Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wlasnie ogladalam nasze zdjecia na e-mailu jak nasze dzieciaczki byly malenkie:) Szok jak one juz urosly jak juz duzo sie nauczyly malenstwa nasze kochane:D Sa sliczne i przekochane,Nastka Wazki jaka byla malenka i biedna w tym inkubatorze i Pola igmik taka malenka byla Wazka odezwij sie i moze jakies fotki nam przeslij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Buuu, znów nie mam czasu każdej odpisać.... masakra. Jutro mam obronę. Strasznie dużo latania przez to, do fotografa, do promotora po kilka razy, aj dobra, nie narzekam. Ogólnie się cieszę, że to już jutro i o tej godzinie będzie już po :) Olek bez zmian - zębów brak, uspokoił się trochę, to znaczy nie marudzi jakoś bardzo no i śpi ładnie. Nie raczkuje, ale za to wstaje przy czym się da i się cieszy - wysłałam zresztą niedawno zdjęcia na meila. Zrobił się też taki mamusiowaty :) Przytula się do mnie, jak jest u kogoś na rękach a mnie zobaczy to najszczęśliwszy na świecie i od razu rączki wyciąga jak tylko potrafi. Kochany mój.... Zasypia też przytulając się do mnie i najlepiej jeszcze jak ma moją rękę pod nosem, tak że mnie czuje. Mój synuś kochany.... No nic, idę się kąpać i jeszcze trochę poczytam o metodologii badań. Dobrej nocy. Mam nadzieję, że wreszcie kiedyś uda mi się nadrobić zaległości w pisaniu do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Szklana tobie to dobrze winko podczas kapieli hihihi ;) wiecie (odzywa sie ta co najwiecej sie udziela tia) rodsolku macie racje z dawaniem hasla do meila.... niektore dziewczyny pojawiaja sie po pol roku jeden post i chca haslo :o moj malutki byl dzis taaaki marudny ze szok!!!! nic kompletnie mu nieodpowiadalo!!! jesc nie, w lezaczku nie, w lozeczku nie, na rekach nie masakra!!!! ale niema co sie dziwic lada dzien wyjdzie mu druga gorna 2 :) pomaranczowa wspolczuje :( a ja mam okres po porodzie jak w zegarku 28 dni :) i na szczescie zero bolu i nawet jest lagodniejszy niz przed porodem a jak mam owulacje to niemusze zagladac w kalendarzyk :P czuje po sobie hihi a moja tesciowa hmmm dziwne stwozrenie hihi bo tak jak ja pracowalam to zajmowala sie Adasiem codziennie ale oczywiscie wybijala 15 i ona leciala na rynek do pracy i niewazne ze ja w pracy do 17, moj mial sluzbe, a moja mama musiala zrobic obiad dla mojego taty ale zajmowala sie malym zeby zwolnic tesciowa! a jak moi rodzice mieli razem 2 dni urlopu to tesciowa postanowila to wykorzystac i miala wymowke ze musi isc na rynek!!!! a teraz jak ja siedze w domu to chyba juz z 3 tyg niebyla u Adasia w odwiedziny :( ale jak zajde na rynek z malym to jakby sie postarala to by w wozek weszla :( eh niewiem czy to robi tak na pokaz zeby na rynku wszyscy w kolo widzieli jak to ona kocha wnuka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane sorki ze nie pisze ale kurcze nie mam czasu juz od paru tygodni szukam mieszkania bo chcemy przeprowadzic sie do centrum dublina dalej walcze ze znalezieniem przedszkola normalnie masakra jakas no ale musze sie juz na ktores zdecydowac i zabukowac na styczen ogolnie to mam stresa bo w polowie pazdziernika jade do pl i juz bym chciala miec wszystko dopiete na ostatni guzik a tu wszystko w fazie poczatkowej dzisiaj bylismy z olim na szczepieniu jakos zniosl ukucie ale za to odreagowal pozniej caly dzien marudek nie goraczkowal tylko buczyl caly dzien z mezem juz ok ale w miedzy czasie wyszlo ze ma wysokie cisnienie no i teraz codziennie musi miezyc pod koniec tygodnia idzie na kontrole do lekarza i chyba bedzie musial brac tabletki ah zawsze cos sprobuje poczytac co tam u was i jutro odezwe sie trzymajcie sie buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik ja tez mam problem z kregoslupem i tez mi noga dretwieje, podczas ciazy tez strasznie sie meczylam po urodzeniu bylo ok a teraz znow mnie kreci ja juz probowlam wszytkiego masci termoforow ale nic nie pomaga a ty jak sobie radzisz z bolem biezesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze dalej Pomaranczowa wspoczuje bardzo trzymaj sie kochana Suma ja uzywam termoopakowan mam dwa sa super trzymaja cieplo do ok 3 godzin, a do mleka mam specjalne opakowanie z aventu Salwia wspolczuje kubusiowi bo wiem co to znaczy angina buziale dla was i niech szybko wraca do zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze dalej Pomaranczowa wspoczuje bardzo trzymaj sie kochana Suma ja uzywam termoopakowan mam dwa sa super trzymaja cieplo do ok 3 godzin, a do mleka mam specjalne opakowanie z aventu Salwia wspolczuje kubusiowi bo wiem co to znaczy angina buziale dla was i niech szybko wraca do zdrowka Szklana powodzenia z niania testuj ja jak sie da hihi trzymam kciuksy za jutro Kluska moze jeszcze sie odezwa a do kiedy mieli dac znac? Jak chcesz to mam namiary no kolesia ktory szuka przedstawicieli handl. w tel kom napisz do niego emaila jak bys byla zainteresowana ta praca arkadiusz.hodlik@sonyericsson-team.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj cos mi sie skopiowalo podwojnie a reszte ucielo ah chyba juz zmeczona jestem popiesze jutro dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi powodzenia! Z sentymentu zajrzałam na pierwsze strony naszego topiku... Bardzo duzo dziewczyn sie wykruszylo, ale ja z ciekawości chcialam zobaczycw którym momencie i jakim wpisem dołączyłam do forum i znalazłam na 4 stronie: 11:02 [zgłoś do usunięcia] Kluska= (gold_max@interia.pl) Witam! Dzisiejsze nudności i wymioty w pełni uświadomiły mi mój stan! Fasolątko daje o sobie znać! NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 zołwik............27.....wielkopolskie......06.05.....4. . ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 basiunia*.........29....śląskie............1.05......... 4......04.02.09 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 Pozdrawiam! Poźniej napisze więcej! Cieszę się,że Was mam;) Jej jak to dawno było!A co najfajniejsze to podałam tu przewidywany przeze mnie termin porodu i się spełnił na 100% bo Majka urodziła się dokładnie 6.02.2009!!!;) Widze ze od pierwszych stron był z nami rosolek i julka2384;) Ale chyba nie byłabym wstanie zliczyc wszystkich mamuś które pisaly na forum! Swoja drogą chciała bym sie dowiedziec co slychac u tych mamus które zniknely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Szklana no to super interesik, bedziemy musialy (lutówki) skorzystac z twoich uslug:) Ja we wroclawiu bylam pare razy, i zakochalam sie w tym miasteczku. Chcialabym tam mieszkac, ale jak na razie M. ma tu prace i jakos ciezko mu zmienic. A ja myslalam, ze otwierasz sklep z rzeczami dla dzieci;))) Julka widzisz jak to z tesciami, wszystko na pokaz, niby takie zauroczone w naszych malenstwach, a siedza cicho. Moja tesciowa nie zadzwonila do mnie ani razu od poczatku porodu. Wszystko jest organizowane przez osoby trzeci:) ale ja juz nic nie organizuje bo mi to wisi:P Konwalia a gdzie kupilas te opakowanie z aventu? ide cosik zjesc bo maly glod wlaczyl sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny deszczowy dzionek :) Piksip a gdzie Ty? Po super weekendzie pewnie wypoczęta i uśmiechnięta. A cóż to Emi znów chorowitka..ojoj...duża buzia dla niej i niech wraca do zdrówka👄 Kawka \\/J\\/J\\/J\\/J\\/J Szklana no to ja się piszę :) tylko do Wrocka bo mam bliżej :) W Wa-wie jeszcze nie byłam,ale niebawem chyba się wybiorę. Powodzenia póki co z remontem....:) Roburku kochany no ten czas tak zapitala,że nasze dzieciaczki niebawem będą śmigały na swych pięknych nóżkach :) Uważaj na te grzybki,bo jeszcze po niemiecku zaczniesz mówić :D He,he...swoją drogą jak byłam w Holi,to tam nie można zbierać grzybów,jest zakaz :) A starym się nie przejmuj...pewnie ma jakiś gorszy okres,minie ;) Buziaki dla was 👄 Salwia i jak winko było?Jak synek..lepiej? Haydi ..my tu trzymamy kciuki za Ciebie🌻 Julka,Rosołek,Kluska gratuluję wytrwałości w pisaniu i 🌻 dla was za najdłuższe staże na forum :) Suma ja też kiedyś chciałam mieszkać we Wrocku,nawet składałam podania o pracę ...ach to były czasy.... Teściową olej,skoro ona nie przejawia chęci spotkania.Jeszcze będzie kiedyś żałować. A my już po spanku,oglądamy Dobranocny Ogród...:) Super bajka :D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtajcie :) hihi basienia dobrze napisalas dzeszczowy dzien eh ja wlasnie z powodu tej pogody mam jakiegos dola :( Adasko juz sam siada w lezaczku i musze go pilnowac i juz samego niezostawiam w lezaku bo siada i wychyla si do przodu moze fiknac nic mi sie niechce dzis codziennie juz dawno o tej porze mialam posprzatane a dzis stoje w miejscu hihi a mam dzis w planach zrobic pierogi ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę..ja też miałam robić dziś pierogi ruskie :) Julka to pewnie ta pogoda tak na Ciebie działa...polecam pyszną forumową kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia wlasnie pije kawke fusiasta juz druga hihi rano byla rozpuszczalna ale niepodzialala :) no i o wilku mowa a wilk tuz tuz hihi wlasnie przyszla tesciowa do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka tylko się witamy i lecimy na deszczowy spacer spiewac i stepowac jak Fred Aster:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mialam z Wami napic sie kawki ale moj maluszek pospal tylko 30 minut wiec zdazylam tylko wziasc prysznic:( A teraz musze sie nim zajmowac bo marudzi. moze poznej sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! W końcu udało mi się nadrobić zaległości a miałam tego ponad 10 stron. Nie zaglądałam tutaj przez 2 tyg. bo najpierw szykowałam swoje urodziny później delegacja męża oczywiście nie obyło się bez kłótni ale od dziś już jest dobrze. U nas nic ciekawego. Maluchy przeszły katar a od wczoraj Łukaszek jest mega maruda, że już nie wiem o co mu chodzi. Teraz sobie śpi ale napewno niedługo wstanie. Za to mój Kubuś ma dziś zajęcia muzyczne w wypożyczalni płyt CD zobaczymy jak mu się spodoba. Ja już nawet mam obiadek zrobiony dziś, poprane i ogarnięte. Teraz chyba pora na drugą kawkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, maly nauczyl sie stawac i staje przy drabinkach w lozeczku i podnosi sie o wszystko co nalwazy.nie chce mu sie spac 2 dzien chodzi spac o 22.30 nie wiem czemu budzi sie jak zwykle o 7,8 .klade go spac a on wstaje ciagle hehe wczoraj maz go usypial na rekach bo co go dalismy do lozka to placz i wstawal i sie smial .chyba to przejsciowe bo odkryl dopiero co wstawanie i tylko to ma w glowie.teraz zasnol wiec ide sie pouczyc. pomaranczowy wspolczuje smierci babci a co do spania moj maly ostatnio spi do 3 godzin w ciagu dnia raz poltorej -dwie godziny potem jeszcze pol lub godzinke .zadko kiedy dluzej julka to normalne moj maly tez wychyla sie wszystko go interesuje a ja mam pelno do roboty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wy juz na nogach a ja dopiero wstalam maly marudek ciag dalszy zaraz musze dac mu cos na zbicie goraczki bo ma lekka a wogole to mam dzisiaj urodziny jejku 30 mi stuknela normalnie szok ratunku jak stara juz jestem!!! robie kawke i zaraz was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suma ja kupilam opakowanie w irlandii ale jak bylam na wakacjach w pl to tez je widzialam zaraz przesle ci linka jak to wyglada http://www.toys.ie/Philips-Avent-Milk-Powder-Dispenser-!D04563-prod.aspx Haydi trzymam kciuki za obrone odezwij sie jak bedziesz juz po Basienia Julka u was tez pogoda lejaca trzymajcie sie cieplo A i mialam sie zapytac kupujecie kabinezony na zime dla maluchow czy kurtka wystarczy juz od paru dni jezdze za kabinezonem ale nic mi sie nie podoba no i zastanawiam sie nad kurtka tylko nie wiem czy to dobry pomysl na polska zime bo tutaj w irsku to zimy nie ma jest okolo 0 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia 100 lat kochana,wszystkiego najlepszego:) a co do zimy to ja mam kombinezon bo wydaje mi sie,ze w samej kurtecce bedzie za zimno Szymus tez dzis marudny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia winko bylo:) Synus juz lepiej,szaleje wiec jest dobrze,antybiotyk widac dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salwia ja ogladalam kombinezony takie na 12 miesiecy ale one wszystkie sa bez stopek i bym musiala kupic jakies buty a ja butom mowie nie no i nie wiem juz co ma zrobic chyba pogadam z mama moze kupi kombinezon w pl dobrze ze juz kuba szaleje tak jak mowisz leki zaczely dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Opisałam się jak opętana i wszystko mi zżarło. Czy ja się nigdy nie nauczę kopiować tego co piszę. Lenia miałam i teraz znów mam nauczkę :( Kawkę poranną to ja dopiero piję. Po nocce w pracy jestem, ale na szczęście miał się kto dziś zająć małym. Mogłam pospać i nabrać sił na kolejną nockę. Niestety jutro już tak kolorowo nie będzie. Szklana interesik zakładasz :). Super. Życzę powodzenia i nie dziękuj przypadkiem żeby nie zapeszyć. Kurcze jak ja podziwiam takich przedsiębiorczych ludzi. Ja taka nie jestem. Chyba za leniwa jestem, albo zbytnio boję się ryzyka. Nianię rzeczywiście jeśli nie trzeba nie ma co zatrudniać na cały etat. Jeśli dobrze wyczytałam to o jakimś teledysku pisałaś. Zdradź rąbka tajemnicy. Jak nie tu to przynajmniej na emailu :) konwalia wszystkiego najlepszego :) i proszę mi tu nie narzekać bo mnie obrażasz :P Mi już niedługo 32 stuknie. Przyszła na rączkach powiadasz :) ulżyło mi. Dziewczyny pamiętacie jak pisałyśmy, że nasze pociechy musimy nauczyć same w łóżeczkach usypiać. Tak więc ja poległam. Dziadziuś nauczył tego "dziadostwa" mojego Piotrusia i od paru dni tylko na rękach usypia. I wiecie co, ja się nawet zaczęłam z tego cieszyć bo to o jedna więcej okazja do przytulenia szkrabka. Nie będę w każdym razie tego oduczać:) Kombinezon na zimę mój mały już ma. Taki właśnie beż nóżek więc w buciki trzeba zainwestować.Dostał od mojej koleżanki taki właśnie duży, że rok musiał na niego czekać. Na szczęście nie na chrzciny:) Mam cichą nadzieję, że będą w zimę już przydatne, bo dzielnie stawia kroczki :) majaitosia uporaj się szybko z tymi grzybami. Jak masz muchomorki to możesz nam podesłać. Już wiem co bym z nimi zrobiła :). Możesz w sumie zrobić to samo. Sosik dla teściowej :) Robor Ty jeszcze nie obniżyłaś? Marsz do roboty i nie pokazywać się na forum do puki tego nie zrobisz. Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze ( sorki jeśli za ostro) . Suma ja nie posiadam termoopakowania. Butelki mam Dr Brawnsa czy jakoś tak i na nie nie znalazłam żadnego nadającego się w naszej miejscowości. Jako kreatywna mama stworzyłam więc swoje oryginalne dobrze trzymające ciepło opakowanie na buteleczkę. Kawałek torby biedronkowj trzymającej tp., pieluszka i żubranko :). Oryginalne jak się patrzy :). Hajdi trochę późno przeczytałam bo pewnie już obroniłaś więc powodzenia życzyć nie będę. Ale chętnie Ci gratulacje złożę. Gratuluję jako mam nadzieję pierwsza na forum. Ok. Wysyłam posta, bo jak by mi go znowu zą=żarło to bym się chyba wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×