Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

wiecie co ja juz niemam sily eh moj maluch jak juz cos zje to po jakims czasie zwymiotuje i od tygodnia jest tak ze do pludnia musi zwymiotowac eh :( i co ja mu mam dawac jesc? ja juz niemam pojecia.... tak fajnie macie swoim dajecie kawaleczki jedzenia a ja juz mojemu daje takie maciupenkie i to jeszcze zwymiotuje eh w tym tyg idziemy do lekarza na kontrol wagi o powiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka kurna nie wiem co może być przyczyną tych wymiotów. Kompletnie się na temacie nie znam. Zapytaj lekarki i może coś poradzi. Pamiętam, że jemu się ulewło na początku. Może taka jego natura... (oooo już natura ;P) A ja drugą kawkę (tzw. po zupkową) piję i wpieprzam czarny las... Mniam. Uwielbiam. Został kawałek z wczoraj ;P Jejku strasznie nie lubię gotować. Jeszcze bardzoej nie lubię wymyślać co ugotować. A jak mi teraz jeszcze dojdzie osobne gotowanie dla Kuby... No nic. Etap przejściowy... O Szklana właśnie miałam pytać jak to żółtko wprowadzacie. Nie wiedziałam szczerze ile, co ile i do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane U nas juz dzisiaj lepiej oli wciagnal butle mleka i nie marudzil jejku jak sie ciesze mam nadzieje ze juz wszytko wroci do normy, mamy juz 4 zeby i widze ze nastepne sie wyzynaja chyba trojki gorne, przez malego zeby kapletnie osiwieje, gorne jedynki jak sie wyzynaly bardzo zle zniosl i nawet mu dziaselka krwawily a dolne wyszly bez problemowo az sie boje co bedzie z nastepnymi, a mialam sie zapytac jeszcze do tej wysypki dzisiaj zauwazylam ze sie nasilila czy to normalne i tak jakby te male kropki pozlewaly sie w wieksze plamy nie wiem czy to tak ma byc szukalam na necie ale nic o tym nie pisza pomocy??? A co do rozlaki to smutno mi ale pocieszam sie ze to tylko na dwa miesiace bo maz przyjedzie w grudniu na swieta i razem wrocimy po, z jednej strony sie ciesze bo to w sumie ostatni raz kiedy moge sobie pozwolic na taki dlugi pobyt w pl bo jak w wroce do pracy to sie wszytko ukroci a z drugiej to szkoda mi go zostawiac tutaj samego no ale w koncu nie bedzie tak zle damy rade Wczoraj pakowalam w papier prezenty pod choinke dla rodziny i jakos tak mi sie swiatecznie zrobilo jejku przeciez to jeszcze dwa miesiace a w sklepach jakies szalenstwo wszedzie dekoracje swiateczne choinki sztuczne normalnie szok Pimboli aha mowisz ze wysypka nie swedzi no to dobrze a co do tych plam to u nadin tez tak bylo? Kurcze boje sie ze moze to jakas alergia Hej alicja Maja o rany no to sie narobilo trzymaj sie kochana i nie umieraj nam grunt ze masz poczucie humoru Julka mafinki ummm pyszne zrobie jak bede w pl Piksip sto lat dla emi a co do jedzenia nocnego ostatnio przeczytalam w ksiazce ze moze byc to nawyk albo dziecko sie nie najada w ciagu dnia ale ja juz sama nie wiem moj oli nie je w nocy o 7.30 pm to jego ostatni posilek i przesypia do 6 / 7 rano Szkalna wracaj do zrowka ale cie rozlozylo co? Chyba cos w powietrzu szaleje Up u ciebie leje a u nas slonce trzymaj sie cieplutko, moj oli tez tak sredno je zupki ze sloiczka przeslismy na wieksze sloiczki a tam wieksze kawalki i normalnie szok pluje zaczyna sie ksztusic kaszle cyrk na kulkach zaczelam mu je miksowac ale chyba to zle roziwazanie z tej sytuacji i juz nie wiem co mam zrobic chyba ugotuje sama i pogniote mu widelcem moze bedzie wcinal A mialam sie pytac ubieracie swoje maluchy w kombinezony czy jeszcze za wczesnie? A co do kombinezonka to mama mi kupila w crocodillo ponoc cieply jak na alaske granatowy z rekawiczkami i butkami i te buty z materialu mozna z ciagnac i ubrac np kozaki a buty kupilam u nas w clarksie nie kozaki tylko zwykle polbutki takie wyzsze do kostki jestem zadowolona pani malemu zmierzyla nozke ma rozmiar 3 ale to smiesznie brzmi ale kupila 3,5 na gruba skarpete zaraz wam przesle linka http://www.clarks.co.uk/find/EndUses-is-crawling/Tube-is-boyssport-or-boys/product-is-20340090 Sliczne byly takie z futerkiem ale dla dziewczynki http://www.clarks.co.uk/find/EndUses-is-cruising/Tube-is-girlssport-or-girls/product-is-20333516 Basienia zdrowiej ah ta tesciowka chyba cos dosypala do tego torcika co? A wikusia taka marda no nie moge buzialki Mia gabcia najwazniejsza nie miej wyrzutow sumienia ze nie zagladasz czesto na kafe wszyscy to rozumieja tez tesknimy za toba mocna Dagusia nie doluj sie nam trzymaj sie dzielnie to napewno przez okrona pogode ja tez taki wrazliec na pogode jestem zaraz glowa boli i nic sie nie chce buziale dla ciebie Roburku wlasnie doczytalam ze masz rocznice o jejku ile to juz lat super duzo szczescia zycze i radosci Igmik udanego dnia na miescie oj ja czasami jak musze cos zalatwic to nie lubie ciagnac malego bo sie wszystko wydluza w czasie Pomaranczowy wspolczuje nie przespanych nocek trzymaj sie kochana Suma o jeku u ciebie juz mroz o rany no to chyba juz zima idzie wielkimi krokami trzymaj sie cieplutko Iwonka trzymaj sie dzielnie moze juz niedlugo nocki beda lepsze No i musze uciekac maly sie obudzil do napisania wieczorkiem jak dam rade milego dnia kochane i cieplo sie ubierajcie chorubska stop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Maskara dzisiaj - Maruda!!! Tylko na rękach. Dziewczynki - Wasze pociechy też tak malo mówia - mam wrazenie, że Moja kiedyś mówiła więcej - aguu, ddzzz, buuu a teraz czasami agu - nie wiem co mysleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy gosciu moj tez tak ma... wczesniej mowil wiecej a teraz mniej... a jeszcze pare dni temu nadawal sam a teraz rzadko... ;) no i sie obudzil z syrena musze leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie zdychania ciąg dalszy tylko na pocztę zajrzałam i normalnie wymiękłam ZUZY ZDJĘCIA SĄ ZABÓJCZE NO CUD MIÓD ZWŁASZCZA TO JAK SOBIE CZAPKĘ ŚCIĄGA !!! wczoraj jakoś dałam rade ale padłam jak trup po powrocie. poczytam coś was i jak mnie lower puści do kompa to wpadnę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ogłaszam Zuzankę naszą MISS forumkową...:D Nie ma słów by opisać najnowszą jej sesję... Dedykuję jej zatem słowa.....You Are So Beautiful....:) Ja się szykuję na wieczór :) Grzejcie się dziewczynki,grzejcie;)...Majka nie rób smaka na grzańca :P Buzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja napisz na poczcie na jakim osiedlu mieszkasz, bo może się okaże, że jesteśmy sąsiadkami :D Ej Zuzia serio jest przecudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff koniec dnia. Niby niania była, ale... na razie muszę wszytko jej mówić. Jutro się z nią umówię że ja nic nie będę mówić a ona sama będzie pilnować rozkładu dnia, zmiany pieluch i godzin jedzenia bo na razie ja inicjuję sprawę ale w sumie to jej nie dałam szansy... :P Nadgorliwa jestem hehe Dziewczyny jestem zdrowaaaa! Nie wiem co podziałało : moż eto że dwa dni nie wychodziłam z chaty, wczoraj się nie kąpałam, polegiwałam i piłam dużo wody z miodem, cytryną i imbirem. Dziś już normalnie się czuję i po katarze ani śladu a gardło też git. Frani glut też zanikający jakby. Majka może weż soie zrób tą miksturę co ja? Salwia ja też lubię się przytulać a najbardziej to, że jak ją przytulę to śpi jeszcze godzinę hehe ale coś mi się zdjae że ona się już przyzwyczaiła i będzie do nas przychodzić w nocy jak już będzie chodzić. Córeczka koleżanki tym sposobem, przychodziła coraz szybciej i szybciej i kończyło się tak, że jak oni szli spać koło 12 to ona zaraz przychodziła, rozwalała się w poprzeg łóżka i do rana z nimi spała. Teraz ma 5 lat i... dalej przychodzi.... Najgorsze jest to, że może przyjść kiedy oni akurat się przytulają... Wolałabym nie moieć takich akcji ale nie wiem jak się zabrać za to heh... Dziś cały dzień się zastanawiam czy nie daję za dużo jeść frani. napiszę jak ją karmię i pls wypowiedzcie się... 6-7 mleko 180ml 9-10 mleko 150ml 12-13 obiadek połowa czasem nieco więcej dużego słoiczka 16- deserek z reguły nie cały mały słoiczek 18 kaszka z ok 90ml wody kaszka ryżowa i dokładam owocki ze sloiczka ale malutko na smak a czasem mleczno-ryżowa. 19.30 mleko 210ml koniec. Myślę o ilości mleka i tej kaszce. Może powinnam dać jej kaszki więcej i już bez mleka ale nie zaśnie raczej bez butli. kaszki z butli nie lubi jeść... No i co? :) Konwalia - ale macie zębów już :) Oby teraz było lepiej :( A w polsce będziesz u rodziców? Prezenty już masz! ale ci dobrze...:) Ja ubieram w kutkę ciepłą i czapkę i wkładam ją do śpiworka cieplutkiego który jest w wózku, Na nogach ma spodenki bez rajstopek. Jak będzie zimno bardzo czyli pewnie od środy -ma być 3 stopnie i śnieg! będę rajstopki dokładać. Fajowe te butki :) Pomarańczowa moja ma dni że gada i śpiewa jak szalona a czasem cicha bardziej, rożnie ale mama gada non stop i mni się wiesza na nogawce, normalnie nic nie mogę zrobić bo zaraz mnie dopada... Up a co ty z krakowa i dopiero teraz się zgadałyście?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, no w sumie tak... Tzn. wiedziałam, że Maja jest z Kraka bo zapraszała na kawę :) ale jakoś mi to uleciało :) Nie wydaje mi się, żeby za dużo jadła Frania. Tzn. mam wątpliwości co do tej kaszki i później takiej butli. Ale słuchaj - skoro działa, Frania śpi elegancko, to chyba jest ok... No to się ekspresowo wyleczyłaś... Bardzo fajnie :) U nas jedzonko podobnie: ok. 6 flacha 180ml ok. 9 kaszka mleczno- ryżowa z 90 ml wody ok. 12 flacha 180 ml ok. 15 obiadek - były słoiki, teraz coś innego: ziemniaki, mięsko, marchewka, zupka gotowana czy coś ok. 17 deserek jakiś, owocki itp. ok. 19 flacha 210ml. Kuba zasypia przy butli, więc na noc musi być mleko. Nie wchodzą w grę żadne przysmaki na dobranoc itp. U nas taki schemat działa. Na razie nie zamierzam go zmieniać. Za jakiś czas spróbuję wyeliminować to mleko południowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up - No czyli inentycznie jedzą tylko dajesz kaszkę zamiast tego mleka u mnie o 9 ale za to potem masz mleko. Hmm może ja powinnam dać też kaszkę zamiast mleka o 9. W schemacie jest napisane deser mleczno- owocowy... czyli jogurcik? i że powinny jeść 5 posilków w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana chyba ten deser mleczno - owocowy to może być np. kaszka owocowa, ja wiem... Uciekam spać. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu baby patrzcie co sie u nas na forum dzieje.... na marcu , masakra jakaś przenosimy sie na prywatne, jakieś picze nas ciągle podglądają i drażnią a przegięciem jest jakaś torba która z nami pisała i ma dostęp o maila, zmieniłam hasło ale ta się wyzywa i tak, marcówki zmykają na priv a szkoda bo to wesołe fajne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello..wróciłam :) Maja olejcie je,a zobaczysz,że sobie pójdą...dlaczego wy macie stąd odchodzić.... Traktujcie je jakby w ogóle ich nie było i piszcie między sobą dalej... Zobaczysz,że pomoże :) A przez Ciebie pije teraz grzańca...na spotkaniu nie mogłam,bo jechałam autkiem,to teraz nadrabiam :) Buzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu jak zimno! W domu też :( Igmik jak żyjecie? Co porabiasz? Dziękuję w imieniu Zulki za miłe słowa :) Gdyby umiała czytać pewnie by się zawstydziła :) Szklana ubranka kupuję gdzie popadnie :) W Coccodrillo, C&A, czasem w Smyku, Tobi, również w hurtowni,która prowadzi też sprzedaż det. łAZIłAM DZISIAJ Z MAłą 2 H i już smarkam. Zuzka miała buciki z kożuszkiem w środku i była okryta kocem, a i tak miała chłodne stopy.Mam śpiwór, ale taki grubaśny, zimowy i nie wiem, czy już dawać, czy nie będziemy wyglądały jak byśmy wybierały się na Alaskę. Majka pomarańczowe paskudy :) Powiem Wam szczerze, że tylko czekam ,aż się tu przyczepią, bo coś za czarno i za dobrze tu mamy. Z tego, co zaobsrewowałam topik styczeń 2009 też wykończyły. Dlatego m.in. uważam, że trzeba być ostrożnym przy dawaniu namiarów na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam, że nie wiedziałam, że na forach się takie rzeczy dzieją... Tzn. nie pisałam wcześniej nigdzie i pewnie jakoś tak naiwnie do tego podeszłam :( Przykre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja... już kiedyś byly takie jazdy. Kurczę zmiana hasła nie wiem co da bo ktoś może być i pomarańczką i czarną tylko po co ja się pytam. Ludziom się nudzi. Okropne to jest. Ale im bardziej się podnieca tym tematem tym oni się cieszą bardziej. jak zboczeniec rozchyla plaszcz i babka piszczy ze strachu to jemu staje... :) Ja chyba rezygnuję z wysyłania zdjęc i idę na maila pousówać swoje. Szkoda ale wolę żeby jakiś głupi człowiek nie wysyłał ich gdzieś lub nawet żeby ich oglądal. Jeny nie lubię takich kwasów... A forum prywatne to ja nie wiem, ale jak idziecie gdzieś to ja z wami! Kurcze ale te komentarze do zdjęć dzieci i wyglądu mam mnie wpieniły... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że już jestem. Dziewczyny przeczytałam tylko ostatnią stronę i mnie zmroziła :( Od razu usunęłam ostatnie zdjęcia. Nie wiem o co chodzi dokładnie z tymi marcówkami, ale zaraz się dowiem. Może tam zajrzę poczytać, to się wyjaśni. Do waszych postów postaram się poodnosić jutro. Teraz idę pospać troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, my wczoraj byliśmy na kontroli w poradni rehabilitacyjnej. Jesli chodzi o rozwój ruchowy jest OK jak na 9-cio miesięczne dziecko. Robi wszystko co powinna;) i nie szkodzi że sama nie siada jeszcze z raczkowania, dobrze, że raczkuje i nie wolno chodzić!! absolutnie, ciekawe jak ona to przezyje.....;) I Pani dr była zszokowana jak Emi zaczęła się chwalic co potrafi:) czyli że brawo, papa, jaka jest duza i tak dalej.....;) Cieszę się:) Oczywiście rosołku- Zuzia cudna!! Szklana- wyleczyłaś sie, pięknie, i tak szybko, super!! Ja sie zastanawiam, czy Emi też za dużo mleka nie pije teraz, chociaż zawsze wg mnie piła za mało....hehe....ale zmiana!! Up- ja też nie wiedziałam, że takie jazdy na formach są, normalnie nudzi się ludziom, serio. Nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby wymyślać takie intrygi. Strasznie zimno sie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hop. Ja od 7 zabawiam moje dziecie w lóżku. Jestem kreatywna bo panna spała do 7...ale miala jazdke ok 30min o północy jak szłam spac żeby nie było tak pięknie...o 9 niania będzie i chcę ja od dziś usamodzielniać. Jakoś mam obawy czy poradzi sobie... No ale zobaczymy. Piksip ekstra ze w poradni pochwalili! Dlaczego nie wolno chodzić? Wszystkie msluchy nie mogą? Nie dziwię się ze pani pod wrażeniem popisów niuni bo naprawdę wymiata! :) > > > kawka dziewczęta. Co do afery na marcowkach jak dzis juz wyluzowana. Tylko nie wiem co w kwestii maila i czy bede zdjecia wysyłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Faktycznie atmosfera na marcówkach nieciekawa. Skoro dziewczyny usuwacie swoje maile na wspólnym i zastanawiacie się czy wysyłać zdjęcia to najprościej będzie usunąć maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dziś kakao siorbię :D My właśnie śniadanko zaliczyłyśmy i odpoczywamy :) Na marcówkach cały czas mają takie jazdy i to chyba nie wynika z nudów,a co jest przerażające ludzkiej zawiści,chamstwa i tego typu.Ja czasami zaglądam do dziewczyn i współczuję im bardzo tych chorych postów.Natomiast w ogóle bym na nie nie odpowiadała,bo słowa takich osób nie mają dla mnie znaczenia. Niestety to forum jest otwarte i każdy może czytać i pisać. Nie sądzę jednak by na naszym mailu teraz mogło nam coś grozić,bo dostęp mają chyba tylko zaufane osoby.Mimo to ja też kasuję co jakiś czas zdjęcia,bo gdyby stało się tak jak ostatnio,że ktoś zmienia hasło i moje zdjęcia znikają to byłabym zła na siebie. Chciałam zapytać jeszcze,bo widziałam w wysłanych,że ktoś podał hasło czarnej i fakt pisała tu czasem,ale miała też wysłać zdjęcia synka i nic....ja jej nie znam,ale chciałam zapytać weteranki ...:) Ależ się rozpisałam...moja córka ogląda Upsy Daisy i zaciesza...uwielbiamy czasem tą bajkę sobie obejrzeć :) Piksip super,że pani doktor chwali i podziwia :) No Emi zdolniacha nr 1 :) Szklana dzięki za kawkę,później skorzystam :) i daj trochę luzu niani..Ty Matko Polko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana- jesli chodzi o chodzenie.... to ma wyglądać to tak: dziecko sobie idzie do czegoś, wspina sie, opiera na kolanach, podnosi jedna nogę i druga i stoi, chodzi bokiem, a potem normalnie.... Jeśli tak będzie robić to ok. Ale moja mała gwiazda to podnosi się na nogi jak dostanie ręce i od razu leci..... zapiernicza jak dzika....;) a sama nie robi tego o czym pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda do dupy. Chciałam zrobić gołąbki i krokiety ale nie mam nic z produktów potrzebnych, toteż na razie się powstrzymam. Ja jak wcześniej pisałam nie podaje już maila nikomu, coby nie było. O podałam tylko Mamie3. Pola szaleje. Wczoraj ćwiczyła mostek na prostych nóżka i się rozgadała. Cały czas gada do siebie mama i baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×