Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

He,he,he...to ja poproszę świeży tak ze 40 dag ;)..z wisieńką na środku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,moge ci wisienki odstapic wszystkie,bo ja nie przepadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to załatwione.Ja lubię wiśnie w cieście i czekoladzie ;)..a na świeżo to czereśnie lepsze jak dla mnie są... M poszedł już do łóżka więc podążam za nim na ciepłe nóżki :D :D :D.. Babcia mówi Wam pa,pa i dobranoc :D :D :D Pimboli w przyszłym tygodniu skoczę po słuchawki ;) Całuję.... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki, przepraszam, że mnie nie było i nie dawałam znaku..... robiłam dziś badania krwi i mam złe wyniki, a m-c temu były super:( w pon. idę do rodzinnego na dalsze badania... mam doła:( basieniu- nie zalało nas, ale ta tragedia znowu mi łamie serce...:( same smutki ostatnio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip..nic się nie martw,może wyniki są spowodowane stresem,bo na pewno przy zmianie pracy takowy przeżywasz...będzie dobrze... I nie zamartwiaj się tak....🌻 Pimboli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip-nie martw sie.Tak jak pisze Basienia,to moze byc stres,ja tak mialam kiedys:stres+zmeczenie i musialam powtarzac badania.Wzielam sie troche za siebie i od razu bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam jeszcze i co widzę ? Znów tyle naprodukowałyście :) Basieniu - jeszcze miałam Ci napisać, że chętnie bym Was odwiedziła, ale Olek cos za długo nie lubi w aucie siedziec :( Już się kurcze martwie jak nie wiem jak my nad to morze dojedziemy.... Moja siostra mieszka w Siegen - http://pl.wikipedia.org/wiki/Siegen :) Pimboli - ojej, ale tort ! :) Kurcze, fajnie wygląda :) Up - no ja też tak nieraz mam że i do 3:00 nie śpię :) Z tym, że rano też nie mam problemu wstać :) Hhehhehe, Olek też ma takie kable i też podłącza do wszystkiego :) Podobne pomysły mają te dzieci :) No i są już fajne, że się tak potrafią same zabawić :) Piksip - kurcze, przykro mi, że tak Ci się wyniki pogorszyły.... Ale na pewno to nic takiego, lekarz Ci coś przepisze i będzie dobrze - nie zamartiaj się kochana, bo stres nie służy zdrowiu .... No i fakt, ostatnio mamy co chwilę smutne sprawy w kraju... Mi też jest strasznie żal tych ludzi, których ta powódź dotknęła.... No ok, idę się położyć - hhhehee co prawda z laptopem ale już nie będę dziś pisać :) Dobrej nocy i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze mowa o likierkach torcikach hihi fakt Pimboli torcik wyglada apetycznie hihi :) Piksip niemartw sie, bedzie dobrze, moze tak jak dziewczyny pisza moze przez stres? u mnie dzis bylo cieplutko i nawet sloneczko swiecilo :) tak przyjemnie juz :) ale nic mi sie niechce buuu trzeba isc spac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, w koncu i u nas sie cieplo zrobilo.Bylismy na spacerze w lesie.Chcialam malej pokazac slimaka,ale sie go brzydzila:D A widze,ze dzisiaj pustki na forum. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,chcialam wejsc na maila i nie moge(i nie tylko ja).Zmienil ktos haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pimboi - ja też nie mogę wejsć na meila - pisze, że podany login lub hasło są nieprawidłowe ..... :( O co znowu chodzi ????? Mnie już dziś nie będzie, bo idziemy na urodziny do szwagra. Mam nadzieję, że z tym meilem się wszystko wyjaśni i albo to jakiś błąd serwerów, albo znów ktoś przez przypadek zmienił hasło i da się go odzyskać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi-ja tez mam ndzieje,ze to nie jest jakas zlosliwosc:( Udanej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli - wiesz, ja też mam taką nadzieję, chociaż trochę wątpię, ze komuś się przez przypadek hasło zmieniło - to trzeba jednak wejść w ustawienia itd... tego chyba nie da się zrobić przypadkiem.... Mam nadzieję, że sprawa sie wyjaśnie, bo jeśli to zrobi ktoś złośliwie to jest naprawdę niezłą ************ ! Ach i dzięki - no impreza jak impreza - tylko my, teściowie i szwagier bo on samotny - rodzinki swojej nie ma, chociaż stary chłop już z niego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ja dziś miałam pisać..ale przyszła burza,którą jeszcze gdzieś tam słychać w oddali i musieliśmy odłączyć neta,żeby nam się router nie spalił,jak kiedyś ... U nas padał dzisiaj grad!!!W maju..cholera jasna z tą pogodą. Udało nam się zamontować piaskownicę i zrobiłam kilka babek ..he he..he..;)..Wiki podobało się,no ale pogoda nie pozwalała posiedzieć dłużej.. No właśnie..czy któraś z Was zmieniała hasło? Ja też nie umiem wejść na maila...dziwne. Haydi udanej imprezki :) Pimboli jak tam u Was dziś? Ja porządeczki dziś robię :)..a potem na chwilkę do babci M idziemy,bo ma dziś imieniny :). Jutro jedziemy do mamy,a musimy okrężną drogą,bo niektóre miejscowości pozalewało i jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitam
Tak to jest jak sie daje haslo osobom , ktore wcale nie sa tym za kogo sie podaja. Teraz mam wasze zdjecia i bede robic z nimi co zechce(do wlasnego uzytku!!).Nie bojcie sie pedofilem nie jestem dzieci mnie nie obchodza ale kilka z was ma tam zdjecia w stanikach i to mi wystarcza dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-u nas dzis superowo,mala wlasnie wstala i niedlugo idziemy na plac zabaw. Tuitam-dobrze,zes nie pedofil.Podejrzewam,ze w ogole nie facet,tylko jakas wredna baba,ktora probuje sie w taki zenujacy sposob odegrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli ...eh,u nas burze,burze,burze... tuitam..ale Cię fantazja poniosła :D :D :D Julka napisz do mnie twojego maila...basienia28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-oj,ja sie burzy boje,nie lubie.U nas zapowiadaja na wtorek,schowam sie w piwnicy:p To cie czeka jutro wyprawa.. Milego pobytu u babci M. Ja juz tez mam w tym roku babki z piasku zaliczone.Niunie nieszczegolnie zainteresowaly:D Zaraz zbieramy lopatki,wiaderka,i grabki i heja na plac zabaw.Piaskownica jest co prawda w ogrodku,ale tam mi ucieka dziecie moje,a schody mamy,wiec troche strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli no to bawcie się dobrze ;) I zróbcie pyszny torcik z piasku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia odpisałam Ci na n-k. Pozdrawiam Was gorąco. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Pewnie nie dam rady poodpisywać, za co przepraszam, ale przez tę powódź pracuję prawie 24 na dobę, więc masakra :( Postaram się podczytać :) Buziaki dla Was :* szczególnie dla tych dotkniętych powodzią, szczere współczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam troszeczkę i o co chodzi z naszym mailem?? Ja też się zalogować nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka Ktoś umyslnie zmienił hasło lub login.Nie wiemy kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogoś co zmienił hasło: co ci z tego przyszło?? Przypuszczam, że udzielałaś się na naszym forum, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie ....
obrażona na cały polski, biedny świat Przyszła Mama23De....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla miałaby na tyle odwagi, żeby pisać pod własnym nickiem a ty nie :) Żałosna jesteś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basieniu napisalam do ciebie meila ale przyszla mi odp ze niedoszla bo zly email hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×