Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hejka kochane nie mam na nic czasu ratunku ciagle w biegu !!! u nas wszystko wporzadku malutki zdrowiutki no i rosnie jak na drozdzach jutro jedziemy do pediatry na warzenie az ciekawa jestem ile przytyl moj klocek maly a co do tycia to znowu mi sie przytylo moja mama jest okropna ciagle mi cos podtyka no i jak tu sie odchudzac ale te jedzenie jest takie dobre no i jak tu nie jesc ah mowie wam wroce do domu to znowu biore sie za odchudznie ah no i nie wyslalam zdjec bo okazalo sie ze nie mam kabla maz ma mi wyslac ups to wysle wam pare fajnych fotek moze w nastepnym tyg szklana co do tej butelki lovi to ja kupilam z lyzeczka 0+ ale sa tez 4+ z wiekszym przeplywem fajna ona jest bo taka gumowa ja jeszcze malego z tej butli nie karmilam ale juz niedlugo bede ponoc dobra jest do gestej kaszki i roznych objadkow fotelika do karmienia jeszcze nie kupilam znalazlam fajny ale cena kosmos nie wiem moze ktos zna ta firme bloom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej najpierw poodpisuję a potem sie wypłaczę :) ma wsze ramiona ;) iwoka mój ortopeda to samo mówi tyle że nula nienawidzi :) robur może ten ból to z przemęczenia albo zapalenie mięsnia, kiedyś miałam tak bolało, pomógł olfen ale to na receptę było pamietam nula sra na razie jednym czarnozielonym kolorem i raczej nie wychodzi poza pama ,za to jk zrobi u siebie w pokoju to w nawet na drugim końcu mieszkania wiem ze bomba wylądowała (heheheh całe 40 m tego mieszkania mam, wiec wali wszędzie) piksip hehhe no to kolizja na drodze :) jak w prawdziwej karecie ;) heheh widac ze lutowe dzieci mają w czerwcu skoki :) heheh boela dobre i 12 , moja siostra miała 32+ a po porodzie ledwo 7 zrzuciła... szklana co się martwisz, przyjdzie i czas frani :) a wtedy będziesz dumna jak paw :) frania ma \"szczęście\" w oczach i supermamę wiec zanim się obejrzysz a będzie koziołki fikać ;) ja mam to lovi z łyżeczką , powiem tak \"takie se\" ale za to tomee tippiee z miseczką jest super nula wciąga tym swój kleik. co do chusty to ja własnie zamierzam sama uszyć, na all czai się strasznie dużo osób z takimi \"domorobowymi chustami\" przecież to kurna jest tylko kawałek materiału tylko porządnie utkany, a baby wieki temu tak nosiły w indiach i niby co? bebelulu za 300zł? zwykły len albo bawełna... chciałam się pożalić ale chyba powiem tyle że padam na pysk.... byłam z nula na ślubie dzisiaj i podczas przysięgi mój anioł tak się rozdarł ze z kościoła musiałąm wyjść , mała aparatka ;) dziewczyny mam podać nuli jutro jabłuszko, jak duzo na pierwszy raz i ok której, w poł czy na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja znowu na chwilę. Chustę mam taką własnej roboty i jej koszt wyniósł mnie 6 zł. Kupiłam 2 bransoletki plastikowe dobrej jakości i materiał dostałam od teściowej (jest krawcową). Czarne płótno w kwiatki. Mi też było szkoda wydać tyle kasy na kawałek materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem ;) Maju mi się wydaje,że lepiej do południa podać jabłuszko. Nieźle Cię Nula załatwiła w kościele,może chciała uczestniczyć w przysiędze jako świadek he,he :) Konwalia 🌻 za życie w biegu Szklana Zwykły kawałek materiału,a tyle pieniędzy.Ludzie trzepią kasę gdzie się da.Maja ma rację niebawem Frania zacznie śmigać obroty i inne akrobacje ;) Dota widzisz dziewczynki tak dużo piszą czasami,że trudno nadążyć :) Piksip ja też miałam kupić mutsy,ale ten który mi się podobał nie miał regulacji podnóżka i zrezygnowałam.Mam Xlandera i jestem bardzo zadowolona. Właśnie odnośnie wózka Igmik ja Ci się wozi małą w spacerówce,bo chciałam już spróbować,ale obawiam się,że jej nie będę widzieć i takie tam ??? Boela trzymam kciuki 🌻 i kopiuj sobie zawsze to co piszesz to unikniesz skasowania postu :) Hipek Ty tu wesołe kluby zakładaj ;) Lutowka mother\'s club albo coś :) Salwia udanego urlopiku,dużo kilometrów,aż mi przypomniałaś moje dalekie podróże :) Robur biedaku może Ty masz jakieś fluidy niekorzystne w mieszkaniu,odczarowuję,aby wszyscy u Ciebie byli zdrowi.🌻 Iwonko fajna ta butla z łyżeczką :) też chciałam kupić,ale nie mogę się zebrać,żeby kupić choć miseczkę. W ogóle zrobiłam się ostatnio jakaś marudna i leniwa,potrzebuję kopniaka w dupę.Któraś chętna,chce się wyżyć? Lammama nocny marku :) biedne te nasze kręgosłupy. No nie mogę,ale się rozpisałam. Buziolki..🌻 Mia a Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kobietki ja tez sie zastanawiam nad uszyciem chusty. moj maly juz pewnie z 8 wazy - 29 mamy szczepienie to sie dowiem dokladnie- i noszenie na rekach mnie wykancza. jak uszyjecie to wyslijcie zdjatka na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaitosia w sensie Majainula...:) podaj w póludnie koniecznie bo jak ją brzuch rozboli to masz noc w plecy! I na początek tak około 6 łyżeczek. nawet jak uszy jej się będą trzesły i dozna jedzeniowego orgazmu nie dawaj więcej na pierwszy raz. A jak nic nie będzie to na drugi dzień dokończyć może cały słoiczek. Czyli szyjemy chusty! Hurra!!! Tylko z jakiego materiału najepiej? Ta z tetry zayebista na lato ( hehe nie wypika mnie...) jaka łyżeczka z tommy tippee? dawaj link dlaczego kupy nuli są w takim kolorze? żelazo dastaje? Konwalia- no nie ma jak u mamy.. nie dziwię ci się... :) Nie znam firmy bloom Basienia ja cię kopnę! Raz dwa trzy! już :) Lepiej ci? masz powera? Bo ja nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia, szklana dzięki bardzo będziemy w takim razie próbować zrobić gastroorgazm :) nulki :) a i maja do mnie mówcie będzie prościej ;) hmmm czasem żal mi mojej tośki ale jak mnie złości to tak do niej mówię pieszczotliwie :) tu tommee tippie moim zdaniem jest super: http://www.allegro.pl/item654784551_tommee_tippee_2_x_miseczka_z_pokrywka_lyzka.html ale można w sklepie taniej kupić i łyżeczkę można np w podróży schować i się nie brudzi za bardzo super ze szyjemy chusty, len jest super tylko kiepsko się wiąże, jutro lecę do sklepu z materiałami i się dowiem co i jak :) na poczcie wylądowała dzisiejsza dama ;) idąca na ślub, wymiętolony na zabój szczur czyli ulubuiona zabawka nuli i pierwsza "dorosła" piżama mojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi Majeczko mało się nie posikałam ze szczura,krejzolka ;) Nula fajna laska,wesolutka 👄 dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) no niezłe.Kupuję he hehe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia to jedyna zabawka na wiok której moje młode szału dostaje, żaden gdyzak, grzechotka , nic, sczur i koniec, jak wymemla tak że z niego cieknie to zasypia a ja go wyciągam i piorę żeby na rano miała świeżego ;) heheheh kiedyś zżółknie od tego prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pieknie... ja wchodze to kazda ucieka... Maja, ja kupuje to http://www.allegrofun.pl/show/2828 i chyba kazda z mamusiek powinna to sobie kupic hi hi... ;-) Twoja Nulka rewela, a szczur jak zacznie gadac w Wigilie to Cie dopiero opierniczy za to pranie ;-) A tak powaznie to jest kompletnie odjechany tak jak matka-praczka :-) Szklana, gratki dla Franki za samodzielnosc! 🌻 Konwalia, fajnie ze sie pokazalas i ze z Twoim bobaskiem wszystko ok. Czekamy na fotki :-) ...tej firmy bloom nie znam... Basienia, z tym klubem to masz racje...wlasnie sie rodzi Fan-Club Wymamlanego Szczurka Nulki Majki....ufff ;-) Fajna ta stronka www.bobasy.pl - wlasnie wrzucilam tam Gabriela :-) No tak...ja tu gadu gadu do sciany. Through... no to sruuuu :-) Do jutra krejzolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipek kupuje tego bohatera !!!!! o jeny ale czad najfajniejsza jest czapka na ostatnim zdjęciu :) szczur już w użyciu :) szklana dałam jej 3 łyżeczki jabłuszka, średnio specjalnie to jadła ale zobaczymy jak zareaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Piekne zyje, tylko zabiegane estesmy z Gaba. postaram sie dzis zasiasc do kompa bo sie za Wami steskniłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no i nie mam wózka, oddaliśmy do reklamacji, bedzie za tydzień (tzn. w środę) a w piątek wyjeżdżamy!! NIe dostaliśmy zastepczego, bo sklep ma tylko jeden tej firmy, no i oddali go komuś dwa dni wcześniej, jakbyśmy przewidzieli, że nam się zepsuje wózek to byśmy się umówili na zastępczy, jakiś absurd totalny. CHOREEEEEE!! Na szczęście mamy od kogo pożyczyć na te kilka dni wózek, no bo tak to lipa. W takim sklepie chociaż kółka zastęcze powinni mieć, jak tak sytuacja wyglada, albo naprawić to na miejscu, a nie pozbawiać ludzi możliwości wyjścia z domu z małym dzieckiem, tyle kasy sie płaci za wózek i takie cyrki. Ja też chciałabym kupić chustę do noszenia małej, tylko ona ma te problemy z napieciem mięśniowym, więc nie wiem czy mogę.... Iwonko widzę, że dalej maluszek nie toleruje butli, mój też nie, kilka łyczków wypije, jak jej chce sie pic, jakąś wodę ,czy herbatkę, ale o jedzeniu nie mam mowy. Też mam tą butlę z łyżeczką z lovi- jest całkiem fajna, tylko mała sobie ją traktuje jak gryzaka;) jak je. Szklana- ty to spacerki sobie urządzasz;) no i piknik, super, ja jakaś taka jestem samotna, nie mam w okolicy żadnych mam z maluchami w wieku Milci:( MOżna obiadki podawać tą butlą lovi, ale jak są bardziej gęste to ciężko przechodzą. Kupujesz tą chustę z tetry na allegro?? fajna jest, też siezastanawiam nad nią albo nad uszyciem samemu z jakiejś bawełny, tylko nie mam instrukcji jak wiązać. Maja- ja jabłuszko i w ogóle nowości różne to podaję około południa, 13....jak mała jest radosna, wyspana i nie marudna;) na początek 2-3 łyżeczki powinny wystarczyć. Basienia- ja kupiłam mutsy ze względu na spacerówkę, podobała mi sie najbardziej z tych co ogladałam, a teraz z perspektywy czasu i Xlandery mi się podobają, tylko że są cięższe i większe po złożeniu. No ale już teraz mam mutsy.....;/ Maja- Nula super dama;) Ja też szyję chustę!! z Wami!! tylko bedziecie mnie musiały nauczyć jak wiązać;) A wiecie mój niejadek nie przybiera na wadze, a nawet traci, tydz. temu ważyła 6200, a dziś znowu 6000g;( Jejku, no, czy kiedyś będzie bezproblemowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Przepraszam ,ze tak z doskoku. Mała coraz mniej spi i czasu brakuje. Kontrola szelek wczoraj dobrze:) Dziewczyny - moja Mala ostatnio coraz więcej chce jesc ( 4 miesiace ), w nocy budzi sie czesciej. Zauwazylam jeszcze ze wszystko wklada do buzi, ręce, zabawki, kocyk, ochraniacze z fotelik - myslicie ze to zęby, czy tsaki odruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
a i prośba - napiszcie mi jak wprowadzac wodę i pierwsze pokarmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szklana zapomniałam ci napisać o tych czarnozielonych kupach , nula takie robi od zawsze (dosłownie kilka żółtych jej się zdarzyło) na nutramigenie, jak zrobi 2 dziennie to ta druga jest żółciutka a pierwsza zielona jak las :) podobno dlatego że szybko jej fermentuje ta kupa jak tak długo leży i od tego taka zielona :) pomarańczowy ja wodę podaje od początku prawie, jak piersią jeszcze karmiłam to podawałam w nocy zamiast jednego karmienia, wtedy żołądek miła czas na strawienie wszystkiego dokładnie i brzuszek nie bolał. piksip dzięki, własnie dała 4 łyżeczki i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Ja dziś jakaś spóźniona. Jeszcze kawki nie piłam. Ale to dlatego że franka o 5 a nie o 6 wstała jeść i potem ją u nas w łóżku trzymaliśmy i ostatecznie wstaliśmy o 9.30 a teraz położyłam się z nią do mojego łóżka i trzymałam za rączkę i zasnęła w 5 min. w łóżeczku też zasypia już ale zawsze pomarudzi a dziś już mi się spieszy bo jak wstanie to obiadek będziemy jęsć i na spacer a dziś tatuś z nami idzie bo ostatnio późno wracał i dziś zaczynamy weekend już. :) Maja - to trzymam kciuki żeby brzuch ocalał! Franka jabłko też niechętnie bo kwaśne, za marchewka! orgazm. :) Hipek - wszystkie normalne matki już spią o tej porze ty robocie!!! hehe :) MIa czekamy na relację co u was Piksip - to jest rzeczywiście masakra, nawet nigdy nie myślałam o tym co zrobić jak się rozwali wózek! i to jeszcze przed wyjazdem! załamać się można! Trzymam kciuki żeby zdążyli naprawić! Chyba kupię tą chustę bo tetra wydaje mi sie najfajniejszym materiałem na upały. W inetenecie jest pełno instrukcji wiązania chust i chyba nawet filmiki, proste to jak drut tylko trzeba poćwiczyć. Ja już teraz wiążę w każdych warunkach i coraz częściej noszę franię bo ona lubi bo jest wysoko i poznaje swiat z normalnego poziomu :) a nie jak piesek :) Kurczę waga jej spada? nam by się przydało heheh :) kaszki je? Pomarańczowa mogą to byc zęby bo wtedy dzieciom apetyt nie dopisuje bo je boli jak jedzą chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy tylko skopiuj cały link do przeglądarki i usuń wszystkie przerwy między znakami bo coś się nie chce wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Właśnie duzo je, co 2h i w nocy sie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa a on te łapki i wszystko tak pcha bo swiat buzią poznaje :) tak mi lekarka tłumaczyła a wtedy tez ślinianki bardziej pracują i się ślini, a może spróbuj mu kleikiem zagęszczać mleko na noc będzie spał dłużej, albo zwiększ mu dawkę mleka bo się nie najada, najlepiej zapytaj lekarz abo ja zacznę znachorzyć a potem będzie na mnie :) nula strzeliła kupona, pomemlała szczura i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :-) Szklana, dobrze zauwazylas...normalne matki...a kto tu mowil ze ja mormalna? he he... :-P Acha, jak masz jakies zdjecia z tego pikniku, to podeslij :-) Maja, ucaluj Nulke i usciskaj szczura....co bysmy bez niego zrobily ... :-) Mia, my tez tesknimy i czekamy :-) Pomaranczowa, to chyba taki odruch, moj tez wszystko wklada do pychola i sie slini, ale tak wlasnie poznaje swiat :-) Piksip moge sie tylko domyslac Twojej wscieklosci, ja to bym chyba podusila...ale fakt tak to jest - zanim kupisz to zachwalaja, ze niby sie nie psuje, ze the best, ze w razie czego to jest to czy tamto, a jak sie cos zdarzy - to dupa... Dobrze, ze udalo Wam sie pozyczyc od kogos wozek... Dota, no to zycze Ci szczesliwej Trojeczki i mieszkanka wiekszego :-) Dziewczyny, czy moge zaczac wprowadzac marchewke? Czy lepiej od jabluszka zaczac? No, Gabcio zasypia...ucze go wreszcie spac w swoim lozku...no koncu ile mozna nie? Juz sie zaczynalam bac, ze do 18-tki tak bedzie kimal w naszej sypialni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×