Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Szklana, Ty to jestes przeyebana, musialam to napisac bo nie moglam sie powstrzymac od smiechu jak czytalam tego Twojego posta :-) A ja...jestem nienormalnie niemoralna, tzn., ze to najbardziej lubie jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczace :-) reszty sie domysl... :-P F.C.W.S.N.M - czyli Fan Club Wymamlanego Szczurka Nulki Majki :-) Basienia, popieram trzeba by zrobic jaka impre z tej okazji he he... Edycia, moj sie przewraca czasem na boczki - przewaznie jak sie przeciaga to sie wygina w takie \"S\", ja sie zawsze wtedy smieje, bo mowie ze robi \"DOLARA\" he he... zazwyczaj tak robi w nocy gdy go przewijam i mam oczy \"na zapalki\" i za cholere nie potrafe wtedy pieluszki mu zalozyc....maly cwaniak :-) Malinova, super ze juz Weronisia nie musi nosic tego cholerstwa, i tak duuuuzy szacun ze tak dlugo to znosila, dzielna dziewczynka 🌻 Piksip, no to sie super zorganizowalas z ta kawka, ja tez wlasnie kawka i ciacho...ale psssssss... :-P A jakie podajesz warzywka, tzn. przygotowujesz sama, czy w sloiczkach, jesli tak to jakie polecasz? Ciekawe kiedy ja dostane okres, najbardziej nie lubie \"nie wiedziec kiedy\", znajac zycie to pewnie sie trafi, jak bede akurat w bialych spodniach z dala od domu... :-) Przed chwilka poszli goscie, maly dostal fajne zabawki i ciuszki, a teraz spi, bo jak byli to nie spal ponad 3 godziny...hi hi towarzyski sie zrobil....no to teraz matka sie relaxuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tojuz sie zrelaxowalam, wlasnie wstal...ale moze jest jeszcze szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,ale natworzylyscie! My nadal u tesciow,z tym,ze wyjechali dzis rano na trzy dni.Mieli wczoraj,ale tesc pochlal-standart. No wiec po godzinie jakos od ich wyjazdu mleko mnie doslownie zalalo i caly dzien sie pieknie produkuje,a tak walczylam o pokarm od kilku dni.Jednak najwazniejsze jest to,co w glowie siedzi.We wtorek wracamy do mojej mamy w koncu. Nadine nauczyla sie ostatnio lapac za stopki i teraz jest wieczorem pora gimnastyki.W ogole to ruchliwa jest bardzo,przewraca sie na boki,szczegolnie do cyca i fajnie mi spi w dzien. Teraz siedzi kolo mnie w lezaczku i gada. Przytyla przez trzy tygodnie 600 gramow,noie wiem czy to okay czy malo? Dobra,teraz postaram sie poodpisywac na posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana-tesciowa owszem zachwycona mala,ale ona wie i tak najlepiej jak sie nia zajmowac.Szlag mnie trafia,bo nie wie nic.Nie rozumie malej za cholere i bez przerwy ja nosi na rekach. Znam ten bol z tarzaniem sie psow w smrodach.Moj obecny nigdy tego nie robil,on sie wrecz brzydzi takich "pachnidel",ale poprzedni potrafil tak ze dwa razy w tyg. sie wypachniec;) Igmik-gratuluje prawie zono! Kathey-super,ze z malutka wszystko dobrze. Robur-ja tez miewam takie bole,a raczej miewalam przed ciaza,na poczatku myslalm,ze umieram,le to tylko nerwobol.Przebadaj sie dla spokojnosci. Dobra,nie dam rady wiecej.Mala sie domaga uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja wlasnie koncze pakowanko i za godzinke jedziemy jak nakarmie Szymusia! Wracam 5 lipca i wtedy sie odezwe no chyba ,ze uda mi si z Chorwacji,napewno bedzie mi brakowac Was. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ładny wyścig tu miał miejsce. Maja- dawaj zdjęcie szczura a najlepiej Nuli jak go memła:) piksip, nie śpi ci Emilka po kleiku??- mi też Maryna nie śpi, tzn 2,3 godziny i już się budzi a ja nie chce jej dawać cyca( ona wyraźnie się tego domaga) bo wiem że nie jest głodna. Dziewczyny ile dajecie tego kleiku??? ja dziś zrobiłam ok 200 i zostało ok 20. Teraz śpi ale pewnie za 2 godziny się obudzi. Dziś była pół godziny wcześniej kąpiel bo coś marudziła. Dziś za waszą poradą dam w nocy wodę- zobaczymy co będzie. A jeszcze się nie pochwaliłam dzisiejszą nocą- pobudka o 00.30 i gadanie do 3 rety od 2.30 już krzyczała bo się nie chcieliśmy z nią bawić. usnęła po 3 przy cycu- rety ledwo dziś przeżyłam ten zień taka niewyspana- a gwiazda cały dzień prawie spałą. ciekawe co dzisiaj. pimboli- współczuję teściowej i rozumiem cię, ja to co majo mówi puszczam mimo uszu. szklana- mój pies też uwielbia się tarzać- szczególnie w czymś zdechłym- kiedyś u mojej babci się w zdechłym ptaku wytarzała i musiałam rękawice i myć dziada. A kupa to standard. Teraz mam wymówkę i nie ja j kąpie po takiej rozrywce. szklana- ma Franka w tej zielonej kupie takie czarne kropki?? moja ma i wydaje mi się że to od żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
moj sie urodzil 2 lutego i od jakis 2 tygoidni obraca sie z pleckow na brzuch i z brzucha na plecy, wogole nie polezy spokojnie tylko pełza po całej podlodze (oczywiscie nie raczkuje:D) tylko sie czołga obraca i wszedzie jest :) a jak u waszych lutowych dzieciaczkow z ząbkowaniem? moj ma dwie dolne jedynki, niestety strasznie w tym temacie sie pospieszyl bo jak mial 3 miesiace to wyszedl mu pierwszy a 2 tyg pozniej drugi :( mamy co karmia cyckiem wprowadzacie juz p[okarmy stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinova- super że frejka już nie potrzebna hipku-Gabryś słodziacha jak nie wiem, fajna stronka:) szklana- chyba nie pisałam jeszcze że super masz fryz, no i Franka -balonik- ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli Dziś mnie już prawie nie boli,nawet nie zwrócilam uwagi kiedy samo przeszło,to musiał być ten je.,,,ny nerwoból. Moja mała dziś spała na spacerze bez jeżdżenia wózkiem,ciekawe (była w nosidełku wsadzonym do wózka,bo zasnęła w samochodzie i nie chciałam jej przenosić. A i na dworze też sama zasnęła w nosidełku samochodowym (na zakończeniu roku synka).No i co najdziwniejsze,zasnęła na 15 minut w domu,trochę ją pobujałam w bujaku i zasnęła,sama nie wierzyłam własnym oczom.A teraz chwila do kąpieli a mała rozkoszna (o tej porze zawsze już wrzeszczy) - obżarła się,narżnęła kupę,wyspała się z póltorej godziny w samochodzie i na spacerze. A w nocy nie wiem co jej było,jak szłam do łóżka po kąpieli o 24.00 to się obudziła,wierciła się,kręciła,pierdziała i za pół godziny ryk,nie miałam wyjścia dałam cyca.Ciągnęła jakby pól roku nie jadła i wsadziłam do łóżeczka,oczywiście wrzask ale chwileczkę.Położylam się do łóżka i dalej nie pamiętam,musiała szybko usnąć.Wygląda na to,że jednak była głodna.Sama nie wiem,nigdy mi nie robi pobudek w nocy.A może ona sobie nocne usypianie kojarzy z cycem i zjadła tak dla zasady,bo nie mogła zasnąć,nie wiem. A mój pies często tarzał się a to gówienku a to w zdechłych rybkach,hiciorem okazało się wytarzania w zdechłym jeżu.Jak wróciła ze spaceru (malutki piesek,ratlerek) to śmierdziało w całym bloku,myślałam,że walnę pawia.Od razu powędrowała do wanny i wypachniona już była git.Takiego miałam przebojowego psa salonowce (spał tylko z moją mamą pod kołdrą a w dzień wchodził do tapczanu i tak mógł cały dzień.Szkoda,że nie ma już mojej kochanej suczki,żyła biedna 15,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałąm zapytać- czy waszym dzieciaczkom pocą się główki podczas jedzenia??- mojej odkąd jest tak duszno to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i moja nie ma ząbków (jest z 26.02) Niestety nie przewraca się z brzuszka na plecki ani z powrotem.Nie wiem dlaczego,może trzeba poczekać.Lekarki nic o tym nie mówiły,na brzuszku łeb trzyma na sztywniaka,opiera się na przedramionach,umie tak długo leżeć,choć najchętniej jednak na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
wiesz, kazde dziecko rozwija sie indywidualnie, jedno szybciej drugie pozniej, przyjdzie i czas na twqoje malenswtwo, moj starszy synek (ma 3 latka) i pierwszy zab mu wyszedl jak mial 4.5 miesiaca kiedy sie przekrecal to nie pamietam, ale lubil na plecach, a ten to wogole, odkad 2 tyg skonczyl to sypia na brzuchu w nocy, całe noce (oczywiscie wstaje na jedzienie) ale takto spi caly czas na brzuchu (taki jakis typek z niego) a ogolnie bardzo silny jest, pierwszy byl silnym dzizeckiem ale ten go pobija w tym. Czasami mnie zadzwia i to co robi, jak sama widze to nieprawdpodobne, a jakkomus powiem to nikt nie wierzy i mysli ze sie przechwalam, ale napradwde takie cuda czasem robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane ja tylko na minutke bo mam dzisiaj grilka i karkowka sie piecze bylam dzisiaj na zakupach w sklepie 5 10 15 nie wiem czy ten sklep jest tutaj popularny ale mieli super obnizki az do 70% takze jak ktoras ma gdzies ten sklepik blisko to biegnijcie jutro, na kupywalam na 170zl super dresiki i bluzki a i mialam sie zapytac hipek ja o tobie pamietam ze ty szukasz pracy a powiedz jakie masz studia skonczone bo moja mama otwiera biuro rachunkowe i szuka pracownicy daj znac na naszego emaila albo na mojego prywatnego a i jeszcze ta kamerka ktora kupilam jest super nie musze latac do gory i sprawdzac malego czy wszystko z nim oki dobry zakup dzieki dziewczyny za polecenie oki uciekam buzialki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Szklana, na każdej stronie jest po 30 postów;) stąd wiedziałam że to już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova- super z bioderkami!! Hipek- ja podaję głównie z hippa, dynię z ziemniakami (czasem dodam tam ugotowanego ziemniaka, bo mała woli takie gęstsze), szpinak, ostatnio też do ugot. ziemniaka dodawałam jej brokuły z gerbera, jak robie sama to kalarepke z ziemniakiem i masełkiem, albo sam ziemniaczek. Teraz skończyła 5 m-cy to mogę nowe warzywa wprowadzać. Emi nie moze marchewki, to dużo słoiczków odpada (boli brzusio po march.) Justi- ja karmie cycem,. ale raz dziennie mała już je warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorem roburku moja nula tez się nie obraca ;) raz jej się zdarzyło albo 2 ale to raczej przypadek. jak się z boku na brzuch obróci to nie umie ręki spod siebie wyjąc ;) a jest z 24 ;) a wyczytałam ze dziecko po skończonym 5 miesiącu MOŻE NAWET się obracać w te i we wte, w pierwszym roku życia dziecka ;) dagusia włala :) zdjecia memlanego szcura lądują na mailu :) a zapomniałam wam powiedzieć że szczurek posiada tez imię : KUMPEL może być fan-club Kumpla albo skrótem żeby nikt się nie orientował o co chodzi :) hehehehe za godzine odpisze wam więcej ale maruda własnie wstała heheh nie wiem czemu :) a i spiesze z wiadomością ze po tym jabłku to mała strzeliła 3 kupy :) a normalnie robi jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia- no nie śpi mi mała, z tym, ze ja kaszkę ryżową na mleku modyf. robiłam, nie kleik, ona woli łyżeczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia, odpisalam Ci na nasza skrzynke :-) zreszta my forumowe e-ciotki wybieramy sie do Ciebie na grilla, tak ze przygotuj dodatkowe miejsca dla nas ;-) Pimboliczku, ciesze sie ze juz nie masz problemow z laktacja. I fajnie, ze Nadine taka zwinna, moj leniuszek jeszcze nie \"zajarzyl\" ze ma nozki, ale coraz wyzej nimi kopie wiec w koncu tez skuma o co biega :-) Z tym przyrostem wagi u Twojej pociechy to napewno ok., moj przytyl rowne 700 g ale w ciagu 6 tygodni, a lekarka nic nie mowila... Mnie tez wkurza jak ktos nie slucha, co do niego mowie jesli chodzi o postepowanie z moim synkiem, czasem mowie zeby go nie noszono, bo to ja potem bedac sama w domu bede nosic, az mi rece uleca... Teraz patrzac z perspektywy czasu strasznie sie ciesze, ze nie usypiam malego na rekach (a tatus mial mi to za zle na poczatku, mowil: \"przestan... co sie stanie jak go troche ponosze?\") ...uhm...juz to widze co by sie stalo - on tam, a ja tu...z rekami jak goryl - do ziemi... :-) Jednak dziecko to najlepszy psycholog, jak czegos fajnego zakosztuje to potem sie dziwi, ryczac - ze nie chesz mu tego dac czy tez zrobic... A tak nie zna - to nie wie co traci he he... To nie znaczy, ze ja wcale go nie nosze...ale napewno nie wtedy jak ma spac. Salwia, milej podrozy i udanego wypoczynku :-) Dagusia, no to fajna heca w nocy...ale moze dzis bedzie mniej gadania a wiecej spania - czego Ci zycze :-) aaaaa...i dziekuje za komplement w imieniu synka. Moj maly tez sie poci jak je, zreszta teraz jak jest cieplej, zaczelam mu zakladac same body do spania i skarpety - ktore oczywiscie wywali :-) Robur dobrze, ze juz Ci przeszlo....a mi znowu zaczyna napieprzac kolano :-( no i ciesze sie, ze tak bezstresowo moglas uczestniczyc w uroczystosci wreczenia swiadectw Twojego synka. Gabrys tak jak Milenka jest oszczedny w wyczynach sportowych - robi dokladnie to co Twoja corcia, a jest az 3 tygodnie starszy...ale tez pediatra nie widziala w tym nic niepokojacego. Juustiina, milo Cie widziec 🖐️ gratulacje dla synka, ze ma taki power :-) Co do zeboli, to moj narazie sie slini, ale nic nie wskazuje na to, ze to zabki. Ja jeszcze karmie tylko cyckiem, ale od przyszlego tygodnia bede wprowadzac dodatkowe papu. Jak juz wspomnialam wyzej, mialam dzisiaj gosci a Gabrys tak fajnie smial sie na caly glos, ze w koncu wszyscy smialismy sie z niego, a on z tego ze my sie smiejemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy nie przesadzacie!! Ja nie mam na nic czasu a tu aż 500stron :P Ale chyba już dzisiaj nie poodpisuję bo nie mam sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się oprzeć i obejrzałam słynnego memlanego scurka :) kapitalnie to wygląda :P a w przyszłości na pewno nie będzie strachu przed myszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,szczurek pobił wszystko,ale muszę Ci napisać Maju,że moja córcia upatrzyła sobie hipcia i ćwiczy z nim obroty :) (Hipek sorki)też kiedyś wrzucę fotę :) Pimboli dobrze,że mleko Ci wróciło i szkoda,że tak Cię stresuje pobyt u teściów,a raczej sam teść.Miłego wypoczynku :) juustiina witaj 🖐️ Robur dżizas zdechły jeż....ble Jeśli chodzi o obroty, dziewczyny czekajcie cierpliwie,a zobaczycie jaka to radość :) i dla was i dla szkrabów.Zresztą mamusie,które już mają starsze pociech wiedzą :) Konwalia jak przeczytałam o karkówce to zaśliniłam sobie klawiaturę,tak mi leciało :p mniam grillek,trzeba coś pomyśleć jak będzie pogoda. Maju jak dzionek minął? Hipek co mały dostał fajnego,pochwal się. Igmik jak radzisz sobie sama? Mia miałaś coś skrobnąć. Zaczyna się weekend,pewnie znów będą pustki. Ja dziś piję likierek,a co tam :) rok nie piłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia, no to zdrowko! Tez chetnie bym wypila cos mocniejszego, ale barek pusty...a moze i dobrze bo karmie piersia i jak raz sprobowalam winka sie napic po karmieniu, to jak na zlosc za 15 minut maly znowu domagal sie cyca, jak nigdy! Chyba mial smaki i czul ze cos sie swieci... :-) Dzis od znajomych dostal fajna zabawke interaktywna z fishera i suparasny komplecik - welurkowy dresik i body :-) Majka, mamlanie szczurka boskie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip i bez znaczenia jakie długie? Spadaj spryciażu! Ale normalnie adrenalinka była jak podczas licytacji na allegro! :) Ej franka już prawie prawie się obraca delikatniutko ją muszę pyknąć :) A dziś się przekręciła i złapała M za nogę i się przyssała jakby mu miała ją odgryźć myśleliśmy, że padniemy ze śmiechu! Ogólnie niezła z niej przyssawka, glonojad normalnie! Muszę uważać jak ją biorę na ręce i jestem wysmarowana balsamem bo ona się przysysa do ramienia np:) Mia!? ej hej gdzie jesteś? Edycia - wytrwałości w diecie :( buuu Piesek już wykąpany i nie ma tego czerwonego uffff Hipek - cieszę się że cię rozśmieszyłam ty zdemoralizowana Matko :) Hipek ja polecam słoiczki bobovity. Franka je lubi a z innymi mamy problem. Hippa nie lubi i zawsze płacze, mala koleżanki to samo. ale Piksip daje hipa i luz więc chyba musisz przetestować :) A gabryś się śmiał tak jak dorosły? Franka się śmieje czasem ale mniej dzięków niż u dorosłego i inny taki śmiech i nie wiem w sumie czy to jest śmiech w glos? :) Konwalia ekstra kamerka nie! :) uwielbiam ten wynalazek Smacznego grila! justi hej :) szybko się ogarnęłaś z forum :) ale lepiej późno niż wcale :) witamy i zaczernij sobie nicka IGMIK- NIE KOCHASZ NAS JUŻ? WSZYSTKO U WAS DOBRZE? STĘSKNIŁYŚMY SIĘ ZA POLCIĄ! NO ZA TOBĄ TROCHĘ TEŻ :) Piksip franka też się rozszalała z kupami po nowym jedzeniu robi około 3. i w tym jedna dorosła! jeny jaki to widok:) Pimboli - no dobrze, że dajesz tam radę z teściami i że już nie musisz :) Dobrze że laktacja w normie, jejku jak to wszystko ma wpływ! szok. SALWIA - udanych wakacji bez niespodzianek, smaruj malucha 50 kremem zawsze! buziak! i dawaj znaki jak będziesz mogła! Dagusia mam nadzieję że w dzień nie bylo zbierania sił na kolejną balangę nocną, rozrywkowe to twoje dzieciątko :) Basienia - zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny padam na pysk oj hipku ale ci zazdroszczę tych śmiechów gabrysia :) nula dopiero zaczyna pokrzykiwać na głos ;) basienia smacznego z likierkiem ja posącze chyba mężową porteróweczkę ;) sama siedzę maluchy małe i duże śpią to mi wolno ;) powiedzcie mi babki bo macie przetestowane juz trochę które słoiczki najlepsze? (pewnie już tu rozmawiałyście na ten temat ale tak w skrócie kazda niech strzeli firmą, jak sie będa pokrywac to sobie wybiore :)) piksip, szkalana heheh waleczne jesteście nie ma co :) szkoda że mnie wyścig ominął :) a wogóle to kolejny raz rispekt dla tych co mają wiecej niż jedną taką nulę ;) moja spokojna jak anioł córka nie wiem czemu ale wymemlała mnie jak kumpla :) a siostrzenica na wypasie poprawiła po niej... ledwo żyję a gary w zlewie mnie wołają :) może by tak ogłuchnąć do rana? chciałam pójśc do kuchni po ta porterówkę, ale kurna koło zlewu musze przejść.... może mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miałam chwilkę i obejrzałam niektóre zdjęcia naszych dzieci na mailu.Wszystkie są piękne oczywiście. Szklana Ładnie Ci w tej fryzurze,też chyba będę musiała sobie podfarbować włosy na jaśniejsze,bo te co mam są za ciemne.Franka ładniutka. Majaitosia Szczurek zajebiaszczy jak to mówią we Włatcach Móch, ub jak kto woli zajebioza.Sama bym takiego chciała mieć,gdzie można kupić tego szczurzaka? A Nula śliczna dziewczynka.Podoba mi się ta mata na której się bawi Nula,jakiej jest firmy i jaki model.Jak masz jakiegoś linka to mi podeślij,zastanawiam się nad kupnem jakiejś maty (ma mi dać koleżanka ale nie wiem czy mi się będzie podobała).Szkoda,że moja mała nie ma ulubionej zabawki.Chociaż w sumie to lubi jak jej się układa foremki IKEA w piramidkę i mała strąca ją łapką i za chwilę znowu trzeba ustawiać w piramidkę i mała lubi też słuchać pozytywki pszczółki.Niezbyt mi te zdania wychodzą "gramotnie" ale nie mam czasu i sił wymyślać zdań poprawnych stylistycznie. Lecę się kąpać i chwilę poczytam.Nie wiem czy czytałyście "Ewangelię według Szatana" ?,straszna ta książka (potworne opisy mordów,zabójstw itp.) ale tak mnie wciągnęła,że czekałam na wieczór cały dzień,żeby sobie w spokoju poczytać.Gruba ta kniga ale jakoś ją zmęcżę,może tydzień styknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana he he a mówiłam,że już nie długo i Franka zacznie wygibasy :p Teraz się zacznie :) :) :) Eeee ale mi fajnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam, gdzie reszta stalych bywalczyn naszego forum....np. Up-83 dawno nie bylo, Balbinki, Kluski, Sikorki, Zabajonej - dziewczyny co z Wami? Odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×