Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

he he mialo byc "normalna", ale moze chodzi o to ze nie jestem ani normalna ani moralna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie jeszcze, ze chcialam zapytac pod czym spia Wasze bobasy? Kolderka, kocyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipku ja dałam pierwszy raz dziś jabłuszko, jak babki radziły 3-4 łyżeczki, a nulka młodsza od gabrysia jakieś 2 tyg. a co do spania to moje bejbe śpi w rożku bez wkładki wsadzonym do poszewki. kołdra była za gruba dla niej a kocyk się strasznie elektryzował. poza tym mój mały szczurek jest wrażliwy na ciepło i śpi wyrozbierany z bosymi stopami a i tak jej wiecznie gorąco ale słyszałam tez ze jak dziecko się przyzwyczai do słodkich owoców to z warzywami potem problem może być, ze nie chcą jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to że modsza to tylko świadczy o tym ze nie mogłam się odczekać a nie że ty się z czymś tam spóźniasz :) bo tak jakoś durno to napisałam ej jak leje to wasze bąble tez tak śpią cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej! jestem u was nowa :D do tego w pore odkryłam to forum :D haha tez urodzilam w lutym 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) Hipku no to sru....mamy klub o skróconej nazwie F.C.W.S.N.M,trzeba zrobić jakąś imprezę,oczywiście stroje \"na szczurka\" Fajna stronka z Gabrysiem :) jak się zaloguję to będę odwiedzać wasz profilek :) Wiki śpi w śpiworku,ze względu na swoją ruchliwość,od paru dni upodobała sobie pozycję na boczku z wygiętą głową,o matko ;) Majuś ja zaczęłam od marchewki,ale myślę,że jabłuszko też jest ok.Moja nie lubi tych owoców ze słoiczków,woli przetarte jabłuszko albo marcheweczkę.A w marcu jak garncu,niezły klimacik.:) :) :) Piksip naprawdę chore,że nie mieli zastępczego kółka,życzę Ci by Emilka przybierała kilogramków i żebyś się nie martwiła :) Pomarańczowy może po prostu potrzebuje więcej jedzonka teraz :) Gorzej by było,gdyby jeść nie chciała.Dziąsełka mogą swędzieć na długo przed ząbkowaniem,tak słyszałam :) Szklana a cóż to za poranne spóźnienia?Ja małą rano też biorę do łóżka i jeszcze sobie pokimać,jak leży ze mną to śpi dłużej :) Piję kawkę i jem pyszne ciasteczko(a potem narzekam,że dieta potrzebna :) ) Byłam dziś u babuni mojego M,mieszka obok.Troszkę posiedziałyśmy i pogadałyśmy,lubię słuchać mądrości życiowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana- no kaszki je, ale nie codziennie, jakośpo cycusiu dłużej mi śpi niż po kaszce wieczornej....dziwne dziecię.... no i jak jest kaszka to kupsztole są nie codzień ;/ Hipek- ja zaczynałam od jabłuszka, ale to tylko 2 dni były, potem marchewka - ale bolał brzuszek, potem kolejne warzywa, owoce na końcu. Ale dziś pogoda.... a feeee, leje, ale i tak nie mam wózka to uziemiona jestem...hihi, ten od znajomych moze jutro będzie.... muszą poskładać...... Ech... mała usnęła, zmywara zmywa, obiad czeka aż mąż wróci z pracy.... a ja teraz nóżki na stół i kawka;) Brzuch mnie boli dziś od rana jak na okres, może to już pora...;/ oby nie dziś, ani w weekend! na wesele idziemy i nie chcę zdychać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mała wstanie jadę do kosmetyczki na manicure no a potem chyba walnę sobie kąpiel w pianie.... jejku, plecy mnie bolą że szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza tu taka nastała...... jak ja jestem nigdy nikogo nie ma:( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip jakie luksusy! Popieram bo ja też sobie nie odmawiam :) a co! No i żeby cię nie dopadło na weselu!ojoj My z M właśnie wróciliśmy ze spaceru - mokrzy jak szczurek nuli!!! i pies też. Zaraz będzie kąpany. WIecie co...wstyd się przyznać...ale wam powiem w tajemnicy...parę dni temu Lucek pies wytarzał się w jakiejś kupie i M go popryskał środkiem do mycia blatu w kuchni i wytarł...teraz spadł deszcz na psa i spłynęło i ma tam mega czerwoną skórę... :( Dalatego go wykąpiemy zaraz żeby to zmyć. Bidulek. Ale obciach! MOże ja zacznę 500 stronę! zaraz się okaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana- biedny Lucek.... ja dziś nie zmokłam, bo nie wychodziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe no bez jaj, serio, trzebaby wyprodukować super długiego posta, żeby wskoczyła, a tam w łóżeczku maluszek mi sięwierci i chyba zaraz wstanie..... No a jak tylko sięobudzi to muszę jej cyca dać, bo potem pogardzi, a tak w półśnie to zawsze chętnie zje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam o czym pisać!!! :) opowiem wam że mała się przewala z tatą na macie piankowej i ćwiczą obroty. Wstawię zaraz zdjęcie z pikniku wczorajszego :) Hmm co by tu jeszcze... No ogólnie nic mi się nie chce. A nie przepraszam... spać mi się chce! M nie chce kąpać psa bo namawia żebyśmy poszli wszyscy do łóxka na drzemkę. Chyba ulegnę... Jak teraz nie będzie 500 strony to sobie odpuszczam :) Choć pokusa jest duża. Kurdę a tak to często mnie wywalało na następną stronę a jak się chce to dupa. To tak jak z zachodzeniem w ciążę normalnie :) idę na drzemkę rodzinną. Ciekawe czy franka zaśnie. Bo M i ja na pewno hehehe Franka łapie się za stopę znów :) o nawet za dwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o stopy to Emilce wczoraj udało siew końcu pogryżć palca dużego!! a tak długo próbowała... i nareszcie. A jeśli chodzi o obroty, no to mała panna zapomniała jak to jest jak sięprzewraca z brzucha na plecy!! no normalnie szok, zapomniała i już tydzień próbuje i nic, ani razu sie nie udało, tylko pupcia do góry cośucieka;) i na kolankach siepodpiera A tak ładnie jej szło, z plecków na brzuch, z brzuszka na plecki i tak w kółko.... Uparciuszek mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to policzyłaś??????????????? Brawooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów, wybaczcie i że tak tylko o nas ale musze podzielić sie z Wami moją radością po dzisiejszej wizycie u ortopedy -Weronika nie musi juz zakładać poduszki Frejki (3 m-ce noszenia) - bioderka są zdrowe. HURRA!!!! Dalsze zalecenia to nie przyspieszać rozwoju a jeżeli chodzi o siadanie to jak dziecko chce siadac to niech siedzi ile wytrzyma. Jestem za zlotem w Częstochowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo!!!!!! sorki ze tak z doskoku, ale mam pytanko: czy Wasze dzieciuchy przwracaja sie juz na boczki???? bo moja Milenka nie ma zamiaru :( troche sie tym martwie a zaden lekarz nie zwrócina to uwagi. a to juz 5 miesiecy skonczy za tydzien. a wiecie co zauważyłam ze jak MIa ma jakiś problem z Gaba to potem nas to dopada hehe teraz bede mogla przewidziec co i jak :) najpierw były odparzenia a teraz jak MIa pisała o wysypce to mojego brzdąca zaraz wysypało łeeee tylko ta okropna wysypka trwa do dzis niestety bylismy u dermatologa i stwierdzil azs i zero nabiału łeeeee :( piksip gratki 500 stronki :)))) szklana tytyty niedobra kobieto jak tak można biednego psiaka załatwić co??? a TyTYTy moze teraz jak mniej piszecie to zaczne z Wami pisać bo tak to nigdy nie nadazałam szalone krejzolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde,nie udało mi się,przepraszam dziewczyny nie macie co robić,tylko się ścigać :p heh hehehe :) :) :) Piksip gratulki 500 stronki :) 🌻 Edycia zacznie się przewracać pewnie już niebawem :) Szklana Hipek wymyśliła nazwę na Fan-Club Wymamlanego Szczurka Nulki Majki....:) :) a ja to skrótem wzięłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×