tam czasem coś jakby pobolewa. Rosołku z synkiem przyjaciólki bardzo źle :( – to ten wczesniaczek o którym kiedys pisałam – najpierw okazało sie ze trzeba isc na kontrole słuchu bo badanie przesiewowe nie wyszło, przed samym wyjsciem ze szpitala wyszło ze nerka nieprawidłowa, jak juz byli w domu to meka bo karmienie na sięł co 2 godz, małay w ogóle nie chcial sie wybudzac i strasznie sie zachłystywał – całe szczescie ze w pt przed swietami wybrali sie na ważenie – okazało sie ze ma obustronne zapalenie płuc! Nie kaszlał, ale ta sennosc wynikala z niedotlenienia – wszystko przez zachłystywanie, w szpitalu na drugi dzień okazało sie ze ma sepse!!!!!!! Koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz sie wszystko zaczynało normowac – bakteria poddała sie antybiotykowi, płuca sie oczyszczały a tu nagle po nocy cięzko dziecko wybudzic, zielony na twarzy, przelewa sie przez ręce – spada tętno, saturacja nie wiadomo co sie dzije... szereg badan, łaćznie z punkcją kregosłupa i nic nie wiadomo, zaczął wymiotowac, przeszlo to pojawiła sie biegunka... dramat, w poniedziałek beda wyniki z CZD z Warszawy w kierunku choroby metabolicznej, nie wiadomo co sie dzieje – chcieli go do Warszawy przewiezc ale stan zbyt niestabilny – łatwo sobie wyobrazić co przezywa moja przyjaciółka, choć w sumie ja sobie tego nie wyobrażam – tak strasznie jej wspólczuje i czuje sie bezsilna co nie moge pomóc – straszne to! Dziecko całe pokłute w głowce, raczkach, nóżkach wenflony, popodłaczane maszynersie, do naska mial sonde wepchnieta jak wymiotował zeby żoładek oczysci :(:( 😭... ja sie cały czas modle o jego zdrowie i siły dla rodziców. Igmik i tez brzuszek zostal i mam wrazenie ze nigdy nie zejdzie – taki śmieszny mam bo nie rozłał sie na boki, tylko po srodku taka górka sterczy :( i celulit mam na dupsku i górnej czesci ud – ehhh Dzieciatka wszystkie śliczne – pozazdrosciłam i tez sie Gaba na mailu pochwaliłam Pysiole Frani sa the best – rzeczywiscie juz na 4d była pyzatką :) Szklana ci faceci mój mnie tez tak czasem rozbawi :D zreszta zawsze wam pisze o jego strzalach hehe lekarka mi powiedziała ze roztwór moze stac – ale ja robiłam codziennie nowy – na cały dzien w malenkim kieliszeczku i przemywałam krostki tak 3 razy a jak wyschło to krem alantan plus ja ten roztwór robiłam bardzo delikatny bo na prawde mocno wysusza ale na krostki świetnie dziłał – schodziły po półtora dnia! Mi demratolog powiedziała zeby dawac krem nie masc i to nie alantan zwykły tylko plus.Strasznie mi szkoda Frani – nie potrafie nic podpowiedziec, nasi znajomi mieli podobny problem, ale nie robili nic wiecej niz Wy. Basienia kuruj sie i bezpiecznej podróży! A co robią mamusi e dzieci które przesypiaja cala noc, no bo jak Gaba spi tak do 5-6 t- jest w pampersie 10 godz, dawniej jej na spiaco zmieniałam ale zawsze sie boje ze ja roznbudze. A te pampery 12 godz to sa u nas dostepene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany znów nasadziłam literówek - chodzilo mi o to ze ginek (mie Gienek :) ) powiedził ze przy karmieniu sa nieregulane plamienia :) jak pisze jedna reka to sadze takie literówy ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, My zaraz idziemy na spacerek a tatuś zostaje w domku i idzie spać po upojnej alkoholowej nocy. Musę wam powiedzieć ,że jestem z niego dumna, bo jako jedyny jako tako się trzymał i wytrwał do końca i nawet nie wisiał na kibelku. Boela z tego co piszesz to my za 0,5 kg będziemy musiały przenieść się na większe pampki. Szklana jak nie urok to sraczka-biedna Frania. Kurczę żeby się tylko nie uzależniła od wspomagaczy do zrobienia kupki. Może warto to skonsultować z lekarzem. No i faceci mn ie rozwalają. Co prawda mój nie wyskoczył jeszcze z żadną mądrością ale tylko czekać aż coś palnie. Mia tak mi przykro z powodu synka Twojej przyjaciółki. To takie straszne jak dzieci muszą cierpieć. Najgorsze jest to, że nie wiadomo, co mu jest. Mia ja nie zmieniam małej pampka w nocy. Śpi 12 h w jednym. Na razie jej to nie zaszkodziło, tfu, tfu. Gabcia cudo!!!! Basienia ach te wstrętne choróbska. Mam nadzieję, że pobyt u mamy się uda i ból gardła nie pokrzyżuje planów. A ja wczoraj poczytałam pierwsze strony naszego forum i prawie od początku jest Julka, Rosołek, Kluska(kluska gdzie jesteś?????), kasiulkapb, Hałaśliwa. Ja dołączyłam na 17 stronie a rosołek z Julką to tak od 3 urzędują. Jak ten czas leci. Pimboli zapraszam do mnie na sprzątanie. Ja mam wrażenie, że u nas jest wieczny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-ja tez mam wrazenie,ze nie nadazam ze sprzataniem.No niestety,dom nie bedzie funkcjonowal jak dawniej przy malym dziecku,ale co tam,najwazniejsze,zeby atmosfera byla mila:) Pisalyscie niedawno o podnoszeniu glowki przy lezeniu na brzuszku,moja niunia tez nie byla zachwycona jak ja kladlam na brzuchu,zaraz kwekala,a ja ja oczywiscie podnosilam-nadwrazliwa mama;) I tez sie martwilam,ze nie cwiczy i nie bedzie podnosic glowki tak szybko jak inne dzieci,ale nie.Mimo,ze nie cwiczyla tak czesto i dlugo jak powinna to teraz juz ladnie trzyma glowe,podpiera sie na raczkach i juz nie kweka,bo nie laduje bez przerwy z nosem w kanapie;)Ciesze sie,bo troszke sie martwilam. No i z brzuszkiem lepiej,ladnie przesypia mi nocki,choc czesto budzi sie na jedzenie,ale niewazne,wazne,zeby nie bolalo.I w dzien tez ladnie spi,w koncu sama zasypia i jest git. Mia-straszne to co piszesz o przyjaciolce,jakie to niesprawiedliwe,ze takie male dzieciaczki musza tak cierpiec. Jesli chodzi o zmienianie pampersa w nocy,to ja zmieniam raz przed karmieniem.Uzywamy tego pampersa 12h,ale ja nie widze roznicy.Maja niby 12 godzin byc suche?U nas to sie nie sprawdza.Zreszta boje sie odparzen i zmieniam czesto. Zaraz wskocze na maila i poogladam wasze dzieciaki,moze wrzuce jakies zdjecia Nadine. I postaram sie czesciej pisac,obiecuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimoli ale Nadine się zmieniła!!! Chyba jest podobna do tatusia co? A jak ślicznie się śmieje. Ciekawa jestem co by powiedziały niektóre starsze panie na to ,ze malutka ma gołe stopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś super nocka była. Brzuszek nie bolaL i sLoneczko 6 godzin spało a potem jeszcze 3. rano brzydka kupa,duzo sluzu. we wtorek do lekarza idziemy.Kupilam butle ze zwyklym zoltym smokiem i chetniej je. Zjadła 80 na wieczor+cycus i tak slicznie spala. ogladalam wasze dzidziolki-slicznosci. Dodalam swojego złówika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia super ze butla poszła w ruch :) u nas tez juz \"zaskoczyła\" i nie ma problemów, ciekawe co Wam powie lekarz. Igmik dzięki za komplent dla Gabci - przekaże jej ;) w końcu Gaba sie smiej jak Twja Polcia :) wszystkie dzieciątka się strasznie zmieniają :) dziewczyny zastanawiam sie nad zakupem takich pieluszek: http://www.allegro.pl/item605796761_pampers_niemieckie_active_fit_roz_3_4_9_kg_42_50.html http://www.allegro.pl/item605798718_pampers_niemieckie_roz_3_4_9kg_66_szt.html znacie je moze? czy one sa dostepne w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka Martnka śliczna, jak pięknie trzyma głowkę i Nadine taka słodziaśna! A te gołe stópki... ile było stopni??? Ależ one maja fajne włosy, moja Gaba moze sobie piątkę z Franią przybić hehe łysolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli juz przy podniesionej główce mowa - to zachwyciło mnie zdjątko Wiktorii z tą wielką kokarda :) śliczne mamy maleństawa - na prawde udały nam się te szkraby :) Igmik a ten filmik to chyba nie doszedł, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia film jest. Tylko ktoś go musi ściągnąć, żeby było wiadomo czy działa. Dagusia później obejrzę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domciu,wizyta się udała...uwielbiam wracać do mojego rodzinnego miasta. :) Boję się że mała zarazi się ode mnie,bo źle się czuję i cieknie mi z nosa :( Mia szkoda maleństwa Twojej przyjaciółki,że tak cierpi,choć takie niewinne i bezbronne.Ja też się pomodlę o zdrówko dla maluszka. Igmik dzięki 🌻 Dzieciaczki przekochane....Takie urocze i tak się zmieniają ;) Gaba ma fajnego kwiatuszka ;) Igmik ja ściągałam filmik,ale miało to trwać ponad 20 minut a musiałam lecieć więc przerwałam,ale spróbuję raz jeszcze. Szklana spróbuj masażu brzuszka,kręcenia delikatnie nóżkami według wskazówek zegara,ja czasami podam małej odrobinę herbatki rumiankowej z Hippa i kupka idzie ;) Dagusia super,że już lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik ano filmik jest - juz go sciagam :) Basienia super ze jestes taka zadowolona z wyjazdu, a co do przeziebienia to Wiktoria wypija od Ciebie przeciwciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Bylismy dzisiaj na zakupach, no i dół:( chciałam sobie coś kupic na Chrzciny i albo wszystko za ciasne ( 2kg jeszcze ), albo za długie ( 159cm) ... Myszka pieknie zniosła podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana jak tam mała Frania? Up dopiero teraz doczytałam o Twoim brzuszku - współczuję :( a myśleliście o 3 dzieciatku? Igmik ma racje pieron wie co z tymi pocesarkowymi brzuchami - wole nie myslec ":O która moze polecic cos skutecznego na celulitis????? napiszcie co myślicie o tych pampersach z linków które podałam. zmykam bo Gaba juz twardo śpi - własnie złożyłam zamówienie w aptece internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczow - głowa do góry - zrzucimy brzuszki... mam nadzieję :O tylko niech mi ktos powie - kiedy... ;) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Dziewczynki, ja od 2 tyg. na noc nakładam Małej wiekszą pieluchę 4-9kg i rano jest ok. - jest to sposób mojej koleżanki. W dzień zakładam te mniejsze 3-6kg i zmieniam co drugie karmienie, no chyba że jest kupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik tez zerknęłam na poczatek topiku - wskoczyłam na 16 stronie - alez zleciało!!!!!\\ no teraz juz na prawdę zmykam do M buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jakie dzidki słodkie w galerii! Mia - łysol gaba też ma pysie :) Sliczna. Ale na przypinanie spineczek przyjdzie nam jeszcze poczekać :) Martynka taka dorosła na tym zdjęciu! A jak głowę trzyma! Frania jeszcze tak wysoko nie unosi. Musimy ćwiczyc! No no Nadine w tych gołych nogach wszystkich zaskoczyła i samoobsługa butelkowa :) Franka już próbuje sama łapać butle :) Jeny a Laura jak wyrosła! Pamiętam jak przyjechałyśmy do was w odwiedzinki z Frania zaraz po urodzeni Laury. Lezka w oku się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip - u nas to samo - histeria przy piersi nie do opisania, czasem synus wypije troche ale tylko z lewej....Od przedwczoraj jakby go opetalo, nie i koniec. Butla owszem, pije chetnie i to po 180 ml. Zaczelam odciagac pokarm i niestety nie ma go za duzo, po 30-40 ml....po prostu przy takim piciu zaczyna zanikac...Bardzo mi zalezy zeby go karmic dalej ale nie wiem czy mi sie to uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dziś dzień debiutów - frania pierwszy raz jechała metrem i była w restauracji.:) Była superowa. W restauracji zjadła swoje mleczko a potem leżała w wózeczku i dała zjeść rodzicom w metrze kimała. Knajpka fajna przy dużym placu zabaw więc ciężko przejść pomiędzy stolikami bo pełno wózków i krzesełek dla dzieci. Byliśmy ze znajomymi i ich dziecmi. Trochę się bałam że za głosno czy coś ale były talie maluchy i koleżanki ze starszymi dizećmi powiedziały że luz i Franka miała luz więc mam też musiała wyluzować :) Także dziś od 13 - 18 spacerek :) Jeszcze są problemy z kupką ale w pon lub wtorek przyedzie żelazo z niemiec i sab simplex i mam nadzieję że będzie lepiej. Mia ja też chcę zamówić pieluszki od niemca. Króte bierzesz? W maju moja ciocia przyjeżdza i chcę ją poprosić o parę paczek w rozmiarze 3. A teraz bym zamowiła ale nie wiem które :) Ale się uśmiałam z twoich literówek! :) Dziewczynki wysyłajcie jakieś swoje zdjęcia. Nie tylko dzieciaczków. W ciąży sobie wysyłałyśmy i teraz też fajnie by było was zobaczyć :) A tak w ogóle uwielbiam to forum! Mia- :((((((((( - w kwesti dzidzi przyjaciólki. U nas podobne wieści... córeczka moije koleżanki ma 4 latka i zdjagnozowali jej białaczkę :( Znajomi i nie znajomi oddają krew i próbują jakoś pomóc. Masakra! Możecie poczytać i wesprzeć dobrym słowem - www.dlalenki.blogspot.com. Nie komentuję bo łzy mi lecą, znam lenkę od urodzenia i... nie wiem co powiedzieć w obliczu tej cholernej choroby. Siotra mojej przyjaciólki 25 lat - rak tkanki miękkiej - bardzo rzadki. walczą o jej życie, jadą do Bostonu. Masakra. Stop! Wyślę wam jeszcze dzisiejsze foty frani. Rozwala mnie ten pysiek. Zresztą wasze też mnie rozwalają. uwielbiam dzieci!!! My drugie majstrujemy po około roku :) Franka śpi w swoim pokoiku a my mamy wolną chatę :) hehe Dobranoc i buźka Acha jutro o 12.30 mamy pediatrę i zobaczymy co z tą wysypką. jest jakby lepiej ale jeszcze jest. Jutro moja siostra ma cesarkę. Już się nie mogę doczekać jej syneczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISKIERKA KARMISZ SWOIM POKARMEM TYLKO ZE BUTELKO CZY SZTCZNYM JA SWOJREGO KARMIE SZTUCZNYM I ZASTANAWIAM SIE BO ON PO ZAKONCZENIU ZAWSZE JAK ZBLIZA SIE DNO ZACZYA PLAKAC I SAMA JUZ NIE WIEM CZY MOZE ZA MALO MU DAJE TYLKO 120 MILILI.BOJE SIE ZWIEKSZYC BO ZA TYM IDZIE ZE NA TABELCE NA PUSZCE PISZE ZE PRZY 150 MILIILI 5 MIAREK NIE WIEM CZY TO NIE ZA DUZO DLA 3 MIESIECZNEGO DZIECKA A JAK JEST U WAS BOJE SIE BO I TAK SO PROBLEMY Z KUPO ZE JAK DAM WIECEJ MIAREK TO JUZ WOGOLE NIE ZRONBI ZRESZTO TERAZ I TAK CODZIENNIE CZOPEK BY ZROBIL WOGOLE DAKJE MU SIM TE KROPELKI I CZY JA WIEM CZY TAKA REWELACJA ZANOSI SIE I TAK PLACZE BO WISDZE ZE CZASMI GO M OCNO KRECI CO DAJECIE SWOIM DZIECIOM DO PICIA BO JA JUZ Z GLUPIALAM I NIE WIEM W KONCU CO PODAWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a Ty dalej nie dajesz dziecku tyle jeść ile chce??? Wydaje mi się ze powinnaś się stosować do tego, co jest na opakowaniu. Po raz kolejny powtarzam nie zaszkodzisz swojemu dziecku!!!! Ważne jest żeby dostawał pełnowartościowy pokarm i tyle ile chce. A skoro ma problemy z kupami, to i tak i tak tego nie unikniesz. Jedne dzieci mają problem z wypróżnianiem inne nie - i tak już jest, i ja uwazam, że jest to niezależne od jedzenie. To tak jak dorośli-jedni robią kupy codziennie inni raz na tydz z wielkimi problemami. Szklana poczytałam blog i pocieszające jest to, że wszystko idzie ku dobremu, chociaż gdyby nie czujność rodziców, to nie wiadomo, co by było. Trzymam kciuki za Lenkę. Franka jest superaście papuśna!!!!! Ja dodałam swoje zdjęcie. Jak się przyjrzałam, to nawet z brzucholem jak w 5 miesiącu ciąży. Dagusia jaka Martynka jest śliczna. A jakie usteczka!!!! Będzie łamaś męskie serducha. Mia nie wiem jakie pampki wybrać. Mi tato kupił chyba te pierwsze i jeszcze ich nie próbowałam. A te drugie to chyba takie majtasy-nie wiem czy u takich maluchów się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do czarnej. Skoro zwiększasz i ilość wody i ilość miarek, to mleko ma taką samą konsystencje co przy mniejszej ilości wody, co nie powinno mieć wpływu na dziecka kupy. A do picia podawaj albo wodę albo herbatki. Sory, że to piszę ale nie rozumiem dlaczego ograniczasz swojemu dziecku jedzenie. Przecież ono teraz intensywnie rośnie i powinno dostawać tyle jedzenia ile chce a nie tyle ile Ty uważasz. Kurcze, niepokoi mnie Twoje zachowanie. Tyle razy się nas radziłaś a dalej robisz tak jak Tobie się wydaje-a według mnie żle robisz. mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz-ja się martwie o Twoje dziecko, które może być ciągle głodne. A mi się wydaje, że dzieci w tym wieku powinny jeść czasami nawet 150 ml. Szklana napisz Czarnej po ile ml zjada Franka na raz. Ja się założe, że czasami zje 100 ml a czasami nawet 180ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×