Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie my na momencik bo dziś 50 urodzinki mojej Mamusi i sie szykujemy do wyjscia do niej i na jutrzejsza imprezke. Na maila wyslalam zdjecia. I pokazywałam Mai jej wirtualne koleżanki i kolegów i biedna nie doczekała końca zasnęła jak się ładowalo zdjęcie "kawka";) Po po pudce nadrobimy! Śliczne zdjęcia!!! Pozdrawiamy! p.s. z pracy sie jeszcze nie odezwali...;( Chyba jednak zdecydowali się na faceta. No trudno, nie ta praca to inna;) W koncu na kurs dlainstruktorów nadal chodzę! Już nam wyznaczyli egzamin na 20 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
No i po drzemce - 35min. jak w zegarku:) I do obiadku - mama zabawiaj:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur, szklana- nie przejmujcie się, jesli nic się dzieciaczkom nie stało to widocznie jest normalne że czasem sobie guza nabiją, jak widać zaskakują nas swoją szybkością, Moja jak spadła to też takiego susa dała:P Dziś przywaliła głową w ścianę ale nie mocno , ehh obawiam się że to dopiero początek, bo jak zaczną chodzić... haidi- trzymam kciuki za obronę hipku - jak już dziewczyny pisały, jesteś bardzo silna- dasz rade, problemy mam nadziję się szybko skończą i mieszkanko tez znajdziesz jakieś fajne🌼 dla ciebie u nas dziś też tylko 3 pobudki więc dla mnie supe w porównaniu do tych co pól godziny. Spadam bo mama chwilkę dla siebie półki mała śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip nie przejmuj sie nasze te sie poł godziny otwieraja... Mam nadzieje ze starczy Wam cierpliwosci żeby je zobaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poranne :) połudnuiowe w sumie :) u nas 6 pobudek, eh , a nie ważne bo mi się humor zepsuje a mam lepszy o dziwo dzisiaj jutro jade na grzyby :) grzybujecie? marynujecie? słuchajcie babki, nasciągałam wczoraj bajek do słuchania dla nuli wysyłam na maila w kilku częściach jak któraś chce to pobierać :) nulka słucha i się bawi ;) potem przeslę jeszce piosenki z akademii pana kleksa jak chcecie, a jak któraś chce hurtem to skypem najlepiej, zaczepcie mnie nick : majuczka buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, Maja łączę się z Tobą w bólu nieprzespanej nocy. Pobudek mnóstwo. Ale znam przyczynę-zęby. Zrobiła się niuni falbanka na górnym dziąsełku i nie wiem czy to lewa jedynka czy dwójka idzie. wygląda tak jakby jej wypadł ząbek i została po nim taka mała dziurka a nie jakby się przebijał. Zatem ja też kawkę piję. Piksip i Kluska. Jakoś wymęczyłam te wasze zdjęcia:P Dziewczyny superaśne. Salwia, Hipku i Haydi. Hipku ja wierzę, że będzie lepiej. Szklana i Julka ach pozazdrościć Wam małych śpioszków. Szklana niezłą sumkę uzbieraliście. A na jaki to cel? Pomarańczowy i u Ciebie nocka niezła. Współczuję kłótni. Na pewno szybko burza przejdzie. Kluska to wszystkiego naj dla mamusi. Moja teściowa kończy w grudniu 50 i z tej okazji postanowiła wziąć ślub z facetem, którego poznała w marcu. Nie wiem czy Wam pisałam o tym newsie. Oczywiście ślub musi być przed naszym. Teraz to w ogóle myśli tylko o sobie. O wnuczce swojej jedynej w cale nie pamięta. Wiecie co mam złe przeczucia co do tego małżeństwa. Mimo wszystko życzę im dobrze ale mam wrażenie, że oni się nie poznali dobrze. No nic to są dorośli. Ich decyzje... Dagusiu i Ty "prawie" wyspana. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip taka kawkę ja tez poprosze ;) sliczna a bezkofeinowa woli? białą czy czarną? a majuchna karate the best :) normalnie waleczna baba ci rośnie kluseczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik- moja teściowa też skończyła w tym troku 50-tkę i też ma faceta i małą nie jest zainteresowana, druga młodość teraz ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmiku :) nawet bardzo dorośli :) a wiesz, że tak powiem "na starość" to się dziecinnieje :) oby się dobrze skończyło ja mam natomiast dziś 60' teścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusiu to takie przykre, że nie interesują się wnuczką nie. A mój N to jej jedyny syn a co za tym idzie Pola to jej jedyna wnuczka. Nie lubię mojej teściowej ale myślałam ,ze Pola to będzie jej oczko w głowie, ze się nie będziemy mogli od niej opędzić a tu taki zonk. Ojciec N i jego żona też tak jakoś mało zainteresowany niunią, choć bardziej się nią zajmą niż teściowa.A moi rodzice, którzy by za nią w ogień poszli są daleko. Maja i Ty dziś świętujesz. To dla teścia też wszystkiego co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice i teście są za Emilką bardzo, zwariowali na jej punkcie i sa "napaleni" na nią jak nie wiem;) normalnie mają fioła. A teściowej nie lubię też i mnie wkurza jak sie zachowuje, no ale cóż.... ja swoje, ona swoje....a M tez nie widzi tegio, że ona jest dziwna i wkurzajaca, nachalna i wścipska i plotkara taka że hej.. no ale w końcu to jego mamusia przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to przez nią tak trochę się nie najlepiej dzieje między nami, tzn. On np. smsuje z mamusia swoja w tajemnicy przede mną, coś tam z nia ustala, potem mi nie mówi, jakaś taka aura tajemniczości powstała, nie było tego wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip a rozmawiałaś o tym z mężem. Najlepiej od razu wyjaśnić wszystko. Mój N wie, że nie przepadam za jego mamuśką ale staram się o tym mu nie mówić. Czasami jak mnie wkurzy to mówię mu dlaczego mi się nie podoba jej zachowanie. A mam nosa do niej. Zawsze wiem kiedy do niego zadzwoni. Tylko się pytam czy dzwoniła Twoja mamusia i co chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Ja kawkę też poproszę..z mlekiem,bez cukru :) He,he...moja teściowa za 2 tygodnie kończy 50 :) i właśnie czekam na kuriera,bo zamówiliśmy dla niej robot kuchenny. Ale muszę jeszcze to przemyśleć,bo nie wiem czy zasłużyła :D :D Żartuję,aż taka wredna nie jestem.;) Ja też dziś pospałam,fakt,że mała jadła o 1,ale potem do 8.20 spała pięknie,a my też :) Szklana gratulacje udanej aukcji :) Chyba dużo kaski nie? Maja 🌻 za pobudki. Ja kiedyś byłam na grzybach,ale porażka.....Prawie nic nie nazbierałam :) Pomijam fakt,że mało się na nich znam. Miłego zbierania i pięknych okazów :) Igmik ale Polci wyskakują te ząbki jak grzyby po deszczu :) Szkoda tylko,że tak cierpi.🌻 dla niej. Dagusia 🌻 kiedy przyjedziecie?:) Piksip zdjęcia git,faktycznie długo się otwierają,a nie umiesz zmniejszyć? Buźka dla Emi za kawkę 👄 Hipek miło,że wpadłaś :) Trzymaj się cieplutko i dużo siły kobietko.🌻 Haydi trzymam kciuki... U nas już powoli kończą z remontem(dzięki Bogu)... Mam dwa piękne,nowe okna dachowe i jestem szczęśliwa :) Miłego dnia 🌻 Haydi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik- mam identycznie! z tymi tel.;) Tak rozmaiwałam z M., no ale jakos to się nie zmienia. Basienia- muszę własnie zmniejszyć jakość w aparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik - sprzedawaliśmy dzieła sztuki dla Pauli Pruskiej żeby mogła zapłacić za operację, którą już miała i dokończyć leczenie. Jeszcze w sobotę mecz - Artyści kontra Inernauci :) Polcia ząbkuje na calego... Bidulka. Dałaś jej eferalgan na noc? U franki już druga jedynka widoczna kreseczka a ta co już wyłazi jakiś czas nieźle wystaje i normalnie boli jak ugryzie.. :) Teściowa chyba drugą młodość przeżywa... jej strata...jeszcze się ocknie pewnie. przynajmniej nad głową ci nie siedzi.... :P A co ty się przejmujesz jej ślubem, jak się sparzy to jej problem. A może będą żyli długo i szczęśliwie... :) JA też ubolewam, że moi rodzice daleko a codziennie dzwonią i pytają o małą i na sypie oglądają np kąpiele :) Ale dziś nalot teściowych :) Ja swojej też nie kocham... Wiecie co kupiła na chrzciny swojej wnuczce.... Kombinezon na zimę...dla dwuletniego dziecka... No masakra... niunia będzie miała pamiątkę z chrztu... nie wiem czy ja mam to w ramki oprawić? :P Ale nieważne... Pomarańczowa - obyś się szybko pogodziła... Julka - brawo dla adaśka że dał pospać :) Kluska - widocznie instruktor jest ci pisany :) Ja tuż przed ciążą dostałam mega propozycję pracy, nie w moim zawodzie ale za super kaskę w redbullu. I łamałam się chwilkę czy nie brać... test ciążowy mi powiedział co robić. Frania zdecydowała :) Dagusia - no jestem przerażona wizją chodzenia. U nas od dwóch dnia raczkowanie na całego - już wyłazie z dywanu szuflady otwiera, kable to jej wyzwanie i zabawki psa. Masakra. No i staje przy czym się da. Ja chyba muszę krzesla na super glue do podłogi poprzyklejać żeby sobie na glowę nie zwaliła... Majka czyli lepsza naocka ale do ideału daleko...a może jakaś herbatka uspokająca ziołowa na noc... i w nocy jak się obudzi... nie wiem :( Ja nie umiem zbierać grzybów.Nie widzę ich cholera! :) Trzymam kciuki za łowy. Mała z wami jedzie? Ja bajeczki bardzo chętnie, zaraz wezmę :) dzięki Piksip - hmmm no niefajnie... ciekawe dlazego w tajemnicy z mamusią. Weź z nim pogadaj może...co on tam ustala ciekawe... Basienia - przemyśł ten prezent heheh :) Uuuu jaka nocka! Wow. Super! No kaski na aukcji sporo... :) Ej jak się robi kwiatki usta itp :) ? i jak taką super uśmiechniętą buźkę? Dziś na basen... ciekawe jak będzie... foto zrobię i wyślę :) Idę zdjęcia pooglądać wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana jedzie z nami mała jedzie :) będzie marynować ze mną :) ja lubię zbierać dużo zbieramy a potem siedzę w tych cholernych słoikach do rana:)... piksip zdjęcia możesz z reguły zmniejszac w programie do ogladania zdjęć popatrz tam gzies w opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, widzę, że wszystkie mamy KOCHANE teściowe. Moja ma 65 lat i kawaler do niej przychodzi. Ta niestety nie potrafi się zdecydować czy wsiąść ślub czy nie :). Na szczęście Piotrusiem się opiekuje jak trzeba. Nie żeby była tym faktem zachwycona, ale nic przynajmniej nie narzeka. Nawet jak kawaler przychodzi to dzidzi się nie pozbywa tylko razem się opiekują. Narzekać ja więc nie mogę :) Szklana oby Ci Frania zawsze dawała się tak wyspać. Sorki dziewczęta, że się do każdej nie odnoszę. Czas leci. Dziś mąż wraca więc trzeba doprowadzić troszkę dom do porządku puki dzidzia śpi. Odezwę się dopiero w poniedziałek. Pa Udanego weekendu życzę wszystkim mamuśkom i ich pociechom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam zająć się obiowiazkami przykladnej zony(:P): gotowanie i sprzatanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Witam. Ja juz po porannej kawce ale jakos nie zadzialala. Bede meczyc druga. Bylismy na krotkim spacerze, ale kropilo i wrocilismy. Maz wczoraj zabral mnie do kina i na zakupy:) Ale przyznam sie, ze ide do galerii i zamiast ogladac ciuszki, kosmetyki dla siebie to ogladam dzieciece. I zwykle kupuje dla maluszka a sobie nic. I przytylam zamiast chudnac (masakra) :( IGMIK twoja tesciowa to niezle cacko;) slub po kilku miesiacach a to, ze grudniu to moze spacjalnie na zlosc wam;) nie no zartuje, ale ja takie wrazenie odnioslabym. Moich tesciow tez nie kocham, mowie do nich per Pani/Pan :) a do np. wujkow meza - ciociu. Musi ich to wkurzac:D Tez nie interesuja sie malym (nie jest ich pierwszym wnukiem) nie dzwonia, nie wysla smsa, kompletnie nic. Maz czasem jesli jest u nich pokaze im mmsa jaki duzy facet robi sie z niego:) i tyle. Oni zwykle ubolewaja, ze dawno go nie widzieli, a nic w tym kierunku nie robia, a ja zaprzestalam zapraszania bo wygladalo to, ze ja zapraszam a oni z laski swojej przyjda bo musza. Byli u nas zaledwie 3 razy:/ Ale mnie to wisi, a ja may podrosnie i spyta sie gdzie idziemy a ja ze do babci to on jakiej babci mam jedna (moja mame uwielbia bo czesto przychodzi, zabawia, sama garnie sie do niego:)) Szklana moze kombinezon przyda sie na druga zime;) super prezent na chrzest... chrzest na dlugie lata;) My od chrzestnego dla malego dostalismy 50 zl:) lepiej ci?:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
nie, no pogodzilismy się już :) - tylko dawno sie nie sprzeczałam ... no ale - jak zwykle to byla moja wina :P Mala juz pospala na spacerku swoją godzinkę i teraz bryka na macie - ciekawe jak dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Oczywiście miało być - że nie moja wina :P bo wina nigdy nie leży po sronie kobiet :D A znacie ten kawał, że wina leży zawsze po obu stronach - żony i teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×