Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Rosołku jej w 2 tyg wyszły 4 zęby. A wam z mężem w jakim wieku wyszły zęby, bo to podobno dziedziczne. Nie martw się znam dziewczynę, której zęby wyszły jak miała 14 miesięcy a jej synkowi wyszedł 1 jak miał 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! zaczela sie u mnie nerwowka, jutro albo pojutrze sie okaze jak wyjdzie z ta praca... Nie wiem nawet czy zasne...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja dziś smęcę bo M mnie denerwuje. jakiś ciężki czas w ten weekend. ale dobra nieważne. DZiś dzień debiutów! Piewrsza kanapka z szynką pokrojona w mini kosteczki. Muszę kupić taki tależyk na przyssawkę bo miseczka lądowała na ziemi. Ale zjadła i na długo sie najadła. Drugi debiut - Babcia z balkonikiem w roli balkonika stołek. Chodziła do przodu i przesuwała sobie stołek :) Pchacz chyba kupię. Może zrzycę się z siostrą bo 3 miesiące różnicy między dziećmi to akurat franka wyrośnie jak on zacznie śmigać :) To i to tyle. Igmik ja to bym chciała żeby M na chwilę wyjechał może... dużo czasu razem spędzamy i jak są gorsze dni to bym się odcięła chętnie. Ale jak są dobre to ie :) ale chyba wyskoczę do rodziców na tydzień.... Znowu temat teściów.... hehe temat rzeka, która czasem nurt ma rwący :) Robur Frania też ostatnio nie je chętnie. W fotelku do karmienie nie usiedzi bo chce,,,stać :) najchętniej jadłaby na stojąco tzrymając się mojej nogi... Wow igmik ile zębów! nieżle! My dwa na razie nadal :) ile na górze ile na dole? Gryzie cię pola w palec? Kluska kciuki zaciśnięte! :) Jezu Frania się drze w łóżeczku ostatnio nie chce zasypiać. Ale musimy ją dziś trochę przetrzymać. ale już chcę iść...! Buczy maleństwo a oczy zamknięte. Chce rączkę. Wczoraj do 22 zasypiala już nie wiem co robić. Ale chyba trzeba oduczyć i już. Ząbkowanie nam popsuło wszystko i teraz trzeba od nowa... :( nie no idę zaraz tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Szklana ale super debiuty. Oj jak ja bym się chciała posprzeczać z moim N:( Pola ma 4 na górze-nowe i 2 na dole-stare. W palec gryzie masakrycznie na szczęście oszczędza cycunia. Kluska pozytywne myślenie to początek sukcesu. Nie zadręczaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita córa marnotrawna Mia :) Kochaaneeee mam ponad 20 stron zaległości!!!!!!!!!!!!! Poddaję się, nie dam rady odpisać – wybaczcie! Igmik ale z Poli już zębatka :D co do ciemiączka – to ja sie ostatnio zaczelam martwić bo jakieś duże mi się wydawało i wklęsłe – już nawet sobie zaczęłam wkręcać że może Gaba jakas odwodniona... zastanawiam się czy nie powinna więcej wit d dostawać, w przyszłym tygodniu skocze do lekarza i o wszystko dopytam – teraz Gaba śpi i nie wiem jaka jest dokładnie średnica – ale na pewno nie mniej niż 1,5 cm, moze nawet 2! Szklana – Gaba też preferuje pozycję na stojaka, ucieka tak że ubranie jej pieluchy graniczy z cudem – kupię te zakładane jak majteczki bo próbowałam u koleżanki i są git :) Mam tak samo jak Ty – odkąd jest niania to ja mam zdecydowanie mniej czasu :P oj sporo obowiązków na mnie spadło :) Gaba od dawna ma ta jazdę ze staniem w łóżeckzu – kłade ją do snu a ona myk i stoi – czasem muszę ją przytrzymać na leżąco (!) pokrzyczy 20 sekund i zastpia a tak to by wstawała i nie byłoby szans na sen, a później maruda... - tesiowa mi juz pare ray powiedziala ze każę dziecku spać na komende – ale nie bede tego komentowac, znam swoje dziecko i wiem co dla Gaby dobre :) Co do scematu karmienia Gaby, ostatnio wygląda to tak: ok. 7.30 – cycuś, czasem dopija mlekiem z butli ok 11 – jogurt (hippa są najlepsze :) truskawkowy gaba uwielbia!) ok 13 – obiad (ugotowane warzywka, miesko z domieszką jedzonka słoiczkowego + ziemniaczki z koperkiem i masełkiem) ok 15 – deserek ok 17 – piers ok 19.45 – 260 ml kaszki do wypicia (bebilon) podjada ciasteczka hippa, czasem chrupki, próbuje róznych rzeczy – owoców, pieczywa, naszego obadu – ale to tak dosłownie ociupinkę zdjęć też nie wywołałam – ale zrobiliśmy już z M postęp bo cześc fotek wybralśmy :P Obejrzałam foteczki – malenstwa przeurocze :) ach na prawde mozemy byc dumne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIa!! hej! :) ej weź te teściowe... bleee :) Który jogurt hipp? w słoiczku? No to lepsi jeseście w kwestii zdjęć bo my nawet nie wybraliśmy :P Odnośnie stania to właśnie przeglądam na allegro takie stoliki grająco świecące i chyba jakiś wylicytuję dla małej bo myślę że to może być hit dla małej. I huśtawka obowiązkowo! dziś zamówię to będę mogła ja wsadzić i coś zrobić przez chwilę... jeny i może jeszcze jakieś pasy do przypinania w łóżeczku heheh Igmik to Pola może normalnie już jeść wszytsko co jest do gryzienia :) a te gorne jak wyłaziły to byo coś widac? jakieś napuchnięte dziąsła czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana hippa w słoiczku - lepiej wchodzą niż gerberowskie, to takie niby prawdziwe jogurciki :) Stoliczek fajna sparwa - ale mi troche kasy szkoda, bo Gaba nim by się tylko chwilunię zajęła, wszystko co nie jest zabawką jest the best - szelki to ja mam do wózka - te z wózka były złe bo ja za ramiona rzymały - kupiłam takie co zapina się jak "pajączka" i trzymają tylko luźno za boczki - Gaba w nich zwisa z wózka - masakra - nie chce siedziec, tylko stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bezzębna Gaba to biedna jest bo niczego nie pogryzie - choć nie powiem radzi sobię dziasełkami nawet ogórka kiszonego ugryzła :P ale prawda jest taka ze pare ząbków by się rpzydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wląśnie szukam używanych stoliczków :) myślę że za 70-80zł można już kupić. Frania ma taką kostkę co na każdej ściance ma ajery i lubi się nią bawić bardzo ale staje przy niej i musi się cschylać bo ona jej do kolan sięga :) Z gerbera twarożek z babanem u nas jest hitem :) i z nestle misiowe jogurty. Ale dziwne te jogurty że ich nie trzeba trzymać w lodówce. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik no jasne że by sie udało bo w bardzo łatwym do trafienia miejscu mieszkam; i blisko kolejki; na głównej wylotowej w kierunku Rumii. Bo Ty chyba w tamta strone mieszkasz? no i ja jak najbardziej otwarta na spotkanie, mieszkanko mamy małe ...ale pojemne :) Z facetami tez chyba moze byc ..tylko wtedy raczej weekendy pewnie wchodza w grę i moze byc cięzej z terminem spotkania. Więc zapraszam jak najbardziej do nas jak tylko bedziesz miała ochote i czas to daj znac. Tylko własnie... moze przez gg bo moge nie wyłapac jak tu sie rozszalejecie z pisaniem :) Mia hihi Kamilka tez nie siedzi w wózku tylko albo zwisa albo stoi :( No a jak zaczeła stać tak do tej pory to jest jej ulubiona pozycja a teraz próbuje stac bez trzymanki co jej sie nawet udaje na krótką chwile :) Rosołku Nadia czyli ta starsza tez zawsze wszystko było wazniejsze od spania i tak jest do dzis ...oj mam nadzieje ze Kamilka taka nie bedzie ...juz widac ze spi troszke wiecej. A dzis Kamilka nurkowała na basenie :D podoba jej sie jak nie wiem az piszczy z radosci :) lece bo padnieta jestem ciekawe jak dzis ze spaniem ...zycze wszystkim przespanych nocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ona miała aż falbanki na górnych dziąsłach tak były napuchnięte i prześwity żółte były. Dota to prędzej na nk się odezwę. Jak blisko wylotówki to super, bo ja z Rumi bym jechała-jak autem. Choć jak blisko kolejki to też nieźle. No to jeszcze się ugadamy. Ale to dopiero w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pola ma taki stoliczek z chicco. Stary, bo po moich siostrzeńcach. Ale jest grający i świecący i cię blat odwraca i są do tego klocki i można układać. A na tej stronie grającej to jest żabka, kurczak, kot i pies i jak sie na dany klocek(one są takie wystające z podobizną psa,kota..) przyciśnie to piosenka jest piiiipipipipi albo miałmiał itd. Super sprawa. Pola się na nim podciąga. Pozycję na kolanka ma już opracowaną. Raz nawet sama wstała na nóżki po czym się zwaliła jak długa na podłogę. Teraz ćwiczy wstawanie w wannie ale jeszcze jest bardzo niepewna. Kurcze nie wiem jak to opisać. Ale jak chcesz to zrobię zdjęcia kamerą to mogę przesłać-aparat nadal zepsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmiczku - Czyli u nas na górze cisza zębowa bo falban nie odnotowano :) Stoliczek wiem jaki. Czyli, że się opyla rozumiem :) Dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki, jejku nie było mnie chwilkę a tu 3 strony!! Mój weekend mozna opisać słowami: MASAKRA i KOSMOS. Mała nie jadła i nie spała. Szczegóły później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, U nas mały sukces-ciekawa jestem na jak długo. Niunia obudziła się raz o 24:30 dałam jej wodę i spała do 7 bez cyca. O 7 się obudziła i nie było od razu mammmammma tylko się cichutko bawiła i o 7:30 stwierdziłam, że sprawdzę, która godzina i dopiero dałam jej cyca. Najśmieszniejsze jest to, że wydaje mi się, że z niunią coś nie tak jest, bo wszystko dziś inaczej. Oj Piksip współczuję weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos stolików to już 15 min mam koncert i nie zapowiada się na koniec. Niunia teraz klęczy przy nim i jedną ręką trzyma za coś tam a drugą sięga po zabawki i gada do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik- widzę, że u Ciebie niemiła niespodzianka, szkoda, nie lubię też takich – a najcześciej związanych z pracą, to już przegięcie jest wtedy :( Pola ruszyła;) Emi śmiga nieźle, tylko ślizga niestrasznie na panelach, jesteśmy w trakcie zakupu wykładziny;) No i zaczyna się wspinać już, po mnie to śmiga raz dwa … i stoi, w łóżeczku na razie tylko na kolanka. Ale Pola zaszalała z tymi ząbkami;) My mamy 3. Rosołku- też mi brak koleżanek z małymi dziećmi (takimi w wieku Emi) żeby sobie spacerować razem, a tak to zawsze sama…. Szklana- co do spotkania- fajny pomysł:) ja chętnie bym z Wami się spotkała;) A jeśli chodzi o miły poranek niedzielny, cóż…. Ja miałam taką noc i wczoraj i przedwczoraj i dzis, że mam dość. Julka- super, że u Adasia lepiej, ja miałam weekend niejadka. Ciekawe jak dziś będzie. A i rzygano też było:( Kluska- no to Ci się udały Chrzciny, a ten tort super sprawa, zwinę Ci pomysła;) Pimboli- ja też taka teściową mam, co to mało małej kupuje, wiem nie chodzi o to żeby ona wiecznie prezenty dostawała, ale hasła w stylu: tylko nie kupuj za dużo małych ubranek, bo przecież ona z tego szybko wyrośnie to mnie tak wkur….. Kurde co ja to obchodzi co ja będę kupować mojemu dziecku, a ciekawe jak się popluje, albo pobrudzi to w co ja przebiorę….wrrrr. A też moja mama to co chwilke jej cos kupi i moja siostra, ludzie aż mi głupio czasem, co miesiąc 12 jakiś prezencik „urodzinkowy” a siostra M. i teściowa…. Szkoda gadać. Mia- witaj, oj takie komentarze u mojej teściowej też nie są nowością…. „dziecko to nie robot” „nie da się wszystkiego na zawołanie” „biedne dziecko, wszystko jak w zegarku” wrrrrrrr. A teraz co u nas: Zaczęlo siew piątek wieczorem, poszła spać jak zwykle, o 21 pobudka, ja szybko mleczko, wypiła 3 łyki, płacze, wierci się, ja ją staram się uspać, tak z pół godziny się wierciła i nagle buch…. Wymiotuje: ale jak, ja cała mokra, ona, włoski nawet, łóżko tez ucierpiało, nasze. Biedna, nie wiedziała co jej jest. Przebrałam ją, umyłam troszkę a ona za chwilke znowu… i znowu cała mokra, znowu przebrałam i ta dalej…. Tak 7 razy, potem już tylko sama wodą. Umęczyła sie bardzo, trwało to tak ponad godzinkę. Ale przeszło. Mała padła zmęczona. Jak się przebudziła chciała pić, my tylko troszke wody jej dawaliśmy, żeby nie wzmóc wymiotów, więc był płacz. Cała noc czuwaliśmy. Ale się nie powtórzyło. Rano zjadła mleczko i było już ok. Ale nie miała apetytu całą sobotę i niedzielę, a w sobotę to dopiero o 23 poszła spać!! I to w płaczach i wierceniu strasznym Wczoraj dopiero przed 21- też płacz i wiercenie, a w nocy też pobudki płaczliwe. Chyba to ząb idzie. Albo to od żołądeczka jeszcze. W każdym razie masakra. No i mała mówi tata i dziadzia;) i pyskuje ostro… gada jak najęta;) Tak wiec jestem padnięta po miłym weekendzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wiek......woj.......tr.por....dat.por.....Imię... ..wiek.....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01......Adam... .10m....7440/80 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc.....Emilia....9m1t.....7300/68 Igmik........27..pomorskie...01.02...14.01/cc.....Pola.. .......9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn.....Aleksander .....8m4t.....9,2/72 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ......8,5m........? Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24....Niemcy.........02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadi ne...8m1d....?? majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, napisze tylko co u nas a jak maly zasnie odpisze wam malemu wychodzi gory zabek to juz 4 jak go kladlam mial 38 stopni dalam czopek o 1 nas obudzil co nigdy nie robi wiec odrazu wstalam byl caly goracy temp 39,5 dalam kolejny czopek wypil 3 butelki picia i poszedl spac .wstal o 7.30 .mysle ze to przez ten zab tama temp i sie bardzo slini .smaruje mu dentinox masc co jeszcze polecacie?? julka moze twoj maly tez dostanie zab jak jest marudny sprawdz dziasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip straszne z tymi wymiotami malutkiej. Ja chyba bym spanikowała i byśmy jechali do szpitala. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. O i Nicolas ma gorączkę-biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wysłałam fotki na naszą pocztę :) W telegraficznym skrócie co u nas: Madzia ma pierwszego ząbka a drugiego już widać :) poza tym zaczyna się wspinać na meble i sama stoi :) Ale mam do nadrobienia!! Szalone kobiety nie piszcie tyle bo i tak mam zaległości ;) Zaraz troszkę poczytam i zobaczę co u Was i Waszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) IGMIK no super ze byl sukces hihi a umnie tez dzis ok :) maly spal do 7.10 :) ale za to zanim zasnal to wydusil nas z resztek sil hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka super zdjecia :) i zazdroszcze tobie bujaka hihi ;) tez musze porobic nowe fotki Adaskowi moze dzis mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Kamiska spi wiec mam chwilke dla siebie i zamiast sobie polezec to ja do kompa, a potem zdychac będe :( Igmik super moze być i nk. Tam tez nieraz zagladam, wysle Ci tam mój nr gg. I jak Ci bedzie prosciej :) Jej mówisz dopiero w listopadze mi czas smiga jak szalony i jak spojrze na kalendarz i widze 19 pazdziernika to nie wiem kiedy to zleciało!! Takze nim sie obejrze to pewnie juz i listopad bedzie :) A dojazd do mnie naprawde prosty :) Fajnie ze nocka przespana, a zębole no szaleją u nas własnie 4 sie wybił i to tak smiesznie bo na dole 2 jedynki a na górze najpierw dwojki ale jedynki tez juz lada moment, bo widac spod opuchnietych dziąsełek. Piksip współczuje przerypanego weekendu, ale ciesze sie ze juz oki :) Przyszła są jeszcze czopki viburcol ponoc dobrze działają przy ząbkowaniu troszke uspakajają, a pozatym gryzaki schłodzone w lodówce a nawet marchewa troszke schłodzona obrana o ile nie ma za dużo ząbków i nie bedzie gryzł zeby sie nie zakrztusił, musisz uwazać z marchewą. A u nas dziwnie bo Nadia juz wczoraj niby zdrowa i jak normalnym termometrem mierzyłam jej temp to ok, a juz tym do ucha o pól st wiecej, w nocy rozpalona ...ale jak wstała znowu wszystko ok. i nie wiem co to. do przedszkola posżła bo juz o 6.40 obudziła ja jak zwykle smieciara (kurde tez sobie pore wybrali a ona jest wielką fanką smieciar i musi ja widziec) Mówiła ze dobrze sie czuje wiec nie wiedziałam sensu ja zatrzymywac ale w sumie pierwszy raz cos takiego ...moze ten do ucha sie popsuł, ale u nas dobrze wskazuje??? No to juz po spaniu :( jej znowu bedzie marudzenie bo potem to dopiero ok 15 16 zasypia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane!!! u nas dziś noc koszmarna. Wstawałam średnio 4 razy na godzinę :(:( Ciągle się budził i płakał. No szok. No może dziś się wyśpię... No i zęby mamy 4 na wierzchu (3 na dole i jedna górna jedynka), jeden (druga górna jedynka) jeszcze się nie przebił. I to pewnie nam tak daje w kość. Dziewczyny dziś pierwszy raz klęłam w nocy pod nosem. I dalej mam ochotę... Poczytałam o "przesranych" niedzielach i innych weekendowych atrakcjach. Piksip mam nadzieję, że to była tylko taka chwilowa niedyspozycja żołądeczka. Ale też bym się przestraszyła i podejrzewam, że pojechalibyśmy z małym do szpitala. Ja trochę panikara jestem. przyszła pewnie ta temp przez zęby. Daj znać co i jak. Julka no widzisz - Kuba w dzień spoko, ale noce - masakra. Adaś odwrotnie. Nie wiem co lepsze. Muszę iść się ogarnąć, bo wyglądam nieciekawie :P A jak chodzi o teściową, to bym mogła takiego posta wyrypać... No ma kobita talent do wkurzania. I to wiecie - ona jest dobra itd. ale tak wpieniająca, że nie wiem... No i zawsze kiedy widzi, jak coś robię dla Kuby - kaszkę czy mleko - to albo za mało sypię, albo za dużo... No kur... Dosłownie nie umiem przy niej zrobić jedzenia, bo się stresuję. A dobra. Znowu się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik Pola pełza a moja Madzia się czołga, co wygląda pewnie tak samo :) od niedawna zaczyna „normalnie” raczkować ale tylko na krótkie odległości, bo szybciej jej się odczołgiwać :) Odnośnie ciemiączka to moja mała ze 2 miesiące temu miała 0,5x0,5 Igmik 6 ząbek?? U nas 1 ale i tak się cieszę :) Ooo!! Tabelka wraca?? Tylko skąd wziąć aktualne dane?? Oki już ja coś wymyślę ;) Tatusiowe dyżury się u Was sprawdzają?? Mój M w sobotę wieczorem (jak zobaczył, że chodzę jak cień) stwierdził, że wstanie w niedzielę rano z Madziunią (ok. 5) i się nią zajmie aż się wyśpię a rano co?? Mała wstała a on ledwo żywy na drugi bok i po jego dyżurze :) i po moim spaniu oczywiście :) Mia przybijam piąteczkę co do zaległości Szklana te stoliki są super!! Moja mała jak jesteśmy jesteśmy szwagierki uwielbia się nimi bawić, też muszę jakiś wybrać :) No i tyle nadrabiania zaległości bo dziecię wzywa :) Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Szklana zainspirowałaś mnie wczoraj i wertowałam strony allegro z używanymi zabawkami :) fajne zestawy można kupić – podobają mi się niektóre ale musiałabym z ponad 300 zł wyskoczyć – trochę dużo jak na jeden raz, ale kurcze opłaca się bo takie perełki można kupić! Musze spróbować tych misiowych jogurcików – wydawało mi się ze one są od 9 miesiąca, ale w sumie to już prawie 9 miechów!!!!!!!!!!!!!!Ależ ten czas goni! Igmik ano długo Cię na gg nie widziałam – ja mam codziennie odpalone, tyle że zawsze jestem niewidoczna :P widać Polcia się naprawiła :) Pisksip – rety co to się podziało! A nei konsultowaliście tego z lekarzem – groźnie to wyglądało... Przyszła ja nic nie podpowiem, bo u nas zębów brak. Dentinoxem smaruję jak mała marudzi. A do pupci podaję viburcol – nie wiem czy u Was jest dostepny. Iwonka – gratki dla Madziuli za ząbalki :) Maleńkie to wasze ciemoiaczka, u nas jeszcze takie duże... Up – wspólczuję nocki. Ja mam teraz jedno tylko marzenie, (takie proste mogłoby się wydawać!) – spać, spać spać – normalnie spać jak normalny człowiek – całą, calusienką noc :D Up ja też się stresuję przy teściowej – moze nawet wtedy bardziej mechanicznie działam przy Gabie i moze to rzeczywiście wyglada ze chciałabym zeby gaba działała jak robicik... no nie jest tak źel z tą tesciowa, bo ona stara sie ni epouczać (zna mne i wiem ze ze na tak nei można :P) ale mam wrazenie ze czasem czarno sobie myśli o moic poczynaniach z Gabulą Co do prezentów dla dzieci to powiem Wam, że mnie dziadkowie troche rozczarowali – myślałam, ze bedą szaleć,a tu nic :P od tesciów coś tam dostała na pierwszy miesiąc, na dzień dziecka,ale to w zasadzie tyle ( na chrzciny kasiorka). Moja mama natomiast – z przykrością to stwierdzam – nic jej nie kupi... wiem, ze po śmierci taty kasy mają mniej i że bardzo dużo kasy nam dała jak jeszcze w ciąży byłami w zasadzie wszystko dla małekj– meble i całą wyprawkę jej zasponsorowała, jeszcze szczepienia, ale jakoś tak czasem sobie myślę ze mogłaby jej jakiś drobiazg kupić tak symbolicznie;) oczywiście wiem że nie to jest najważniejsze – ale pare razy taka mysl mi przeszła przez głowę. Od taty chrzestnego natomist przy każdej wizycie dostaje jakiś drobiazg – aż mi głupio bo oni zawsze o Gabie pomyślą, a ja nei zawsze mam coś dla ich córeczki :O Mam problem, martwię się troche o gabę bo robi coraz częściej czarno zielone, kwaśne kupy... już sobie zaczynam wkrecac ze to moze przez gluten... nie zawsze takie sa... ale czasem, ostatnio dwa dni pod rząd – zaczęłam zapisaywac – co jadła i jaka kupa a w przyszłym tygodniu dopytam pediatry. Co moga oznaczac takie kupale??? Może nie powinnam czekac do przyszłego tyg? Kawa wypita – wracam do pracy bo znów mam nawał roboty... wczesniejsze powroty do domu (15 godz) okupuję tym, że wieczorami musze jesze papierzyska rozkładać i nie ma czasu na relaks :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wiek......woj.......tr.por....dat.por.....Imię... ..wiek.....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01......Adam... .10m....7440/80 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc.....Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik........27..pomorskie...01.02...14.01/cc.....Pola.. .......9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn.....Aleksander .....8m4t.....9,2/72 Mia 82.....27...podkarpackie...29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ......8,5m........? Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24....Niemcy.........02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadi ne...8m1d....?? majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×