Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Boela możesz napisać wprost, że o mnie chodzi:) Cześć Hałaśliwa. Może teraz będziesz częściej u nas na forum. Biedna Leah-niedługo będzie po bólu. Trzymam kciuki żeby szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka igmik :)) tez mam taka nadzieje:))byloby pieknie,gdyby ten ktos od netu nie zalozyl sobie hasla;)) zmienilyscie haslo do mejla?nie moge sie zalogowac, a chcialabym pokazac mojego trzpiota.buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aj nie mam czasu dzisiaj oli marudek chyba znowu zeby nie chce spac masakra jakas przed chwila musialam go ululac bo nie mogl sam zasnac padam Piksip no szkoda ze nic nie dostalas na zakupkach, u nas ze spaiem to roznie bywa raczej sam potrafi zasnac ale jak cos sie dzieje np zeby albo zle mu sie odbije i gazy go mecza to tak srednio to wychodzi przekeca sie na brzuch chce sie bawic i ani nie mysli o spaniu Pomaranczowy moj oli tez nie chce spac w dzien dzisiaj spal 30min i dopiero teraz zasnal jedna drzemke ominal sobie ale to chyba przez te zeby tak sie zachowuje Suma gratuluje zabka a co do papierochow to strasznie glupi nawyk ja kiedys tez sobie popalalam jak malolata bylam a teraz to sie z tego smieje Igmik kurcze jak to sie stalo ze wynik zly wyszedl? Ah chya naprawde ciezko zebrac siku do badania, mi tez tak wlosy leca ze szok ale to chyba prze ostatnie farbowanie bo w ciagu miesiaca dwa razy farbowalam wlosy Haydi wyprobuje ziol moze cos pomoga tylko mam nadzieje ze mi kolor wlosow sie po nich nie zmieni na zielony hihi Salwia o rany no tak dzisiaj 1 wszy wrzesnia jejku jak ten czas zapiernicza Iwonka ty tez juz do pracy wrocialas dobrze ze pierwszy dzien minal milo kurcze ja tez nie wiem jak zostawie mojego oliverka Halasliwa gratuluje zabkow i uwazaj na malutka bo teraz to juz nie znasz dnia ani godziny moj dalej probuje raczkowac ah codziennie musze myc podloge bo wszystko zbiera na ciuszkach Boela zaraz wysle ci haslo Dziewczyny nie wiem o co chodzi ale dlaczego stwarzacie taki problem z wyslaniem hasla do naszej poczty kurcze ja tez musialam pare razy upominac sie o nie wydaje mi sie ze to nie w porzadku No i juz sie naspal pedze do mojego krzykaczka do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalio - właśnie ja też myślałam, że może mi się kolor włosów zmienić, ale pani w aptece powiedziała, że kolor może się zmienić jedynie od świerzej pokrzywy a nie w torebkach, więc spróbowałam i do tej pory mi się nie zmienił, chociaż ja mam raczej ciemne włosy, więc nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Wrocilismy z jeziora po 18! Ale bylo tak fajnie, maluch siedzial na kocyku i bawil sie wszystkim co mial w zasiegu reki, pelzal (czyt. turlal sie) po nim. Teraz spi, gdyby nawet wiercili za sciana nie zdolaliby go obudzic. Wymeczyl go caly dzien. Za to mnie brzuch boli:/ nic takiego dziwnego nie jadlam a tu masz babo placek. Wzielam nospe i krople zoladkowe. Czekam az przejdzie bo jak na razie mam na zmiane zimne i cieple dreszcze:( Co do hasla to wydaje mi sie, ze mamuska, ktora juz kiedys wyslala foty swojego skarbka, powinna miec dostep i to bez zadnego gadania. Ja z checia wyslalabym fotki, ale moj maz ciapa nie wrzucil mi ich do kompa, wszystkie mam w telefonie i przez to komora chodzi mi jak slimak bo przepelniona. Wczoraj wieczorkiem poczytalam pierwszy raz ksiazke po ok roku:) Lubie czytac, ale zawsze cos bylo do roboty, a teraz pozostawilam meza samego w drugim pokoju, zrobilam sobie pyszna herbatke i zasiadlam do ksiazki:) Moj maz ma kategoryczny zakaz palenia, ale nic sobie z tego nie robi. Zrozumialabym, ze gdyby palil bo nalog, a palic bo albo jestem wkurzony albo kumple czestuja?! chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz dzis padnieta ide sie plumkac i nyny hihi ;) jutro cos napisze wieczorkiem jak wroce do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzieje u nas na forum!Fajnie. Widze,ze Lidl rzadzi.Ja tez bylam dzis na zakupach,ale u nas jest taki sklep KIK i tam czesto kupuje malej ciuszki,bo jest tanio i dobra jakosc.Kupilam jej dres cieply na jesien,kilka body,kilka sliniakow,spodnie i mysze-przytulanke. Marteczka-no nie zazdroszcze sytuacji.Ja podobnie jak Igmik i Piksip boje sie zmian,moj maz to jest bardziej chetny do tego.Dwa razy w zyciu zdecydowalam sie na daleki wyjazd i calkowita zmiane zycia,nie zaluje,ale mam dosc.Moze jeszcze kiedys bede musiala sie przeprowadzic,ale nie spieszy mi sie. Mam nadzieje,ze bedzie dobrze i gdziekolwiek nie wyladujecie,to wam sie wszystko ulozy. Szklana-jak moja Nadine miala jakies dwa miesiace to mi sie zakrztusila w wanience woda.Moja wina,bo trzymalam ja brzuszkiem do dolu i za mocno opuscilam.Nawet nie zauwazylam tego,ale na szczescie ja zaraz podnioslam.Ryczala jak cholera,a ja razem z nia.Boze,do tej pory jak sobie przypomne to mam dreszcze,nie wspominajac o wyrzutach sumienia. Dzeki za linka,super sprawa,tez juz nie pamietam wielu wierszykow i piosenek do konca i konczy mi sie repertual;)Moj M dziekuje tez,bo spiewa malej byly sobie krasnoludki,ona uwielbia,ale nie pamietal dokladnie jak to lecialo. Haydi-a no ja tez sie boje,ze sie mala zakrztusi i nie daje chlebka ani nic z tych rzeczy.A bez nadzoru to w ogole nic nie dostaje do jedzenia.Nie wiem kiedy mi przejdzie,ale kiedys musi.Na razie je raz dziennie sloiczek,czasem jeszcze jakis przecier owocowy jako deser po poludniu.Historia z corka twojej siostry niefajna,wlasnie tego sie boje. Wspolczuje problemow z kregoslupem,ja tez miewam silne bole od kiedy pare lat temu spadlam ze schodow. Igmik-mi tez wypadaja wlosy garsciami,mam juz dosc,myslalam,ze to sie uspokoi,ale widze,ze nie.Sprobuje ziolek,zanim wylysieje. Kot sie ucieszyl z zabawek?;) Sluchajcie dziewczyny,wezcie pod uwage,ze latem duzo dziewczyn wyjezdzalo i nie udzielaly sie na forum,a teraz wracaja i pewnie beda pisac dalej z nami.A poniewaz haslo zostalo zmienione,wiec nie widze powodu,dla ktorego mialybysmy"karac"brakiem dostepu do maila.Nie byloby zresta calego zamieszania,gdyby haslo bylo takie jak bylo od poczatku.I nie obrazajcie sie:) Dobra,to chyba tyle na razie.Ide do wanny i cos zjesc. Tez macie taki wilczy apetyt po ciazy?Ja jem i jem,czasem wiecej niz moj maz,ale chociaz nie wplywa mi to na figure:p Tlumacze sobie,ze to dlatego,ze karmie,ale sama nie wiem.Gdzies to spalam w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wpadam tylko się przywitać, czasu brak i padam na pysk, nawet nie poczytałam wszystkiego co u was :( tylko tak pobieżnie:( wrzuciłam parę nowych zdjęć na maila haydi, boela - witam :) wpadnę jutro spokojnej nocki życzę 🌼 buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli - no ja właśnie też takiego stracha miałam, ale sie po przeczytaniu, że większosć dziewczyn daje bułki i biszkopty i wiele innych rzeczy przełamałam i jestem w szoku, że mój mały tak sobie radzi. Wszystko ładnie "gryzie" dziąsełkami i dopiero jak już np biszkopcik się zupełnie rozpuści połyka. Także już pewniej podaję mu inne rzeczy niż mleko i papki :) Kathey - no to widzę na zdjęciach , ze Twoja mała już też genialnie sama wstaje :) Mała cwaniara. Fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Haydi - super że się przełamałaś! brawo. a mały na bank ma frajdę! Pimboli - proszę bardzo :) Ja cały czas śpiewam żabkę małą ale okazalo się że zjadałam dwie zwrotki! :) No w tej kąpielowej wpadce ja bardziej się wystraszyłam niż Frania... teraz bardzo uważam. My dziś po morfologii...w czwartek wyniki. Moźe już dadzą nam spokój z tym żelazem... oby... Mała dziś w nocy o 3.20 pobudka i nie chciała spać. Musiałam dać butlę... zobaczymy jak dziś. A w dzień spała 1.5godz tylko i to po kawałeczku. Padła po kąpieli jak mucha. Nie mylić z Anną Muchą... MAJKA - WEŹ SIĘ ODEZWIJ DZIEWCZYNO!!!!!!! HIPEK ------------------II---------------------------- Wypiłam dwie melisy bo nie mogę zasnąć ostatnio. Wczoraj oglądałam ten fim do 1 w nocy - nawet spoko :) a potem nie mogłam spać, po tej pobudce w nocy franki znowu 30 min nie mogłam zasnąć... Buziaki kochane i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Hej Hałaśliwa! Ty żyjesz!!??? :p Odzywaj się częściej kradziejko mała! I buziaki dla Leah za te zęby. :( I może spacerek w końcu jakiś w centrum? Wpadłabym zobaczyć wasz pałac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!! Zresztą jak codzień ostatnio;) Dziś nocka troszkę gorsza, kilka pobudek, w końcu o 4 wylądowała u nas w łóżku, chyba coś jej sie śniło, bo płakała przez sen.... Wierciołek mały. Tęsknię za nią, wiecie.....:( Już coraz bliżej jest raczkowania, na czworaka coraz częściej staje i nawet posuwa siedo przodu, tylko że ląduje na buźce, nie potrafi tych rąk przesunąć do przodu klęcząc;) śmieszna jest. Zęby nadal dwa, a płaczu przy zasy[ianiu trochę jest, więc myslę, że idą kolejne,. ale idą i idą.... Hałaśliwa- powitanko;) Boela z nami przecież sporo rozmawiała. Ktoś juz przesłał jej hasło, konwalia- ty wspominałaś że prześlesz. I wiecie co siestało, ano stało sie, dostałam okres:( buuuuu.... A jakoś ostatnio cieszyłam sie, że to już 16 m-cy bez i jak fajnie... a tu wczoraj koniec raju....:( narazie nie jest najgorzej, nie zwijam sięz bólu.... Lecę na kawkę. KAWA Z RANA JAK ŚMIETANA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga :) Ale się dziś nie wyspałam.... Olek zasnął jak zwykle o 20:30 i spał do 1:00. o 1:00 się obudził, uśmiech od ucha do ucha, przewracał się ciągle na brzuch i próbował raczkować. Ja go na boczek, a on znów na czworaka i tak w kółko. Dostał mleczka i w końcu wylądował z nami w łóżku. I wyobraźcie sobie, że kiwał się tak na czworakach aż do 3:20.... Masakra. A jak się śmiał i gadał przy tym! No coś mu się dzisiaj powaliło. Przejął się chyba tym raczkowanie. W końcu o 3:20 padł ze zmęczenia i spał do 7:00. Potem się obudził i teraz od 8:00 znowu śpi. Piksip - współczuję okresu - ja jeszcza na szczęście nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Haydi- Olek super superman;) Wspólczuje nocki, ale moja Emi robi to samo, jak tylko się przebudzi, nawet poo kilku minutach snu, to akcja na całego!! normalnie jakby nowe bateryjki jej ktoś włożył;) Kathey- Oliwka śliczna i jak zasuwa, podziwiam! Jak Gabę Mii!! Super dziewczyny!! A właśnie Mia- jak niania? opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Powrócę ostatni raz do rozdawania maila. Wyraziłam swoje zdanie i Boela odebrała to osobiście. Następnym razem roszę pisać "Igmik się to nie podoba" a nie pisać ogólnie. Zawsze ja wysyłałam wszystkim hasła i maile i nigdy nie było z tym problemu. Nawet miałam pretensje, że jak ktoś prosi o namiary to cisza dopóki ja nie wysłałam. A teraz dupa, nikomu nic nie wysyłam-no chyba, ze będzie sytuacja jak ostatnio to się rozumie. Mam focha i już. I już nie wracam do tematu i go nie komentuję. Pola wcina piętkę od chleba. Jest tak sucha, że szok, tzn była sucha bo jest już wymemłana. Noc też miała niespokojną. Może coś jest na rzeczy skoro Oluś i Emi też mieli ciężkie noce. Ale i tak Oli wymiata w pozycji na czworaka do 3 rano. Wiem Haydi, że dla Ciebie to nie było przyjemne. Piksip współczuję okresu a z drugiej strony to fajnie, że wiesz już na czym stoisz. My idziemy dziś do lekarza z wynikami i na ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik- no właśnie plusem jest to, że wiem na czym stoję;) kurcze i tak długo miałam spokój, Emi za 10 dni kończy 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, nie było przyjemne to mało powiedziane. Zwłaszcza, że przyzwyczaiłam się, że dosyć ładnie spał i mogłam się wyspać. A tu od 1:00 do 3:20 nic tylko na czworaka i się kiwał, kręcił, odpychał od nas, zaczepiał,gadał, piszczał, no normalnie super zabawa w nocy. Skąd te dzieci mają tyle energi ?! No ale może faktycznie coś dziś było ogólnie nie tak, skoro Wasze dzieciaczki też za dobrze nie spały.... Może uda mi się zdrzemnąć w dzień, bo zwykle jak źle śpi w nocy, to potem w dzień to odsypia. Z resztą już teraz śpi od 8:00 do teraz. No to miłego dnia wszystkim, zmykam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip a Pola 14 skończy 8 miechów. Czas zapierdziela z masakryczną prędkością. Tylko, że ten mój łobuziak nie siedzi i nie raczkuje, o wstawaniu nawet nie piszę, mało gada. Ech może na ośmiomiesięcznice zrobi nam niespodziankę i np sama będzie siedzieć. Haydi bo tak jak na pisałaś nasze dzieciaczki pobuszują w nocy a później w dzień odsypiają a my często nie mamy na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już myślałam, ze Emi na mamusi urodzinki zrobi ten prezencik i usiadzie, ale nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgrzebałam znów tabelkę. Nick..........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka..............35...08.01...cc...1560/41......Anasta zj a...10...4050 julka2384............35...09.01...sn...3350/54......Adaś ...? ...5220 piksip.................37...12.01...cc...2650/51......Em ilka...17...5600 Igmik.................37...14.01...cc...2675/49......Pol a...7 m 3t...6570 Haydi.................37...22.01...sn...2800/51......syn uś... Agagaguś............38...23.01...cc...2950/54......Piotr uś... kasiula29............39...24.01...sn...3660/53......Erwi n... Mama3...............39...26.01...cc...2970/53......Kamil ka...7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51......Franka ...5m1t...7500 edycia86r...........37...26.01...cc...2770/51......Milen ka...20...6400 Iskierka.............37...28.01...sn...3160/52......Mich aś... czarna35 ...........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ............39...29.01...cc...2990/56......Gabrysia...5 mies..6300 Adulka................38...30.01...cc...2500/53......Mil enka... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54......Laura .... Mandzia..............39...30.01...cc...3120/55......Agat ka... Kasiulkapb...........40...31.01...sn...3690/57......Mari ka... Lutówka.............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś ... *iwonka*.........40...02.02...sn...3580/53......Magdalen a..3m4d..5800 Rosołek...............40...03.02...cc...3040/57......Zuz ia...5 m...6000 Sikorka...............39...05.02...??...3250/52......Maj a... dagusia82........41...05.02...sn...3970/61......Martynka ...10...5600 Kluska=)..............39...06.02...sn...3250/54......Maj a... czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...12 ...7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54....Weroni ka...14...6160 hipek.................38...08.02...sn...3150/53....Gabri el...4m8d...6760 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas. .13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia.........40...10.02...cc...3660/56......Wiktoria ...6m2tyg 6800 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59......Nat asza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna. .. klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Hani a... Salwia...............40...15.02...sn...4350/59......Szym uś...6m...8200 Kathey..............38...15.02...sn...3260/53......Oliwi a.....6m...6700 Olka_................41...15.02...sn...4150/55......Izab ela...8...5110 asia26łódzkie......40...16.02...sn...3230/56......Wiktor ia... viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56......Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58......Nikode m... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47.....Nadin e...6m1t....6200 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57......synuś. .. lamamma...........37...17.02...sn...3600/57......Zosia.. . up-83...............39...19.02...cc...3160/55......Kubuś ...11...5490 Boela.............. 40...19.02...cc...4100/56......Piotruś...13...8000 avinia...............40...23.02...sn...3350/57.....Łukas z...4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57......synuś... balbina ........... 41...24.02...cc...4050/58......Kacper...12... 6850 majaitosia........39....24.02...sn..3360/52......Ania... robur.............. 39...26.02...cc...3550/56......Milena... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50......Calogero.. .17...7200 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56......Emilka ... monis30...........40...04.03...cc...3400/55......Weronik a...4...4010 konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52......Oliver. ..5m3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po dlugiejjj przerwie ,nie czytalam was od czerwca wiec mam sporo do nadrobienia Bylismy w Polsce na egzaminach potem urlop chrzest malego i wiele innych spraw ze czasu nie bylo na kafe. Malutki ma za 7 dni 7 miesiecy wyszly mu 22 sierpnia 2 zabki na dole wyglada slicznie .przesypia cale noce jak zawsze jest aniolkiem i wszyscy nam to mowia .siedzi na kilka minut potem upada podnosi sie na wyprostowanych raczkach i kolankach zgietych lezac na brzuszku i tak sie buja wygada to super .porobie fotki to wysle .zmienialyscie haslo czy ciagle ejst to samo??duzo gawozy smieje sie jest kochanym promyczkiem naszym no u mnie wszystko super moze ejstes w ciazy hehe jak juz to 3 dniowej czekam jeszcze tydzien i zrobie test tak bardzo bym chciala.. czy ktoras z was jest znow w ciazy??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pola buczy w łóżeczku, bonie może sama usnąć. O wpada w histerię, byłam już u niej 4 razy. Zasypia od 9:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
no to nie jestem sama - u nas tez nocka koszmarna - co chwile pobudka i dawalam jesc potem usypiala i znowu sie budzila po 1,5 h i marudzenie, no ale mysle - ze przeciez nie glodna i tak ja lulalam a ona nic - w koncu dlalam cyca - usnela z nami , spala do 7.00 a obudzila sie niewyspana i marudna teraz ja usypialam 1h wg Tracy hogg - udalo sie ale pelno lez i Małej i moich - nie mam czasem juz sil! Zawsze chcialam mieszkac oddzielnie ale teraz przydalaby mi sie jakas babcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
O, Przyszla Mama - myslalam dzis o Tobie:) Zazdroszczę Szkraba - poczytaj co u naszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Przyszła mamo. Już się o Ciebie martwiłyśmy. Super, że Mikołaj jak zawsze aniołek. No to może Ty pierwsza zapoczątkujesz nowy ciążowy temat. Pomarańczowy gościu witaj w klubie z ciężką nocą. Małą usnęła po tym jak uratowałam jej nóżki, bo obie utknęły między szczebelkami. Nie pośpi długo bo o 11 muszę ją obudzić a i tak pewnie będzie nas czekała kolejka u lekarza. U nas dziś pogoda taka sobie. Chyba pojadę z niunią samochodem. Idziemy dziś na obiad do teściowej, to jak będzie ładnie to pójdziemy na spacerek a to 2 km w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest z tym naszym emailem? bo chcialabym wyslac wam fotki i zobaczyc wasze dzieciaczki .jakies zmiany??moj email to madzia1199@wp.pl wyslijcie mi tam dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj PrzyszłaMamo!! wysłałam hasełko nowe. Pomarańczowy- witaj w klubie umęczonych ciężką nocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×