Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no dzis krótka drzemka jednak była bo znowu na nogach :( rosołku super takie spanie do 9 :) a co do słoików heh no szkoda ze takie substancje sie wytwarzają, ale to i tak bede je dawac bo brak mi czasu i weny na gotowanie. Co do ogladania bajek moje dziewczyny mają to samo nawet ta starsza ...choc teraz juz potrafi usiedziec jak ciekawa baja. A Kamilka tez łazi za mna wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowe hej 🖐️ Dziś drzemka o normalnej porze,więc może wieczór będzie też normalny :) Nie pojechałam nigdzie,bo MARUDA :D Jutro umówiłam się w końcu(zmotywowana przez koleżanki Forumki) do fryzjera, to skoczę przed....na zakupy na szybciora ;) Haydi...ojeje,ale akcja..Ja też czasem w ostatniej chwili...brrr..na samą myśl.Nic się nie martw..Olek dzielny chłopina 👄 Igmik przepis przesłałam i zdjęcie dołączyłam. Ja dałam wszystko podwójnie,by mieć więcej pierników.Jak ktoś nie lubi bardzo słodkiego to lepiej dać mniej cukru. Powinny poleżeć ok.2 tygodni,by zmięknąć.Ale na świeżo też są dobre. Polecam! Kupiłam też do dekoracji takie pisaki.Fajna sprawa,ale trzeba mieć czas na takie bazgroły.Najlepiej z lukrem i posypką.( ja te brązowe nazywałam z siorką gówienka :D ) Pimboli u Was pięknie,a u mnie tak ponuro :( Nic się nie chce. Nie wiem o co chodziło w nocy.Głodna niby?Eee.Może ząbki. My śpimy teraz do 8.Mała budzi się ok.2 i zasypia po wodzie,albo smoczku. A o 5,6 wypije mleczko i pada do 8.Także nie ma źle. Ja prezenty skromnie,bo nie mam kasy za bardzo,więc nie wiem czy warto o tym pisać ..heh he he..:) Dota tak,dziecko nie powinno,ale które dziecko jest na tyle odizolowane od TV ;)...chyba tylko u Amiszy :)...chociaż... http://www.youtube.com/watch?v=N8nfDSHu1sQ Rosołku nie ma to jak wyspana mamusia :D Dota 🌻 za czynny udział w naszym dzisiejszym dniu na forum :) Salwia masz dużego,dzielnego synka :) No to tyle...coś porobić idę ...pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Basieńko, oj jakos tak sie złozyło hihi ale fajnie tak moc z kims pogadac, bo nieraz to narmalnie fiksuje hihi bywaja dni ze gadam tylko z dziecmi :) A dzis to chyba dlatego ze zupełnie nic mi sie robic nie chciało, no i przy tym kompie caly dzien, ale co am i tak duzo zrobiłam bo zrobiłam dla mnie i niuni ryz z jabłkami dla taty kartofelki z karkoweczką pieczoną i suróweczką, no i dla Kamiski kartofelek z arkóweczka bo ryzem pogardziła :) Haha to tak w formie zartu było te 3 lata bo tak gdzies słyszam, ale ze taka rodzinka jest hihihi smiesznie. Basieniu moze i mi na pierniczki bys przepis wysłałą dota25@wp.pl Moze bym upiekła. z góry dziekuje. U nas tez dzis bezsłonecznie było i na koniec jeszcze pokropiło akurat jak z dziewczynami z przedszkola wracałam. Ale tak drobno ze dało sie troche połazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jeszcze moge sie pochwalić jak wczoraj bylismy na morfologii ze starsza córcią a ta taka dzielna jak nie wiem nawet nie drgnęła. Hihi ma to pewnie po mamusi ja tez lubiłam być kłuta ;) tzn nie bałam sie ukłuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane;) Szklana ale fajnie,ze organizujesz baby shower,pamietam jak niedawno to dla ciebie byl organizowany:) Julka juz tak to jest, ze zawsze sie martwimy o te nasze maluszki Rosolku napewno poswiecasz Zuzannie wystarczajaco czasu w koncu jestes z nia non stop:)Ja sie bawie przy okazji Z Szymkiem tzn gotuje,sprzatam i w miedzy czasie czyms go tam zajmuje,cos mu pokaze itp Mama3 fajnie,ze sie odezwalas;) Zdrowka dla dzieciaczkow i meza zycze Przyszla no to poszaleliscie bez synka;) Piksip jakos sie od uczy ssac tego kciuka;) Szklana u mnie tez co rano ddtvn a czasami z przerwa na teletubisie o 10 :) Spiew Frani musi byc cudny, chcialabym to uslyszec:) No i Frania super spi i daje sie mamusi wyspac-super! Up super,ze Kubus wstal sam z podlogi! Fajnie,ze tak duzo sie bawisz z dziecmi ale kiedy ty masz chwilke dla siebie bidulko 🌼 dla ciebie Pomaranczowy oby wam te nocki sie poprawily i kupy wrocily do normy Igmik to zaszalalas z rana:) jak wyszlo ciasto? a co do okresu to rzeczywiscie dziwnie:( Dota moj Szymek jak twoja Kamisia zawsze chce jesc jak ktos je nawet jak dopiero skonczyl swoje:) Moze dzis sie wyspisz bidulko Basienia teksty Violetty the best:D haydi a to pech mam nadzieje,ze juz buzka nie boli Olesia 😘 dla niego Pimboli zazdrosze slonka-u nas brzydko.Ale fajnie pospalyscie do 9.30:) Rosolku to tobie tez fajnie jak spicie do dziewiatej;) a o ktorej kladziesz spac Zuzie,ze tak dlugo spicie? Przyszla moj Szymek oglada bajke tak z 5-10 minut max Basienia to razem jutro sie wybieramy do fryzjera;) Pierniczki sliczne i pewnie pyszne Dota to sporo dzisiaj na gotowalas sie.ja moze jutro zrobie ryz z jablkami-narobilas mi smaka.No i masz super dzielna corcie! Moj Szymcio wlasnie idzie spac-mam nadzieje,ze szybko zasnie. ja tez dzis jakas zmeczona chyba szybko sie poloze spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane;) Szklana ale fajnie,ze organizujesz baby shower,pamietam jak niedawno to dla ciebie byl organizowany:) Julka juz tak to jest, ze zawsze sie martwimy o te nasze maluszki Rosolku napewno poswiecasz Zuzannie wystarczajaco czasu w koncu jestes z nia non stop:)Ja sie bawie przy okazji Z Szymkiem tzn gotuje,sprzatam i w miedzy czasie czyms go tam zajmuje,cos mu pokaze itp Mama3 fajnie,ze sie odezwalas;) Zdrowka dla dzieciaczkow i meza zycze Przyszla no to poszaleliscie bez synka;) Piksip jakos sie od uczy ssac tego kciuka;) Szklana u mnie tez co rano ddtvn a czasami z przerwa na teletubisie o 10 :) Spiew Frani musi byc cudny, chcialabym to uslyszec:) No i Frania super spi i daje sie mamusi wyspac-super! Up super,ze Kubus wstal sam z podlogi! Fajnie,ze tak duzo sie bawisz z dziecmi ale kiedy ty masz chwilke dla siebie bidulko 🌼 dla ciebie Pomaranczowy oby wam te nocki sie poprawily i kupy wrocily do normy Igmik to zaszalalas z rana:) jak wyszlo ciasto? a co do okresu to rzeczywiscie dziwnie:( Dota moj Szymek jak twoja Kamisia zawsze chce jesc jak ktos je nawet jak dopiero skonczyl swoje:) Moze dzis sie wyspisz bidulko Basienia teksty Violetty the best:D haydi a to pech mam nadzieje,ze juz buzka nie boli Olesia 😘 dla niego Pimboli zazdrosze slonka-u nas brzydko.Ale fajnie pospalyscie do 9.30:) Rosolku to tobie tez fajnie jak spicie do dziewiatej;) a o ktorej kladziesz spac Zuzie,ze tak dlugo spicie? Przyszla moj Szymek oglada bajke tak z 5-10 minut max Basienia to razem jutro sie wybieramy do fryzjera;) Pierniczki sliczne i pewnie pyszne Dota to sporo dzisiaj na gotowalas sie.ja moze jutro zrobie ryz z jablkami-narobilas mi smaka.No i masz super dzielna corcie! Moj Szymcio wlasnie idzie spac-mam nadzieje,ze szybko zasnie. ja tez dzis jakas zmeczona chyba szybko sie poloze spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane;) Szklana ale fajnie,ze organizujesz baby shower,pamietam jak niedawno to dla ciebie byl organizowany:) Julka juz tak to jest, ze zawsze sie martwimy o te nasze maluszki Rosolku napewno poswiecasz Zuzannie wystarczajaco czasu w koncu jestes z nia non stop:)Ja sie bawie przy okazji Z Szymkiem tzn gotuje,sprzatam i w miedzy czasie czyms go tam zajmuje,cos mu pokaze itp Mama3 fajnie,ze sie odezwalas;) Zdrowka dla dzieciaczkow i meza zycze Przyszla no to poszaleliscie bez synka;) Piksip jakos sie od uczy ssac tego kciuka;) Szklana u mnie tez co rano ddtvn a czasami z przerwa na teletubisie o 10 :) Spiew Frani musi byc cudny, chcialabym to uslyszec:) No i Frania super spi i daje sie mamusi wyspac-super! Up super,ze Kubus wstal sam z podlogi! Fajnie,ze tak duzo sie bawisz z dziecmi ale kiedy ty masz chwilke dla siebie bidulko 🌼 dla ciebie Pomaranczowy oby wam te nocki sie poprawily i kupy wrocily do normy Igmik to zaszalalas z rana:) jak wyszlo ciasto? a co do okresu to rzeczywiscie dziwnie:( Dota moj Szymek jak twoja Kamisia zawsze chce jesc jak ktos je nawet jak dopiero skonczyl swoje:) Moze dzis sie wyspisz bidulko Basienia teksty Violetty the best:D haydi a to pech mam nadzieje,ze juz buzka nie boli Olesia 😘 dla niego Pimboli zazdrosze slonka-u nas brzydko.Ale fajnie pospalyscie do 9.30:) Rosolku to tobie tez fajnie jak spicie do dziewiatej;) a o ktorej kladziesz spac Zuzie,ze tak dlugo spicie? Przyszla moj Szymek oglada bajke tak z 5-10 minut max Basienia to razem jutro sie wybieramy do fryzjera;) Pierniczki sliczne i pewnie pyszne Dota to sporo dzisiaj na gotowalas sie.ja moze jutro zrobie ryz z jablkami-narobilas mi smaka.No i masz super dzielna corcie! Moj Szymcio wlasnie idzie spac-mam nadzieje,ze szybko zasnie. ja tez dzis jakas zmeczona chyba szybko sie poloze spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Rosolku no dzis udalo mi sie popoludniu bez mleka :) a ja wlasnie wrocilam do odmu hihi dzis mialam wychodne... w sumie troche za szybko przyszlam ale jeszcze sobie odbije :P :P :D tak szybko pzrejrzalam i obilo mi sie o oczy o pierniczkach :) mniam pycha ja tez musze zrobic juz na swieta :) rok temu nierobilam bo wiadomo lezanka byla ale w tym roku zrobie :) dzis byl jakis ciezki dzien caly czas bylam spiaca, w poludnie maly zasnal na 2 godz a ja razem z nim w kimono hihi ale wstalam i wogole nieczulam ze sie zdrzemnelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Rosolku no dzis udalo mi sie popoludniu bez mleka :) a ja wlasnie wrocilam do odmu hihi dzis mialam wychodne... w sumie troche za szybko przyszlam ale jeszcze sobie odbije :P :P :D tak szybko pzrejrzalam i obilo mi sie o oczy o pierniczkach :) mniam pycha ja tez musze zrobic juz na swieta :) rok temu nierobilam bo wiadomo lezanka byla ale w tym roku zrobie :) dzis byl jakis ciezki dzien caly czas bylam spiaca, w poludnie maly zasnal na 2 godz a ja razem z nim w kimono hihi ale wstalam i wogole nieczulam ze sie zdrzemnelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Rosolku no dzis udalo mi sie popoludniu bez mleka :) a ja wlasnie wrocilam do odmu hihi dzis mialam wychodne... w sumie troche za szybko przyszlam ale jeszcze sobie odbije :P :P :D tak szybko pzrejrzalam i obilo mi sie o oczy o pierniczkach :) mniam pycha ja tez musze zrobic juz na swieta :) rok temu nierobilam bo wiadomo lezanka byla ale w tym roku zrobie :) dzis byl jakis ciezki dzien caly czas bylam spiaca, w poludnie maly zasnal na 2 godz a ja razem z nim w kimono hihi ale wstalam i wogole nieczulam ze sie zdrzemnelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Rosolku no dzis udalo mi sie popoludniu bez mleka :) a ja wlasnie wrocilam do odmu hihi dzis mialam wychodne... w sumie troche za szybko przyszlam ale jeszcze sobie odbije :P :P :D tak szybko pzrejrzalam i obilo mi sie o oczy o pierniczkach :) mniam pycha ja tez musze zrobic juz na swieta :) rok temu nierobilam bo wiadomo lezanka byla ale w tym roku zrobie :) dzis byl jakis ciezki dzien caly czas bylam spiaca, w poludnie maly zasnal na 2 godz a ja razem z nim w kimono hihi ale wstalam i wogole nieczulam ze sie zdrzemnelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Rosolku no dzis udalo mi sie popoludniu bez mleka :) a ja wlasnie wrocilam do odmu hihi dzis mialam wychodne... w sumie troche za szybko przyszlam ale jeszcze sobie odbije :P :P :D tak szybko pzrejrzalam i obilo mi sie o oczy o pierniczkach :) mniam pycha ja tez musze zrobic juz na swieta :) rok temu nierobilam bo wiadomo lezanka byla ale w tym roku zrobie :) dzis byl jakis ciezki dzien caly czas bylam spiaca, w poludnie maly zasnal na 2 godz a ja razem z nim w kimono hihi ale wstalam i wogole nieczulam ze sie zdrzemnelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Rosolku no dzis udalo mi sie popoludniu bez mleka :) a ja wlasnie wrocilam do odmu hihi dzis mialam wychodne... w sumie troche za szybko przyszlam ale jeszcze sobie odbije :P :P :D tak szybko pzrejrzalam i obilo mi sie o oczy o pierniczkach :) mniam pycha ja tez musze zrobic juz na swieta :) rok temu nierobilam bo wiadomo lezanka byla ale w tym roku zrobie :) dzis byl jakis ciezki dzien caly czas bylam spiaca, w poludnie maly zasnal na 2 godz a ja razem z nim w kimono hihi ale wstalam i wogole nieczulam ze sie zdrzemnelam.... dota no cora dzielna a okulary ma fajne hihi :) i podobne sa do siebie siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Rosolku no dzis udalo mi sie popoludniu bez mleka :) a ja wlasnie wrocilam do odmu hihi dzis mialam wychodne... w sumie troche za szybko przyszlam ale jeszcze sobie odbije :P :P :D tak szybko pzrejrzalam i obilo mi sie o oczy o pierniczkach :) mniam pycha ja tez musze zrobic juz na swieta :) rok temu nierobilam bo wiadomo lezanka byla ale w tym roku zrobie :) dzis byl jakis ciezki dzien caly czas bylam spiaca, w poludnie maly zasnal na 2 godz a ja razem z nim w kimono hihi ale wstalam i wogole nieczulam ze sie zdrzemnelam.... dota no cora dzielna a okulary ma fajne hihi :) i podobne sa do siebie siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się przycięło i poszło hurtowo dziewczynki :) Julka a widzisz, powolutku do celu. Odzwyczai się. Salwia to kiedy kładę Zuzię zależy od tego, jak wyglądało spanko w dzień. Bo jak wspominałam u nas wolna amerykanka. Dziś np. spała w dzień całą godzinę :), wstała przed 13 i heja do wieczora,więc padła po 19. Zdarza się, że zaśnie w dzień drugi raz, ok 16, 17 i wtedy wieczorne spanko ok.21.Wymęczyła mnie niesamowicie. Całe popołudnie chciała, by nakręcać jej takiego małego ślimaczka,który popylał w tempie zupełnie "nieślimakowym". Wiecie może czy są jakieś podobne zabawki, które się nakręca, a one się poruszają?Bo ślimak ledwo zipie :) No i znów ma dni niejadowe.Nawet jak chcę jej coś ugotować, zniechęcam się. Zje kilka łyżeczek i pojedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie na kafe dzis wieszalo i stad tyle razy sie wgraly odpowiedzi. moj maly spi w dzien 2 godziny lub 2,5 ,3 zalezy o ktorej pojdzie w nocy spac.smoczka nie daje mu od kat skonczyl 4 miesiace zreszta on tylko go potrzebowal do zasnienia przez te pierwsze miesiace .u nas wiec szybko sie odzyczail od urodzenia mial smoczek z koncowka uniesiona do gory i go lubil potem zmienilam mu na taki splaszczony symetryczny i go nie lubil i od 4 miesiaca wogole nie potrzebowal.mozecie sprobowac z innym ksztaltem smoczka moze pomoze. u nas bajki tez 5-10min wassze dzieci bawia sie cos same?? moj krotko kiedys umial sie pobawic z 30-40min sam teraz nie chce mu sie i zaraz do mnie przychodzi. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam z rana! Kawa: (_)J (_)J (_)J ;) Wczoraj coś szwankowało na kafe, też miałam problemy. Głowa mnie boli od 3 dni! ale to tak że popołudniami nie mogę wytrzymać, wracam z pracy i ból jest masakryczny, wczorja myślałam że nie dojadę do domu. Na szczęście jak przyjechłam mała spała, to i ja isę położyłam, co prawda tylko 45 minutek podrzemałam ,ale zawsze coś, głowa jednak nie poswoliła mi zasnać:( Nie mam raczej migren, albo nie miałam a właśnie się zaczynają:( Przez to jestem taka dziś wykończona. Emi nas wczoiraj zadziwiała. Przed snem wypiła 120 ml mleka- nigdy nie chce, ale wczoraj zjadła malutko na kolacje to jej jeszcze zrobiłam mleczko. Potem o 22 wypiła 180! Ale żebyście nie myślały że spała do rana! gdzie tam, o 1 pobudka normalna na mleczko i potem o 5 - normalka! No to chyba nie jest normalne?? !! ?? Tak się najadła i niez ze spania:( Jestem załamana tym faktem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksik a gdzie ciebie bolalo w jakim miejscu na glowie jaki rodzaj bolu wymiotowalas? masz goraczke?? wiesz mnie czesto boli glowa i wymiotuje stosuje rozne rzeczy mam okulary do czytania i kompa szyne na zeby bo zaciskam je w nocy i ostatnio biore magnez i wapn bo niedobor tych witamin moze powodowac bole glowy.napisz cos wiecej sprobuje ci jakos pomoc bo znam sie w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymiotowałam, ale to był taki ostry ból, wydaje mi się że od oczu, tak za oczami mnie bolało jakby. Ja mam okulary do kompa i do jazdy samochodem. Mam też bardzo niskie ciśnienie i jak jeszcze bardziej spada to wtedy mnie głowa od tego też boli, nie wiem jak wczoraj czy to wina ciśnienia czy czegoś innego. Kawa nie pomagała (czesm pomaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip być może jesteś przemęczona i stąd ten ból. Ja ostatnio mam zawroty głowy. Podejrzewam, że przyczyną jest brak porządnego wypoczynku. Tak się pochwaliłam, że Zuza ładnie śpi...Dziś do 1 w nocy darła się wniebogłosy .O 19 wypiła 240 mleka, 3 h później 90ml,a o 1-180 ml.Do rana spała bardzo niespokojnie, wstawała na śpiąco, jęczała, rzucała się.A pobudeczka o 7:30. Dziewczyny,które znają się trochę na przepisach,mam pytanie: wiecie coś nt. tzw. urlopu tacierzyńskiego? Nie mam na myśli sytuacji, w której matka wykorzystuje część swojego macierzyńskiego,a resztę "oddaje" mężowi. Podobno od 2010 pojawia się nowa możliwość wzięcia urlopu przez ojca i nie jest to zupełnie związane z macierzyńskim. Słyszałam, że w 2010 przysługuje tydzień,a od 2011 -2 tyg.Można wykorzystać w ciągu roku od urodzenia dziecka, więc w mąż by się załapał jeszcze na styczeń. Był w Zusie,a tam oczywiście nic nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bole glowy ,przemeczenie to brak magnezu jak sie pije duzo kawy to magnez sie wyplukuje stad niedobor ja pije 2-3 kawy dziennie i ostatnio biore magnez i wapn w tabletkach i narazie odpukac bolu glowy nie ma. tez z niewyspania moze bolec glowa ja tez tak mam jak za malo spie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane lutóweczki. Nie mam dziś kompletnie weny do pisania więc tylko się odmelduję. piksip a sio koszmarnym bólom głowy szklana- fajnie taki baby shower:) julka- super mieć wychodne- ja chyba też dziś wywalczę:) Martyna się bardzo dopomina prowadzania za ręce:P plecy siadają mi już:P Najfajniejsza zabawa to próba wkładania moich kapci i kopanie piłki na zmianę z mamą( oczywiście wszystko na stojaka:P) no i zamykanie i otwieranie drzwi. coś mi tak dziwnie pochrząkuje to nie jest kaszel ale takie coś jakby jej coś w gardle przeszkadzało. Nie chcę za bardzo iść z nia do lekarza bo tam tyle paskudztwa w powietrzu:( może to ślina bo zęby idą dalej spadam na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana hihi prawiev w południe, ale dzis było fajnie tzn wieczór troche zrąbany, ale tym razem starsza zaczeła tak szalec ze mała obudizła, no ale i tak o 21 juz był spokój, a Kamiska wstała o 3 na mleczko zasneła ja o 7.30 wypusciłam z domku mojego przedszkolaka no i chciałam sie jeszcze połozyc a tu o 7.35 Kamiska beczy ale ja po cichutku wziełam do cysia jeszcze ciemnawo było no i zasneła i tak do 9.35 rety jak zobaczyłam zegarek nie mogłam uwierzyć ja chce tak codziennie :) Salwia 🌻 bo pewnie sie przyczyniłas do mojego spania ;) tia no i teraz do weekendu mam spokój z gotowaniem :) No tylko ziemnaczki i suróweczka a to to pikuś :) Julka to sobie odpoczęłaś :) bez dzieciątka {kwiat] Rosołku ja taki rozpierdziel ze wszystkim miałam ze starsza córcia ...nic nie dało sie zaplanowac, teraz jest troche lepiej ...no ale ciekawa jestem o której teraz drzemka jej wypadnie? a z jedzeniem to starsza tez kiepsko wcinała jak karmiłam ona tylko cysia tolerowała i nic obiadków troche podziabała a jak odstawiłam od piersi to zaczęła wcinac az uszy sie trzęsły :) A moze Twoja tak raz na kilka dni zjesc musi a potem trawi?? :) Przyszłą moja róznie raz ma faze na zabawe sama a nieraz takie dni kiedy to by tylko ze mna siedziałą i najlepiej na rękach mysle ze to ma zwiazek z ząbkami :) Piksip współczucia ja strasznie tego nie lubie, hehe nieraz do męża sie smieje ze wolałabym urodzic tyle razy zeby mnie juz wiecej głowa nie musiała bolec :) tak tego nienawidze. No własnie jesli boli tak kilka dni z rzedu to pewnie sie zaczynają :( zmiany hormonalne itp, lub po prostu przemęczenie daje sie we znaki. A ktos z rodziny ma migreny? Przyszłą i pomaga ta szyna ..tez o tym słyszałam, ja tez zaciskałam zęby i budziłam sie ze strasznym bólem i tak jakos zawsze przed spaniem próbowałam sie rozluznic i myslec o tym zeby ich nie zaciskać i chyba jakos podziałało ...no chyba ze te hormony, bo na razie takich porannych bólów nie mam :) Rosołku mi tez czesto kreci sie w głowie podejrzewam własnie zmeczenie :( z pierwszą córcia tez tak miałam ...kurcze raz tak jakos dziwnie mi sie zrobiło na spacerku daleko od domku jejku jak sie wystraszyłam :( Aviniu zdrowka Wam zycze, jejku straszne to jak dzieciaczki choruja dagusia moja ma to samo nie wiem tak do konca czy to kaszel czy sie tylko zakrztusza i na razie daje spokój bo jeszcze cos gorszego złapiemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota tak pomaga nie zgrzyta sie i szczeka jest nie taka scisnieta jak sie wstaje ,co do bolow glowy to nie wiem czy mam je od tego wiec nie wiem jak z rezultatem.ale jesli budzisz sie z bolem to pewnie przez zgrzytanie w nocy.u nas za darmo mi zrobili szyne w pl ponoc sie placi musisz isc do dentysty na wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Współczyję Tobie Piksip i rosołku nieprzespanej nocy. Dota to sobie pospałaś-ja też dziś nie narzekam. Avinio współczuję chorób. Niech szybko mijają. Rosołku ten urlop przysługuje ojcu do skończenia przez dziecko roku. W 2010 jest tydzień a rok później 2 tyg. Niestety nie przysługuje on ojcom, którego żony są na wychowawczym czyli dupa. Mój N się o to dowiadywał u siebie w kadrach-myśleliśmy ,ze się załapie. Ty jesteś chyba na zasiłku i wydaje mi się, że to też nie będzie przysługiwało Twojemu mężowi, bo jednak cały czas zajmujesz się Zuzią. Piksip współczuję bólu głowy. Niestety nie pomogę Ci i nie wiem co to może być. Basieniu dziękuję za przepis na pierniki. A ile to jest 25 dag miodu na szklanki albo łyżki? Ja nie mam wagi w domu. Chyba czas sobie sprawić, bo coraz częściej by się przydała. Teraz są takie fajne płaskie jak deska-elektroniczne. Można nią mierzyć ml i coś jeszcze a najważniejsze zajmuje mało miejsca-a to dla mnie bardzo ważne. Ja dziś znów w jakimś amoku sprzątaniowym. Po południu idziemy do Poli kuzynów-bliźniaków i ich siostrzyczki. Ja poplotkuje a Poluna się pobawi z kuzynką-mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusiu może to przez ślinę tak pochrząkuje. Poobserwuj ją troszeckzę. Dota ja dziś gotuje barszcz ukraiński dla nas i dla niuni a jutro upiekę rybę-dla mamy jak przyjedzie. No i chciałam, żeby obiad został na weekend, żeby mama nie musiała martwić się o gotowanie jak nas nie będzie. Zje sobie barszczyk w jeden dzień a w drugi krokiety, bo mam zamrożone. A dla Poli jutro też upiekę rybkę a dziś zrobie jej kluseczki z wody na bakusiu. Ciekawa jestem czy mi wyjdzie, bo pierwszy raz robiłam. Ciasto marchewkowe wyszło mi super-takie wilgotne i jakby piernikowe. Tu jest link do niego. http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Ciasto_marchewkowe,,5407979,9495.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) IGMIK narobilas mi smaka na ciacho marchewkowe hihi moze upieke :D ale postanowilam ze w weekend upieke pierniki :) moj mlay szogun juz broi hihi i niemoge was poczytac... zdarzylam zrobic sobie kawke z takiego zaparzacza :) dzis sa w lidlu :) i podgrzewacze fajne tez http://www.allegro.pl/item836780873_kawiarka_zaparzacz_do_kawy_cisnieniowy_250ml_6fil.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy dawalyscie mlauchom kaszke manna? jak tak to jak ja zrobilyscie? na mleku modyfikowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam Igmik ale narobiłas mi ochoty na barszczyk. Zrobie w nastepnym tyg bo teraz mam juz obiadków :) a na rybki mmmm uwielbiam ..ale mało robie bo po pierwsze moj nie lubi a po drugie na razie nie chciało mi sie na hale chodzic a nigdzie bliziutko swiezych rybek nie mam :( Ciasto marchewkowe kiedys u znajomej jadłam było pycha tez musze kiedys spróbowac , dzieki za link. A daj znac jak tam kluseczki i jakby co tez daj przepis tez sprobuje jej zrobić :) Basieniu dziekuje za przepis na pierniczki jejku juz mi slinka cieknie ...a ostatnio obiecywałam sobie ze nie bede sie obzerac w te swieta...ale to chyba nie wyjdzie cos czuje :( Julka ja jeszcze nie dawałam mannej ale przymierzam sie zeby zrobić. Ja bede gotować na wodzie bo moja mleka modyfikowanego nie lubi, a na krowie jeszcze za wczesnie, a moje woli sama sobie powysysać :) Ostatnio na sniadanko gotuje jej owsiane płatki na wodzie (troszke osolone) i wcina az uszy sie trzesą :) Kurcze no i juz 12.36 a ta mała nie spi, pewnie jej sie zachce jak trzeba bedzie po niunie isc :( oj kongo bedzie z wyjsciem cos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×